"

Sesu

" araması için 842 sonuç listeleniyor
Sesu Tüy Sarartıcı Krem

SesuTüy Sarartıcı Krem

(3553)
Tüy Sarartıcı Krem
74,50 TL
Sepete Git
Sesu Tüy Sarartıcı Krem 53gr*2 Adet

SesuTüy Sarartıcı Krem 53gr*2 Adet

(92)
Tüy Sarartıcı Krem 53gr*2 Adet
142,25 TL
Sepete Git

Sesu Ağda Çeşitleri ile Daha Pürüzsüz Bir Cilt

Özel formülü sayesinde, istenmeyen tüylerden daha az acıyla ya da acısız şekilde kurtulmanızı sağlayan Sesu, pratik ürünleri sayesinde kişisel bakımınızı daha kolay hale getirecektir. Yüz ve vücut bölgenizdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok ürün ve materyal geliştiren Sesu, ağda acısını minimum seviyeye indirmektedir. Kişisel temizliğinizi kendi başınıza rahatlıkla yapabilmenizi sağlayan Sesu ağda ürünleri, farklı içerikleriyle her cilt tipine uyum sağlamaktadır. Beyaz tenliler ya da hassas ciltler için farklı içerikli ürünler geliştiren Sesu, ılık ağda, sir ağda ve boncuk ağda seçeneklerinin yanında, ani ihtiyaçlara hızlı çözüm sunan ağda bantlarıyla sizlerle buluşmaktadır. Hassas ciltler için hazırlanmayan standart ağdaların kullanımı, cilt yüzeyinde tahrişe ve kızarıklığa yol açarken, Sesu tarafından hassas ciltler için hazırlanan ağdalarda cilt yüzeyindeki tahriş oranı minimuma düşürülmüştür.

Her Cilt Tipine Uygun Sesu Marka Ağda Ürünleri

Her Cilt Tipine Uygun Sesu Marka Ağda Ürünleri

Sesu ılık ağda ve boncuk ağda çeşitleri, cilt türlerine ve etki düzeyine göre farklı içeriklerden elde edilmiştir. Hassas ciltler ve normal ciltler için çeşitli ürünler geliştiren Sesu, tüylerin en incelerine kadar nüfuz etmekte ve kılları kökünden almaktadır. Uzun süreli pürüzsüzlük sağlayan Sesu roll on ağda ve boncuk ağdalar, kolayca ısıtılarak sürülebilir kıvama gelmektedir. Roll on ağda türlerinin en önemli özelliği, kolayca uygulanabilmesi ve ciltten hemen temizlenmesidir. Özel içerikli türleriyle farklı cilt tiplerine ve tüy kalınlıklarına hitap eden ağdaları, özel setler halinde sizlerle buluşmaktadır. Tekli olarak almak yerine, ihtiyacınız olan tüm malzeme ve makineleri bir araya getiren Sesu ağda seti, sir ağda, boncuk ağda veya roll on ağdaların yanında, ısıtıcı makineleri de kapsamaktadır. Ağdaları kolayca eritmeniz ve sıcak tutarken uygulamaya devam edebilmeniz için hazırlanan Sesu ağda makinesi, boncuk ağda ve kartuş ağdalar için farklı tasarımlarda geliştirilmiştir. Kartuş ağdaların standart boyutta olması sebebiyle, kartuş ağda makinesinde tüm içeriklere sahip olan ağdaları kolaylıkla ısıtabilirsiniz. Sesu boncuk ağda kullanımı için hazırlanan ağda makinesi, boncuk ağdaları içine dökmenizin ardından eritme işlemini başlatmakta ve uygun bir spatula yardımıyla ağdayı bölgeye uygulamanızı sağlamaktadır. Birbirinden farklı ağda seçeneği ve uygulama için ihtiyaç duyacağınız tüm ağda malzemelerini, Sesu üzerinden rahatlıkla temin edebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.

Hassas Ciltlerde Etkili Sesu Ağda Bandı

Hassas Ciltlerde Etkili Sesu Ağda Bandı

Hassas cilt tiplerinde tahriş oluşumunu engelleyerek, tüylerin kökünden alınmasını sağlayan Sesu marka ağda türleri, cildinizdeki tahrişi minimuma indirecek özel içeriklere sahiptir. Ilık ağda çeşitleri arasından uygun bulduğunuz ağda türünü tercih ederek, cildinize zarar vermeden tüyleri kökünden temizleyebilirsiniz. İstenmeyen tüylerin temizliği için her an kuaföre gitme gereği olmadan, kendi kendinize rahatlıkla uygulama yapabilir ve tüm tüylerden arınabilirsiniz. Sesu sir ağda türleriyle, cildinizdeki tahrişi minimuma indirerek tüm tüylerin kolayca alınması sağlanmaktadır. Özel içerikli sir ağdalar, cilde çok fazla yapışmamakta ve tek çekimde tüm ağdanın bantla birlikte çıkması sağlanmaktadır. Ciltten kolaylıkla temizlenebilen sir ağdalar, kömür içeriği ya da bal içeriği gibi seçenekleriyle cildinizdeki etkisini artırmaktadır. Hassas ciltler için özel olarak hazırlanan Sesu marka sir ağdalar, cildinizdeki acı ve tahrişi minimuma indirerek, uygulama sonrası oluşan komplikasyonların önüne geçmektedir. Uygulama için herhangi bir kaşık ya da aparata gerek olmaksızın, roll on sistemiyle ağdayı kutusundan bölgeye uygulayabilirsiniz. Oldukça ince şekilde uygulanan özel döner başlıkları sayesinde, sir ağdanın bölgede tortu oluşturması engellenir ve ağda bandıyla kolayca ağdalar temizlenir. Sesu roll on ağda ve sir ağdalar için hazırlanan kartuş tasarımı, ağda makinelerine tam olarak uyum sağlayacaktır. Kartuşların ağda makinesine yerleştirilmesinin ardından, ortalama 15-20 dakika içerisinde ağdalar sürülebilir kıvama gelmekte ve uygulama rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Cildi yakacak sıcaklığa ulaşmayan Sesu kartuş ağda çeşitleri, uygulama anında ısıtıcı makinenin açık kalmasını sağlamakta ve her an sürülebilir kıvam korunmaktadır. Kartuşların standart boyutta olması, makine ayrımı olmadan tüm ısıtıcılarda rahatlıkla kullanım imkânı sunmaktadır. Makinenin içerisine tam oturan kartuş ağdalar, uygulama anında sir ağda makinesinin hareket kabiliyetini engellemeyecektir. Sesu marka ağda bandı kullanarak, sir ağdaların kolaylıkla bölgeden temizlenmesini ve tüylerin kökünden alınmasını sağlayabilirsiniz. Parçalı ya da rulo halinde sunulan ağda bantları, uygulama yaptığınız bölgede ağda kalıntısı kalmasını engellemektedir. Yüz bölgesi, bikini bölgesi, koltuk altı ve kol – bacak bölgeleri için ayrı ayrı hazırlanan ağda bandı ile cildiniz tahriş olmadan ağda işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sir ağda, roll on ağda ve ılık ağdaların uygulanması için tercih edilen Sesu ağda bantları ile herhangi bir ağda kalıntısı olmadan, daha az acıyla tüylerden kurtulmanız mümkündür.

Kolay Uygulanabilen Sesu Tüy Dökücü Çeşitleri

Kolay Uygulanabilen Sesu Tüy Dökücü Çeşitleri

Yüz bölgesinde ve tüm vücutta görülen istenmeyen tüylerden acısız şekilde kurtulmak için zahmetsizce uygulanan tüy dökücüleri tercih edebilirsiniz. Yüz bölgesindeki tüylerinizden kurtulmanız için hazırlanan Sesu yüz ağda bandı çeşitleri, bölgedeki tüylerin kökünden giderilmesini sağlamaktadır. Tüyleri kökünden gidermek yerine, acısız ve pratik çözümlerle tüylerden kurtulmak isterseniz, köpük, krem ya da sprey formundaki tüy dökücüleri tercih edebilirsiniz. Özellikle yüz bölgesinde tercih edilen Sesu tüy sarartıcı krem türleriyle, ince tüylerinizi almaya gerek kalmadan, sarartarak görünmez olmasını sağlayabilirsiniz. En ince tüylerde bile etkili olan tüy sarartıcı kremler, tüylerinizin kalınlaşmasına sebep olmaz ve tüylerinizin artışına yol açmaz. Sadece tüy rengini sarartarak ten rengine bürünmesini sağlayan tüy sarartıcılar, ince tüylerin gözle görünmesini engellemektedir. Yüz ve vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kolayca kurtulmanız için hazırlanan Sesu tüy dökücü krem türlerini kullanarak, tüylerinizden zahmetsizce arınabilirsiniz. Etkisini uzun süre devam ettiren tüy dökücü kremler, her gün jilet kullanımı zorunluluğunu ortadan kaldırmakta ve pratik bir çözüm sunmaktadır. Bikini bölgesi gibi hassas bölgelerde kullanılabilen ya da kol ve bacak bölgeleri için tercih edilen türlerinin bulunması, uygulama sonrası cilt tahrişlerini ortadan kaldırmaktadır. Bölgelerin hassasiyetine göre etki sağlayan Sesu tüy dökücü köpük içerikleri, cildinizde herhangi bir aşınma ya da tahriş oluşumunu minimuma indirmektedir. Özel formülü ve rahat uygulaması sebebiyle, tüy dökücü köpüklerle birkaç dakikada tüylerinizden kurtulmanız mümkündür. Uygulama kolaylığı sağlayan tüy dökücü köpükler, birkaç dakika bekledikten sonra özel aparatıyla tüylerin temizlenmesini ve vücudunuzun pürüzsüz görünmesini sağlamaktadır. Köpük formu sayesinde, tüm bölgelere rahatlıkla sürülebilmesi, tüy dökücü kullanımını daha kolay hale getirmiştir. Köpük ya da kremin oluşturduğu etkiyi sağlayan Sesu tüy dökücü sprey türleriyle, cildinize temas etmeden tüm yüzeylere tüy dökücü formülün erişmesini sağlayabilirsiniz. Birkaç dakikada etkisini gösteren tüy dökücü formüller, cildinizde herhangi bir aşınma ya da acı hissi oluşturmayacaktır. Jiletle aynı görevi göre tüy dökücüler, ağdanın oluşturduğu acıyı ya da jiletin verdiği zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır. Farklı koku seçeneklerine sahip olan tüy dökücüler, cilt tipinize göre hassasiyet seçenekleri sunmaktadır. Aradığınız Sesu ürünlerini daha rahat şekilde belirlemeniz için Trendyol filtre bölümünü kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri incelemek için özellikler bölümündeki bilgilerden faydalanabilir ve satıcıya doğrudan sorular sorabilirsiniz. Sesu tüy dökücü ve ağda ürünlerinin tüm çeşitlerini Trendyol’da inceleyebilir, farklı seçenekler arasından seçim yaptıktan sonra, ürünleri kolayca sepetinize ekleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.