"

Sesu Ağda

" araması için 685 sonuç listeleniyor
Sesu ILIK AĞDA 250 GR KAVUNİÇİ
SesuILIK AĞDA 250 GR KAVUNİÇİ
(827)
ILIK AĞDA 250 GR KAVUNİÇİ
27,90 TL
Sepete Git
Sesu El Ağdası 250gr
Hızlı Teslimat
SesuEl Ağdası 250gr
(192)
El Ağdası 250gr
33,90 TL
Sepete Git

Sesu Ağda

Hassas Ciltlere Uygun Sesu Ağda

Kısa sürede tüyleri kökünden alan Sesu ağda kartuş ağda makinesi ile birlikte satışa sunulur. Sadece ısıtıp yapıştırarak kısa sürede en ince tüylerden bile kurtulabilirsiniz. Yapıştırma esnasında tüylerin çıkış yönüne doğru işlem uygulayıp ani hareket ile çekmeniz yeterli olur. Ufak ve kopması zor olan tüy kökleri bile bu işlem ile anında çekilir. Sesu ılık ağda hassas cilt yapısına sahip olanlar için ön plandadır. Ilık olduğu için yanıcı etkisi bulunmaz. Biraz daha sıcak olan ağdalar hassas ciltler için yanıcı etki yaratabilir. Bu noktada ılık ağdalar devreye girerek daha kolay bir işlem sunar. Sesu ağda bandı etkili bir yapışma işlemine sahiptir. Yapıştığı alanı tamamen kavrar. Belli bir bölgesinin yapışıp diğer kısmının yapışmaması gibi bir durum meydana gelmez. Sadece dikkatli bir şekilde ovalayarak bandından çekip istediğiniz bölgeye yavaş hareketlerle yapıştırmanız yeterli olur. Bant yapıştığı alanı tamamen kavradığı için deri yüzeyinden tek çekişte tüm tüyleri alıp koparır. Böylece küçük bir ağrı ile tek bir bölge üzerinde tüm tüylerden kurtulabilirsiniz. Aynı bölgeye tekrar işlem yapma gibi bir durum da meydana gelmez. Böylece fazla acı hissetmeniz gerekmez. Bandın yapışkan kısmı özel bileşen maddelerden oluşur. Cilde zarar vermeden yapışma işlemi gerçekleştirilir. Sesu boncuk ağda profesyonel ağda bezi ile sunulur ve mükemmel bir temizlik sürecini kullanıcılara yaşatır. Genelde bu ürünler profesyonel salonlarda kullanılır. Verdiği acı hissi çok düşüktür. Bu da tercih edilirliğini artırır. Evinizde kolayca uygulama imkanına sahip olursunuz. Sesu roll on ağda kutuda sürülmeye hazır bir şekilde satışa sunulur. Sadece kutunun üst kapağını açıp tüy olan bölgeye yavaş hareketlerle sürmeniz yeterli olur. Kapsayıcı ve yoğun bir içeriğe sahip olduğu için çekim hızı da kuvvetli olur. Daha ilk çekimde cildiniz tertemiz olur. Ağrı yapma gibi bir durumda gerçekleşmez. Üstelik her cilt tipine uygun sürme alanına sahiptir. Her cilt tipine uygun olan ürüne Trendyol ile kolaylıkla ulaşarak sahip olabilirsiniz.

Hassas Ciltlere Uygun Sesu Ağda

Hassas ve anında kızaran bir cildiniz varsa eğer sizler için özel olarak geliştirilen ağda bandı ile acı çekmeden temizleme işlemini yerine getirebilirsiniz. Sesu sir ağda özellikle çok yoğun tüylere sahip olanlar tarafından kullanılır. Yoğun ve kalın tüylü bölgelerde kimi zaman daha çok işlem uygulanması gerekir. Bu bölgelere tek bir bant yetmeyebilir. Ancak markanın bu ürünü ile sadece tek seferde en yoğun tüyler bile anında kökünden koparılır. Böylece fazla acı çekme durumunda da kalmazsınız. Kalın tüylerin kökleri de daha derin olur. Güçlü köklere özel olarak üretilen sir ağdalar derinlemesine bir temizlik sunar. Sesu ağda seti ile uygun fiyata çoklu işlem gören ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu set içinde makineden banta kadar birçok ürün yer alır. Elinizin altında yer alan bu sağlıklı ve güvenilir malzemeler ile temizlik işlemi de derinlemesine gerçekleşir. İstenmeyen ve çekildiği anda acıya sebep olan tüylerden sizlere sunulan bu ürün ile kolayca kurtulabilirsiniz. Set eşliğinde ister bant olarak isterse ısıtılıp kıvama getirilen ürün olarak tercih edip kullanabilirsiniz. Ayrıca vücudun bazı bölgelerinde bantlar işlev görürken diğer bölgelerinde ısıtılan ağda daha çok yarar sağlar. Set ile tüm bunlara sahip olarak işleminizi daha pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sesu kartuş ağda hassas ciltler için özel olarak üretilir. Sürüldüğü alanda kızarma ya da kabarcık oluşması gibi bir durum meydana gelmez. Isıtıcı seti ile birlikte sizlere sunulur. Anında ısıtıp tüylü bölgelere sürüp sadece bir süre bekleyip çekim işlemini yapabilirsiniz. Beklenilen süre zarfında tüm tüyler yapışkan olan kısma derinlemesine yapışacağı için köküne varıncaya kadar güvenilir bir çekim işlemi gerçekleşir. Sesu el ağdası gelenekselliğe alışkın olanlar için ön plana çıkar. Eskiden beri evlerde hazırlan ve sakız gibi olan ağdaları kullanırken hazırlık için belli bir süre vakit harcanır. Bugün özellikle tercih edenler için Sesu da alışılagelen bu yöntemi sizlere sunar. El, kol, bacak ve genital bölge olmak üzere her yere rahatlıkla uygulanır. Ağrı yaratması gibi bir durum da söz konusu değildir. Tahrişe de neden olmaz. Hazır olarak kutularda satışa sunulur. Aldıktan sonra uygulamadan önce belli bir kıvama gelmesi ısıtılması gerekir. Uygulanan bölgeye sürülmeden önce de dikkat edilen hususlar vardır. İlk olarak bölgenin temiz ve kuru olması gerekir. Islak olduğu zaman gerekli verim alınamaz. Ayrıca ağdanın sakız gibi bir kıvam alması gerekir. Bu kıvamı yakaladıktan sonra işlemi rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Kıvamı çok akışkan olursa eğer gerekli verim alınmaz. Yoğun bir sakız kıvamı ile gerekli verimi rahatlıkla alabilirsiniz. Markanın sizlere sunduğu bu ürün ile temizliği sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Sizler için pratik ve kolay işlemler düşünülerek bir ürün tasarlanır. Derinlemesine temizliğin tadını sahip olduğunuz bu ürünlerle çıkarabilirsiniz.

Sesu Ağda Bandı ile Ağrıya Son

Sesu Ağda Bandı ile Ağrıya Son

Ağrı ve acı çekme gibi bir durum yaşamadan kolaylıkla pratik temizleme yöntemini Sesu ile yaşayabilirsiniz. Sesu ağda bezi oldukça ince bir hacme sahiptir. Sadece birkaç kez elle ovuşturup ağdaya yapışmayan kısmını kenardan tutup çekmeniz yeterlidir. Bezi kaldırdıktan sonra tüylü bölgelere yapıştırıp birkaç kez elinizle alanı düzleştirmeye çalışın. Böylece bez cilt yüzeyine derinlemesine yapışarak sizlere bu alanda etkili çözümler sunulur. Yapıştırma işlemini yaptıktan sonra bezi hemen çekmeyin. Birkaç dakika cilt yüzeyinde kaldıktan sonra daha etkili sonuçlar verir. Daha sonra çekim işini gerçekleştirebilirsiniz. Sesu kömürlü ağda ihtiyacınız olandan daha fazlasını sizlere sunar. Cilt yüzeyinde kıl uçlarının deri içinde kalması ve kötü görüntüye sebep olması birçok kişide vardır. Bu kırılan uçların temizlenmesi zor olur. Burada etkili olan kömür ağda devreye girer. Bu ürün sadece cildi tüylerden temizlemeyle kalmaz öte yandan deride saplı kalan kıl ve kıymık uçlarını da çekip alır. Daha pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt yüzeyine sahip olursunuz. Eğer kıl kökleri deride kalırsa yüzeyin nefes alması da engellenir. Bu durum kötü bir görünüm yaratırken aynı zamanda da cilt sağlığı için olumsuz bir durum ortaya çıkar. Ancak bu ürün ile hem temiz hem de sağlıklı bir cilde sahip olursunuz. Sesu ağda çeşitleri her cilt tipini içine alan geniş bir dağılıma sahiptir. En hassastan karma ciltlere ve tüy yapılarına kadar etkili çözümler sunan ağdalar vardır. Seçeceğiniz tek bir ürün ile etkili çözümlere kavuşabilirsiniz. Sesu ağda fiyat bakımından da yüzünüzü güldürür. Her ürün uygun fiyat tablosuna sahiptir. Derinlemesine temizliği en uygun fiyata yapabilirsiniz. Üstelik her materyal sağlıklı olması ile de ön plana çıkar. Cilt sağlığı için tasarlanan bu ürünler yüzde yüze varan olumlu sonuçlar verir. Derinin yara olması ya da tahrişe uğraması gibi bir durum yaşanmaz. Etkili çözümlerle tüm vücudunuzu baştan aşağıya temizleyebilir sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Kıl ve tüyler temizlenmediği zaman kiri de toplar. Ancak iyi bir temizleme ürünü ile bu tür sorunlar da yaşamaz. Trendyol ile istediğiniz ürünü seçerek derinlemesine bir temizliğe sahip olabilirsiniz.

Sesu Ağda ile Sağlıklı Bir Temizlik Süreci Geçirin

Sesu Ağda ile Sağlıklı Bir Temizlik Süreci Geçirin

Derinlemesine temizlik için Sesu’yu tercih edebilirsiniz. Sesu ağda nasıl kullanılır diye merak edenler için yüz, kol, bacak ve diğer bölgelere ısıtılıp belli bir kıvama geldiği zaman sürülme işlemini sunar. Ürün ince tabaka şeklinde sürülmelidir. Yoğun ve kalın olarak sürülürse eğer çıkması da daha zor olur. Üstelik deriyi de yakabilir. Sürülüp doğruca çekildikten sonra tertemiz bir yüzeye sahip olursunuz. Sesu soğuk ağda özellikle sıcağa karşı hassas olanlar için ön plana çıkar. Soğuk olduğu için hazır olarak sizlere sunulur. Isıtılması gibi bir süreç devreye girmez. Üstelik kızarma ve kabarma gibi olumsuz durumlar da yaşanmaz. Soğuk olduğu için anında yapışma özelliği de gösterir. Kısa bir süre bekleyip değiştirebilirsiniz. Sesu yüz ağda çehre bölgesinde yer alan ufak çaplı tüyler için derinlemesine bir temizlik sunar. Tüyler ufak olsalar da çekim sırasında ağrı yaratırlar. Ancak markanın yüz ağdası ile ağrı yaratma gibi bir durum oluşmaz. En ufak bir tüy kalıntısı bile kalmaz. Ufak tüylerin kopması bile çoğu zaman zorlaşır. Ancak güvenli bir temizleme yöntemi ile daha sağlıklı bir yüze sahip olursunuz. Sesu turuncu ağda ile en ufak bir kızarıklığın yaşanması bile söz konusu olmaz. Tüyler temizleme aşamasında kırılarak kök içinde deride kalır. Kök içinde kalma gibi durumların yaşanmaması için Sesu ile derinlemesine temizliği tercih edebilirsiniz. Turuncu ağda ile uzun süre tüylerin çıkması söz konusu olmaz. Böylece sık sık temizlik yapma durumunda da kalmazsınız. Derinlemesine cilt temizliği için güvenli ve sağlıklı olan bu ürünlerle Trendyol üzerinden tanışabilirsiniz.

Sesu Ağda ile Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olabilirsiniz

Sesu Ağda ile Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olabilirsiniz

Daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olarak derinlemesine temizliği yaşayabilirsiniz. Sesu pudralı ağda ile toz halinde bir ürüne sahip olabilirsiniz. Pudra özelliği taşıdığı için özellikle sert cilt tiplerinde ön plana çıkar. Ayrıca kalın köklere sahip olan bölgelerde çekim işlemi de bir hayli zor olur. Ancak pudralı bu ürün ile daha kolay bir çekim yöntemi sizi bekler. Üstelik acı çekme gibi bir durum da yaşamazsınız. Sesu inci ağda ile tüm vücudu kapsayan bir ürün kullanımına sahip olursunuz. Her bölgeye rahatlıkla uygulanabilir. Ayrıca bu ürün vücut yüzeyinde kararma gibi bir durumun yaşanmasını da önler. Yani işlem gören bölgede renk değişimi yaşanmaz. Etkili bir beyazlatma ile ağda işlemi uygulanır. İçinde doğal reçine yer alır. Bu da vücudu derinlemesine besler. Sesu granül ağda ile hem kıllar hem de kıl kökünün kalıntıları gibi bir durumun kalması söz konusu olmaz. Kök kalıntıları deri içinde kaldığı için zamanla kötü bir görünüme de neden olur. Üstelik kökler batığa dönüşerek ağrıya neden olur. Bu batıkların çıkması ve temizlenmesi de ayrıca zordur. Sesu ile kaliteli bir cilt yüzeyi ve tertemiz bir görünüme anında sahip olursunuz. Kararma ve ten renginde bozulma gibi bir durum da meydana gelmez. İstediğiniz bir temizliğe ve pürüzsüz bir görünüme sahip olursunuz. Üstelik çoklu işlem yerine her bölgeye tek bir çekim uygulayarak temizleyebilirsiniz. Böylece fazla ağda bandı uygulaması gibi bir durum da yaşanmaz. Üstelik düzenli uygulandığında tüy çıkma süreleri giderek uzar. Böylece sık sık temizleme gereği duymadan rahat bir yaşam sürebilirsiniz. Doğal bileşen özleri ile birçok ürün Trendyol’la sizlere sunulur.

Sesu Ağda Bandı ile Doğal Temizlik Sürecini Yaşayın

Sesu Ağda Bandı ile Doğal Temizlik Sürecini Yaşayın

Ürünlerin içeriği doğal reçine ile kaplıdır. Bu da vücut sağlığını olumlu yönde etkiler. Bir yandan vücudunuz temizlenirken öte yandan da reçine ile beslenir. Sesu çam sakızı ağda içinde yer alan çam sakızı bileşeni ile ayrıca doğal bir bakım sunar. Çam sakızı hassas deri yüzeyini derinlemesine korur. Böylece tahrişe neden olan bir sorunun yaşanmasını da önler. Üstelik hoş çam sakızı kokusu ayrıca işlem esnasında ortama yayılır. Güzel koku eşliğinde bir temizleme süreci geçirebilirsiniz. Sesu pembe ağda derisi en ufak bir durumda kızaran ya da yaralanan kişiler için öne çıkar. Oldukça ince bir hacme sahiptir. Çok ince bir tabakadan oluştuğu için anında ve kolayca sürülebilir. Sadece tek bir elle deriye bastırıp kavramanız yeterli olur. Daha sonra tek bir ani hareket ile çekim işlemini yerine getirebilirsiniz. Çok ince olduğu için çekim esnasında sizlere kolaylık sunar. Ekstra bir güç sarf etmeye gerek kalmaz. Sesu partikül ağda hacimli bir ürün özelliğine sahiptir. Yani derinlemesine temizlik için öne çıkar. Modern ve sağlıklı yöntemlerle hazırlanan bu ürün en ufak bir sorun yaşamamanız adına tasarlanır. Kuru bir cilt yüzeyine uygulanmasında fayda vardır. Derinin yaş olması işlemi zorlaştırabilir. Sesu yeşil ağda ile kısa süre içinde pratik bir uygulama işlemine sahip olursunuz. Oldukça keyifli bir işlem sunduğu için uygulama esnasında zorlanma yaşanmaz. Sadece sabit bir şekilde deri yüzeyine sürülmesi yeterli olur. Yapıştırılan parçayı tüylerin çıktıkları yönün tersine çekerek verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Ağdadan sonra cilt yüzeyinde kalan yapışkan gibi kalıntılar da anında su ile kolayca temizlenebilir. Sahip olduğunuz ürünle ihtiyacınızı pratik bir şekilde gidererek uzun süreli bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

Tüm Sesu Ağda İçerikleri Trendyol’da

Tüm Sesu Ağda İçerikleri Trendyol’da

Trendyol’da markanın birçok ürününe göz gezdirip ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Sesu klasik ağda normal cilt tipleri için tercih edilir. Sadece belli bir ısıya getirip yapıştırmanız yeterli olur. Etkili çözümü kendiniz de görürsünüz. Hem tüyler hem de kıl kökleri tek bir hareketle derinlemesine temizlenir. Sesu Hindistan cevizli ağda ile kıl temizliği yaparken derinizi en iyi şekilde besleyebilirsiniz. Ürünün bileşenlerinde yer alan Hindistan cevizi özütü ile cilt yüzeyi beslenir. Cildi tahriş olanlar veya bakımsız kalanlar için bu ürün öne çıkar. Hem temizlik hem de bakım bir arada sizlere sunulur. Sesu şekersiz ağda ile ısıtmaya bile gerek kalmadan özellikle yaz aylarında kolayca kullanabilirsiniz. Tüm kıl ve tüyleri tıpkı bir mıknatıs gibi çekip alır. Böylece en ufak bir tüy kalıntısı bile geride kalmaz. Şeker içermediği için cildin en ufak bir tahrişe uğraması bile söz konusu olmaz. Trendyol ile bu ürüne sahip olarak tahrişe neden olmayan bir temizlik işlemine başlayabilirsiniz. Sesu hazır ağda ısıtma ile uğraşmayı istemeyenler için pratik olarak hazırlanan bir içeriğe sahiptir. Hazır olduğu için en ufak bir ek işleme gerek duyulmaz. Sadece sürüp yapıştırıp çekme işlemini yerine getirirsiniz. Tıpkı ısıtılan diğer ürünler kadar etkili sonuçlara sahiptir. Sesu elektrikli ağda makinesi ile birlikte satışa sunulur. Özel ısıtıcı makinesini çalıştırıp ağdayı ısıtarak kullanabilirsiniz. Elektrik ile çalıştığı için kısa sürede ısıtma işlemini yerine getirir. Üstelik ısıtmadan sonra birkaç dakika içinde cilde uygulama yapabilirsiniz. Cildin yanması gibi bir durum meydana gelmez. Sağlıklı ve temiz bir cilde kısa sürede sahip olursunuz. Trendyol ile daha pürüzsüz bir cilt yüzeyine anında kavuşabilirsiniz.