Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Tip
Cinsiyet
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Trina

" araması için 1218 sonuç listeleniyor

Yüksek Performanslı Trina Ürünleri Trendyol'da!

Kişisel bakım ürünlerinin öncülerinden olan Trina, gerek model çeşitliliği gerek cazip fiyatlarıyla müşterilerini pek çok konuda memnun etmeyi başarır. Trina profesyonel ürünleri sayesinde tüm kişisel bakımlarınızı rahatça yapabilir, kısa sürede ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Örneğin Trina bigudilerle istediğiniz dalgalı saçlara zahmetsiz bir şekilde kavuşabilirsiniz. Ergonomik tasarımlardaki Trina tost maşası modellerini dilediğiniz her yere götürebilir, hayalini kurduğunuz saçlarla gezmenin tadını çıkartabilirsiniz. Dilerseniz saçınızı yıkadıktan sonra birbirinden farklı modellerde satışa sunulan Trina fön fırçasıyla saçınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Siz de birbirinden farklı kullanımlara ve bütçelere hitap eden Trina makineleriyle ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Ayrıca Trina satın almadan önce müşterilerin yorumlarına göz atabilirsiniz. Trina yorumları sayesinde ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir, alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Her Amaca Uygun Trina Modelleri

Her Amaca Uygun Trina Modelleri

Birbirinden farklı kullanımlara uygun Trina modelleriyle her türlü işinizi pratik bir şekilde halledebilirsiniz. İstenmeyen tüyleri almak ve kaşlarınızı düzeltmek için Trina cımbızları kullanabilirsiniz. Kullanışlı Trina saç kurutma makinesi modelleriyle kolayca fön çekebilir, saçlarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Eğer saçınız genel olarak kabarıksa ve kolay şekil almıyorsa güçlü Trina fön makinesi çeşitlerine göz atabilir, ihtiyaçlarınıza göre seçimler yapabilirsiniz. Bununla beraber Trina saç düzleştiriciyi de kullanabilir, böylece ister işyerinde ister arkadaş buluşmalarında saç şeklinizle gözleri kamaştırabilirsiniz. Yanak, kulak ve burun gibi bölgelerinizdeki tüyleri kolayca almak istiyorsanız Trina tüy alma makinesini tercih edebilirsiniz. Kişisel kullanımlarınızın yanı sıra kuaför ve berber gibi profesyonel işletmeleriniz için de yüzlerce farklı Trina ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Örneğin Trina saç kesim makinesiyle eşsiz kesimler yapabilir, müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Trina ara makası çeşitleriyle kısa saç modellerini etkileyici bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Kademeli kesimler içinse Trina berber makasını kullanabilirsiniz. Sakal tıraşları veya kesim sonrası temizlik için de Trina ense fırçasından yardım alabilirsiniz. Trina profesyonel saç düzleştiriciyle müşterilerinizin isteklerini yerine getirebilir, mezuniyet ve balo gibi özel zamanlar için birbirinden etkileyici saç tasarımları yapabilirsiniz.

Trina Ürünlerinin Avantajları

Trina Ürünlerinin Avantajları

Trina ürünleri, gerek teknolojik donanımları gerek kaliteli tasarımlarıyla kullanıcılarına pek çok konuda avantaj sağlar. Örneğin herhangi bir kuaföre gitmeden de Trina ense makinesini kullanarak kendinizi tıraş edebilir, böylece tasarruf edebilirsiniz. Benzer bir şekilde Trina kaş usturasıyla evinizde kaşlarınızı alabilirsiniz. Eğer sıkça seyahate çıkıyorsanız pille çalışan Trina burun kıl makinesi modelleri arasından seçimler yapabilir, gittiğiniz her yerde burun kıl makinenizi rahatça kullanabilirsiniz. Trina tıraş makinesiyle istediğiniz kısalıkta saçlarınıza şekil verebilir, ekstra ücretler ödemeden kendi berberiniz olabilirsiniz. El ve ayak bakımlarınız için Trina et pensini kullanabilir, manikürlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Bunların yanı sıra Trina ürünlerini hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Örneğin kız arkadaşınıza doğum gününde Trina saç maşası hediye edebilir, uzun seneler boyunca kullanabileceği bir ürüne sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz alışverişinizi tamamlamadan önce Trina tavsiyelerinden de yardım alabilirsiniz. Trina kullananların tavsiyeleri sayesinde tercih etmek istediğiniz ürünün materyalinden kullanım önerilerine kadar pek çok özelliği hakkında bilgi sahibi olabilir, böylece alışverişinizi içinize sinerek tamamlayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Trina Fiyatları

Bütçe Dostu Trina Fiyatları

Trina markası fiyatları değerlendirilirken birçok farklı kriter göz önüne alınır. Ürünlerin fiyatları, ürünün materyaline, ek donanımlarına ve tercih edilme sıklığına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin seramik gövde ve döner kordon gibi ek özelliklere sahip bir Trina wag maşanın fiyatı, diğer maşaların fiyatlarına göre daha fazla olabilir. Fiyatlandırmadaki bir diğer önemli hususa da imalat esnasında kullanılan materyaller örnek olarak verilebilir. Krom kaplama gibi özel materyallerin kullanıldığı bir Trina makasın fiyatı, aynı özelliklere sahip farklı materyallerden üretilen alternatiflerine göre değişiklik gösterebilir. Siz de yüzlerce farklı model arasından bütçenize göre seçimler yapabilirsiniz. Trina indirimlerinden faydalanarak cazip fiyatlarla beğendiğiniz modele sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde Trina online satış kampanyalarını değerlendirerek bütçe dostu seçimler de yapabilirsiniz. Uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz kaliteli Trina ürünlerinin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.