placeholder
"

Stabilo Point 88 Set

" araması için 53 sonuç listeleniyor
Stabilo Stabılo Point 88 3+1 Kalem Seti
StabiloStabılo Point 88 3+1 Kalem Seti
(7)
Stabılo Point 88 3+1 Kalem Seti
34,90 TL
Sepete Git

Stabilo Point 88 Set

Stabilo Point 88 Set

Profesyoneller, iş insanları ve öğrenciler için mükemmel bir yol arkadaşı olan Stabilo, kalitesi ve kullanışlılığı ile dünyada en çok tercih edilen kalem markalarından biridir. Çok beğenilen tasarımları sayesinde zamanla herkesçe tanınan öncü bir marka olmuştur. Bir klasik haline gelmiş altıgen formdaki incecik yuvarlak uçlu Stabilo Point 88 modelini günün her anında her alanda kullanılması için tüketiciyle buluşturmuştur. İster uzun metinler yazarken ister not alırken isterseniz de taslak ve profesyonel çizimler yaparken tercih edebilirsiniz. Yenilikçi, dayanıklı ve ikonik tasarımlarından dolayı öğrencilerin, ofis çalışanlarının ve sanatçıların ellerinde fark yaratır. Zengin renk seçenekleriyle fantastik bir dünya sunan Stabilo Point 88 set çeşitlerini keşfetmeye hazır olun.

Tüm Zamanların Kült Kalem Modeli

Stabilo; ürettiği her bir kalemde Alman kalitesini, yenilikçi tasarımları aracılığıyla sunan Avrupa’nın öncü yazı araçları üreticilerindendir. Söz gelimi bir kalem kenti olan Nürnberg’de Schwan Stabilo grubunun bir parçası olarak başlayan serüveni 160 yılı aşkın bir deneyime dönüşmüştür. Almanya, Çekya ve Malezya’da üretimi yapılan kalemler şimdilerde 180’den fazla ülkede tanınır durumdadır. Köklü geçmişinden güç alarak hiç ara vermeden daima trendleri yakından takip etmiştir. İlk fosforlu kalem ve zengin renk çeşitlerinin öncüsü olarak tüm dünyada ün yapmıştır. Markanın yaşam stili haline gelen birçok yazma gereçleri arasından Stabilo Point 88 full set ilham verici ikonik bir üründür. Zamansız bir klasik olan bu kalem seti ile çalışmalarınızı daha eğlenceli hale getirin.

Başarıyla uygulanan ideal mürekkep miktarı ve çizgi kalınlığı gibi özellikleri deneyimlediğinizde vazgeçilmezleriniz arasına girdiğini göreceksiniz. Gelişmiş teknoloji ile üretilen yüksek kalıcılık, ergonomik tasarım ve geniş renk paleti yazı, tasarım ve çizelge gibi çalışmalarınızda büyük yardımcınız olur. Akademik, yaratıcı çalışmalarda ya da ofis çalışmalarında günlük ve kişisel planlar hazırlarken minimal taşıması rahat Stabilo point 88 mini set büyük kolaylık sağlar. En çok bilinen ve tercih edilen fineliner keçe uçlu bu kalem kendinizi iyi hissetmek ve anların tadını çıkarmak istediğinizde hayatınıza renk katar. Farklı kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek geliştirilen seri, fonksiyonel çözümler sunar. Kült kalem statüsündeki Point 88’ler geçmişinden aldığı güçle kullanıcılarına daima güven vermiştir. Kaliteli tutuş özelliğine ve diğer tüm fonksiyonlara Trendyol farkıyla ulaşabilirsiniz.

Stabilo Point 88 Set Özellikleri Nelerdir?

Alanının en iyilerinden olan, adını her kesime duyuran ve 7'den 70'e hitap eden marka Stabilo Point 88 20'li, 25'li, 30'lu, 47'li set ile kullanıcıların kendini en iyi şekilde ifade edebilmesi için imkan tanır. Kullanım kolaylığı ile akıllara kazınan ikonik Point 88 keçe uçlu kalemler teknolojik değişimlere bağlı olarak sürekli geliştirilir. Çizim ve yazma sırasında ihtiyaç duyulan konforu sağlamak için gövde, uç ve mürekkeplerde gerekli çözümler üretilir ve özel tasarıma sahip kalemlere uygulanır. Notlarınızı oluştururken çalışmalarınızı organize ederken, düzenleyici planlar yaparken dağınıklığa son vermenizde en büyük yardımcınız olacaktır.

6’sı neon olmak üzere 47 göz alıcı rengi içeren geniş renk skalası, çalışmalarınızın tümünde ihtiyacınız olan her tona kolayca ulaşmanızı sağlar. Stabilo renkleri ile iyi bir şekilde organize edilmiş ezberleme ve hafıza kartlarındaki önemli not ve bilgiler, kolayca öğrenilir. Ayrıca öğrenciler sıkıcı ders notlarını öğrenirken eğlenmenin mümkün olduğunu 47 farklı renk sayesinde fark edecektir. Onlarca alt tona sahip setler ile özgürce istediğiniz her renge ulaşabilirsiniz. Karmaşık ve anlaşılmaz notlara veda edip daha verimli çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. En büyük destekçiniz olan setler çalışmalarınızda fark yaratmanıza yardımcı olur. İncecik 0.4mm metal ucu ile küçük boşlukları dahi değerlendirip önemli notlar alabilirsiniz. Özenle hazırladığınız hatta cetvel kullandığınız bir ajanda, planlayıcı ya da grafikte boya çizgilere dağılmadan, kağıdı lekelemeden çalışmanızı tamamlayabilirsiniz.

Kendini Fark Yaratan Renklerle İfade Et!

Stabilo’nun renk skalası yaratıcılığınızı geliştirecek ilham kaynaklarınızı zenginleştirecek sizi başka dünyalara götürecektir. Stabilo Point 88 çantalı set sayesinde farklı renklerle üretkenliğinizi artırabilir, kendi dünyanızı yaratabilirsiniz. 47 farklı renkle sayfa düzeninizi, yapılacaklar listenizi kolaylıkla organize edebilirsiniz. Hızla aldığınız toplantı notlarında bile birkaç rengi ayrı başlıklar için kullandığınızda sayfa karmaşık ve anlaşılmaz olmaktan çıkacaktır. İlkokul, lise ve akademik eğitim gören öğrencilerin derslerde yazdıkları yazıların yine daha kullanışlı, geriye dönüp bakıldığında anlaşılır olmasını sağlar. Sanat, tasarım ve mimari işlerinizde gerek duyduğunuz kaliteyi bu serilerde yakalayabilirsiniz. Kalemlerin ergonomik tutuş kabiliyeti uzun süren yazı, grafik işlerini güç olmaktan çıkarır.

El ve bilek koordinasyonu düşünülerek üretilen serinin tasarımı, aynı zamanda sanatçı olacak çocukları da unutmamıştır. Gelişim çağındaki çocukların kolayca kullanabileceği bir dizayna sahiptir. Kalem ucundaki ince metal, dayanıklılığı ile dikkat çeker. Ve belli bir güçteki baskıya bile karşı koyup dayanabilir. Çocukların ve yetişkinlerin sanat ve hobi gibi kişisel gelişimde büyük faydası olan etkinliklerinde bu güçlü dayanıklılık özellik sürekliliği sağlar. Zengin renk çeşidi, güçlü dayanıklı yapısı ve dikkat çekici tasarımı ile Stabilo Point 88 30 renk çantalı set tüm zamanların ilham verici seti sayılabilir. Bu özellikleri ile ayrıca zihinsel ve ruhsal üretim süreciniz konforlu, benzersiz bir deneyime dönüşecektir. Sanatsal faaliyetlerde olduğu gibi yazı için de yalnızca çok rahat değil, aynı zamanda oldukça uzun ömürlüdür. Yenilikçi teknolojisi sayesinde, günlerce kurumadan kapaksız bırakılabilmesi özgürce üretimlerinize devam etmenizin kapısını açar.

Stabilo Point 88’in Eşsiz Tasarımı

Kalem dünyasında ikon bir tasarıma sahip olmak, birçok ülkede milyonlarca insan tarafından kolayca tanınabilir olmak büyük bir başarının sonucunda gerçekleşir. Geçmişten bugüne sürekli bir değişim ve gelişimin ve engin bir tecrübenin ürünü Stabilo Point 88 set böylece günümüze kadar gelmiştir. 160 yılı aşkındır dünyanın her yerinden yediden yetmişe her insana ilham vermiş, yaratıcı olmanın zevkini keşfetmelerine yardımcı olmuştur. Çevresini yeniden keşfeden ve kendi benzersiz hayal dünyasını serbest bırakan kullanıcı için doğasında yaratıcılık ve üretkenlik olan bir kalem çok yakışacaktır. Point 88 serisinin yaratıcı, kaliteli ve yenilikçi tasarımı kendi özgün fikirlerini hayata geçirmek isteyen her yaştan kişiye ilham kaynağıdır.

Ergonomik tasarımı bir metin oluştururken konforlu şekilde yazmanızı sağlar ve diğer bütün yazı işlerinizi hem eğlenceli hem de pratik hale getirir. Renkleri ve pratikliği ile yazı yazma keyfinin yanı sıra yaratıcılığınızı da bir adım öteye taşır ve sizlere farklı bir deneyim yaşatır. Uç kısmının hasar görmesini engelleyen metal yapısı güvenli ve rahat bir kullanım sunar. Bu üstün kaliteye ve aynı zamanda uzun ömürlü harika renklere uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz. Tüm başarısını gelenek duygusundan ve köklerine olan bağından alan Point 88 tasarımı daima dikkat çekici olmuştur. Benzersiz turuncu ve beyaz şeritleri ve altıgen formuyla tutuş rahatlığını göz alıcı renklerle birleştirir.

Maksimum Kullanım Kolaylığı

Ders çalışırken, yazı yazarken ya da resim yaparken işinize odaklanmak oldukça önemlidir. Motive olduğunuz sırada işinizin yarıda kalması ise tüm motivasyonunuzu yerle bir edebilir. Bunun önüne geçmek için araç ve gereçlerin yüksek bir kaliteye sahip olması gerekir. Kırtasiye ürünlerini en iyi teknoloji ile üretilmiş size de öyle sunulan ürünlerden tercih etmeniz elinizdeki işin de kalitesini artırır. Motivasyonunuzu dikkatinizi artıracak farklı renkler ile çalışmanızı kalıcı ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Sağlam metal ucu güç ve dayanıklılık sağlar. Uzun süren yazı ya da tasarım sürecinde bile bilek kuvvetine dayanabilir. Stabilo Point 88 25'li set dahil tüm seri kapağı açıkken kuruma yapmayan özel bileşenlerden meydana getirilmiştir. Keçe uçlu bu kalem serisi dayanıklılığın yanında yumuşak dokunuşlu ve kaygan bir yapıya sahiptir.

Kağıdın üzerinde tahriş edici olmayan yazım ve çizim performansı sevilen niteliklerinden biridir. Kusursuz ve oldukça başarılı bir zarafetle uygulama sunan uç sistemi kağıda da zarar vermez. Altıgen formu kullanım kolaylığının yanında ergonomik rahatlık sağlar. Avuçlarınızdan kolayca kaymaz parmaklarınızla tam uyumludur. Kalem üzerindeki kodların her birinin bir anlamı var. Zengin renkleri ve renk kodlarını diğer Stabilo kalem serileriyle bir arada kullanmak istediğinizde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kalemin barkod tarafında en uçta art.no.88/58 gibi yazılan yerden rengin kodunu öğrenmiş olursunuz. 0,4 boyutundaki fine ucu kağıdınızın en dar yerlerini bile korkmadan kullanmanızı sağlar. Stabilo Point 88 pastel set dahil tüm seri çok amaçlı kullanıma uygundur. Sanat eserleri üretirken de uzun metinler hazırlarken de kullanabilirsiniz. Küçük kalem boyu ve minimal inceliği ile her yere kolaylıkla taşınır.

İş Toplantılarınızı Renklendirin!

Toplantı masalarının aranan kalemi Stabilo çalışma hayatınızın da en büyük yardımcısıdır. Sıkıcı geçen bir iş gününe renk katacak daha planlı olmanızı sağlayacaktır. Ergonomik 0,4 fine uçlu kalem tasarımı itibarıyla yazma ve çizme işlemlerinde istenilen konforun elde edilmesini sağlar. Metal kaplı bu ince ucu sayfanın her boşluğuna çok önemli notlarınızı belirgin bir şekilde yazabilmenizi her boşluğu böylece değerlendirmenizi sağlar. Cetvel kullandığınız grafik çizimlerinizde üstün mürekkep özelliği sayesinde lekelenme ve bulaşmanın önüne geçer. Akıtmaya ve kanamaya izin vermeyen kalemle güvenli bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.

Stabilo yazma gereçleri arasında yer alan Point 88, altıgen gövdeli tasarımıyla kullanıldığı ofislerde ve iş yerlerinde kullanım kolaylığı sunar. Yazı yazarken bilek hareketleriyle bütünlük oluşturur ve böylece kalem elinizdeyken geçen sürede oluşacak yorgunluk en aza iner. İş verimliliğinizin artmasına katkıda bulunur ve yazı yazma işlemini her çalışan için pratik hale getirir. Kalemin pratik gövde tasarımı el ve bileklere yük binmesine izin vermeden yazmayı kolaylaştırır. Elinizin ve parmaklarınızın ağırlık merkezini uç bölüme yönlendirebileceğiniz tasarımı uzun yazılar yazdığınız sırasında istediğiniz noktaya odaklanmanıza destek olur.

Hobilerinizde En Büyük Yardımcınız

Stabilo ince uçlu Point 88 çok amaçlı kullanıma uygun yapısı ve renk çeşitliliği ile birçok hobiniz için kullanılabilir. Özellikle yüzyıllar boyunca meditasyon sırasında uygulanan Budist ve Hindu kültürlerinden türemiş olan mandala için oldukça kullanılabilir yazı gerecidir. Mandala desenleri genelde yuvarlak olur ve geometrik bir merkez noktası etrafında şekil alır. Renklendirmedeki zevk ve yaratıcılığı bir tür tatmin aracı olarak kendinizi ifade etmeniz mandala yapımı ile gerçekleşecektir. Ayrıca mandala için en uygun kalem çeşidi olan Point 88 yardımıyla kendi desenlerinizi oluşturabilir veya farklı sanatçıların eserlerinden faydalanabilirsiniz. Her şekil ve boyuttaki mandala desenlerini çizme ve renklendirme her yaştan insan için eğlenceli ve rahatlatıcı bir aktivite olabilir. Kullanıcılarının yaratıcılıklarını açığa çıkarmaya yardımcı olan Stabilo birçok hobinizde en büyük destekçiniz. İnce ucunun mükemmel kalitesi teknik ve sanatsal çizim ihtiyaçlarınız için onu olmazsa olmazınız yapar. Hobinizi gerçekleştirdiğiniz kıymetli zaman dilimlerinde severek kullanabileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir gereç haline gelir.

Okulda Üstün Kalite Farkı

İş hayatında ve ev hayatında sıralanacak onlarca öneme sahip kalemler aynı şekilde öğrenim hayatının da önemli gereçlerinden biridir. Eğitim hayatında çok fazla ihtiyaç duyduğunuz Stabilo Point 88 modası geçmediği, canlı ve farklı renklerden oluştuğu için hiç sıkılmadan yıllarca kullanabilirsiniz. Okul ödevleri ve sınavlar için öğrenilmesi gereken konuların önemli notlarını ve bilgilerini ezberlemeye yardımcı olur. Bunun için renkleri kullanıp ve sıkıcı notları eğlenceli hale dönüştürmeyi deneyebilirsiniz. Kalemden beklenilen rengi vermesi istenilen sonuca ulaşmak bambaşka bir hazdır. Oldukça motivasyonu yükselten bu durum uzun süreli bir kullanımı ve sevgiyi beraberinde getirir. Stabilo vaat ettiği, öğrencilerin isteyip bulabileceği tüm renklerin tonlarına sahiptir.

Beklenilen rengi verebilmek adına oldukça başarılı bir kalem olan Point 88’ler ders çalışırken ya da okuma yaparken de tercih edilebilir. Bu kalem seti ile hem not alarak hem de önemli yerlerin altını çizerek aslında küçük dokunuşlar ile yüksek verim alırsınız. Çeşitli ve canlı renkler ile hazırlanmış hafıza kartlarındaki dersin veya metnin bilgilerini daha kolay hatırlanmasını sağlar. Genel anlamda Stabilo Point 88 ile okuduklarınız kolayca aklınızda kalır. Boyama ve ödev yapma, günlük tutma gibi bir kalem ihtiyacı doğuran tüm işlerin özenle yapılabileceği set; çocukların ilgisini çekecek renklere sahiptir. Renklerle arası iyi olmayan yetişkin öğrenciler ve düz bir renk ile not almanın daha rahat olduğunu düşünenler geniş renk skalasından siyah ve kırmızı renkleri kullanabilir. Üst kaliteye ve uzun ömre sahip olduğu için tek seferde bir set alıp elinizin altında bulundurabilirsiniz. Kaleminizi set şeklinde satın alarak alışverişinizi daha kolay ve daha ekonomik bir hale getirebilirsiniz.

Benzersiz Kişisel Planlayıcılar

Gençler ve çocuklar hatta yetişkin iş insanları hayatlarını planlamak ve daha düzenli olmak için Bullet Journal da denilen kişisel planlayıcılar hazırlamaya bayılır. Aslında bir amaç ve hedef izleme metodu sayılan bu yöntem gençlerin yaşamlarını organize etmelerini sağlar. Resim, fotoğraf, el yazısı, sanatsal grafiklerin ya da gezi hatırası denilecek parçaların arasına konulduğu ajandalardır. Özellikle el yazılarıyla yazılan hat sanatını anımsatan yazılar dikkat çeker. Geleneksel hat sanatından farklı olarak mottolar yazmak veya doodle boyamakla ilgilidir. Kullanılan her harf için büyük bir sabır, hassasiyet ve yaratıcılık gerekir. Farklı harf çeşitleri ile yazılmış motivasyon yazıları; kaligrafi, fırça yazısı gibi gelişmiş teknikler ve çok farklı alfabe stilleriyle oluşturulur. Uzmanlar bu şekilde özenle hazırlanan bir bullet journal’ın aynı özen ve hassasiyetle uygulanacağını düşünür.

Bu yazı stilleri süslenir, dekoratif özelliklerle birkaç temel kural dışında genelde özgürce tamamlanır. Yeni başlayanlar ve uzman ajanda düzenleyicileri için kullanılan materyal ve gereçler aynıdır. El yazısı yazarken ihtiyacınız olan şey Stabilo kalem serilerinden Point 88 ve harika renkleridir. Ajanda hazırlarken el yazısıyla harfleri sanatsal tasarımlar oluşturacak şekilde istediğiniz gibi hemen hemen her şekilde yapabilirsiniz. Yaratıcılığın sınırını aştıkları bu eğlenceli alışkanlık planlayan, amacına doğru emin şekilde ilerleyen bir insan yetişmesine yardımcı olacaktır. Ancak güzel sonuçlar almak için doğru yazı ve boya gereçlerini kullanmak gibi birkaç özel durumu göz önünde bulundurmalısınız. Alıştırmalar yaparak geliştirdiğiniz el yazınızın daha iyi görünmesini sağlamak için fine uç kullanabilirisniz. Birçok kağıt dokusuyla kolaylıkla bütünlük sağlayabilen, yaratıcılığınızı daha da geliştiren hayatınıza renk katacak Stabilo renklerini cazip fiyat seçenekleri ile Trendyol'da hemen satın alabilirsiniz. Kalitesiyle dikkat çeken Stabilo Point 88 set indirimli fiyatlarını keşfetmeye başlayabilirsiniz.