"

Mirascreen

" araması için 17 sonuç listeleniyor

Hayatı Kolaylaştıran Mirascreen Ürünleri Trendyol’da!

Teknolojik araç ve cihaz üretiminde öne çıkan Mirascreen, birden fazla ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet eder. Ürettiği çeşitli teknolojik adaptörlerle müşterilerin hayatını kolaylaştırır. 2008’den beri faaliyet gösteren marka ürünlerinin kalitesiyle öne çıkmayı başarır. Günlük ihtiyaçları karşılayan ve çağın ihtiyaçları doğrultusunda elektronik yedek parça ve aksesuar üretimi yapan bir markadır. Müşterilerini elektronik teknolojisi kapsamında bir adım ileriye götürmek için ürünlerini tasarlayan ve geliştiren marka, güncel tasarımlar yapar. Ürün skalasında yer alan ekran yansıtıcı, görüntü aktarıcı, kamera ve diğer adaptörler sayesinde teknolojiden aldığınız verim artar. Bu verimi artırmak için marka çağın gerekliliklerini ve ihtiyaçlarını takip eder. Mirascreen görüntü aktarıcı telefon ve tablette yer alan her dosyayı kolayca ekranlara yansıtmanızı sağlar. Evde ve ofislerde rahatlıkla kullanılabilen bu ürün, yüksek çözünürlüklü görüntüleri ve sesleri oldukça pratik bir şekilde aktarır. Kablosuz görüntü ve ses aktarım cihazı ile marka, kablo karmaşına son verir. Powerpoint sunumları, bilgisayar belgeleri ve internet tarayıcısı görüntüleri de yüksek kaliteyle büyük ekranlara yansıtılabilir. Ayrıca, video görüşmelerinin bile büyük ekranlardan yapılabilmesini sağlar. Cihazlar arası bu bağlantıları sağlayan ürünleriyle işlevselliği doruk noktasına çıkarır. Görüntüleri aktarırken görüntüde çözünürlük kaybı durumunu engeller. FM transmitter, kamera, tv askı aparatı gibi araçları olan teknolojik donanımlara sahip markanın ürünlerine Trendyol aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Mirascreen HDMI Aktarıcı Modelleri

Mirascreen HDMI Aktarıcı Modelleri

Mirascreen ekran yansıtma, eğlence amaçlı kullanımı dışında profesyonel kullanımı da oldukça fazla olan bir üründür. Özellikle, kalabalık iş toplantılarında ve sunumlarda oldukça pratiklik sağlayan görüntü ve ses yansıtma teknolojisi birçok kişi tarafından tercih edilir. HDMI bağlantı üzerinden kablosuz görüntü aktaran cihazlarıyla Mirascreen 1080p ve full HD çözünürlükte görüntüleri kolayca yansıtabilir. Mirascreen android ve iphone uyumlu type c kablosu ile televizyona telefondan veya tabletten görüntü aktarmanıza yardımcı olur. G9 plus 4k uhd 5g Dual Band modeli telefonunuzun televizyona bağlanmasını sağlar. Bu sayede, telefonda oynadığınız oyunu büyük ekrandan daha keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Televizyonunuzdan galerinizi gezebilir ve ayrıca telefonunuzdaki internetten daha büyük ekranda internette dolaşabilirsiniz. Tüm bunları yaparken görüntü ve sesten hiçbir şey kaybetmezsiniz. Televizyonunuza cihazınızı bağladıktan sonra ekranda Miracast veya Airplay seçeneği çıkar. Android ve Windows işlemli olan cihazlar Miracast ile çalışırken, iphone, ipad ve Mac bilgisayarlar Airplay ile çalışır. Bu seçimleri cihazınıza uygun bir şekilde yaptıktan sonra hiçbir sorun çıkarmaz. Hem Airplay hem de Miracast uyumlu cihazlara sahip olan marka, bağlantılarda sorun yaşanmaması adına tüm çeşit bağlantı kablolarını bünyesinde bulundurur. Android veya iphone kullananlara uyumlu birçok kablo ve bağlantı teknolojisi mevcuttur. Miracast vga dönüştürücüsü ise çift yönlü kablolardan oluşur. Bu çift yönlü kablolar sayesinde cihazınızı televizyona, tablete, projeksiyon, laptopa veya monitöre bağlayabilirsiniz. Marka, vga dönüştürücüde de macbook uyumlu type c kablolu dönüştürücüleri müşterilerine sağlar. Laptopların bütün dış yapısı ve giriş yerleri düşünülerek oluşturulmuş olan multi function modelleri ise çok tercih edilen ürünler arasındadır. Uyumlu type c kablo yapısıyla Vga dönüştürücü ve görüntü aktarımını laptoplarınıza yapabilir. Müşterilere pratiklik sağlarken aynı zamanda kablo karmaşasından kurtarır. İnternet işlerinizde süreklilik kazandırmayı hedefleyen bu ürünlerin portatif ve ergonomik dizaynları sayesinde ürünün taşınması ve cihazınıza bağlanmasını pratik hale gelir. Tüm modellerinde marka kablo ve benzeri bağlantı aracına gerek kalmadan görüntü aktarımı ve ekran paylaşımını sağlarken, yüksek hızlarda takılmayan bir görüntü kalitesi sunması müşterilerin beğenisini toplar.

Portatif ve Pratik Kullanımlarıyla Mirascreen Ürünleri

Portatif ve Pratik Kullanımlarıyla Mirascreen Ürünleri

Tv askı aparatları, dönüştürücü kablolar ve adaptörler aslında günlük yaşama yeni giren ürünler değildir. Fakat hızla değişen teknolojide bu tür teknolojik tasarımlara ayak uydurmak zorlaşabilir. Marka, teknolojik yenilikleri takip ederek müşterilerin farklı model ve özellikteki cihazlarını birbirine bağlamasını sağlayan aparatlar dizayn eder. Birçok müşterinin ürünleri alma aşamasında veya alırken akıllarında Mirascreen nasıl kullanılır gibi sorular bulunur. Bu aparatlar kullanımı oldukça kolay olan aparatlardır. Ürünler iphone bağlantısı ya da Android telefon bağlantılarını oldukça pratik biçimde yapabilecek bir şekilde tasarlanır. Bağlantıyı sağlamak için öncelikle televizyon ya da monitörün HDMI portuna cihazın takılması gereklidir. Ürün ile birlikte gelen kullanım kılavuzları mevcuttur ve bu kılavuzlarda bağlantı ile ilgili tüm detaylar bulunur. Birçok teknolojik cihaz müşterisi ise ekran yansıtma ya da görüntü aktarıcılardan habersizdir. Birçok kişi Mirascreen nedir diye araştırdığında hayatlarını kolaylaştıracak bir teknolojik tasarım olduğunu fark eder. Sadece günlük hayatta kişisel olarak değil aynı zamanda iş hayatında da çok fazla kullanılan bir teknoloji olan ekran yansıtma ya da görüntü aktarıcı son derece kolay ve pratik kullanıma sahiptir. Kullanım pratikliği dışında ayrıca bağlantılarda kablo problemlerine çözüm yetiren tasarımıyla taşıması kolay ve ergonomik bir kullanımı da size sunar. Android veya iphone gibi cihazlarınıza Mirascreen bluetooth veya wifi sayesinde bağlanır. Bu bağlantı oldukça kolaydır. Mirascreen kamera ile çektiğiniz fotoğraflara büyük ekranda daha detaylı bakmanızı sağlar. Oyunlarınızı büyük ekrana geçirerek oyun keyfinizi arttırır. İş hayatında ise ses ve görüntü aktarımını sorunsuz ve pratik bir şekilde yaparak görüşmeleri büyük ekranda yapmanızı sağlar. Marka, teknoloji severler için tasarladığı ürünleriyle müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaya çalışır.

Avantajlı Fiyatlarla Mirascreen Kalitesi

Avantajlı Fiyatlarla Mirascreen Kalitesi

Çeşitli ürün yelpazesine sahip Trendyol, size elektronik alanında da birçok alternatif ürün sunar. Mirascreen tv askı aparatı, kablo, adaptör ve dönüştürücüleri teknolojik tasarımıyla oldukça pratik ürünlerdir. Teknolojik cihazlarda, mühendislik ve teknik detayların fazla olması nedeni ile cihazların fiyatları diğer ürün kategorilerine göre farklılık gösterebilir. Bünyesinde sadece ekran yansıtma değil ayrıca çok amaçlı dönüştürüceleri de barındıran marka, ürün çeşitliliği ile müşterilerinin karşısına çıkar. Mirascreen fiyat açısından da en az ürün çeşitliliğinde olduğu kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Trendyol, markayı online olarak size sunarak hayatınızı kolaylaştıracak ve hayatınıza keyif katacak bu ürünlere avantajlı fiyat aralıklarıyla sahip olmanızı sağlar. Birçok çeşitli aparata sahip markanın ürünleri her bütçeye ve her fonksiyona yönelik üretilir. Ürünlerin çeşitli teknolojik cihazlarla uyumları söz konusudur. Mirascreen tv aparatları laptop, telefon ve tablet gibi birçok cihaza bağlanabilirler. Bu sayede, cihazlarınızı televizyonunuza bağlayarak oyunlarınızı daha büyük ekranda oynayabilir, dizi, film ve videoları daha büyük ekranda izleyebilirsiniz. Sadece günlük hayatta kişisel kullanım için değil aynı zamanda profesyonel hayatta da çok fazla kullanılan Mirascreen ekran yansıtma müşterilerin beğenisini toplayan ürünlerdendir. Kablosuz, hafif ve ergonomik yapısıyla taşıması da kolay olan ürünler müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine göre tasarlanır. Marka ve ürünlerini hakkında daha fazla bilgi edinmek için Mirascreen yorum ve ürün özelliklerini daha detaylı okuyabilirsiniz. Müşteri yorumları sayesinde markanın farkını anlayabilir ve diğer kullanıcıların tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Trendyol filtreleriyle ihtiyacınıza uygun aparat, kablo ve adaptöre sahip olabilirsiniz. Fiyat ve puanlama sıralaması yapabilir, ihtiyaç ve isteklerinize göre aramayı daraltabilirsiniz. Geniş ve avantajlı fiyat aralıkları, çeşitli ürün yelpazesi ve Trendyol güvenilirliği ile bu ürünlere rahatlıkla sahip olabilirsiniz.