İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cilt Tipi
Form
Fiyat
Ek Özellik
Ürün Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi

Veet Ağda

Veet Ağda Çeşitleri

Kadın ya da erkek farketmeden birçok kullanıcının günlük hayatındaki problemlerden birisi istenmeyen tüylerdir. Herkes tarafından çok kullanılan bazı epilasyon türleri vardır. Bazıları çok kısa süreliğine çözüm sağlarken diğer bazı yöntemler çok daha uzun süre tüylerden kurtulmanızı sağlar. Uzun süre tüylerden kurtulmanızı sağlayan yöntemlerden birisi de ağdadır. Yapışkan bazı partiküllerin yardımıyla istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlayan geleneksel bir yöntemdir. İşlem çok kolaydır fakat evde pratik bir şekilde yapılabilmesi için kaliteli bir ürün kullanılması gerekir. Veet ağda bandı senelerdir kullanıcılarına kaliteli ürünler sunar. 1901 yılından bu yana insanların istenmeyen tüylerinden kurtulmalarını sağlayan çeşitli ürünler geliştirir. Dünya genelinde 180 ülkede insanlar tarafından Kadınlar ve erkekler için tüy dökücü kremler, jeller, köpükler ve spreyler de başlıca geliştirdiği bazı ürünlerindendir. Öne çıkan ürün grubu ise ağda çeşitleridir. Kullanım kolaylığı ve uzun bir süre tüylerden kurtulma, kullanıcıların bu yöntemi tercih etme sebebidir. Aynı zamanda bu uygulama yapıldıktan sonra uzun bir süre ciltte pürüzsüz bir his bırakır. Uygulama yapıldığında ciltteki ölü deri de atıldığı için ciltte bir parlaklık ortaya çıkar. Uygulamadan sonra uzun süre etkili olmasının sebebi, kılları kökünden almasıdır. Kökünden alınan kıllar, diğer epilasyon yöntemleriyle karşılaştırıldığında çok daha uzun süre kullanım sağlar. Birçok kullanıcı zaman zaman kılların deri altında sıkışması gibi bir problem yaşar. Ağda kullanımında ise ölü deri alındığı için batık yaşama sorunu minimuma iner. Birçok yönden avantajlı bir yöntemdir. Bu kadar avantajının yanında yalnızca iyi ve kaliteli bir markanın seçilmesi gerekir. Örneğin kuru ya da hassas ciltlerin buna uygun yapıda olanları tercih etmesi uygun olur. Uygulamadan sonra tahriş, tahribat gibi bazı sorunlarla karşılaşılmaması için bu önemlidir. Marka birden fazla cilt tipi için çeşitli ürünler sunar. Cilt tipine göre seçeceğiniz Veet ağda ile istenmeyen tüylerinizden cildinizde herhangi bir tahriş veya alerjiye sebep olmadan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Veet Ağda Çeşitleri

Ağda, kadın veya erkek farketmeden herkes tarafından kullanılan bir epilasyon yöntemidir. Çok eski yıllardan bu yana kullanılır. Ancak yeni gelişen teknolojiyle birlikte artık çok daha pratik bir kullanım sağlanır. Birçok cilt ve vücut bölgesine özel olarak üretilen ürünler mevcuttur. Veet ağda çeşitleri kuru, yağlı, hassas gibi cilt tiplerine uygun olan şekilde özel olarak geliştirmeler yapar. Yalnız cilt tipi değil, uygulanan bölgeye göre de bu ürünler farklılaşır. Bacak, genital bölge, yüz, koltuk altı gibi farklı vücut kısımları için tasarlanan ve geliştirilen özel ürünler bulunur. Kadın ve erkek her kullanıcının uygulayabileceği şekilde dizayn edilir. İhtiyaca göre Veet granül yapıda ürünler de sunar. Bazı kullanıcıların özellikle aradığı kalıp ağda da markanın ürünleri arasında yer alır. Çok sık kullanılan çeşitlerinden biri olan Veet sir ağda kullanıcıların favorisidir. En popüler yöntemlerden biridir. Çam ağacı reçinelerinin ve bitkisel yağların karışımından elde edilir. Tamamen bitkisel olup ciltte alerjik bir reaksiyona sebep olmaz. Aynı zamanda geleneksel yöntemlerin aksine içerisinde şeker barındırmadığı için kıl köklerini beslemez. Aksine kıl köklerini zayıflatır. Düzenli kullanımda kıllarda azalma gözlenir. Veet argan yağlı ağda cildi nemlendirir, tazeler ve besler. Avantajlarından bir diğeri de her cilt tipi için sorunsuzca kullanılabiliyor olmasıdır. Aynı zamanda uygulaması çok kolaydır. Dolayısıyla yeni başlayanlar ya da ilk kez yapanlar için doğru bir tercih olabilir. Veet ılık ağda ise tercih edilen bir başka üründür. İçeriği %100 doğaldır. Bu epilasyon yöntemini kullanabilmeniz için öncelikle bir miktar ısıtmanız gerekir. Daha sonra bir kestiğiniz bezleri uygulama yapacağınız bölgeye yapıştırıp klasik bantlar gibi kıl kökünün çıkış yönünün tersinden çekmeniz gerekir. Uygun herhangi bir bez ile uygulama yapılabilir. Uygulama yapıldıktan sonra su ile rahatlıkla temizlenebilir. Uzun süre rahatlık ve pürüzsüzlük hissi sunar. İçerisindeki argan yağı ile cildin uygulama sonrası ihtiyaç duyduğu nem sağlanır. Çok kısa tüylerde bile etkilidir. 28 gün boyunca pürüzsüz bir ten sunar. Tüm ürünlerin içeriği doğal bileşenlere sahip olup aynı zamanda dermatolojik olarak da test edilir. Veet köpük ağda ise tüy dökücüdür. Acısız bir yöntemdir. Acısız olması sebebiyle kıllar köklerinden alınmaz. Köpük ancak görünen tüylerinizi döker. Kısa süreli bir yöntemidir ancak acısız olması sebebiyle tercih edilir. Hassas ciltlere özel ve yatıştırıcı bir formül geliştirildiği için işlem sırasında ve sonrasında 24 saate kadar nemlendirme özelliği mevcuttur. Klasik tüy dökücü köpüklerin aksine ciltte ferah ve güzel bir koku bırakır. Kötü koku oluşmasını engeller. Sprey ve köpük olarak iki farklı versiyonu bulunur. Doğru işlem için cilt tipinize uygun ürünü seçmeniz gerekir. Cilt tipinize uygun, hassasiyet oluşturmayan Veet inci ağda ve fazlasına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Veet Ağda Ürünleri

Veet Ağda Ürünleri

İstenmeyen tüylerden kurtulmanız için birden çok epilasyon yöntemi vardır. Bu yöntemlerden kısa ve uzun süreli rahatlık sağlayanları mevcuttur. Kısa süreli pürüzsüzlük sağlayan yöntemler genellikle kılları kökünden almaz. Uzun süre pürüzsüzlük hissini sürdürebilme amacıyla insanlar genellikle kıl köklerinden alan yöntemleri tercih ederler. Veet hazır ağda bantları uzun süreli yaşayacağınız bu pürüzsüzlük hissini kolaylıkla yapmanıza yardımcı olur. Kolay kullanımı sebebiyle sıklıkla tercih edilen bir üründür. Ancak uzun süreli kullanım isteyenler kartuş ürünleri tercih edebilir. Veet kartuş ağda çeşitlerinin bezlerle birlikte kullanımı çok kolaydır. On seanstan fazla uygulama yapabilirsiniz. Su ile rahatça temizlenebilir. Veet pudralı ağda ise daha acısız bir uygulama olanağı sağlar. Hassas ciltlerin kullanması tavsiye edilir. İçerisindeki pudra sayesinde ciltte hassasiyet, kızarıklık ve tahribatın minimuma indirilmesi sağlanır. Aynı zamanda uygulama anında oluşan acı hissini de azaltır. Çekiş gücü pudrasız sir ürünler kadar kuvvetli değildir. Ancak hassasiyet oluşturabilen genital, koltuk altı gibi bölgelerde kullanılması tavsiye edilir. Diğer bölgelerde ise sir kartuş ya da hazır bantlıların kullanılması tavsiye edilir. Veet bant ağda ürünleri kendi içerisinde cilt tiplerine göre de farklılaşır. Hassas ciltler için geliştirilen, kızarıklık ve tahrişi önleyici bantlar bulunur. Yağlı ciltler için de özel olarak geliştirilen ürünler bulunur. Bu ürünler, uygulama esnasında ciltteki fazla yağı dengeleyerek işlem yapar. Kuru cilt tipleri için de ayrı ürünler bulunur. Bunlar da uygulama esnasında ve sonrasında ciltteki kuruluktan dolayı oluşan pullanma ve dökülme gibi sorunların engellenmesini sağlar. Kendi cildinize uygun olan şekilde istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Cildinizde bir problem olmadan yağ dengesinin normal olduğu durumlarda da tercih edebileceğiniz bantlar vardır. Normal ciltler için üretilen klasik bantları da rahatça tercih edebilirsiniz. Cilt tipinize ve uygulayacağınız bölgeye göre dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Ürünlerin tamamı uzman hekimlerin onayı doğrultusunda kullanıcılara sunulur. Herhangi bir tahrip ve hassasiyetin oluşmaması adına birçok kez kontrollerden geçer. Doğru kullanıldığı sürece uzun süreli pürüzsüzlük hissi ile istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Veet boncuk ağda ve diğer seçenekleri Trendyol üzerinden inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Veet Yüz İçin Ağda Bantları

Veet Yüz İçin Ağda Bantları

Veet, geleneksel epilasyon yöntemlerine alternatif olarak yeni ve kullanışlı ürünler geliştirir. Farklı cilt tiplerini göz önüne aldığı gibi vücudun farklı bölgelerini de dikkate alarak ürünleri kullanıcılarına sunar. Vücudun her bölgesi için özel olarak geliştirilen ürünler bulunur. Bunlardan biri de en hassas bölgelerden biri olan yüzdür. Yüzde çıkan tüyler ve kıllar birçok kişiyi rahatsız eder. Yüzdeki tüylerin epilasyonu ise birçok kişiye sıkıntıya düşürür. Yüzdeki tüyleri alınca çoğalma ihtimali insanları korkutur. Dolayısıyla tüyleri beslemeyen bir epilasyon yönteminin kullanılması doğru olur. Veet şekersiz ağda ürünleri sayesinde kıl kökleri beslenmediği gibi düzenli kullanımda tüyler zayıflar ve azalır. Dolayısıyla yüz için uygundur. Yüzdeki kıllar ve tüyler için bir diğer sorun da hassasiyettir. Cilt derisinin ince olması sebebiyle birçok epilasyon yöntemi yüzde kızarıklık, hassasiyet ve sivilceye bile yol açabilir. Dolayısıyla yapılan epilasyon yönteminin içeriğinin temiz ve hassas ciltler için kullanılabilir olması önemlidir. Veet dudak üstü ağda yapımına uygun ürünleri kullanıcılarıyla buluşturur. Dudak üstü, bıyık bölgesine uygulanabilir. Yanak ve çene bölgelerindeki tüylenmeler için kullanıma da uygundur. Aynı zamanda kaş üstü gibi bölgelerde de rahatlıkla uygulama yapılabilir. Bu ürünler yüz için kullanıma uygun olarak geliştirildiği için hassasiyeti minimuma indirmeyi amaçlar. İçerisinde bulunan shea yağı sayesinde de cildin uygulama sırasında ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Aynı zamanda shea yağı cildin rahatlamasına yardımcı olur. En ufak tüyleri dahi cildinizi yıpratmadan alır. Cildinize zarar vermez. Bantların boyutları da yüzünüzdeki küçük bölgelere uyan şekilde hazırlanır. Dolayısıyla dudak üstünü tek seferde kolaylıkla alabilirsiniz. Hem vakitten tasarruf eder hem de cildiniz çok daha az işleme maruz kalır. Yüz için özel olarak geliştirilen bu bantlara Trendyol üzerinden ulaşarak işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Veet Ağda Yorum

Veet Ağda Yorum


Veet, kullanıcılarının ihtiyaçlarını düşünerek ürünlerinde iyileştirmeler yapar. Cilt tipine ve vücut bölgelerine göre ayrı ürünler bulunur. Öncelikli olarak cilde zarar vermeyen bir epilasyon yöntemini kullanıcılarına sunmaya çalışır. İçeriği %100 bitkiseldir. Böylelikle uygulama yapan kişilerin ciltleri kimyasala maruz kalmaz. Bitkisel olması, kimyasallarla alerjik reaksiyona girmemesi için önemlidir. Bu özelliği sayesinde kullanıcılar tarafından tercih edilir. İnsanlar doğru epilasyon yöntemini bulabilme amacıyla internet üzerinden araştırmalar yapar. Veet ağda yorumları bu anlamda çok faydalıdır. Kullanıcılar kendi cilt tipine uygun olan ürünü değerlendirerek bir başkasına da faydalı olur. Hassas cilt tipine sahip bir kullanıcının yaptığı değerlendirme, bir başka benzer tipteki kişinin ürün hakkında fikir sahibi olmasında yardımcı olur. Veet hassas ciltler için ağda ürünleri kullanıcıların bu arayışına bir son verir. Hassas ciltler için ürünler de kendi arasında vücut bölgelerine göre sınıflandırılır. Örneğin yüz için ve bikini bölgesi için üretilen bantlar farklıdır. Veet özel bölge ağda bantları oranın hassasiyetine uygun olan şekilde üretilir. Bikini bölgesinin epilasyonu dikkat ve özen ister. Bu noktada buranın epilasyonunun tek başına yapılması zorlayıcı olabilse de Veet bikini bölgesi ağda bantları işlerinizi kolaylaştırır. Easy-Gelwax teknolojisi sayesinde bantları eski yöntemler gibi ısıtmanıza gerek kalmaz! Bu bakımdan kullanım kolaylığına sahiptir. Aynı zamanda banttaki jel doku, ciltte iritasyona sebep olmayan şekilde hazırlanır. Bikini bölgesine özel olarak üretilen bu bantlar shea yağı ve kırmızı meyveler içerir. 1,5 mm’ye kadar tüm tüy ve kılları kökünden alabilirsiniz. Böylelikle tüylerinizin uzamasını beklemeden epilasyon işleminizi gerçekleştirebiliriz. Cilt tipinize göre kullanıcı yorumlarını inceleyerek Trendyol üzerinden dilediğiniz Veet kalem ağda ve fazlasını bulabilir ve alışverişinizi yapabilirsiniz!

Cildinize Uygun Veet Ağda Fiyatları

Cildinize Uygun Veet Ağda Fiyatları

Bikini bölgesi, yüz, koltuk altı için özel olarak geliştirilen çeşitli Veet ürünleri mevcuttur. Yenilikçi teknolojisi ile epilasyon işlemi geleneksel yöntemlere nazaran çok daha kolay bir hale gelir. Aynı zamanda farklı cilt tiplerinin ihtiyaç duyduğu gereksinimleri karşılayan ürünler geliştirir. Hassas, yağlı, kuru ve normal cilt tiplerine uygun olan epilasyon malzemeleri geliştirir. Veet ağda fiyatları kullanıcılar tarafından merak edilir. Tüm epilasyon malzemelerinin fiyatları da içerisindeki adete göre ve malzeme tipine göre farklılık gösterir. Veet ağda makinesi gibi epilasyon malzemelerinin fiyatlandırması bantlardan farklıdır. Kartuş makinelere benzer bir şekilde Veet roll on ağda da uzun süreli kullanım avantajı sayesinde fiyatta değişiklik gösterebilir. Kartuşlu cihazların yanı sıra farklı seriler de satıştadır. Veet yeni çıkan ağda malzemeleri mevcuttur. Veet pure ağda alerjik reaksiyon gösteren ciltler için özel olarak üretilir. İlk defa uygulama yapan kişiler için de çoğunlukla tercih edilir. Uygulama sonrası herhangi bir tahriş ve iritasyona sebep olmayacağı için rahatlıkla herkes tarafından kullanılabilir. Kızarıklık karşıtı bir formül ile üretilir. Alerjik, kızarmaya meyilli ciltlere sahip kişiler tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Pure serisi bu anlamda kurtarıcıdır. Veet ağda seti gibi epilasyon malzemelerinden oluşan kombinasyonların ise fiyatları farklıdır. Birden fazla malzemeyi içeren bu setler, tek satılanlara nazaran daha avantajlıdır. Birden fazla çeşit en uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturulur. Maliyeti ve geliştirdiği teknoloji göz önüne alınarak fiyat belirlemesi yapılır. Ancak marka, kullanıcılarını kaliteli epilasyon malzemeleriyle buluştururken aynı zamanda bütçelerinden tasarruf etmelerini de önemser. Buna uygun olarak fiyat iyileştirmeleri yapar. Kullanıcıların epilasyon gibi temel ihtiyaçlarına en uygun fiyatlar üzerinden erişebilmelerini sağlar. Sizler de uygun fiyatlı Veet partikül ağda ve diğer çeşitleri Trendyol üzerinden inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Trendyol’da Veet Ağda Bantları

Trendyol’da Veet Ağda Bantları

Veet ürünleri epilasyon malzemeleri denince akla ilk gelenlerdendir. Uygun fiyat, uygulama kolaylığı ve kalite açısından birçok kişi tarafından severek kullanılır. Özellikle evde uygulama yapan kişiler için birçok avantaj sağlayan ürün çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Veet erkek ağda serisi de mevcuttur. Erkeklerin de kullanımına uygun epilasyon malzemeleri üreten marka. vücudun istenilen bölgedeki tüylerinden kurtulmayı isteyen erkekler için köpük, krem gibi malzemeler sunar. Sırt, göğüs, kasık bölgesi ya da koltuk altındaki kıllardan ve tüylerden ihtiyacınıza uygun olan çeşit ile rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Böylelikle çeşitli tıraş bıçaklarının ve benzeri kesici aletlerin cildinizde yaralanmaya veya tahrişe sebep olmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca smooth-fresh teknolojisi sayesinde sıradan tüy dökücü krem ve köpüklerin oluşturduğu kötü kokuya maruz kalmazsınız. 3 ile 6 dakika arası süren bir uygulama pratikliği sunar. Tüm cilt tiplerine uygundur. Hassas ciltler için ise ekstra bir köpük formu mevcuttur. Veet acısız ağda yöntemleri ile hızlıca istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Hassas ciltler için ise Veet hipoalerjenik ağda bantları özenle üretilir. Yüz ve bikini bölgesi gibi hassas yerlerde kullanım için uygundur. Cilt üzerinde kolayca yayılan jel bir yapıya sahiptir. Bu jel yapı, ciltte herhangi bir alerjik reaksiyon ya da iritasyona sebep olmayan şekilde hazırlanır. Veet ağda ürünleri size konforlu ve pratik bir epilasyon deneyimi sunar. Kaliteli ve kullanışlı bu ürünlerin nerede satıldığı akıllardaki bir sorudur. Tüm bu kaliteli epilasyon ürünlerini Trendyol üzerinden Veet ağda kullananlar tarafından yapılan puanlandırma ve değerlendirmeleri göz önüne alarak inceleyip değerlendirebilirsiniz. Veet koltuk altı ağda ve çok daha fazlasına çeşitli indirim ve kampanyalar düzenleyen Trendyol üzerinden ulaşabilir ve hızlıca alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.