İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Stabilo Keçeli Kalem

" araması için 1173 sonuç listeleniyor

Rengarenk Dokunuşlar Sunan Stabilo Keçeli Kalem Çeşitleri Trendyol'da!

Stabilo, yıllardır işaretleme, karalama, yazma ve boyama yapmaları için kişilerin beğendiği kalemler üretir. Markanın vazgeçilmez ürünlerinin başında keçeli kalemler gelir. Günümüzde kullanılan Stabilo keçeli kalem çeşitleri, fırça uçlu araçların çok eski bir türüdür. Bu kalemlerin uçları keçe maddesinden üretilen liflerden yapılır ve ismi buradan gelir. Çizim ve boyama için oldukça elverişlidir. Parlak renklere sahip Stabilo keçeli kalemler kalıcı boya izi bırakır. Ayrıca hızlı kuruyan mürekkeplerle üretilir. Özellikle çocuklarınızın kullanması için idealdir. Yıkanabilir mürekkepler ellerinizde ve kıyafetlerinizde leke bırakmaz. Stabilo ürünleri çocuklar, hobi sanatçıları ve profesyoneller düşünülerek farklı şekillerde dizayn edilir. Günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz modellere sahiptir. İş yerinizde ya da ödevlerinizde unutmak istemediklerinizi işaretlemek için Stabilo Boss modellerini tercih ederek kullanım keyfi yaşayabilirsiniz. Modaya uygun pastel, neon ya da klasik renklere ve estetik tasarıma sahip fonksiyonel işaretleyici ürünler, çalışma saatlerinizi renkli hale getirir. Her zaman modunuzu ve enerjinizi yükseltir. Ergonomik tasarıma sahip ürünler daha rahat tutuş ve kavrama sağlar. Kapağı açık şekilde 4 saat kurumaya dayanıklı yüksek kaliteli mürekkeple yoğunlaştığınız işlere aralıksız devam edebilirsiniz. Stabilo renkli tasarımları okul, iş, hobi ve çocuklarınızın boyamada kullanması için mükemmel şekilde tasarlanır. Renk, uç kalınlığı ve işlevi değişen serileri ve tüm renkleri içinde barındıran setleri Trendyol üzerinden inceleyebilir, bütçenize uygun modeli güvenle satın alabilirsiniz.

Stabilo Keçeli Kalem Özellikleri

Stabilo Keçeli Kalem Özellikleri

Stabilo markasının pastel, neon ve çarpıcı renkleri de içinde barındıran onlarca renk seçeneği sunar. Bu renklerle çizecekleriniz sizin veya çocuklarınızın hayal dünyasına kalır. Mini boy da dahil birden çok serisi bulunan markanın Stabilo keçeli kalem seti ve tüm ürünlerini inceleyebilirsiniz. Markanın ürünlerinin ortak özelliği kokusuz ve su bazlı mürekkepli olmasıdır. Bu mürekkepler suyla yıkanarak kolayca çıkabilir. Çocuğunuz hayal dünyasını kağıda aktarırken kıyafetlerini de boyadıysa endişelenmenize gerek yoktur. Ürünlerin mürekkepleri, kıyafetlerinizden çamaşır makinenizde 40°C yıkamayla kolaylıkla çıkabilir. Markanın renkli tasarımları birbirinden ayıran özelliklerinin başında uçların kalınlığı gelir. Modeller, yaklaşık 0,3 mm, 0,4 mm, 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm ve 4 mm olarak farklı uç kalınlıklarına sahiptir. Ayrıca seriler size değişik özellikli uçlar sunar. Fiber uç ve neredeyse kırılmaz yaylı uç bunlardan bazılarıdır. Kalınlıkları farklı olsa da her uç itmeye dayanıklıdır. İşaretleme ya da çocuklarınız için Stabilo keçe uçlu kalem modelleri mevcuttur. Stabilo kalın uçlu keçeli kalem çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Stabilo ince uçlu keçeli kalem seçeneklerinden biriyle iş ve okul notlarınızı renklendirebilirsiniz. Yoğun renkli, yüksek kaliteli ürünlerin fosforlu renkler de dahil onlarca farklı renk seçeneği vardır. Renk doygunluğu ve parlaklığı mükemmel olan ürünler size rengarenk bir eser yaratma imkanı sunar. Ayrıca sadece bir fırça ve su kullanarak çizgilerinizin üzerinden geçebilir, sulu boya eserler de yaratabilirsiniz. Dayanıklı renkler buna rağmen solmaz ve canlılığını kaybetmez. Bazı serilere ait ürünlerin dikkat çeken özelliklerinden biri kapaksız ve ucu açık kalmasına rağmen mürekkebin kurumadan 24 saate kadar dayanabilme süresidir. Kapağın açık unutulması ve mürekkebin kuruması sorunu bu sayede çözülür. Marka size bu konuda mükemmel bir çözüm sunar. Çocuklarınız, size hayal dünyalarının harika ve benzersiz eserlerini hazırlarken sürekli kapak kapatmak zorunda kalmaz. Kurumaya dayanıklı uç, ürünlerin uzun süreli olmasını sağlar. Bu sayede devamlı yeni ürün almak zorunda kalmazsınız. Fonksiyonel ürünler olması ile kişilerin severek kullandığı boyalardır. Birden fazla renk seçeneği mevcuttur.

Çarpıcı Renkleri ve Modelleriyle Stabilo Keçeli Kalemleri

Çarpıcı Renkleri ve Modelleriyle Stabilo Keçeli Kalemleri

Marka; okulda, işte ya da evde her zaman renkli bir dünyanız olması için koleksiyon üretir. Ürünler sağlam uçlara sahip, uzun süre dayanan mürekkepli, modayı takip eden ve sürekli yenilenen renklerde, rahat tutuşlu, fonksiyonel ürünler tasarlar. Stabilo keçeli kalem yorumlarını değerlendirerek hem çizim hem boyama yapabilmeniz için tasarlanan parçalar olduğunu anlarsınız. Profesyonel hayatınızda notlarınızı renklendirmek ya da çocuklarınızın boyama yapması için tercih edebilirsiniz. Ürünler arasından sevdiğiniz renklerini kullanarak yazdığınız notlar ya da odaklanmanızı maksimum seviyeye çıkaracak renkli işaretler çalışma motivasyonunuzu artırır. Stabilo keçeli kalem tavsiyesi etraftan alınarak kullanım kolaylığı öğrenilebilir. Hareketleri kolaylaştıran elverişli tutuş ve uç tasarımıyla çocuklarınızın hayallerini kağıda eğlenerek aktarmasını sağlar. Power keçeli modelleri kapağı açıkken 8 haftaya kadar kurumadan dayanabilen mürekkebe sahiptir. Yıkanabilir ve leke bırakmayan mürekkep, uzun zaman dayanıklılık süresiyle de öne çıkar. Yaratıcı ve sanatçı çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bu modellerin kaybolacak kapakları için endişelenmenize gerek yoktur. Bu modeller test edilerek dayanıklı olduğu kanıtlanan iki farklı uç kalınlığı sunar. Geniş boyama alanları için XL ucu tercih edebilirsiniz. Kolay taşınma ve saklama imkanı sunan ve kapakların kaybolma sorununu ortadan kaldıran başlık zincirli Cappi keçeli forma sahip modelleri de bulunur. Marka uzun süre kurumayan mürekkebe ek olarak, kullananların sık sık karşılaştığı kaybolan kapaklar için de sıra dışı ve yenilikçi tasarımıyla çözüm sunar. Kapakların ucunda yer alan deliklerden geçen zincir hem kaybolmayı engeller hem de tüm ürünleri bir arada basitçe saklamanızı sağlar. Stabilo keçeli kalem indirimleri takip edilebilir. Bu sayede Stabilo keçeli kalem satın alma işlemi daha avantajlı bir hale gelebilir. Her bütçeye uygun olan boya çeşitlerini bulmak mümkündür.

Stabilo Keçeli Kalem Fiyatları

Stabilo Keçeli Kalem Fiyatları

Stabilo keçeli kalem fiyatları, modele ve set içerisinde yer alan ürün sayısına göre farklılık gösterebilir. Modaya ayak uydurarak sürekli yenilenen zevkli renkler ve sınırlı sayıda çıkarılan ürünler de fiyatın değişmesinde etken olabilir. Ürünler ve setler hakkında detaylı bilgi almak Stabilo keçeli kalem online araştırma yapabilirsiniz. Yazma, işaretleme, çizme, boyama ve karalama işlemleri için ayrı sınıflandırılan ürünlerin her birinin fiyatı çeşitlilik gösterebilir. Ürünler sınıflarına göre değişik kalınlıkta uçlara sahiptir. Yazmak için tasarlanmış ince uçlu ürünler saatlerce yazı yazdığınızda bile sizi yormayan, rahat tutuş sağlayan işlevsel tasarıma sahiptir. Yüksek kaliteli, dayanıklı, saatlerce kurumayan uçları size kusursuz ve kesintisiz bir kullanım deneyimi sunar. Tasarımların ortak özelliği kokusuz ve su bazlı mürekkeple üretilmeleridir. Markanın ürünlerinin tercih edilme sebeplerinin başında, bulaştığı el ya da kıyafetlerden bol suyla yıkanarak kolaylıkla çıkarılması gelir. Bu da genel olarak ürünlerin fiyatının belirleyicilerinden biri olur. Ürünleri tek tek satın almak yerine bu kalemlerin daha çok rengine sahip olmak istiyorsanız Stabilo keçeli kalem 12'li setleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca Stabilo 24'lü keçeli kalem setleri de mevcuttur. Set çeşitleri sadece bunlarla sınırlı değildir. 6’lı, 8’li, 10’lu, 15’li, 20’li, 25’li, 30’lu hatta 85 kalem içeren paketler mevcuttur. Onlarca farklı olan ürünleri Stabilo keçeli kalem kullananlardan öğrenebilirsiniz. Keçeli modellerin setlerinin içerisindeki ürün sayısı, fiyatları belirleyici etkenlerdendir. Çantalı setler size bu araçları kolay saklama imkanı sunar. Ayrıca markanın çocuklara özel ürettiği su mataralı setleri de çok sevilir. Sıradanlıktan uzak, yaratıcı karakterler için üretimi sağlanan keçeli tasarımlar hayatınıza renk katar. Kaç yaşında olursanız olun, hayatınızı renklendirmek için keçeli ürünleri tercih ederek kullanabilirsiniz. İş hayatı içinde kullanışlı olan boyalardır. Bu ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.