İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Çekmece Sayısı
Dondurucu Özelliği
Enerji Sınıfı
Tip
Fiyat
Renk
Toplam Hacim
Genişlik
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Derinlik
Kurulum Gerekli mi?
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

VESTEL Derin Dondurucu

" araması için 40 sonuç listeleniyor

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Farklı Ebattaki Seçenekleriyle Vestel Derin Dondurucular Trendyol'da!

Vestel derin dondurucu yiyeceklerinizi saklamanızı sağlar. Dolap içerisinde besinlerinizi uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Böylece gıdalarınızın besin değerleri düşmez. Yaz mevsiminde kışın sakladığınız ürünleri tüketebilirsiniz. Bu sayede mevsimi olmayan yiyecekleri bile yiyebilirsiniz. Bütçe dostu Vestel derin dondurucu fiyatları ile üstün performanslı bu cihaz sayesinde gıdalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Doğru saklama koşullarında dilediğiniz zaman buz tutan besinlerinizi çıkarıp tüketebilirsiniz. Farklı kapasiteye sahip ürünler arasında Vestel 7 çekmeceli derin dondurucu içerisinde gıdalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Elektrik kesintisi olduğunda bile 48 saate kadar yiyecekleri 0 derece koruyabilirsiniz. Vestel 6 çekmeceli derin dondurucu içerisine yazın domates, biber, yeşil fasulye koyabilir ve kışın lezzetli yemekleriniz için kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre büyük ya da küçük kapasiteli cihazlar tercih edebilirsiniz. Farklı özelliklerde ürünü olan markanın Vestel no frost derin dondurucu modeli buzlanma yapmadan gıdaları saklama işlemi yapar aynı zamanda az enerji tüketir. Yiyeceklerinizi hava kanalları sayesinde soğutur. Böylelikle buz çözdürme işlemine gerek duyulmaz. Vestel dondurucu üstün kalitesi ile günlük hayatınızda kolaylık sunar. Vestel 3 çekmeceli derin dondurucuya yazın meyveler saklayabilir, kışın nefis tatlılar için kullanabilirsiniz. Sadece çekmeceli ürünleri olmayan markanın Vestel sandık tipi derin dondurucu modelleri de son derece şık ve kullanışlıdır. Hem yatay hem de dikey modelleri mevcuttur. İhtiyacınıza uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Vestel Derin Dondurucu Modelleri

Şık Tasarımlı Vestel Derin Dondurucu Modelleri

Markanın geniş depolama alanı sunan modelleri birbirinden şık ve farklı özelliklere sahiptir. Vestel difriz cihazınızı güneş görmeyen, rutubetsiz ve kuru bir mekâna yerleştirmeniz performansına olumlu etki yapar. Vestel çekmeceli derin dondurucu modelleri son derece kullanışlı bir yapıya sahiptir. Gıdalarınızı çekmecelerde muhafaza edebilir, ihtiyacınız olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Vestel 5 çekmeceli derin dondurucu bütün yiyeceklerinizi düzenli bir şekilde saklar ve alandan tasarruf etmenizi sağlar. Vestel dikey derin dondurucu buzdolabı görünümündedir dar alanlarda bile rahatlıkla kullanım sunar. Kapıyı açtıktan sonra karşınıza çekmeceler çıkar bunlar sayesinde gıdalarınız hem düzenli görünür hem de kullanımı oldukça kolaydır. Vestel dual derin dondurucu cihaz çift fonksiyonlu olduğu için aynı zamanda tek tuş ile buzdolabı gibi de kullanılabilir. Markanın ürünleri farklı kapasitelere sahiptir. Vestel 150 lt, 200 lt, 300 lt, 400 lt, 500 lt derin dondurucu hacimleri ile kullanım kolaylığı sunar. İhtiyacınıza uygun kapasitedeki cihazı alabilirsiniz. Vestel yatay derin dondurucu sandığa benzeyen görünümleri ve geniş iç hacmi ile kalabalık aileler için idealdir. Eğer aileniz küçük ise düşük hacimli mini modelleri tercih edebilirsiniz. Üstün performans sergileyerek çalışır, yiyeceklerinizi istediğiniz mevsimde tüketebilirsiniz. Vestel inox, gri derin dondurucu modeli dijital göstergeye sahiptir, isteğiniz ısıda ayarlama yapabilirsiniz. Son derece dayanıklı bir yapısı vardır. Birbirinden farklı Vestel derin dondurucu ölçüleri bulunur, ihtiyaç duyduğunuz kapasiteye göre model tercihi yapabilirsiniz. Geniş bir iç hacmi olan kasa tipi modeller ile yiyeceklerinizi depolayabilir ve uzun süre kullanabilirsiniz. Markanın multi mode modelleri farklı modlarda cihazı ayarlayabilirsiniz İstediniz kısımların normal ya da fazla soğumasını sağlayabilirsiniz. Yiyeceklerinizi eşit bir şekilde soğutan no frost difriz seçenekler, karlanma ve buzlanma sorunlarına neden olmaz. Markanın gri renkli cihazları estetik görünümü ile yaşam alanınızın atmosferini değiştirmenize destek olur. Ürün şık tasarımınına ek olarak sağladığı enerji tasarrufu ile de ön plana çıkar. A++ cihazlar az enerji harcadığı için bütçe dostu bir üründür. Yiyeceklerinizi kolaylıkla depolayabileceğiniz Vestel mini derin dondurucu modellerini ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz.

Üstün Performanslı Vestel Derin Dondurucu Değerlendirmeleri

Üstün Performanslı Vestel Derin Dondurucu Değerlendirmeleri

Vestel derin dondurucu yedek parça malzemeleri yüksek kalitededir, uzun süreli yiyecek saklamak için kullanılan bu ürün sağlığa zararlı maddeler içermez. Vestel deepfreeze, no frost difriz modelleri geniş seçeneklere sahiptir. Kullanım sıklığınız ve ihtiyaç duyduğunuz kapasiteye göre model seçimi yapabilirsiniz. Mevsiminde yetişen meyve ve sebzeleri depolayabilir tarifleriniz için kullanabilirsiniz. Vestel difriz dikey model son derece kullanışlıdır. Aradığınız gıdayı cihazın sahip olduğu çekmecelerde çabuk bulabilirsiniz. Vestel küçük, mini derin dondurucu gıdaları uzun süre saklamayı sevmeyen ya da küçük ailesi olan müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Vestel marka A+, A sınıfı, A++ derin dondurucu modelleri düşük enerji tüketimi yaptığı için oldukça işlevsel bir üründür. Yiyecekleri depolarken düşük elektrik kullanımı yapar. Üstün teknoloji ile üretilen cihaz gürültülü çalışmaz. Müşteriler yiyeceklerin kokusunu karıştırmadan saklayabilen cihazlar arasında üstün performansı olan Vestel derin dondurucu tavsiye eder. Markanın NF modelleri ise çocuk kilidi olduğu için belirlediğiniz ayarda çalışır, enerji tasarruf modu ile daha az tüketim yapar. Raflı modeller sayesinde yiyeceklerinizi kolaylıkla kategorize edebilirsiniz. Gıdalarınızı saklama koşullarına uygun olarak depolayabilirsiniz. Böylece tat, koku ve görünümlerini uzun süre koruyabilirsiniz. Markanın 9 çekmeceli cihazları ile geniş iç hacmi ile kullanışlı bir üründür. Dikey tasarıma sahip olduğu için alan tasarrufu da sağlar, dar mekanlarda kullanımı uygundur. Sadece evinizde değil işletmeniz için de kullanabilirsiniz. Şık tasarımlı ve ergonomik boyutlu Vestel tezgah altı, kasa tipi, raflı, dikey, 9 çekmeceli derin dondurucu içerisindeki gıdaları istediğiniz ısıda uzun süre saklamanızı sağlar. Bu elektrikli cihazın içine patlama riski olan kutuları yerleştirmemelisiniz. Ürün yiyeceklerin hijyenik bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Aynı zamanda çevre dostu bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Vestel derin dondurucu yorumları ürünü kullanan müşterilerin gerçek deneyimlerini kapsadığı için okuyabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Vestel Derin Dondurucular

Uygun Fiyatlı Vestel Derin Dondurucular

Vestel dondurucu fiyatları ürünün iç hacmine göre değişkenlik gösterir. Kimi modeller az kimi de fazla miktarda yiyecek depolamanızı sağlar. Kendi ailenizin kalabalık olma durumuna ve kullanım sıklığınıza göre model seçebilirsiniz. Vestel no frost, multi mode, NF dondurucu modelleri sahip olduğu no frost teknolojisi ile gıdalarınızı eşit bir şekilde soğutur, karlanma ve buzlanma durumu yaşanmaz. Raflı modeller sayesinde saklamak istediğiniz gıdaları düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Cihazınızı rutubetsiz bir yerde kullanabilirsiniz. Düşük enerji harcayan A sınıfı modeller ile mevsime bağlı kalmadan meyve ve sebze depolayabilirsiniz. Çocuklarınız için sağlıklı menüler hazırlayabilirsiniz. Dilediğiniz renk, model ve kapasitede ürün alabilirsiniz. Vestel kampanya derin dondurucu modellerini markanın yaptığı kampanyalarla satın alabilirsiniz. Bu ürün sayesinde canınızın çektiği meyveyi mevsimi olmasa bile yiyebilirsiniz. Geniş iç hacmi olduğu için kalabalık aileniz için sağlıklı yiyecekler saklayabilirsiniz.Ürün fiyatları cihazın kapasitesi ve modeline göre farklılık gösterebilir. Bütçenize uygun Vestel difriz fiyatları sayesinde gıdalarınızı uzun süre saklayabilirsiniz. Saklama koşullarına dikkat ettiğiniz takdirde yiyeceklerinizin tadı ve kokusu değişmeye uğramaz. Düşük enerji tüketimi yapan üstün performanslı bu cihazlar cebinizin dostudur. Bu elektrikli aleti sadece evde değil restoran ya da cafeniz içinde kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı modeller arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Böylece lezzetli sunumlar hazırlarken mevsiminden sakladığınız ürünleri kullanabilirsiniz. Cihazın üretiminde kaliteli malzemeler tercih edilir. Böylece bu geniş hacimli modeller üstün bir performans sergileyerek işlev gösterir. Dayanıklılığı uzun süre korur, yiyeceklerinizi güvenle depolar. Birbirinden çeşitli Vestel derin dondurucu özellikleri ve modelleri ile dilediğiniz ürünü alabilirsiniz. Farklı hacimde ve renkteki modelle gıdalarınızı sağlıklı bir şekilde saklamak için ürünü online alışverişin güvenilir adresi Trendyol'dan temin edebilirsiniz.