"

Pierre Cardin Omuz Çantası

" araması için 1064 sonuç listeleniyor

Pierre Cardin Omuz Çantası Modelleri ile Harika Kombinler

Pierre Cardin omuz çantası ve diğer giyim alanındaki koleksiyonları ile 1950 yılında Mösyö Pierre Cardin tarafından temeli oluşturulmuş bir markadır. Sunduğu geniş hizmetler ile kadın giyiminde omuz çantası çeşitlerini harika tasarımlar ile meydana getirmiştir. Klasik ya da spor tarza en uygun özellikler ile çanta seçenekleri bulabilmek mümkündür. Ayarlanabilen askıları ve çantaların üretiminde kullanılan aksesuarlar, çanta dizaynlarına farklı bir hava katmaktadır. Ürünler %100 kaliteli bir şekilde imal edilmektedir. Çanta seçiminde de Pierre Cardin siyah omuz çantası, modeli en sık tercih edilen ürünlerdir. Birçok kıyafet ile kombinasyon yapılabilecek çeşitlilikte dikiş ve tasarım şekilleriyle değişkenlik gösterir. Örneğin, ağzı büzgülü olan siyah çantalar, geniş iç tasarımı ve fermuarlı özellikleri ile kullanışlı çantalardır. Çantayı kapama şekli büzgülüdür. Dış tasarımındaki marka amblemi model çeşitliliğine göre farklı yerlere tasarlanmıştır. Siyah çantalarda kapama özelliği fermuarlı olan çeşitlerde bulunmaktadır. Omuzdan askı özellikleri, yandan genişletilebilir olması, birçok eşyanın içine sığmasına yardımcı olur. Renginin siyah olması sayesinde her renk kıyafete uygun olarak takılabilir.

Pierre Cardin Omuz Çantası ile Tarzınızı Yansıtın

Ürünlerin düz ya da Pierre Cardin desenli olarak çeşitleri de bulunur. Sağlamlıkları ve kaliteli işçiliği ile dikkat çeken üretimleri vardır. Pierre Cardin omuz çantası siyah modellerin, her tarza uygun olarak kare, oval, dikdörtgen, tasarımlara ayrılırlar. Ürün çeşitliliği askı detayı zincir ya da çantanın kumaşına uyumlu şeklide sıralanmıştır. Günlük kullanımlardan, özel günlere, davetlere kadar birçok alanda omuz çantaları her tarzı yansıtır. Ayrıca farklı renk seçenekleri de özel tasarım çantalar ile birleştirilmiştir. Pierre Cardin çanta omuz kısmına rahatsızlık vermeyen ve çapraz ya da düz bir şeklide takılmasını sağlayacak özelliklerdedir. Malzeme yapılarının kaliteli olması uzun ömürlü bir kullanım sağlanmasına yardımcı olur. Kadın kullanıcıların en fazla önem verdikleri eşyalardan biri çantalar olarak bilinmektedir. Bu ürünler gidilecek olan yere uygun takılarak, kıyafetler ile rahatlıkla kombinlenebilir. Bu çeşitliliğe uygun şekilde çanta formları, kadın kullanıcıların tarzlarını ortaya çıkarabilmeleri için büyük önem taşır. İç ve dış tasarımı özel eşyaları alacak şekilde tasarlanmış ergonomik iç tasarımları kullanım kolaylığı sunar. Ayrıca fermuar kaliteleri yüksek çanta çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar da aynı şekilde devamlılık gösterecek şekilde çalışır.

Pierre Cardin Omuz Çantalarındaki Sağlam İşçilik

Omuz çantası Pierre Cardin marka ürünler, imalatında kullanılan malzeme özellikleri ve sağlam dikişleriyle en sık tercih edilen çantalardır. İnsan sağlığını bozmayacak şekilde orijinal üretimler yapılmıştır. Omuz çantaları, vücut formlarına göre ayarlanabilir askıları ile işlevsel birer kullanıma sahiptir. Çantalar, kadınların elbise ya da farklı kıyafet kombinasyonlarının yanı sıra en fazla önem verdikleri ürünlerden biridir. Sağlam yapıda olmaları da oldukça önemlidir. Pierre Cardin askılı omuz çantası, seçenekleri, fermuar, dikiş kalitesi, kullanılan malzeme yapısı, tok duruşları, iç bölmelerinde kullanılan kaliteli malzemeler, zincirli askı çantalarda kaliteli zincir askılar, solmayan çanta kumaşları gibi özellikler ile meydana getirilmiştir. Bu sayede kadınlar tarafından sağlam ve şık çantalar olmazsa olmaz olarak çok sık tercih edilir. Çanta kullanımları, farklı alanlara göre çeşitli görsellikte ve modellerde bulunabilmektedir. Çapraz ya da omuzdan asılarak takılabilen çeşitteki çantalar, kullanıcıları yarı yolda bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır. Çanta üretimleri, Vinlex %100 suni deri kumaş seçenekleri ile düz renk ve desenli tasarımlarda imal edilir. Yaz kış şıklığın ve sağlamlığın bir arada yakalanacağı omuz çantası çeşitleri her kullanıcının kendi tarzına göre belirlenebilir. Çantaların rahatlığı ve şıklığı kaliteye dahil edilebilir. Pierre Cardin kahve omuz çantası ergonomik iç tasarımları, küçük çantalarda bile oldukça detaylı bir şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, kullanıcıların pek çok eşyasını içine alabilecek özelliklerde olan çantalardır. Kaliteli omuz çantaları, spor kıyafetler ya da ofis şıklığı ile de tamamlanabilir. Canlı kumaş görünürlükleri ve çanta çeşitlerindeki kullanılan materyaller ya da aksesuarlar da sağlam bir işçilik kullanılarak çantalar dikilmektedir. Örneğin, çantalarda askı çeşitleri çanta kumaşı yerine zincirli olarak tasarlanabilmektedir. Tasarımların, kaliteli zincir malzemeler kullanılarak ve özel işçiliklerin çantaların dizaynı ve dikiminde rol oynadığı söylenebilir. Çanta tasarım çeşitliliği, kullanılan malzemelerde değişkenlik gösterir. Buna göre de çantalara uygulanan işlemler değişik şekillerde yapılmaktadır. Tasarımdan üretime, iç ve dış imalatının en kaliteli malzeme özellikleri ile üretildiği söylenebilir. Bu nedenle, kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen sağlam çantalardır. Pierre Cardin köklü bir marka olarak, çantalarındaki sağlamlık ve yeni sezon seçenekleri sizlerin zevkine sunuyor. Seçilecek olan çanta modelleri, sezonsal olarak değişkenlik gösterecek şekilde tasarlanıyor. Örneğin, sonbahar- kış koleksiyonu farklı renk ve desenler ile imal edilirken, ilkbahar- yaz seçenekleri de farklı özellikler gösteriyor.

Pierre Cardin Çanta Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pierre Cardin omuz çanta modelleri modern kullanıcıların vazgeçemediği sezon ruhunu yansıtan çeşitler ile sunulmaktadır. Marka tasarımlarının zarif dokunuşları ile şekillenen farklı geometrik formlarda çanta modelleri vardır. İddialı sadelik ve çeşitli ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde model çeşitliliğini bulabilmek mümkündür. İkonik modeller üzerinde kullanılan farklı materyal malzemeler ile çeşitli çanta modelleri tasarlanmıştır. Tarzlar böylelikle yeniden yorumlanarak şekil kazanır. Print baskı, desenli, iki renk uyumu yakalanan tasarımlar, renk ve desenler ile farklı imalatları oluşturmaktadır. Pierre Cardin beyaz omuz çantası çanta koleksiyonları arasında çok sık tercih edilen renklerdir. Desenli ya da desensiz beyaz omuz çantası seçenekleri Pierre Cardin marka tasarımı ile sağlanmıştır. Fransız tasarım ekolü ile farklı tarzları kaliteli kumaşlar ve özgün dokunuşlar ile özelliklerde bulabilmek mümkündür. Modern şıklığın yakalanabileceği, çantalar arasında yerini alan Pierre Cardin kahverengi omuz çantası, koyu renk tutkunları için harika tercihler olacaktır. Şıklığı hayat tarzı haline getiren kadınlara, %100 suni deri özellikli malzemeler ile üretilen çanta modelleri sunulmaktadır. Çanta tasarımından özelliklerine kadar her seçenek model çeşitliliğini oluşturur. Tarza ve giyilecek olan kıyafete en uygun renk seçenekleri tercih edilebilir. Çantaların, imalatları, yuvarlak, oval, kare, dikdörtgen formlarda yer alır. Kullanılacak olan alana uygun dizaynda çantalar çeşitleriyle seçim yapılabilir. Çanta modeli ne olursa olsun özellikleri, sağlam işçiliği ve yeni sezon seçenekleri ile kullanıcılar tarafından dikkat çekmektedir. Geniş iç bölmeleri ve dış tasarımlarının kaliteli kumaşlar ile yapılması çantaların tok bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Mevsimsel olarak en moda çanta özellikleri, çiçekli ve desenli seçenekler ile zevkinize uygun olarak sunulmuştur. Giyilecek olan elbise ya da kıyafete uygun olarak belli boyut ve iç tasarım büyüklüklerine sahip çeşitler bulunmaktadır. Marka tasarımlarında koyu renkten hoşlanan kullanıcılar için hemen hemen her renge uyum sağlayabilecek Pierre Cardin lacivert omuz çantası seçenekleri, farklı şekil ve ebatlarda kullanıcıların zevkine bırakılıyor. Çanta askıları, çantaların malzemelerinden imal edilebileceği gibi sezon tasarımlarına göre farklılık göstererek zincir askılarla da tasarımı sağlanabilir. Zincir askılar, en az kumaş askılar kadar rahat ve kullanışlıdır. Tercih edilecek ürün modelleri, özellikleri, malzeme seçenekleri, tasarımları, aksesuar ve materyal kullanımları ile kendi içinde fiyat farklılıkları meydana gelebilmektedir. Bu durumlar göz önüne alınarak çanta tercihi yapılabilir. Omuz çantası çeşitlerini Pierre Cardin kalitesi ile Trendyol üzerinden kontrol edebilirsiniz.