İlgili Kategoriler
Toplam Hacim
Renk
Genişlik
Fiyat
Enerji Sınıfı
Dondurucu Yeri
Derinlik
Yükseklik
Tip
Dondurucu Özelliği
Fiyat Geçmişi
Kullanım Şekli
Enerji Sınıf Aralığı
Tema / Stil
Buzluk Tipi
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Garanti Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

VESTEL Buzdolabı

" araması için 150 sonuç listeleniyor

Yüksek Verimlilik Sağlayan Vestel Buzdolabı Modelleri Trendyol'da!

Buzdolabı, hemen hemen herkesin günlük yaşantıda ihtiyaç duyduğu beyaz eşyalardan biridir. Gıdaları saklama, soğuk ve taze tutma özellikleri, onları mutfakların olmazsa olmazı hâline getirir. Sürekli gelişen yeni nesil teknoloji sayesinde buzdolapları, farklı ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilecek performanslarda üretilir. Ancak buzdolabı almak kadar onu sürekli olarak kullanabilmek de büyük önem arz eder. Kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü bir buzdolabı almak için markaya mutlaka dikkat etmek gerekir. Türkiye’nin elektronik ev aletleri devlerinden biri olan Vestel; ihtiyacınıza yönelik, fonksiyonel ve dayanıklı ürünleri titizlikle tasarlar. Mutfağınızda senelerce kullanabileceğiniz bir beyaz eşya arayışında iseniz Vestel marka buzdolabı modellerine göz atabilirsiniz. Yüzlerce farklı seçenek arasından size uygun olanı bulup ihtiyaçlarınızı eksiksiz şekilde karşılayabilirsiniz.

Mutfakların Vazgeçilmez Parçası Vestel Buzdolabı Modelleri

Mutfakların Vazgeçilmez Parçası Vestel Buzdolabı Modelleri

Vestel buzdolabı modelleri farklı kategorilere ayrılabilir. Buzdolapları; kullanılacağı yere, yapımında yararlanılan teknolojiye, teknik özelliklere ve tasarıma göre sınıflandırılabilir. Vestel inox, ion, multiflow buzdolabı modelleri, gelişmiş teknik özelliklere sahip cihazlar olarak öne çıkar. Inox, parmak izi tutmayan dış yüzeyi ve modern görünümü sayesinde sıkça tercih edilir. Ion teknolojisiyle üretilen buzdolapları kötü koku oluşumunu önlemeleriyle dikkat çekerken multiflow cihazlar ise eşit şekilde soğutma sağlamalarıyla öne çıkar. Farklı özellikleriyle öne çıkan modeller arasından kullanım alışkanlıklarınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

Vestel buzdolapları kullanım alanına göre de çeşitlenir. Ev ve iş yeri için ihtiyaç duyulan buzdolabı; hacim, ölçü ve tasarım bakımından farklı olabilir. Marka, ihtiyacınıza uygun olanı satın alabilmeniz için farklı ebatlarda ürünleri özenle tasarlayıp üretir. Vestel; ankastre, tezgâh altı, kombi ve büro tipi buzdolabı modelleri gibi farklı büyüklüklerdeki cihazlar sunar. Ankastre ve tezgâh altı buzdolapları daha az yer kapladıkları için özellikle küçük mutfaklarda tercih edilmeye uygundur. Kombi modellerde ise dondurucu altta bulunur. Bu tasarım kullanıcıya kolaylık sağlar. Büro tipi olarak adlandırılan buzdolapları ise ofisler için âdeta hayat kurtarıcı ürünlerdir.

Buzdolaplarını iç hacmine göre kategorize edebilmek de mümkündür. Vestel, büyük ve küçük buzdolabı çeşitleriyle kullanıcıların beklentilerini karşılamayı hedefler. Buzdolabının iç ölçülerini saklama ve depolama ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Kalabalık bir ortamda yaşamayan kişiler, Vestel mini buzdolabı gibi nispeten küçük cihazları tercih edebilir. Geniş aileler ise Vestel XL ve XXL buzdolabını satın alarak konforlu bir kullanıma sahip olabilir. Geniş iç hacme sahip modeller, küçük işletmeler için de uygundur.

Buzdolabının ebatı, cihazın iç hacmiyle orantılı şekilde değişiklik gösterir. Geniş hacim büyük buzdolabı demektir. Bu sebeple beyaz eşya alırken ölçülere mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Mutfağınızda buzdolabı için ayrılmış bir kısım varsa bu alanın boyutlarını hesaplayarak seçim yapmanız önerilir. Buzdolabı modellerini sınıflandırmak için daha pek çok farklı özellik bulunur. Bazı teknik özellikler ve soğutma sistemleri de buzdolaplarını birbirinden ayırır. Ayrıca tasarım da farklı modellerin ortaya çıkmasında etkilidir.

Vestel Buzdolabı Modellerinin Tasarımları Nasıldır?

Vestel Buzdolabı Modellerinin Tasarımları Nasıldır?

Vestel buzdolabı modelleri tasarım bakımından oldukça çeşitlidir. Bu zengin kategori sayesinde ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak zevkinize uygun bir beyaz eşyaya kolayca sahip olabilirsiniz. Bu kategoride; Vestel retro, vintage, rustik ve nostalji buzdolabı seçenekleri öne çıkar. Geçmiş zamanlardan hoşlanan biriyseniz ve kendinizi çok daha eski dönemlere ait hissediyorsanız özgün retro tasarımlara sahip modellerden birini seçebilirsiniz. Böylece kişiliğinizi ve tarzınızı mutfağınıza son derece zarif ve klas bir şekilde yansıtabilirsiniz. Mutfağınızın dekorasyonunu göz önünde bulundurarak rustik ve vintage modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bu sayede yaşam alanlarınız çok daha güzel bir görünüme sahip olabilir.

Çeşit çeşit renkli Vestel buzdolabı modelleri, capcanlı tarzlarıyla satışa sunulur. Vestel; turuncu, pembe, mavi ve vizon buzdolabı modellerine sahiptir. Markanın popüler ürünleri arasında canlı renklerdeki modeller yer alır. Mutfağınıza canlılık ve hareket katmak için dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Vestel; siyah, gri ve bordo buzdolabı çeşitleriyle de sadelikten yana olanların beklentilerini karşılamayı hedefler. Mutfağınızın dekorasyonuna göre renk ve tasarım seçimi yapabilirsiniz. Bu sayede mutfağınıza can verecek özgün dokunuşlarda bulunabilirsiniz.

Buzdolabının yapımında kullanılan materyaller de tasarım üzerinde etkilidir. Örneğin, alışılmışın dışında tasarımıyla Vestel cam buzdolabı, bulunduğu mekâna âdeta ihtişam katar. Bu şekilde tasarlanıp üretilen farklı renkte pek çok model bulunur. Vestel siyah cam buzdolabı, bu modeller arasında öne çıkanlardan biridir. Rengin ve materyalin birbirini müthiş bir uyumla tamamlaması bu modelin dikkat çekici görünüme sahip olmasında etkilidir. Siyah renk cam buzdolabı, mutfağınıza asil bir tarz katar.

Buzdolapları kapı tasarımlarıyla da birbirinden ayrılır. Her buzdolabı aynı kapı sayısına sahip değildir. Bu açıdan kategorize edildiğinde Vestel; tek, çift ve 4 kapılı buzdolabı çeşitlerine sahiptir. Standart, hemen hemen herkesin aşina olduğu modeller genelde tek kapılıdır. Çift kapılılar ise nispeten daha geniş bir hacim sunmalarıyla öne çıkar. 4 kapılı olan modeller, sıra dışı tasarımlarıyla hem geniş hem de çok bölmeli kapasiteye sahiptir. Sağ ve sol bölümler ile alt ve üst kapaklardan oluşurlar. Bu tasarıma sahip popüler model Vestel puzzle vakumlu buzdolabıdır. Bu model, geniş bir depolama alanına ihtiyacı olanlar için uygundur.

Vestel Buzdolabı Modellerinin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Vestel Buzdolabı Modellerinin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Buzdolabının teknik özellikleri, sağlıklı ve güvenli bir kullanım için son derece önemlidir. Ürünlerin; ekran tipinden fonksiyonlarına, mod ve programlarından kontrol sistemine kadar pek çok teknik niteliği bulunur. Herkes, satın aldığı buzdolabını uzun süre kullanmak ister. Bu doğrultuda sağlam ve gelişmiş özelliklere sahip bir ürünün tercih edilmesi gerekir. Böylece seçilen beyaz eşyadan daha yüksek şekilde verim almak mümkün olur. Sorunsuz ve uzun ömürlü bir kullanım için buzdolabında mevcut olan teknik özellikleri detaylı şekilde incelemeniz önerilir.

Buzdolabı seçimi yaparken cihazın ekran tipi, çalışma modları ve hızlı soğutucu sistemi gibi teknik özellikleri dikkate alınmalıdır. Bu özelliklere yönelik araştırmalar yaparak beklentilerinizi karşılayan bir cihaz satın alabilirsiniz. Ayrıca yıllık enerji tüketimi, verimlilik sınıfı, soğutma ve raf tipleri gibi özellikler de satın alma işleminden önce kesinlikle araştırılmalıdır. Üründe kullanılan teknoloji de büyük önem arz eder. Temiz hava, gün ışığı, aktif iyon ya da Wi-Fi teknolojisi, buzdolaplarında bulunan ve son zamanların popüler olan özelliklerden sadece birkaçıdır. Bu tarz nitelikler, gönül rahatlığıyla ve pratik kullanımın önünü açar.

Buzdolabı satın alırken pek çok kişinin dikkat ettiği özelliklerden biri de cihazın hacmidir. Hacim, kullanıcıya ürünün genişliği ve kapasitesi hakkında son derece net bilgiler verir. Vestel, farklı hacimlere sahip buzdolabı modelleri üreterek kullanıcıların beklentilerini karşılamayı amaçlar. Örneğin Vestel mini buzdolabı, markanın küçük bir ürün arayışında olanlar için tasarladığı modelidir. Vestel 720 l buzdolabı ise devasa iç hacmiyle kalabalık aileler için ideal seçimdir. Bu cihaz, kalabalık iş yerleri için de tercih edilebilir. Vestel 600, 620 ve 640 l buzdolabı modelleri ise markanın sıkça tercih edilen ürünlerindendir. Siz de Vestel buzdolabı modellerinin teknik özelliklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Vestel Buzdolabı Modellerinin Soğutma Seçenekleri Nelerdir?

Vestel Buzdolabı Modellerinin Soğutma Seçenekleri Nelerdir?

Buzdolabı satın alırken soğutma sistemini ve seçeneklerini son derece iyi bir şekilde incelemek gerekir. Bu açıdan bakıldığı zaman Vestel buzdolabı çeşitlerini sistemlerine ve verdikleri performansa göre sınıflandırmak da mümkün olur. Markanın her modeli aynı çalışma prensibine sahip değildir. Bu nedenle ancak güzel bir biçimde araştırma yaptıktan sonra sizin için pratik, uygun ve verimli olan beyaz eşyayı bulabilirsiniz. Ayrıca modeller, soğutucu seçeneklerine göre ayrıldığı gibi konumlandırmasına göre de farklılık gösterebilir.

Vestel alttan donduruculu buzdolabı, hemen hemen herkesin alışmış olduğu tasarımlardan oldukça farklıdır. Kişiler, gün içerisinde genel olarak buzdolabının soğutucu bölmesini kullanır. Standart ve klasik tipe sahip beyaz eşyalarda dondurucu üstte bulunduğu için sıklıkla kullanılan soğutucu bölümün bir kısmı daha aşağıda kalır. Kullanıcının eğilip kalkmasını gerektiren bu tasarım, çeşitli sırt ve bel ağrılarını tetikleyebilir. Alttan donduruculu buzdolabı modellerinde sıklıkla kullanılan geniş kısım boy hizasında yer alır. Böylece ürün, kullanıcı yararı ve sağlığı düşünülerek üretildiğini kanıtlamış olur.

Günümüzde klasik soğutma sistemlerine sahip ürünlerin aksine sıklıkla derin donduruculu modeller tercih edilir. Bu modeller de kendi arasında bazı farklılıklar gösterir. Vestel no frost ve statik buzdolabı modelleri, farklı özelliklere sahip derin donduruculu cihazlara örnek gösterilebilir. Her iki ürünün de kendine has özellikleri bulunur. Üstelik gövde ile geniş ve çok raflı tasarıma bakıldığında ürünler arasındaki fark anlaşılmaz. Bu iki beyaz eşya, niteliklerini dondurucu kısmında sergiler. Dolayısıyla iki ürün arasındaki benzerlikleri ve farklılıkları anlamanız doğru ve faydalı bir alışveriş gerçekleştirebilmeniz için son derece önemlidir.

Vestel derin donduruculu buzdolabı dendiğinde akla ilk olarak daha klasik bir tip olan statik modeller gelir. Bu ürünlerin üst kısmında hava kanalları bulunmaz. Tamamen kapalı bir alana sahip olan üst gövdede karlanma olmaz. Dondurucuya konulan gıdalar, bu özellik sayesinde kısa sürede donar. No frost buzdolabı modeli ise çok daha farklı çalışma prensibine sahiptir. Cihazın dondurucu kısımda karlanmayı önleyen iki adet hava kanalı vardır. Bu parçalar, buz kütlesinden gelen soğukluğu eşit bir şekilde dağıtır. Gıdaları soğuk tutma işlemini üfleyerek yapan bu modellerde herhangi bir buzlanma görülmez. Ayrıca Vestel No frost buzdolabı tam 8 saatte bir defrost, yani buz çözme yapar.

Vestel Buzdolabı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Vestel Buzdolabı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Buzdolabı satın almak yoğun bir araştırma ve emin olma süreci içerir. Kendinize çeşitli sorular sorarak ve günlük yaşantınızı değerlendirerek nasıl bir ürün almak istediğinizi kafanızda şekillendirebilirsiniz. Böylece uzun süren araştırma sürecini kısaltabilir, ihtiyacınız olan beyaz eşyayı daha spesifik bir hâle getirebilirsiniz. Buzdolabı alırken cihazların farklılıklarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu beyaz eşyayı konumlandıracağınız yerin ölçüleri de büyük önem arz eder. Seçim aşamasına geçmeden önce buzdolabını koymayı planladığınız alanı mutlaka ölçmelisiniz. Seçimlerinizi bu ölçüleri göz önünde bulundurarak yapmalısınız.

Beyaz eşyaların yapımında kullanılan teknoloji ve tasarımlar da mutlaka dikkat etmeniz gereken özelliklerdendir. Cihazların teknik özelliklerinin sizin beklentilerinizle ve ihtiyaçlarınıza uyumlu olması önemlidir. Hemen hemen bütün kullanıcılar, son dönemlerde çıkan beyaz eşyaların hayatı çok daha kolay bir hâle getirdiğini söyler. Örneğin Vestel dijital buzdolabı, akıllı özellikleri sayesinde kullanıcısına pek çok kolaylık sağlar. Gelişmiş nitelikleri sayesinde uzun yıllar boyunca mutfağınızda yer almaya adaydır. Tüm bunların haricinde; temizleme, buz çözdürme, saklanacak gıdaların çeşidi ve miktarı gibi çeşitli hususların hepsini iyi bir şekilde inceleyip kararınızı bunlara göre vermeniz gerekir.

Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de cihazın enerji verimlilik sınıfıdır. Buzdolabının harcadığı enerji, evinizdeki toplam elektrik tüketiminin %10 ile %20 arasındaki kısmına tekabül eder. Enerji dostu bir model seçerek hem tasarruf yapabilir hem de benzersiz bir verimlilikten faydalanabilirsiniz. Beyaz eşyaların enerji verimliliği A ve G arasındaki harfler kullanılarak sınıflandırılır. A sınıfı cihazlar, düşük miktarda elektrik tüketerek çalışır. Bu bakımdan son derece bütçe dostu ürünlerdir. Bu sınıftaki ürünler de kendi içlerinde; A, A+, A++, A+++ olarak ayrılır. Artı sayısıyla buzdolabının verimliliği arasında doğru orantı vardır. Vestel A+++ buzdolabı, güçlü performansı ve çevre dostu çalışma şekli sayesinde kullanıcılarını memnun eder. Enerji tüketiminde A'dan G'ye doğru orantılı bir şekilde artış meydana gelir. Buzdolaplarının uzun yıllar kullanılan cihazlar olduğu düşünülerek seçim aşamasında mutlaka enerji verimliliği yüksek modellere öncelik verilmelidir. Bu sayede uzun vadede ciddi tasarruflar etmek mümkün olur.

Vestel Buzdolabı Modellerinin Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Vestel Buzdolabı Modellerinin Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Vestel buzdolabı fiyatları, cihazların teknolojik özelliklerine göre şekillenir. Aynı zamanda tasarım aşamasında kullanılan materyalin özellikleri ve çeşitliliği de ürünlerin fiyatına etki eder. Genel olarak Vestel buzdolabı çeşitleri, yüksek performansa ve bütçe dostu fiyat aralığına sahiptir. Ürün modelleri, geniş bir fiyat aralığında satışa sunulur. Böylece herkes hem bütçesine hem de beklentilerine uygun bir Vestel buzdolabı bulabilir.

Buzdolaplarının sahip olduğu bazı özellikler, cihazların diğer modellere göre daha farklı fiyatlandırmasına neden olur. Örneğin Vestel inox buzdolabı, parmak izi bırakmayan modern tasarımıyla diğer modellere kıyasla daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olabilir. Bunun sebebi, ürünün yapımında ileri teknolojiye sahip öğelerin kullanılmasıdır. Aynı şekilde beyaz eşyanın kapasitesiyle doğru orantılı olan birden fazla kapılı tasarımlar da fiyat farkına sebep olur. Dolayısıyla Vestel çift kapılı buzdolabı fiyatlarının tekli olanlara göre daha yüksek olması normaldir. Benzer durum 2 ve 4 kapılı puzzle model cihazlar arasında da mevcuttur.

Vestel buzdolabı çeşitleri ve fiyatları oldukça zengindir. Ürünün donanımıyla fiyatı arasında doğru bir orantı söz konusudur. Fiyat üzerinde etkisi bulunan bir husus da enerji verimlilik sınıfıdır. Bu nedenle Vestel A sınıfı buzdolabı fiyatları kendi içlerinde bir hayli çeşitlenir. Buzdolabında verim arttıkça bu durum fiyatlara da yansır. A+++ enerji verimliliğine sahip buzdolaplarının fiyatları nispeten daha yüksek olsa da bu cihazlar sağladıkları tasarrufla uzun vadede bütçe dostudur. Vestel, geniş ürün yelpazesi sayesinde hem kullanışlı hem de bütçe dostu pek çok model sunar.

Siz de ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olduğunu düşündüğünüz buzdolabını almak için online alışverişi tercih edebilirsiniz. Cihazların özelliklerini web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden kolayca karşılaştırmanız mümkündür. Böylece satın alma kolaylığını deneyimleyebilirsiniz. Trendyol, geniş Vestel buzdolabı yelpazesini çeşitli avantajlar ve kampanyalar eşliğinde satışa sunar. Bu sayede size hitap eden beyaz eşya modelini sadece birkaç tıklamayla ve hesaplı bir şekilde satın alabilirsiniz. Ödeme işlemini tamamlamanızın ardından siparişiniz kargoya verilir ve kısa süre içinde adresinize teslim edilir.