placeholder
"

Rampage Monitör

" araması için 26 sonuç listeleniyor

Rampage Monitor Modelleri ile Eşsiz Oyun Deneyimi

Rampage monitör, bir teknolojiden daha fazlasını isteyen herkes için tasarlanmış eşsiz modelleri ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Birçok alana hizmet eden dinamik performansı, zarif görüntüsü ve renkleriyle en çok tercih edilen monitörlerden biri olmuştur. Ev, iş ve ofis ya da bilgisayarda oyun oynamak isteyen kişiler için düşünülmüş özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde kullanım alanını belirleyen müşteriler istediği modellere sahip olma özgürlüğüne erişmişlerdir. Hizmet ettiği alanlarda ise kişileri yarı yolda bırakmadan ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Rampage monitör, yenilen teknoloji ile çıkabildiği en yüksek hız standartlarına erişmiş durumdadır. Ekran yenileme hızlarında farklı seçenekleri müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Ekran yenileme hızı ise ekranınızın saniyede kaç kez yeni görüntüler çektiği ile alakalıdır. Hertz cinsinden ifade edilmektedir. 83, 75, 240, 165, 144 ve 100 Hz seçenekleri ile vardır. Oyuncu bilgisayarları için en çok tercih edilen ekran yenileme hızı ise 144 Hz' dir. Ancak kişiler kendi tercihleri doğrultusunda 60 ve 75 Hz seçeneklerini de tercih ederek rahatlıkla oyunlarını oynayabilirler. Kişinin tamamen alışkanlığına bağlı olarak da değişmektedir. Günlük kullanım için Rampage monitör modellerini tercih ederken 60 Hz değerini tercih edebilirsiniz. Bu değer standart işlerinizi en hızlı ve pratik şekilde halletmenize yardımcı olacaktır. Belirleyeceğiniz özelliklere göre her bütçeye uygun monitörleri bulabileceğiniz adres Rampage monitör, size en iyi şekilde hizmet edecektir.

Rampage Monitör Teknik Özellikleri Nelerdir?

Rampage Monitör Teknik Özellikleri Nelerdir?

Monitör tercih ederken en önemli özelliklerden biri ekran boyutudur. Yapmak istediğiniz alana göre monitör boyutları değişmektedir. Profesyonel bir çizim yapmak için alacağınız modelle oyun oynamak için tercih edeceğiniz model birbirinden farklı olacaktır. Rampage monitör 20,7, 23.8, 24, 24.5, 27, 31.5, 18.5 inç seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Normal kullanım için alacağınız inç değeri 19 ya da geniş ekran olarak 16:9 - 16:10 tercihi yapabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızı daha çok grafik, plan, proje çizimleri gibi işleriniz için kullanmayı düşünüyorsanız 21 ya da 23 inç tercih edilmelidir. Ayrıca programlama ya da oyun oynamak isteyen kişiler de bu inç değerlerini tercih etmelidir. Monitör boyutundan sonra ise çözünürlüğü seçmeniz gerekmektedir. Rampage monitör bu konuda birden fazla seçeneği ile tercih yapmanıza olanak sağlamaktadır. 1920 x 1080, 1600 x 900, 2560 x 1440, 1280 x 1024 çözünürlük seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Yüksek çözünürlük değerleri olan monitörlerin yansıttıkları ekran daha nettir. Bu yüzden hangi amaca göre tercih ettiğinize karar vermelisiniz. Monitör tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken başka bir hususta tepki süresidir. Tepki süresi ise, ekranınızdaki görüntülerin ne kadar kısa sürede ekranınıza geldiği ile alakalıdır. Ekranınızda farklı işlerinizi yaparken her tıklamadaki o geçişleri size ne kadar hızlı verdiği önemlidir. Normal bir bilgisayar kullanıcısı için tepki süresi çok fazla önemli olmayabilir. Fakat profesyonel anlamda çalışmalar yapan kişiler için önem arz etmektedir. Rampage monitör, 1 ve 5 ms hızla tasarladığı tepki sürelerini bu amaçlara göre düşünerek üretmiştir. Normal bir kullanıcı 5 ms tepki süresini yeterli bulacaktır. Profesyonel kişiler içinse 1 ms daha uygun olacaktır. DisplayPort, HDMI soketine benzetebiliriz. Fakat HDMI soketine göre daha hızlıdır. Yeni nesil bilgisayarda DisplayPort bulunmaktadır. DisplayPort sayesinde tek kablo üzerinden çok sayıda monitör ile bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca ekran maliyetini daha da düşürmektedir. Karmaşıklığı ortadan kaldırmak için üretilen DisplayPort sayesinde Rampage monitör kullanıcıları bu yenilikten oldukça memnun kalmışlardır. DisplayPort'u tercih etmek istemeyen kullanıcılar için HDMI giriş seçenekleri olan monitörleri de bulmak mümkündür.Ayrıca Rampage monitör fiyatlarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Rampage Monitör Diğer Teknik Özellikleri

Rampage Monitör Diğer Teknik Özellikleri

Monitörlerde VGA bağlantısı için kullanılan port D-SUB olarak adlandırılır. D-SUB, fiziksel portun adını oluşturmaktadır. VGA ise görüntü teknolojisi olarak adlandırılmaktadır. VGA kablosu ile bilgisayarın grafik kartındaki görüntüyü ekrana yansıtmanız mümkündür. Kablolu ya da kablosuz olarak birçok kullanıcı kendi zevkine göre tercih yapabilir. Rampage monitör, bu doğrultuda VGA çıkışı olan ve olmayan olarak monitörlerini üretmeye devam etmektedir. Monitörlerin görüntüleme teknolojisine bakılacak olursa IPS, LED ve VA seçeneklerini görmekteyiz. Bu seçeneklerde bazı amaçlara hizmet etmek üzere tasarlanmıştır. Eğer monitörü günlük hayatınızda kullanmak için alıyorsanız IPS paneller sizlere yetecektir. IPS paneller sayesinde hiçbir görüntü kaybı yaşamadan 180 derece bakma fırsatı vermektedir. LED teknolojisi ise günümüzde oldukça artmaktadır. Hem monitörlerde hem de televizyonlarda LED teknolojisini görmekteyiz. LED, diğer monitörlere kıyasla daha az güç tüketimi sağlarken ekrana parlaklık ve stabil bir görüntü sunmaktadır. Fiyatı IPS panele göre daha uygundur. Çevreye duyarlı ve yüksek dinamik mekanizmasına sahiptir. Profesyonel ya da normal işleriniz için kullanabileceğiniz bir modeldir. DVI-D ve DVI-I terimlerini monitörlerde sıkça görmekteyiz. Bu iki terim aslında DVI konnektör tipidir. DVI-D konnektör tipi, sadece dijital sinyali sağlayarak ekranda daha kaliteli bir video izleme imkanı sunar. DVI-I konnektör tipi ise hem dijital sinyali hem de analog sinyali destekler. İki konnektör tipide birbiriyle uyumludur. Konnektörler arasında çok önemli bir fark bulunmamakla birlikte tercih kişinin kullanım kolaylığına kalmıştır. Rampage monitör, HDCP desteği sağladığı için kullanıcılar telif haklarına maruz kalmadan istediği görüntüyü cihazlarına bağlayabilirler. HDCP desteği sayesinde televizyonunuza bağlı bir cihazdan istediğiniz uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca Vesa uyumluluğunu tercih ederek monitörünüzü istediğiniz zaman sabitleyebilirsiniz.

Rampage Monitör Kullanıcı Yorumları

Rampage Monitör Kullanıcı Yorumları

Birden fazla teknoloji seçeneği ile müşterilerine destek veren Rampage monitör, kavisli ya da düz ekranları, renk seçenekleri ve çeşitli boyutlarıyla sizlere satış sağlamaktadır. Tasarımları gereği kullanan kişiler tarafından oldukça beğenilmektedir. Ofislerinde ve günlük hayatlarında Rampage monitör kullanarak pek çok işini kolaylıkla halledebilen kişiler çevrelerine bu monitörleri önermektedir. Oldukça hızlı monitörler zamandan tasarruf etmelerini sağlamaktadır. Ayrıca her bütçeye uygun farklı model seçenekleri ile birlikte oldukça beğeni toplamıştır. FreeSync, G Sync ve FreeSync 2 teknolojileri ile üretilen monitörlerden istediğinizi seçebilirisiniz. Bu özellik sayesinde istediğiniz Sync teknolojisi Rampage markası sayesinde kapınıza kadar gelmektedir. Rampage monitör, kullanıcılarına sağladığı çözünürlük standartları gereği istedikleri kaliteyi sunmaktadır. Full HD (FHD), Full HD Ultra Wide, WQXGA, HD Ready (HD) ve QHD seçenekleri sayesinde kişilerin isteğine uygun üretilen özellikler mevcuttur. Ayrıca Rampage monitör, dokunmatik ekran seçeneği sayesinde akıllı telefonlarda kullandığınız dokunma özgürlüğünü kullanıcılarına sunmaktadır. Rampage, müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için satış sonrasında da yardımcı olmaktadır. Her müşterinin istediği ürünlere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayan ürünleri inceleyerek beklentilerinizi karşılayabilecek seçeneklere sahip olabilirsiniz.