İlgili Kategoriler
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Cinsiyet
Paket İçeriği
Tipi
Ürün Puanı
"

Venüs Tıraş Bıçağı

" araması için 17 sonuç listeleniyor
Venüs Venus Start 5ct
Kargo Bedava

VenüsVenus Start 5ct

999 TL
Sepete Git

Kullanışlı Venüs Tıraş Bıçağı Modelleri Trendyol’da!

Günlük hayatın rutinlerinden biri olan tıraş, kadınlar için de oldukça önem taşır. Fakat tıraş sırasında ciltte dökülme, kızarıklık, kanama ve tahriş gibi birçok istenmeyen sonuç meydana gelebilir. Bu gibi tatsız durumları önlemek için kullanılan ürünlere ve kalitelerine dikkat etmek gerekir. Konforlu kullanım sağlayan Venüs markalı jiletler, meydana gelebilecek olumsuz sonuçların oluşmasına engel olur. Kaliteli ve geliştirilmiş bıçakları ve nem şeritleri ile Venüs tıraş bıçağı modelleri, tıraşınızı konforlu bir hale getirir. Sahip olduğu geniş ürün çeşitliliği ile her ihtiyaca karşılık gelen bir modeli bulunur. Flexiball teknolojisi ile üretilen esnek Venüs tıraş bıçağı başlığı, vücudunuzun her kıvrımına ulaşabilecek şekilde üretilir. Bu seçenekler, konforlu olduğu kadar bütçe dostu bir ürün şeklinde de karşınıza çıkar. Kullan at modellerinin yanında, değiştirilebilir başlıklara sahip olan makine modelleri de vardır. Bu modeller uzun süreli bir kullanım ömrü sağlar. Hem kullan at Gillette Venüs tıraş bıçağı hem de makinesi, keskin ve kaliteli bıçaklara sahiptir. Bu sayede vücudunuzdaki en kısa tüyleri dahi kolayca yok edebilirsiniz. Jilet başlıklarında, bıçak kenarlarında bulunan jel bantları nem ve kayganlık sağlayarak tıraşı oldukça kolaylaştırır. Sonrasında ise pürüzsüz bir cilt elde etmenizi sağlar. Sahip olduğu özellikleri ve kaliteli yapısıyla öne çıkan Venüs kadın tıraş bıçağı ile makine modellerini Trendyol’dan inceleyip satın alabilirsiniz.

Kalitesiyle Beğeni Toplayan Venüs Jilet Modelleri

Kalitesiyle Beğeni Toplayan Venüs Jilet Modelleri

Kullanılan ürünler ve bu ürünlerin kalitesi, tıraş deneyimini baştan sona etkiler. Kaliteli ürünler, hem kolay hem de keyifli bir deneyim sunar. Kullanım sonrasında ise pürüzsüz ve problemsiz bir cilt elde etmenize olanak tanır. Bu noktada öne çıkan ürünler ise Venüs markalı tıraş bıçakları ve makineleridir. Venüs jilet, her beğeniye ve ihtiyaca karşılık gelecek çeşitliliğe sahiptir. Kullan at alternatiflerin yanı sıra, defalarca değiştirilebilen Venüs jilet başlığı olan çeşitli makine modelleri de vardır. Bu makinelerin her modeli, kaliteli malzemeden üretilmiş keskin bıçaklara sahiptir. İşlem sırasında oluşabilecek tahriş, kanama, kesik gibi olumsuz sonuçlar, Venüs markalı jiletlerin sahip olduğu özellikler sayesinde tamamıyla ortadan kalkar. Markanın bazı modellerinde bulunan köpüren jel bantlar, seçeneğin kendisi dışında jel, köpük ya da krem gibi herhangi bir ürün kullanmayı gerektirmez. Bu sayede sabahları işe gitmeden ya da evden çıkmadan önce kolayca tıraş olabilirsiniz. Aynı zamanda bu model jiletler ile birlikte hem zamandan tasarruf edip hem de bütçenizi koruyabilirsiniz. Özel bölgeler için üretilen özel tıraş bıçakları cildinizi tahrişe karşı korur. Keyifli ve kolay bir deneyim sunar. Venüs jilet kullananlar arasında fazlasıyla tercih edilen modellerden biri de kullan at jilet modelleridir. Bu jiletler, özellikle acil tıraş olmanızı gerektiren ani durumlarda kurtarıcı bir model şeklinde karşınıza çıkar. Sunduğu avantajların yanı sıra, bütçenize dost olacak şekilde Venüs Gillette tıraş bıçağı 4'lü şeklinde de satılır. Değiştirilebilir başlıklı modeller gibi kullan at jiletler de çeşitli özelliklere sahiptir. Bu jiletler; 2, 3 ya da 4 bıçaklı olabilir. İsteğinize ve ihtiyacınıza göre, alacağınız jiletin bıçak sayısına karar verebilirsiniz. Jiletlerin başlıklarında bulunan kayganlaştırıcı bantlar sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde tıraşınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu model jiletler arasında kesik ve çizikleri önleyen koruyucu yastıklara sahip olan seçenekler de vardır. Jiletinizi almadan önce diğer müşterilerin ürün hakkındaki değerlendirmelerini okuyabilirsiniz.Gillette Venüs tıraş bıçağı yorumları ile ürünler hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Böylece hangi seçeneği alacağınıza da daha rahat karar verebilirsiniz.

Birbirinden Cazip Gillette Venüs Jilet Çeşitleri

Birbirinden Cazip Gillette Venüs Jilet Çeşitleri

Venüs markalı tıraş bıçakları ve makineleri, avantajlarıyla kadınların vazgeçilmez tıraş ürünleri arasında yer alır. Her kadının ihtiyacını ve beklentisini karşılayacak şekilde jilet çeşidi vardır. Bu çeşitlerden biri olan Venüs Breeze tıraş bıçağı, 3 bıçaklıdır. Jel barları sayesinde kolay bir şekilde ve tek dokunuşta işlemi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda köpüren bu jel barları sayesinde krem gibi ekstra ürünler kullanmanıza gerek kalmaz. Esnek ve yuvarlak başlığı sayesinde vücudunuzun her bölgesini kolayca tıraş edebilirsiniz. Değiştirilebilir başlığı sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir. Aynı zamanda Gillette Venüs Breeze yedek tıraş bıçağı 4’lü olarak cazip fiyatlarda satılır. Bir başka Venüs ürünü olan Riviera ise 3 bıçaklı kullan at jilet çeşitleri arasındadır. Bu seçenek, aloe vera özlü MoistureRich bantlara sahiptir. Kaymaz sapı ve oynar başlığı sayesinde vücudunuzun her bölgesine kolayca ulaşabilirsiniz. Bu Venüs tıraş bıçağı öneri olarak da rahatlıkla tavsiye edilebilir. Özel bölgelerinizin özel ihtiyaçlarına uygun olarak üretilen Venüs bikini trimmer, hassas bölgenizi kolayca tıraş etmenizi sağlar. 90 derecelik açısı sayesinde cildinizi kesiklere karşı korur. İnce ve kıvrımlı yapısı size kolay manevra imkanı sağlar. Bu seçenek, Venüs tıraş makinesi kullananlar için vazgeçilmez ürünlerden biridir. Günlük ve acil kullanımlarda kullan at jiletler, hayatı oldukça kolaylaştırır. Bu alternatiflerden biri olan Venüs ürünü Simply, kullan at kategorisindeki ürünlerden biridir. Çift bıçaklı olan bu ürün, kayganlaştırıcı bandı ile cildi olumsuz sonuçlara karşı korur. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasının yanında aynı zamanda ekonomiktir. Simply Venüs tıraş bıçağı çift bıçak 5'li, 4’lü gibi çeşitli sayıda olan paket seçeneğiyle kullanımınıza sunulur. İhtiyacınız olan herhangi bir modeldeki Venus markalı jileti Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Gillette Venüs Jilet Modelleri

Avantajlı Fiyatlarla Gillette Venüs Jilet Modelleri

Venüs tıraş bıçağı paketi çeşitli fiyatlarda satılır. Uzun kullanım süresine sahip olan Venüs markalı jiletler, kadınlara benzersiz bir deneyim sunar. Yüksek kalite malzeme ve teknolojiler ile üretilen bu jiletler, tam bir fiyat performans ürünü olarak karşınıza çıkar. Değiştirilebilir başlıkları ve yüksek kaliteli bıçakları, birçok kez jileti kullanmaya olanak tanır. Bu nedenle Venüs tıraş bıçağı kullananlar keyifli bir deneyim elde etmelerinin yanında, cep dostu fiyatlarıyla bütçenizi de korurlar. Kayganlık sağlayan jel bantları, sahip olduğu ferah kokusu ile keyifli bir deneyim sunar. Aynı zamanda köpürme özelliği de olan jel barlara sahip jilet çeşitleri de bulunur. Bu jiletler, başka bir malzemeye gerek duymadan tıraşınızı tamamlamanızı sağlar. Bu sayede başka herhangi bir ürüne para harcamanız gerekmez. Gillette Venüs tıraş bıçağı fiyatı birçok etkene bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kullan at jiletler, değiştirilebilir başlıklı olan makineler farklı fiyatlarda satılır. Her ihtiyacı karşılayabilecek birçok farklı çeşidi bulunan jiletlerin kendi içerisinde de farklı modelleri bulunur. Kullan at jiletlerin içerisinde 2, 3 ve 4 bıçaklı ve çeşitli koruyucu, kayganlaştırıcı bantlara sahip seçenekler de mevcuttur. Benzer şekilde tıraş makineleri de çeşitli özelliklere sahiptir. Tüm bunlara bağlı olarak Venüs jilet fiyat aralığı değişkenlik gösterir. Hayatın her anında kullanılan, temel ihtiyaç ürünlerinin uygun fiyatlı ve ekonomik olması son derece önem taşır. Bu noktada Gillette Venüs, cep dostu bir seçenektir. Bu sayede size avantajlı bir alışverişin kapılarını aralar. Aynı zamanda Venüs tıraş bıçağı yedek başlık ya da yedek jilet ile birlikte, ekonomik paketlerde satılır. Siz de avantajlı fiyatlarıyla Venüs markalı jiletleri Trendyol’da inceleyip hızlıca satın alabilirsiniz.