Omuz Çantası

88515+ Ürün
Calvin Klein Logolu Zincir Askılı Çanta LV04F1153GUB1 ÇANTA LV04F1153G UB1
Yetkili Satıcı

Calvin KleinResmi satıcı rozeti Logolu Zincir Askılı Çanta LV04F1153GUB1 ÇANTA LV04F1153G UB1

Poliüretan
4.0
(3)
Kargo Bedava
5.749 TL
Lucky Bees Valen Kadın Çapraz Çanta
Başarılı Satıcı

Lucky BeesResmi satıcı rozeti Valen Kadın Çapraz Çanta

Süet
4.8
(4)
Kargo Bedava
799,99 TL
DMG Collection Ayarlanabilir Uzun Askılı Kadın El Ve Omuz Çantası Urban
Videolu Ürün

DMG CollectionResmi satıcı rozeti Ayarlanabilir Uzun Askılı Kadın El Ve Omuz Çantası Urban

Suni Deri
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
649,99 TL
Guess Noelle II Kahve Kadın Omuz Çantası HWQG9672180
Yetkili Satıcı

Guess Noelle II Kahve Kadın Omuz Çantası HWQG9672180

5.0
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
150 TL Kupon
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%7

4.435 TL
4.810 TL
Trendyol Plus ile4.395 TL
Twist EL BOYAMASI EFEKTLİ ÇİFT PARÇA ÇANTA

TwistResmi satıcı rozeti EL BOYAMASI EFEKTLİ ÇİFT PARÇA ÇANTA

5.0
(1)
Kargo Bedava
4.199,30 TL
Laura Ashley LA0092010435-006 Kadın Çanta
Başarılı Satıcı

Laura AshleyResmi satıcı rozeti LA0092010435-006 Kadın Çanta

Suni Deri
4.5
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

1.299 TL
1.313,27 TL
Fossil Siyah Kadın Çapraz Omuz Çantası 05FD25K501

FossilResmi satıcı rozeti Siyah Kadın Çapraz Omuz Çantası 05FD25K501

4.7
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%10

632,45 TL
704,19 TL
Michael Kors 4G Logo Baskılı Zincir Askılı Medium Çanta 32S5G8EW6B149 ÇANTA 3...

Michael KorsResmi satıcı rozeti 4G Logo Baskılı Zincir Askılı Medium Çanta 32S5G8EW6B149 ÇANTA 32S5G8EW6B 149

Kanvas
Kargo Bedava
15.999 TL
Addax Fermuarlı El ve Omuz Çantası Ç40

AddaxResmi satıcı rozeti Fermuarlı El ve Omuz Çantası Ç40

5.0
(1)
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
599,50 TL
Guess Beyaz Kadın Omuz Çantası HWNY9496170
Birlikte Al Kazan

GuessResmi satıcı rozeti Beyaz Kadın Omuz Çantası HWNY9496170

2.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Kargo Bedava
5.074,30 TL
MUTE BAG Polka Bag Puantiye Çanta / Puantiyeli Omuz Çantası Mint Green (28*49)
Başarılı Satıcı

MUTE BAG Polka Bag Puantiye Çanta / Puantiyeli Omuz Çantası Mint Green (28*49)

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Kargo Bedava
849 TL
Ted Baker Siyah Kadın Çapraz Çanta TBSS26FBAG002
Birlikte Al Kazan

Ted BakerResmi satıcı rozeti Siyah Kadın Çapraz Çanta TBSS26FBAG002

5.0
(3)
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Kargo Bedava
3.215 TL
Michael Kors Logolu Ayarlanabilir Askılı Çanta 32F3GJ6C1I001 ÇANTA 32F3GJ6C1I...

Michael KorsResmi satıcı rozeti Logolu Ayarlanabilir Askılı Çanta 32F3GJ6C1I001 ÇANTA 32F3GJ6C1I 001

Poliamid

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%30

8.399 TL
12.000 TL
Tergan Bej Print Kadın Omuz Çantası - S1WPR0000802-S7G

TerganResmi satıcı rozeti Bej Print Kadın Omuz Çantası - S1WPR0000802-S7G

Belirtilmemiş
4.9
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.964,50 TL
Mavi Denim Omuz Çantası 1913033-24367

MaviResmi satıcı rozeti Denim Omuz Çantası 1913033-24367

Denim
4.4
(17)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
1.299,99 TL
Tommy Hilfiger Kadın Omuz Çantası AW0AW16270TH0

Tommy HilfigerResmi satıcı rozeti Kadın Omuz Çantası AW0AW16270TH0

4.7
(32)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %35 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %35 İndirim
Sepette2.534,35 TL3.899 TL
Valentino ALEXIA SHOPPING VBS5A802 NERO
Birlikte Al Kazan

ValentinoResmi satıcı rozeti ALEXIA SHOPPING VBS5A802 NERO

Poliüretan
4.8
(208)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Kargo Bedava
7.499,25 TL
Yuka Atelier Çapraz Mini Cushy Ayarlanabilir Askılı Kadın Çanta - Gold
Birlikte Al Kazan

Yuka Atelier Çapraz Mini Cushy Ayarlanabilir Askılı Kadın Çanta - Gold

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu500 TL'ye 50 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu500 TL'ye 50 TL İndirim
Sepette749 TL799 TL
İpekyol Mini cüzdanlı colorblock çanta

İpekyolResmi satıcı rozeti Mini cüzdanlı colorblock çanta

Kargo Bedava
6.999 TL
Derimod Kadın Pembe Uzun Askılı Aksesuar Detaylı Kol Çantası 26PBD240618

DerimodResmi satıcı rozeti Kadın Pembe Uzun Askılı Aksesuar Detaylı Kol Çantası 26PBD240618

Suni Deri
4.3
(26)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2. Ürün %40
Kargo Bedava
5.249,99 TL
ÇÇS 18058 Kadın Omuz Çantası

ÇÇS 18058 Kadın Omuz Çantası

Polyester
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
300 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette2.866,25 TL3.175 TL
cocy-col VANCE MODEL BORDO TOKALI KADIN EL VE OMUZ ÇANTASI
Yetkili Satıcı

cocy-col VANCE MODEL BORDO TOKALI KADIN EL VE OMUZ ÇANTASI

Suni Deri
4.1
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
907,44 TL
MUTE BAG Charm zincirli inci hasır çanta/ Gold askılı kadın el ve omuz çantas...
Başarılı Satıcı

MUTE BAG Charm zincirli inci hasır çanta/ Gold askılı kadın el ve omuz çantası (25X15)

5.0
(14)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Kargo Bedava
999 TL
Trendyol Plus ile949,05 TL
HONEY BAG Afta Büyük Boy Acıkahverengi Kadın El Ve Omuz Çantası
Yetkili Satıcı

HONEY BAGResmi satıcı rozeti Afta Büyük Boy Acıkahverengi Kadın El Ve Omuz Çantası

4.4
(25)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu500 TL'ye 50 TL İndirim
Kargo Bedava
30 TL Kupon
Sepet ikonu500 TL'ye 50 TL İndirim
Sepette493,25 TL543,25 TL
1...50...100101102103104...152...200

Marka

Popüler Markalar

Tüm Markalar

Fiyat

Fenomenlerin Seçtikleri

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Yeni Ürünler

Videolu Ürünler

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Sürdürülebilirlik Detayı

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Hediyeli Ürünler

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun