Marka
Beden
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Ortam
Materyal
Yaş
Desen
Kumaş Tipi
Deri Kalitesi
Ek Özellik
Paket İçeriği
Koleksiyon
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Puanı
"

Gri Çanta

" araması için 25930 sonuç listeleniyor

Hoş Görünümlü Gri Çanta Modelleri Trendyol'da!

Kişilerin günlük yaşamlarında yanlarından eksik etmediği aksesuarlardan biri olan çantalar; birbirinden farklı tasarımlarıyla hemen her kombine uyum sağlayan seçenekleri bünyesinde barındırır. Bunlar arasında öne çıkan gri çanta modelleri, birbirinden farklı detayları ve tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Özel günlerde kombinlerinizi tamamlayan gri abiye çanta; farklı renk ve görünümü olan özel kıyafetlere uyum sağlar. Şık görünümü ile öne çıkan çeşitler, kombinleri hoş bir şekilde tamamlar. Gri kanvas çanta birbirinden farklı renk ve kombinlere kolaylıkla uyum sağlayabilir. Tasarımlarda kullanılan renk, farklı renkler ile uyum içerisinde bir görünüm oluşturduğundan günlük kullanıma uyumlu kombin sunar. Trendyol üzerinden gri çanta fiyatlarına göz atarak şık modellere kolayca sahip olabilirsiniz.

Şık ve Modern Gri Çanta Seçenekleri

Şık ve Modern Gri Çanta Seçenekleri

Birbirinden farklı modellerle tasarlanarak üretilen gri çanta modelleri ; estetik tasarımı ve kullanışlı yapısıyla günlük kullanıma uyum sağlar. Kaliteli malzemelerden üretilen modeller, dayanıklılığıyla uzun süreli kullanım imkanı sunar. Gri omuz, el, kol, sırt çantası ve mini boyutlarda olan modeller, günlük kullanımda işlevsel yapı sunar. Elde taşınan modeller, mıknatıslı tasarıma sahip olur. Bu sayede kolaylıkla kullanılır. Gri portföy çanta elde taşınabilir bir tasarıma sahiptir. İhtiyaç halinde askılı bir şekilde de kullanılabilir. Farklı materyallerden imal edilen tasarımlar, çeşitli görünümlere sahip olur. Gri süet, bez, deri, hasır, peluş çanta modelleri farklı görünümler ortaya koyar. İsteğe göre düz veya çapraz askı ile kullanabileceğiniz tasarımlar da oldukça avantajlıdır. Gri çapraz çanta modelleri, düz olanlara göre uzun bir askıya sahiptir. Elde taşınabilen tasarımlar ise diğer modellerin aksine oldukça minik yapıda olur. Gri taşlı, simli, zincirli çanta ise şık bir gece veya özel davetlerde kullanılabilir. Elbiseniz ile beraber kombinleyebileceğiz farklı model ve çeşitlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Gri Çanta Çeşitleri

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Gri Çanta Çeşitleri

Şık ve hoş tasarıma sahip modeller, zengin bir çeşitlilik sunar. Gri baget çanta günlük ya da gece kombinlerinde şık ve modern bir seçenek olabilir. Baget modeller, uzunlamasına dikdörtgen şeklinde ve sapla taşınan tasarımlara sahiptir. Gri beslenme çantası, taşınabilir yapıdadır. İş veya okul sırasında, pikniklerde, seyahatlerde ya da spor etkinliklerinde kullanılabilir. Şık elbiselerinizle kullanmak için gri küçük tasarımlardan birini edinebilirsiniz. Gri örgü çanta çeşitleri, yaz aylarında kullanılan hafif ve şık bir seçenek olarak öne çıkar. Gri beyaz çanta da hoş bir model olarak kullanılabilir. Sade ve minimal çeşitler ile bir araya geldiğinde portföy görünümünü yansıtabilir. Zincir ve parlak askı detayları ile bir araya geldiğinde şık tasarım anlayışını destekler. Hoş ve sade görünümüyle beğenilen gri parlak çanta çeşitlerini Trendyol üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Avantajlı Gri Çanta Tasarımları

Avantajlı Gri Çanta Tasarımları

Düz tasarıma sahip olan tasarımların yanı sıra çeşitli detaylarla hareketlendirilen çarpıcı seçenekler de bulunur. Gri gece çantası; abiye giyim gerektiren ortamlar için ideal bir tasarıma sahiptir. Gri kapitone çanta ise su tutmayı önleyen kumaş özelliği ile dayanıklı bir kullanım sunar. Kapitone detaylar elektronik eşyalarınızı taşımanız için optimum özellikler taşır. Gri laptop çantası ise hem kumaş hem tasarım itibariyle elektronik eşyalarınızı taşımanıza olanak sağlar. Günlük kullanımda yağmur ve kar gibi mevsim koşullarına karşı eşyalarınızı korur. Gri büyük çanta tasarımları içerisinde farklı eşyaları bulundurabileceğiniz geniş bir kullanım alanı sunar. Kullanışlı ve ergonomik tasarımı ile eşyalarınızı yanınızda bulundurabilirsiniz. Gri karton çanta ise farklı bir çeşit olarak kullanılabilir. Alışveriş veya günlük eşyalarınızı taşımak için optimum kullanım sunar. Farklı tasarımlardan ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.