İlgili Kategoriler
Ekran Boyutu
Ekran Yenilenme Hızı
Çözünürlük
Fiyat
Tepki Süresi
Panel Tipi
Curved (Kavisli)
Çözünürlük Standartı
Kullanım Amacı
Dahili Hoparlör
Sync Teknolojisi
Görüntüleme Teknolojisi
HDMI
Dokunmatik Ekran
DisplayPort
D-Sub (VGA)
3D Desteği
Vesa Uyumluluğu
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Kontrast
Kontrast
Garanti Süresi
Mini DisplayPort
DVI-I
HDCP
Garanti Tipi
DVI-D
Renk
Ürün Puanı
"

Beyaz Monitör

" araması için 244 sonuç listeleniyor

Kullanışlı ve İşlevsel Beyaz Monitör Modelleri Trendyol’da!

Bilgisayarların ana malzemelerinden biri monitörlerdir. Bunlar birçok farklı modele sahiptir. Bu modellerden biri olan beyaz monitör rengi ve duruşuyla müşterilerin ilgisini çekmeyi başarır. Farklı tasarımlara sahip olan ürünler, boyutlarıyla da birbirinden ayrılır. Çeşitli ekran genişliğine sahip olan alternatifler arasından sizin için uygun seçeneği bulmanız son derece kolaydır. HDMI girişine sahip olan tasarımlar bilgisayar kasalarıyla uyumlu şekilde kullanılabilir. Dilerseniz bu çeşitleri televizyon olarak da kullanabilirsiniz. Beyaz monitör 144hz, 240hz ve yüksek frekanslı performansı ile görüntüyü kesintisiz bir şekilde aktarır. Beyaz bilgisayar ekranı seçeneği sayesinde bilgisayar üzerinden yapmanız gereken işleri kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Beyaz monitör online olarak Trendyol üzerinden satışa sunulur. Bu seçenekler avantajlı biçimde sahip olabilirsiniz.

Hoş Görünüm Sunan Beyaz Monitör Çeşitleri

Hoş Görünüm Sunan Beyaz Monitör Çeşitleri

Farklı zevklere sahip kişiler tarafından kullanılan çeşitler birbirlerinden değişik tasarımlara sahiptir. Bilgisayarların yanı sıra televizyonlar için de kullanılabilen beyaz LCD ve LED teknolojilerine sahip monitörler, geniş ekranıyla deneyimi optimize eder. İnce çerçevesi ekranın zarif görünmesini sağlar. Beyaz monitör satın almak isteyenler yüksek çözünürlük detayına önem gösterirler. Yüksek çözünürlüğe sahip olan ekranlar; net ve canlı görüntüler sunar. HDMI girişi sayesinde dilerseniz bilgisayarlarınızla birlikte de kullanabilirsiniz. Beyaz monitör tavsiye ve önerileri ürünler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olma şansı tanır. Yalnızca bilgisayarlarınız değil telefon ve tabletlerin ekranını da yansıtabilirsiniz. Özellikle oyun oynamayı seven müşteriler modeli seçerken hız ve akıcı görünüme önem verirler. Beyaz oyuncu monitörü seçeneği sayesinde oyun oynarken daha canlı görüntülerle oynayabilirsiniz. Ayrıca sanki oyunun içindeymişsiniz gibi bir his yaşayabilirsiniz. Trendyol üzerinden farklı tasarımları inceleyip sizin için uygun olan alternatife kısa sürede karar verebilirsiniz. Beyaz monitör indirim ve kampanyalarına Trendyol üzerinden erişebilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Beyaz Monitör Alternatifleri

Yüksek Çözünürlüklü Beyaz Monitör Alternatifleri

Bilgisayar kullananların sıklıkla tercih ettiği beyaz curved monitör, sadeliği ve şıklığı ile ön plana çıkmayı başarır. Kavili tasarıma sahip olan ekranlar, geniş ve büyük görüntüleri kolay biçimde oynatabilir. 144 Hz hıza sahip olan ekranlar sayesinde görüntünün monitöre yansıması son derece hızlı şekilde gerçekleşir. Beyaz gaming monitör modelleri; oyun oynarken birçok farklı görüntü ekrana yansıtır. Bu sayede oyun oynayan kişiler ilgili ekran tiplerini sıkça tercih ederler. 27 inç beyaz monitör çeşitleri sayesinde gözleriniz yorulmaz. Ayrıca farklı detaylar bulunduran görüntülere kolayca ulaşabilirsiniz. Beyaz renkli tasarım, sade ve şık duruşuyla dikkat çeker. Zarif ve estetik tasarıma sahip olan monitör kullanıldığı alanda modern bir görünüm ortaya çıkarır. Farklı tasarımlar, çözünürlükler ve hızlar arasından ihtiyacınıza uygun olduğunu düşündüğünüz seçeneği Trendyol’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Beğendiğiniz seçenek için kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.

Bütçeye Uygun Beyaz Monitör Seçenekleri

Bütçeye Uygun Beyaz Monitör Seçenekleri

Beyaz monitör modelleri birbirinden farklı amaç ve kullanımlar için değişiklik gösterir. Grafik tasarım yapan bir kişi için geniş ekran önem kazanır. Oyun amacı ile kullanan biri için hızlı ekran önemli olabilir. Beyaz monitör fiyatları belirlenirken birçok farklı unsur göz önünde bulundurulur. Birbirinden farklı kişilerin kullanım önerilerine göz atmak faydalı olabilir. Beyaz monitör yorumları kısmından ürünü daha önce kullanmış olan müşterilerin deneyimlerine ulaşabilirsiniz. Böylelikle ürünü satın almadan önce size uygun olup olmadığına karar verip doğru modeli kolayca seçebilirsiniz. Beyaz monitör kullananlar farklı ihtiyaçlara göre değişik önerilerde bulunabilirler. Yüksek çözünürlük; görüntü içerisinde detay arayan müşteriler için uygun bir seçenek haline gelir. Günlük kullanımda düz ve sade bir tasarım ise faydalı olabilir. Akıcı görüntü elde etme seçeneği, oyuncu monitörleri ile mümkün olur. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan çeşitleri ise Trendyol’dan bulabilirsiniz.