İlgili Kategoriler
Davlumbaz Şekli
Genişlik
Renk
Davlumbaz Tipi
Fiyat
Kurulum Gerekli mi?
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Maksimum Emiş Gücü
Enerji Sınıfı
Filtre Tipi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Teka Davlumbazlar

" araması için 95 sonuç listeleniyor

Gösterişli Teka Davlumbazlar Modelleri Trendyol’da!

Mutfaklarda kullanılan yardımcı ürünler müşterilere avantaj sağlar. Davlumbazlar yemek yapımı sırasında oluşan kötü kokuyu ortadan kaldırır. Teka davlumbaz modelleri işlevselliği ile beğeni kazanır. Güçlü hava çekişi mutfaklarda oluşan kötü kokuları boru aracılığıyla dışarıya aktarılır. Böylece temiz hava akışı sağlanır. Dekoratif renkler ve şık tasarımlar ile oluşturulan ürün, mutfak dekorasyonlarına yardımcı olur. Kolay temizlenebilir yapıda olması ile hijyenik kullanım olanağı sağlar. Boyut ve tasarımlarında farklılıklar görülür. LED aydınlatmalar ile tarz bir görünüme sahip olur. Müşteri ihtiyacını karşılayabilecek ürünler tasarlanırken bütçeleri düşünerek uygun fiyatlar belirlenir. Aspiratörler kötü kokunun emilerek dışarıya aktarılmasına yardımcı olur. Teka aspiratör çeşitleri kaliteleri ile bilinir. Zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak sararabilen malzemeler, marka için söz konusu değildir. Küçük boyutlarda olan ürün, ebatının aksine güçlü çekiş vadeder. Dar mutfaklarda tercih edebileceğiniz modeller üretilir. Nemden ve kötü kokudan eşyalarınızı korur. Teka davlumbaz filtresi uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Yıpranmayı, sararmayı ya da koku oluşumunu önler. Davlumbaz ile kombine edilen renklere sahip olduğu için kötü görüntüyü engeller. Renk uyumu olacak şekilde tasarlanan ürünü mutfağınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz modeller üretilir. Mutfak dekorasyonuna yardımcı olan, güçlü hava çekişi ve kaliteli borulardan üretilen modeller uygun fiyatlı olarak satışa sunulur. Müşterilerin beğenisini kazanan davlumbazlar farklı modelleri ile dikkat çeker. Zengin ürün yelpazesine sahip olan Trendyol’dan markanın tasarımlarına göz atabilirsiniz.

Şık Tasarımları ile Bilinen Teka Davlumbaz Çeşitleri

Şık Tasarımları ile Bilinen Teka Davlumbaz Çeşitleri

Davlumbazlar ve aspiratörler mutfakların vazgeçilmez parçası haline gelir. Trendler baz alınarak üretilen modeller, mutfak dekorasyonlarını çarpıcı hale getirir. Modern ya da bohem tarzlarda üretilerek müşterilerin beğenisini kazanır. Teka davlumbaz fiyatları bütçelere uygun üretilir. Kalitesinden ödün vermeyen marka, her bütçeye hitap eder. DOS 60 antrasit modeli, country tasarım ve duvara monte edilecek şekilde üretilir. Elektronik kontrol sistemi ile müşterilere konfor sağlar. Üç farklı çekim gücü bulunur. Yemek kokularının ağırlık seviyelerine göre derecelendirme yapabilirsiniz. Patates kızartması yaparken orta derece, balık pişirirken güçlü modu açarak koku dağılımını engelleyebilirsiniz. Eşyalarınızda zaman içerisinde neme ve kokuya bağlı olumsuzluklar görülebilir. Teka ankastre davlumbaz bu olumsuzluğu önlemesi ile bilinir ve müşteriler tarafından merak edilir. DOS 90.1 modeli bej renge sahip üretilir. Rengi sayesinde mutfağa ferah bir görünüm kazandırır. Hava çekişi güçlü olduğu için geniş mutfaklarda da tercih edilir. B enerji sınıfında bulunan ürün, doğa dostu olması ile beğeni kazanır. Elektronik kontrol sistemi bu modelde de dikkat çeker. Konforu ve teknolojiyi birleştiren marka avantaj sağlar. Tekli davlumbaz fiyatları gösterişli tasarımlarına rağmen bütçelere uygun fiyatlandırılır. Her beğeniye hitap eden tasarımlar geniş renk skalası ile beğeni kazanır. Mutfak dekorasyonuna göre farklı renkleri inceleyebilir, alan büyüklüğüne göre model tercihi yapabilirsiniz. DVN 64030 TTC WH modeli sunduğu imkanlar ile merak konusu haline gelir. Dikey konumda duvara monte edebileceğiniz tasarım rengi sayesinde mutfağa ferah bir görünüm kazandırır. Elektronik kontrol sistemi ile hava çekişini ayarlayabilirsiniz. Yağı filtreleyebilen yapısı hijyenik kullanıma olanak sağlar. Teka davlumbaz lambası ile yiyeceklerin pişme durumunu kontrol edebilirsiniz. Loş ışığı sayesinde sevdiklerinizle mutfakta hoş vakit geçirebilir, ana ışık yerine tercih ederek tasarruf sağlayabilirsiniz. Sağ ve sol kısımda iki adet lamba yer alır. Isıya dayanıklı camları patlama ya da kırılmayı önler. Davlumbazların cam yapısında kullanılan güvenli cam özelliği aydınlatma ışıklarında da geçerli olur. Davlumbaz Teka sunduğu avantajlar, zengin model alternatifleri ve uygun fiyatları ile müşterilere konfor sağlayan ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Mutfak Dekorasyonlarını Baz Alan Teka Davlumbaz Alternatifleri

Mutfak Dekorasyonlarını Baz Alan Teka Davlumbaz Alternatifleri

Ada mutfaklar geniş alan sunması ile beğeni kazanır. Dekorasyon ürünlerinin doğru seçilmesi ile tarz mutfaklar elde edebilirsiniz. Teka ada tipi davlumbaz modeli farklı görünüşü, yenilikçi tasarımı ve gümüş rengi ile avantaj sağlar. Doğru renk seçimi sayesinde yansıtma yapar ve geniş alan efekti verir. Ada mutfağın orta kısmına yerleştirilecek Teka CC-485 dekoratif ada tipi tünel davlumbaz modeli ile dekorasyonda çığır açabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretildiği için uzun süre kullanım vadeder. LED lambalar sayesinde ışıklandırmaya yardımcı olur. Yüksek çekim gücü ile fark yaratır. A sınıfında üretilen ve eğimli yapıda duruş sağlayan ürün doğa dostudur. Sunduğu avantajlar arasında bulunan bacalı ya da bacasız olarak tamamen müşterinin tercihine bırakılan durum, mutfak dekorasyonuna uygunluğuna göre karar verebilirsiniz. Teka davlumbaz yorumları arasında merak edilen modeller içinde yer alması göze çarpar. Davlumbaz modelleri kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. Bacalı ya da bacasız modeller üretilir. Davlumbazın çektiği hava borular sayesinde dışarı aktarılır. Borunun duvarda çıkış yeri bulunur. Eğer bu çıkış yeri temin edilemiyor ise bacasız modeller kullanılır. Teka bacasız davlumbaz karbon filtreler sayesinde kokuyu bünyesine hapseder. Kokuyu etkisiz hale getirerek ferah bir mutfak kullanımına olanak tanır. Marka müşterilerine karbon filtreli davlumbaz üretimi ile avantaj sağlar. Davlumbazın içerisine konulan ve ek olarak almanıza gerek kalmayan Teka karbon filtreli davlumbaz modelini tercih ederek hem tasarruf hem de avantaj sağlayabilirsiniz. Kullanıma bağlı yıpranmaları, filtrede oluşabilecek sararma ya da koku oluşumunu kalitesi malzemesi önler. Aktif karbon teknolojisi kötü havayı bünyesine hapsederek havayı temizlemenize yardımcı olur. Ağır kokulara bile müdahale edebilen davlumbaz müşterilerini kaliteye ve konfora kavuşturur. Trendyol aracılığıyla Teka davlumbaz modellerine ulaşabilir, inceleme şansı yakalayabilirsiniz.

Uygun Fiyatları ile Teka Davlumbaz Modelleri

Uygun Fiyatları ile Teka Davlumbaz Modelleri

Yiyeceklerin pişirilmesinde yüksek derecelerde ve sürekli olarak ısı kullanılır. Isıya dayanıklı camlar ise sıcak dokunuşları tolere ederek kullanıma devam etmenizi sağlar. Temperli camdan üretilen modeller avantaj sağlar. Camın belirli bir ısıdan sonra çatladığı ya da kırıldığı bilinir. Teka cam davlumbaz modellerinde kullanılan özel teknik sayesinde bu gibi sorunların önüne geçilir. Müşteri güvenliğini ön planda tutan marka, dayanıklı camları ile uzun süre kullanım vadeder. Tamamen camdan oluşan ürün tasarımı ile dikkat çeker. Şık görünümü, çarpıcı tasarımı ve temperli cam teknolojisi ile fark yaratır. Birbirinden farklı modellere göz atarken Teka davlumbaz seti ve benzerlerine de vakit ayırabilirsiniz. Fırın, ocak ve davlumbaz ürünlerini bir araya toplayan set, evlerinizin tasarruf sağlayan ürünü haline gelir. Chef 3 ankastre üçlü set uyumlu ve tarz sahibi üretimleri ile müşterilerin beğenisini kazanır. Setin parçaları paslanmaz malzemelerden üretildiği için uzun süre kullanım vadeder. Fırın için dijital ekran tercih edilir. Bu sayede modern ve teknolojik ürün elde edilir. Kaliteli cam kullanıldığı için içerisinde pişen yiyeceklerin durumunu kontrol edebilirsiniz. Farklı fonksiyonlar sunan ürün ayrı pişme derecesi olan yiyeceklere uygun üretilir. Teka 90 cm davlumbaz sunduğu güvenli alan ile tercih edilir. Davlumbazın cam kalınlığı yüksek ısıları tolere ederek hapseder. Bu sayede cam bölmesinde kırılma görülmez. Dörtlü ocak bölmesi yiyecekleri pişirirken derecelendirme yapmanıza olanak sağlar. Farklı boyutları ile yüksek ya da düşük derecelerde pişirme yapabilirsiniz. Teka davlumbaz modelleri farklı özellikler ve renklerin tercih edilmesi dekorasyon fikirlerinizde yardımcı olur. Ev stilinize uygun ürünü belirleyerek şık bir mutfak elde edebilirsiniz. Mutfakların alan genişliği her evde farklı olacağı için Teka davlumbaz ölçülerinde ve boyutlarında farklılık görülür. Evinize ve zevkinize uygun ürüne Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.