placeholder
"

Tıraş Losyonları

" araması için 4036 sonuç listeleniyor
Red One Redone Krem Kolonya Silver 400 ml
Red OneRedone Krem Kolonya Silver 400 ml
(117)
Redone Krem Kolonya Silver 400 ml
38 TL
Sepete Git

Tıraş Losyonları

Erkekler için tıraş sonrası sürülen losyonlar işlem sonrası cilt sağlığı için önem taşır. Ciltlerinin tahriş olmaması ve kızarıklığa uğramaması için kullanılan losyon çeşitleri ile karşılaşılabilecek olumsuz etkilerin önüne geçilmesi amaçlanır. Tıraş losyonları cildi tazeleyip nemlendirerek bakımını yapar. Kimi zaman tıraş sonrası losyon sürmediğinizde cildinizde sert bir tabaka oluşur. Bu sert tabaka ise cilt yüzeyinde kaşıntı ve kızarıklığa neden olur. Losyon kullanımı sert tabaka oluşmasını önleyerek yatıştırıcı etkisiyle cildi pürüzsüz bir hale getirir. Ürünlerin içeriğinde bulunduğu hoş kokuları sayesinde cildinizde ferahlatıcı bir etki sağlar. Tıraş sonrası losyonu hassas ciltlere sahip kişilerin de rahatlıkla kullanabileceği tüm cilt ve sakal tipleri için seçenekleri bulunur. Yüzünüz pamuksu bir dokuya sahip olur. Bıçak ya da makine işlemi ile kıl ve tüylerden temizlendiğinde geçirdiği işlem sonucu tahrişe uğrar. Vücudunuzun en hassas bölgelerinden biri olan yüzünüz her zaman daha fazla olumsuz etki ile karşılaşır. Kimi zaman güneş ışınları kimi zaman da günlük yaşantınızda toz ve kire maruz kalarak zarar görür. Bunun için devreye giren losyonlar her zaman kurtarıcı rol oynar. Bu ürün ile cildinizi sadece kızarıklık ve tahrişten korumanız dışında zamanda cilt bakımınızı da gerçekleştirir. Tek bir ürün ile birden fazla sonuca ulaşabilmeniz bu ürünlerin yardımıyla sağlanır. Tıraş losyonu nedir sorusunu sayfamızı ziyaret ederek ayrıntılı bir şekilde cevap bulup en doğru şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Cilt yüzeyinde zamanla daha büyük sorunların oluşmasını engelleyebilmeniz için yüzünüzü koruyan ürünleri kullanmaya önem vermelisiniz. Daha fazla ürün seçeneği için sayfamızda yer alan cilt bakım ürünleri ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşarak cildinize en iyi gelen ürünü özellikleri ile birlikte inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Cildinizi Tahrişten Koruyan Tıraş Losyonları

Kimi losyon ürünleri gliserin içerir. Bu madde cilde rahatlama etkisi verirken bir de cildin kaybettiği nemi tekrar kazanmasını sağlar. Cilt yüzeyindeki nem oranı eğer kaybolursa zamanla cilt kurur; kaşıntı, dökülme ve kızarıklıklar meydana gelir. Balsam losyon ürünü ile cildinizin ihtiyaç duyduğu nem ihtiyacı karşılanır. Ölü olan cilt hücreleri de bu yolla yenilenir ve pürüzsüz parlak bir görünüme sahip olur. Karşılaşabileceğiniz diğer bir sorun ise kuru ciltlerdeki ölü derilerdir. Losyonun içeriğindeki gliserin ile ölü derilerin giderilmesi cilt sağlığı için önemlidir. Daha sağlıklı bir cilt yüzeyine kavuşarak cilt derinizi koruyabilirsiniz Tıraş losyonu ne işe yarar konusunu daha detaylı olarak incelemeyi isterseniz sayfamızda bulunan açıklamalardan bilgi edinebilirsiniz. Tıraş losyonu nasıl kullanılır sorusuna yanıt olarak; avucunuza döktüğünüz bir miktar losyonu masaj yaparak cilt yüzeyine sürebilirsiniz. Masajın faydası ise hafif dokunuşlar yapıp beraberinde dairesel hareketlerle emilimini arttırıp kan akışını hızlandırır. Masaj yaklaşık 5 dakika olacak şekilde uygulanması, bu işlem için yeterli bir süredir. Cilt işlem sonrası hassas bir yapıya sahip olduğu için anında müdahale ettiğiniz an oluşacak olan kızarıklık ya da yanmalara karşı önleminizi alabilirsiniz. Böylece cilt yüzeyini rahatlar ve yanma hissi ortadan kalkar. Özellikle ürün zamanında sürülmediğinde oluşan tahriş kalıcı bir etkiyi cildinizde bırakabilir. Kimi tahriş yaraları cilt yüzeyinde leke olarak kalır. Bu yüzden losyon kullanmanız bu tür zararlı etkileri önlemede büyük önem taşır. Ancak bir kaç saat sonra cildinizi ılık su ile yıkayıp ürünü cilt yüzeyinden temizleyebilirsiniz. Tıraş Losyonu Faydaları hassas ciltler için oldukça fazladır. Özellikle kızarıklık, yanma ve kabarma gibi cilt sorunlarına meyilli bir yüze sahip olanlar için bu ürün oldukça etkili çözümler sunar. Daha rahat bir işlem yapmayı istiyorsanız, arkasına losyon ürünü de eklemelisiniz. Akışkan ve kolay emilen bir sıvı olduğu için yağ oranı yoktur. Güneşte parlamaz ve terlemeye etki etmez. Ayrıca bu ürünler farklı koku ve içeriklere sahip olduğu için yüzünüzde hoş bir kokuya da neden olurlar. Ürünün tüm koku çeşitlerine ve içeriklerine Trendyol ile ulaşabilir ve zengin losyon dünyasını keşfedebilirsiniz.

Cilt Sağlığınız İçin Tıraş Losyonları

Cildiniz dış etkilere karşı her zaman daha açık bir yapıya sahiptir. Sizler tek bir ürün ile cildinizi en iyi şekilde koruyabilirsiniz. Üstelik cildinizde yenileyici bir etki bırakan losyon çeşitleri ile cilt sağlığınızı en iyi şekilde koruma işlemi sizin elinizdedir. Cildiniz ve zevkiniz için ürünlerden tercih ederek cildinizi yanma ve kabarmaya karşı korurken hoş kokusuyla güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yanma hissi bulunmayan Balsam ürünleri ile krem etkisi tadında losyonlar sizlerin beğenisine sunulur. Özellikle sıcak yaz günlerinde sıcakla bağlantılı bir şekilde cildiniz kaşıntı ve kızarıklığa açık hale gelir. Yaz ayında her işlem sonrası sürdüğünüz bu ürün ile cilt sağlığınız en iyi şekilde korunur. Nemlendirici tıraş losyonu içeriğinde var olan gliserin maddesi ile cildinizi derinlemesine nemlendirir. Sadece kızarıklık ve kabarmaya karşı değil aynı zamanda kaybettiğiniz nem dengesini sağlama açısından da etkili bir ürün özelliğini taşır. Öte yandan nemlendirici bir ürün ya da krem uygulaması yerine tek bir ürün ile nem ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Böylece cildiniz ekstra daha canlı ve daha iyi olur. Cilt sağlığınızı koruma adına onu her açıdan beslemelisiniz. Sadece kaşıntı ve kızarıklığı önleme işlemi ile cilt sağlığı yerine gelmez. Özellikle kuru ciltler neme de ihtiyaç duyar. Bu ürün ile birden fazla etkiyi cilt yüzeyine uygulayarak sağlığınıza gereken önemi verebilirsiniz. Tıraş losyonu fiyatları alanında her bütçeye uygun bir şekilde gelişim gösterir. Sizler de rahatlıkla bu ürüne sahip olabilirsiniz. Trendyol’da var olan tüm cilt ürünleri fiyat bazında size gerekli kolaylığı sunar. Bütçenize göre kaliteli ürünleri burada bulabilme şansını bulursunuz. Bunun için sayfamızı ziyaret edip fiyatlar açısından ürün karşılaştırması yapabilirsiniz.

Daha İyi Hissettiren Tıraş Losyonları

Tıraş bıçağı ve köpüğü sonrasında uygulanacak olan Balsam losyon ürünü ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Ürünler içeriğinde alkole yer vermez. Kanserojen herhangi bir içerik yer almaz. Tüm ürünler doğal içeriklerle sizlere sunulur. Pratik ve rahat kullanımı ile cildinize bakım yaparken tıraş işlemini keyifle yapabilme imkanı sunar. Ürün içinde yer alan Aloe vera bitki özütü ve okaliptüs bitki kökü ile cilt sağlığınız doğal yollarla korunur. Bu bitki kökü özlerinden faydalanılarak formülize edilen losyonlar size güzel bir koku sunarken aynı zamanda cilt sağlığınız da en iyi şekilde korur. Modern çalışmalar sonucu meydana gelen bu ürünler titiz bir araştırma ve inceleme ile hazırlanıp sizlerin sağlığı düşünülerek üretilir. Dermatolojik olarak da test edilip onaylanan ürünleri rahatlıkla cildinizde kullanabilirsiniz. Cilt yüzeyinde bir tonik etkisi de yaratan bu ürünler yatıştırıcı yanı ile hem korur hem bakımını yapar. Cilt tipinizle uyumlu olan bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kadın tıraş losyonu sadece kadınlara özel bir içeriğe sahiptir. Bu tarz losyonlar her ne kadar erkeğe hitap eden bir ürün olsa da kadınlar da bu ürünlerden ihtiyaçları dahilinde yararlanabilirler. Cilt tipi hassas olan kadınlar için özel olarak üretilen bu ürünler onların daha sağlıklı ve ferah bir cilt yüzeyine sahip olmaları adına önem taşır. Kadın cilt tipi erkeğe göre daha hassastır. Bu yüzden kadınlara özel üretilen losyon ürünleri hassas olan ciltler ile uyum içinde kullanılması sonucunda başarılı sonuç elde edilir. İster kuru ister yağlı bir cilt yüzeyi olsun fark etmeden içeriği zenginleştirilen bu ürünler, her cilt tipine uyumlu olarak etki gösterir. Yanma, kızarıklık ve alerjik reaksiyonları önlemede önemli bir etkiye sahiptir. Hem kadın hem de erkeklere özel üretilen bu ürünlere Trendyol ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sorunsuz Cilt Yüzeyi İçin Tıraş Losyonları

Kokuları ile adeta bir parfüm niteliği taşıyan bu ürünler cildinize her açıdan gereken bakımı sunar. İçeriğinde yer alan ürünler ile cildiniz hiç olmadığı kadar rahat hisseder. Mentol bileşeninden oluşan losyonlar ile cildiniz yanmaya ne kadar meyilli olsa da asla yanma ve tahriş hissi yaşanmaz. Yanma ve acıma seviyesi mentol ile minimum düzeye iner. Bu ürüne dikkat çeken cam şişeleri ile sahip olabilirsiniz. Şık tasarımlı olan bu şişeler göz zevkinizi de doyurur. Modern cam şişesi ve sağlıklı içeriği ile bu ürünler gereken sonucu alabilmeniz için sizlerin beğenisine sunulur. En hassas ciltlerden yağlı ciltlere kadar her alanda ürün çeşitliliği bulunan bu ürünler size kullanım kolaylığını da sunar. Tıraş sonrası bakım oldukça önem taşır. En önemli bakım ürünü olan losyonlar size bu alanda oldukça fayda sağlar. Balsam tıraş losyonu en sert kesen tıraş bıçaklarına karşı bile oldukça etkili bir çözüm sunar. Sert kesen bıçaklar cildinizde daha fazla tahriş etkisi yaratır. Hatta kimi zaman cilt yüzeyinde yaralanmaya bile neden olabilir. Balsam bu noktada devreye girerek size yardımcı olur. Anında müdahale ettiğiniz an cilt yüzeyini tahrişten korur, öte yandan yumuşacık bir etkiyi de cildinizde bırakır. Tıraş işleminin ardından cildiniz kuruluktan geriliyor, ya da ikinci bir seferin köpüğünü sürerken bile cildinizde hafif acıma ve yanma hissetmeye başlıyorsanız, tıraş sonrası balsam uygulamasından sonra cildinizde hızlı bir rahatlama ve yatışma hissini yaşayabilirsiniz. Az miktarda alkol içermesi nedeniyle tıraş esnasında açılan gözeneklere bakterilerin yerleşmesini engeller. Özellikle kış mevsiminde cildin kurumaya daha elverişli olmasından dolayı nemi cilde hapseden, onarıcı ve yenileyici etkili tıraş sonrası balsamları mutlaka denemelisiniz. Tüm losyon ürünleri için Trendyol’da birbirinden farklı çeşitlilik içeren ürünleri keşfedebilir, detaylı olarak daha kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Cilt Yüzeyine İyi Gelen Tıraş Losyon Çeşitleri

Tıraş sonrası gerekli bakımı cilt yüzeyine uygulamadığınız zaman tahriş ve yanmanın yanı sıra sivilce ve siyah nokta oluşumu da meydana gelir. Özellikle ciltte oluşan batıklar zamanla gözeneklere neden olur. Bu gözeneklerde ise biriken kirlerle birlikte siyah nokta oluşumu ortaya çıkar. Ayrıca losyon kullanılmadığı zaman cilt kendini yenileyemez ve durum sivilce gibi sorunlara davetiye çıkarır. Sivilce ve siyah nokta oluşumu cildinizde daha kötü bir görünüme neden olurken öte yandan bu sorunların çözümü de bir hayli zaman alır. Tüm bu köklü sorunlara çözümü tek bir ürün ile bulabilirsiniz. Losyonların en önemli işlevlerinden birisi de ciltte var olan tüm kalıntı ve kirleri atmasıdır. Cildinize yapışan bir kir ve kalıntı, bu ürün ile deri içine işlemeden losyona yapışarak durulama sırasında cilt yüzeyinden uzaklaştırılır. Kaygan ve etkili olan bir losyon ürünü için tüm bu işlemleri oldukça kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Balsam ürünleri ile tek tek krem ve nemlendirici ya da başka bir ürün kullanmanıza gerek kalmaz. Cildinizin traş esnasında uğradığı darbelere ve çiziklere karşın iyileştirici ve yatıştırıcı etkisiyle rahatlayabilirsiniz. Bulundurduğu bakteri ve mikrop karşıtı içerik ile açılan gözeneklerin içerisine yerleşmesi engellenerek koruma sağlar. Tek bir ürün içinde birden fazla etkiye sahip çözümü bakım yaparak karşılayabilirsiniz. Hava ile ve diğer dış etmenlerle en çok karşılaşılan bölgelerden biri olan yüz, her zaman sorunlarla daha fazla karşı karşıya kalır. Sizler cildinize gereken önemi vererek ona yakışan bir ürün kullanabilirsiniz. Kadın ve erkek cildi için ayrı ayrı tasarlanan ürünler onların cilt tipine uygun olarak dizayn edilir. Tüm ürün çeşitliliğine ve geniş fiyat skalasının bulunduğu Trendyol aracılığıyla kolaylıkla ulaşıp satın alabilirsiniz.

Cilt Tabakasını Besleyen Tıraş Losyonu Seçenekleri

Sadece tıraş losyonu değil kolonyası da gereken bakımı sizler için sağlayabilir. Losyon daha etkili bir çözüm sunarken belli bir süre sonra yıkanma ihtiyacı duyarsınız. Ancak kolonyasını kullandıktan sonra onu yıkama ihtiyacı duymanıza gerek kalmaz. Üstelik bu ürünü sadece tıraş sonrası kullanmanızla sınırlı kalmadan gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Elinize bir miktar kolonyayı dökmeniz yeterlidir. Daha sonra cilt yüzeyine yavaşça uygulayarak hafif dokunuşlarla masaj yaparak uygulamanız mümkündür. Hem daha ferah bir yüze sahip olursunuz hem de cildiniz en iyi şekilde korunur. Tıraş kolonyası ürününü losyonun olmadığı zamanlarda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Tıraş kolonyası yanıcı bir etkiye sahip değildir. Cildiniz tıraş sonrası tahrişe ve kızarıklığa uğrar. Ancak bunun üzerine uyguladığınız kolonya ile cildinizin daha fazla yanacağını düşünmeyin. Aksine daha ferah ve rahatlatıcı bir etki ile karşılaşırsınız. Kişisel bakım ürünleri içinde yer alan ve aloe vera, lubrajel yağı, lavanta özleri ile bütünleşen losyonlar sizlere bakımı maksimum şekilde sunar. Bu ürünler zengin içeriklere sahip olduğu için her yaş grubu tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Ürünün herhangi bir yan etkisi ve alerjik sonuçları bulunmaz. Dermatolojik olarak tüm testleri yapılan ürünü rahatlıkla yüzünüze uygulayabilirsiniz. Günlük bakımınızı rahat bir şekilde bu ürünlerle yapabilirsiniz. Hem fiyat hem de performans açısından size kolaylık sunacak bu ürünler sayfamızda mevcuttur. Koku kriterleriniz dikkate alınarak alanında onlarca kokuya da yer verilir. Balsam ile kadın ve erkeklerin koku beğenisi dikkate alınarak bu alanda zengin içeriklere sahip ürünler tasarlanır. Koku zevkinizi bu alanda da ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun için Trendyol’u ziyaret edip ve ürünlere göz atarak ihtiyacınız olan cilt bakım losyonlarına sahip olabilirsiniz.