"

Bordo Çanta

" araması için 6319 sonuç listeleniyor

Bordo Çanta Modelleri ile Tarzını Konuştur

Çantalar, tarz sahibi herkesin çocukluktan yetişkinliğe vazgeçilmez taşıyıcısıdır. Günlük işlere ve kullanım amacına göre farklı modellerde ürünler tercih edilir ve ulaşılabilir. Moda, bu noktada sizlere sınırsız seçenekler sunar. Bordo renk ise ürünlerin asil ve günlük tamamlayıcısı olarak her tarza hitap edebilen bir renk alternatifidir. Bordo çanta çeşitleri; kabin boy, küçük/orta/büyük boy olarak kullanım amacına göre farklılık gösterir. Outdoor, günlük ve spor kullanım alanlarına uygun birçok seçenek mevcuttur.

Çantaların Özellikleri

Çantaların Özellikleri

Çocuklar için okul, beslenme, sırt, omuz çantaları; erkekler için özellikle el, sırt ve spor çantaları yepyeni modeller ve bütçeye uygun fiyatlarıyla seçenekler sunar. Her mevsim farklı renklere ve modellere sahip, hava şartlarına dayanıklılık için farklı materyallerden üretilen ürünlere ihtiyaç doğurur. Örneğin su geçirmez özellikli alternatifler, dört mevsim kullanıma uygundur. Süet modeller ise yağışın az olduğu mevsim koşullarında kullanmak daha keyifli olacaktır. Hasır modeller, yaz mevsiminde ferah ve sade görünümüyle doğallığı özleyenler tarafından tercih edilebilir. Eşyaları düzen ve özenle muhafaza eden bu ürünler, modern tasarımlarıyla da müşterilerin karşısına ulaşılabilir modanın nimetleri olarak çıkıyor.

Bordo Çanta Modelleri

Bordo Çanta Modelleri

Tüm bordo çanta modellerinde; deri, süet, polyester, tekstil, hasır gibi farklı materyallerden ürünler bulunmaktadır. Çeşitli bölmeleriyle eşyalarınızı düzenli tutacak çanta modelleri aynı zamanda modayı da yanında taşıyor. Modern çağın özgün modasında tüm çanta modelleri birçok yerde kullanılsa da, işlevsel noktaları kaçırmamakta yarar var. Bordo spor çanta modelleri aktivitelere göre günlük olarak da kullanılabilir ve spora giderken rahatlıkla tercih edilir. Seyahatlerinde valiz veya bavul kullanmak istemeyenler için valiz işlevi de görebilir. Uzun süredir sırt çantası kullananlar için değişik bir alternatif olarak spor çantası, kendinizi yenilenmiş ve dinç hissettirecektir. Bordo bebek bakımı çanta modelleri, bebeğinizle dışarı çıktığınızda ihtiyaçlarınızı sizi yormadan, sağlıklı bir şekilde taşımanıza yardımcı olmaya yönelik farklı seçenekler sunar. Çoklu bölmeleri ve yumuşak askıları sayesinde bebeğinizle birlikte dışarı çıkmak kolaylaşır. Aynı zamanda sırt, omuz ve el çantası olarak farklı şekillerde kullanılabilir. Valiz ve bavul kategorisinde bordo çantalar, marjinal tasarımlarıyla ve ayrıcalıklı rengiyle dikkatleri üzerinize çeken yol arkadaşınız olur. Kısa süreli seyahatler için kabin veya orta boy, uzun süreli seyahatler için büyük boy valiz tercih edebilirsiniz. Kabin boy bana yetmez diyenler, orta ya da büyük boy valizlerinin yanında kabin boy valizine günlük eşyalarını koyabilir ve derin bir nefes alabilirler. Tüm boy seçenekleriyle, farklı tonlar ve modelleriyle bordo çantalar, bütçeye uygun seçenekleriyle sizlerle buluşmayı bekliyor. Ayrıca; Bordo rugan çanta, bordo deri çanta, bordo süet çanta, bordo portföy çanta, bordo çapraz çanta, bordo abiye çanta, bordo kadife çanta, bordo siyah çanta, bordo krokodil çanta, bordo lacivert çanta, bordo nubuk çanta, bordo küçük çanta, bordo yılan derisi çanta, bordo clutch çanta ve bordo hakiki deri çanta seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Bordo Çanta ve Kullanım Alanları

Bordo Çanta ve Kullanım Alanları

Pek çok farklı alternatifiyle ürünler, her alanda kullanıma uygundur. Omuz askılı bordo model, hem günlük kullanımda hem de resmi buluşmalarda tercih edilebilir. Sık tercih edilen omuz askılı modeller, farklı birçok tarzıyla müşterilere seçenekler sunar. Bordo el çantası, elegan ve klasik tasarımlarıyla daha çok şık davetlerde, düğünlerde ve toplantılarda tercih edilirken daha spor ve günlük tasarımlarıyla dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Uzaklara, okula, işe, arkadaşınıza giderken küçük eviniz görevini gören sırt çantasını her zaman tercih edebilirsiniz. Yumuşak askılı sırt çantalarıyla yükünüz ne kadar ağır olursa olsun uzun yol kat edebilir, yorulmadan gezebilirsiniz. Bel çantası yürüyüşlerde, konserlerde ve alışverişlerde tarzınızı yansıtmanıza yardımcınız olur. Yanına fazla eşya almak istemeyenler için konforlu bir alternatif olarak kullanılan bu ürünler, elde cüzdan taşıma derdine de son verecektir. Postacı model, günlük kullanımda sportif ve doğal bir tarz yaratır. Kullanım amacınız doğrultusunda tercih edeceğiniz ürünler, eşsiz tasarımlarıyla sizlerin beğenisine sunulmaktadır.