"

Stabilo Keçeli Kalem

" araması için 1465 sonuç listeleniyor

Stabilo Keçeli Kalem

Stabilo Keçeli Kalem

Stabilo, yıllardır işaretleme, karalama, yazma ve boyama yapmaları için kullanıcıların çok sevdiği kalemler üretir. Markanın vazgeçilmez ürünlerinin başında keçeli kalemler gelir. Günümüzde kullanılan keçeli kalem çeşitleri, fırça uçlu araçların çok eski bir türüdür. Bu kalemlerin uçları keçe maddesinden üretilen liflerden yapılır ve ismi buradan gelir. Çizim ve boyama için oldukça elverişlidir. Parlak renklere sahip Stabilo keçeli kalemler kalıcı boya izi bırakır. Ayrıca hızlı kuruyan mürekkeplerle üretilir. Özellikle çocuklarınızın kullanması için idealdir. Yıkanabilir mürekkepler ellerinizde ve kıyafetlerinizde leke bırakmaz. Stabilo ürünleri çocuklar, hobi sanatçıları ve profesyoneller düşünülerek farklı şekillerde dizayn edilir. Günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz modellere sahiptir. İş yerinizde ya da ödevlerinizde unutmak istemediklerinizi işaretlemek için Stabilo Boss keçeli kalem modellerini tercih edebilirsiniz. Modaya uygun pastel, neon ya da klasik renklere ve estetik tasarıma sahip fonksiyonel işaretleyici kalemler, çalışma saatlerinizi renkli hale getirir. Her zaman modunuzu ve enerjinizi yükseltir. Ergonomik tasarıma sahip ürünler daha rahat tutuş ve kavrama sağlar. Kapağı açık şekilde 4 saat kurumaya dayanıklı yüksek kaliteli mürekkeple yoğunlaştığınız işlere aralıksız devam edebilirsiniz. Stabilo keçeli kalemler okul, iş, hobi ve çocuklarınızın boyamada kullanması için mükemmel şekilde tasarlanır. Renk, uç kalınlığı ve işlevi değişen serileri ve tüm renkleri içinde barındıran setleri Trendyol üzerinden inceleyebilir, bütçenize uygun modeli güvenle satın alabilirsiniz.

Stabilo Keçeli Kalem Özellikleri

Stabilo keçeli kalemler pastel, neon ve çarpıcı renkleri de içinde barındıran onlarca renk seçeneği sunar. Bu renklerle çizecekleriniz sizin veya çocuklarınızın hayal dünyasına kalır. Mini boy da dahil birden çok serisi bulunan markanın Stabilo keçeli kalem seti ve tüm ürünlerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Markanın ürünlerinin ortak özelliği kokusuz ve su bazlı mürekkepli olmasıdır. Bu mürekkepler suyla yıkanarak kolayca çıkabilir. Çocuğunuz hayal dünyasını kağıda aktarırken kıyafetlerini de boyadıysa endişelenmenize gerek yoktur. Stabilo mürekkepleri, kıyafetlerinizden çamaşır makinenizde 40°C yıkamayla kolaylıkla çıkabilir. Markanın keçeli kalemlerini birbirinden ayıran özelliklerinin başında uçların kalınlığı gelir. Modeller, yaklaşık 0,3 mm, 0,4 mm, 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm ve 4 mm olarak farklı uç kalınlıklarına sahiptir. Ayrıca seriler size değişik özellikli uçlar sunar. Fiber uç ve neredeyse kırılmaz yaylı uç bunlardan bazılarıdır. Kalınlıkları farklı olsa da her uç itmeye dayanıklıdır. İşaretleme ya da çocuklarınız için Stabilo kalın uçlu keçeli kalem çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Stabilo ince uçlu keçeli kalem seçeneklerinden biriyle iş ve okul notlarınızı renklendirebilirsiniz. Yoğun renkli, yüksek kaliteli ürünlerin fosforlu renkler de dahil onlarca farklı renk seçeneği vardır. Renk doygunluğu ve parlaklığı mükemmel olan ürünler size rengarenk bir eser yaratma imkanı sunar. Ayrıca sadece bir fırça ve su kullanarak çizgilerinizin üzerinden geçebilir, sulu boya eserler de yaratabilirsiniz. Dayanıklı renkler buna rağmen solmaz ve canlılığını kaybetmez. Bazı serilere ait ürünlerin dikkat çeken özelliklerinden biri kapaksız ve ucu açık kalmasına rağmen mürekkebin kurumadan 24 saate kadar dayanabilme süresidir. Kapağın açık unutulması ve mürekkebin kuruması sorunu bu sayede çözülür. Stabilo size bu konuda mükemmel bir çözüm sunar. Çocuklarınız, size hayal dünyalarının harika ve benzersiz eserlerini hazırlarken sürekli kapak kapatmak zorunda kalmaz. Kurumaya dayanıklı uç, ürünlerin uzun süreli olmasını sağlar. Bu sayede devamlı yeni ürün almak zorunda kalmazsınız. Fiyat performans ürünü sayılabilecek serileri sayfamızdan inceleyebilir, seçtiğiniz modeli Trendyol’un uygun fiyat avantajıyla hemen satın alabilirsiniz.

Stabilo Keçeli Kalem Fiyatları

Stabilo Keçeli Kalem Fiyatları

Stabilo keçeli kalem fiyatları, modele ve set içerisinde yer alan ürün sayısına göre farklılık gösterebilir. Modaya ayak uydurarak sürekli yenilenen zevkli renkler ve sınırlı sayıda çıkarılan ürünler de fiyatın değişmesinde etken olabilir. Ürünler ve setler hakkında detaylı bilgi almak için Trendyol sayfasını inceleyebilirsiniz. Yazma, işaretleme, çizme, boyama ve karalama işlemleri için ayrı sınıflandırılan ürünlerin her birinin fiyatı çeşitlilik gösterebilir. Ürünler sınıflarına göre değişik kalınlıkta uçlara sahiptir. Yazmak için tasarlanmış ince uçlu kalemler saatlerce yazı yazdığınızda bile sizi yormayan, rahat tutuş sağlayan işlevsel tasarıma sahiptir. Yüksek kaliteli, dayanıklı, saatlerce kurumayan uçları size kusursuz ve kesintisiz bir kullanım deneyimi sunar. Kalemlerin ortak özelliği kokusuz ve su bazlı mürekkeple üretilmeleridir. Markanın ürünlerinin tercih edilme sebeplerinin başında, bulaştığı el ya da kıyafetlerden bol suyla yıkanarak kolaylıkla çıkarılması gelir. Bu da genel olarak ürünlerin fiyatının belirleyicilerinden biri olur. Ürünleri tek tek satın almak yerine bu kalemlerin daha çok rengine sahip olmak istiyorsanız Stabilo keçeli kalem 12'li setleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca Stabilo 24'lü keçeli kalem setleri de mevcuttur. Set çeşitleri sadece bunlarla sınırlı değildir. 6’lı, 8’li, 10’lu, 15’li, 20’li, 25’li, 30’lu hatta 85 kalem içeren paketler mevcuttur. Onlarca farklı keçeli kalem setini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Keçeli kalem setlerinin içerisindeki ürün sayısı, fiyatları belirleyici etkenlerdendir. Çantalı setler size bu araçları kolay saklama imkanı sunar. Ayrıca markanın çocuklara özel ürettiği su mataralı setleri de çok sevilir. Sıradanlıktan uzak, yaratıcı karakterler için üretilen Stabilo keçeli kalemler hayatınıza renk katar. Kaç yaşında olursanız olun, hayatınızı renklendirmek için Stabilo kalemleri Trendyol üzerinden inceleyebilir, bütçenize uygun tek ürünleri ya da setleri güvenle satın alabilirsiniz.

Çarpıcı Renkleri ve Modelleriyle Stabilo Keçeli Kalemleri Trendyol’da

Çarpıcı Renkleri ve Modelleriyle Stabilo Keçeli Kalemleri Trendyol’da

Marka; okulda, işte ya da evde her zaman renkli bir dünyanız olması için koleksiyon üretir. Stabilo sağlam uçlara sahip, uzun süre dayanan mürekkepli, modayı takip eden ve sürekli yenilenen renklerde, rahat tutuşlu, fonksiyonel kalemler üretir. Stabilo keçeli kalem çeşitleri hem çizim hem boyama yapabilmeniz için tasarlanır. Profesyonel hayatınızda notlarınızı renklendirmek ya da çocuklarınızın boyama yapması için tercih edebilirsiniz. Stabilo ürünlerinin sevdiğiniz renklerini kullanarak yazdığınız notlar ya da odaklanmanızı maksimum seviyeye çıkaracak renkli işaretler çalışma motivasyonunuzu artırır. Uzun çalışma saatleri bile sizi yormaz. Hareketleri kolaylaştıran elverişli tutuş ve uç tasarımıyla çocuklarınızın hayallerini kağıda eğlenerek aktarmasını sağlar. Stabilo Power keçeli kalem modelleri kapağı açıkken 8 haftaya kadar kurumadan dayanabilen mürekkebe sahiptir. Yıkanabilir ve leke bırakmayan mürekkep, uzun zaman dayanıklılık süresiyle de öne çıkar. Yaratıcı ve sanatçı çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bu modellerin kaybolacak kapakları için endişelenmenize gerek yoktur. Bu modeller test edilerek dayanıklı olduğu kanıtlanan iki farklı uç kalınlığı sunar. Geniş boyama alanları için XL ucu tercih edebilirsiniz. Kolay taşınma ve saklama imkanı sunan ve kapakların kaybolma sorununu ortadan kaldıran başlık zincirli Stabilo Cappi keçeli kalem modellerini Trendyol sayfasından inceleyebilirsiniz. Stabilo uzun süre kurumayan mürekkebe ek olarak kullanıcıların sık sık karşılaştığı kaybolan kapaklar için de sıra dışı ve yenilikçi tasarımıyla çözüm sunar. Kapakların ucunda yer alan deliklerden geçen zincir hem kaybolmayı engeller hem de tüm kalemlerinizi bir arada basitçe saklamanızı sağlar. Stabilo keçeli kalemlerini ve farklı sayıda ürünler içeren setleri inceleyebilir, ürünleri Trendyol’un uygun fiyatlarıyla zaman kaybetmeden satın alabilirsiniz.