İlgili Kategoriler
Program Sayısı
Renk
Fiyat
Enerji Sınıfı
Kapasite
Kullanım Şekli
Enerji Sınıf Aralığı
Su Tüketimi
Yükseklik
Garanti Süresi
Derinlik
Garanti Tipi
Genişlik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Profilo Bulaşık Makinesi

" araması için 36 sonuç listeleniyor

Kaliteli Profilo Bulaşık Makinesi Çeşitleri Trendyol'da!

Yapmış olduğunuz yemeğin sonrasında dağ gibi bulaşıklar birikebilir. Tabak ve bardağın çok olması harcanan suyun ve kullanılan temizlik ürününün israfına yol açar. Gelişen teknolojiyle birlikte yükü hafifletmek için Profilo bulaşık makinesi üretilir. Su israfının önüne geçerek hem cebinize hem de dünyanın su sıkıntısı çekmesine engel olabilirsiniz. Birçok avantajı vardır. Zamandan tasarruf edebilirsiniz. Yıkama süresini kendiniz belirleyerek diğer artan zamanın size kalmasına olanak sağlayabilirsiniz. Yapılan birçok araştırmada makinede yıkanan bulaşıkların hijyen bakımından oldukça yüksek orana sahip olduğunu görebilirsiniz. Mutfak araç gereçlerindeki yemek kalıntılarını leke bırakmadan temizleme özelliğine sahip olur. Yemek yedikten sonra tabakları ve bardakları sudan akıtmaya gerek kalmadan makineye yerleştirebilirsiniz. Böylece suyun fazla akmasına engel olabilirsiniz. Bu ürün su ısısını kapların kirlilik derecesine göre ayarlayabilir. Bunun sonucunda hijyenik ortam oluşmasına sebep olabilir. Malzemeleriniz ne kadar kirliyse suyu da yüksek dereceye göre ayarlama özelliğine sahip olur. Bardak ve tabak gibi günlük malzemeleri 50 derece ekonomik sınıfında yıkayabilirsiniz. Tencere ve tepsi gibi fazla kirlenen malzemelerinizi de yıkarken 70 dereceyi kullanarak sağlıklı bir yıkama elde edebilirsiniz. Sizler de ihtiyacınıza göre bulaşık makinesi Profilo modellerine bakarak istediğiniz ürün arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer kalabalık bir ailede yaşıyorsanız gün sonunda çıkan kirliler fazla olur. Herkesin gün içerisinde kullanmış olduğu malzemeler kalabalık derecesine göre artış gösterir. Bunları yıkamak için büyük bir makineye ihtiyaç duyabilirsiniz. F enerji sınıfına sahip Profilo ankastre bulaşık makinesine bakabilirsiniz. Kapasite bakımından 12 kişilik bir ailenin bulaşığını bir seferde yıkama gücüne sahip olur. 9, 11 L su tüketimi yaparak sizin bütçenize katkı sağlar. Ürünü aldığınızda kullanım kılavuzu sayesinde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Makinenin yıkama zamanını kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylelikle elektrikten tasarruf edebilirsiniz. Profilo markası kaliteli ürün üretmesiyle kendini eşsiz kılar. Sizler de birbirinden kaliteli olan bu modele kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Profilo Bulaşık Makinesi

Uzun Ömürlü Profilo Bulaşık Makinesi

Gelişen teknolojiyle birlikte elektronik cihazlar hayatınıza daha çok girmeye başlar. Hemen her anınızda yanınızda olan bu elektronik eşyalar sizin hayatınızı kolaylaştırır. İnsan yapımı olan bu cihazlar her zaman kolay kullanımlarıyla bilinirler. Birçok elektronik makineyle karşılaşırsınız. Bunların ilk sırasında bulaşık makineleri gelir. Profilo markası kaliteli hizmet üretmesiyle bilinir. İnsanlara faydalı ürün oluşturarak onların hayatlarına bir nebzede olsa dokunmak isteyebilirler. Mutfakta her anınızda yanınızda olan bulaşık yıkayıcıları vardır. Profilo tam ankastre bulaşık makinesiyle olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Kaliteli temizlik sağlayarak sizin memnun kalmanıza olanak verir. Eğer kalabalık ailede yaşıyorsanız bu ürün tam sizin için olabilir. Evlerde, lokantalarda ve aklınıza gelebilecek çoklu ortamlarda kullanıma uygun olan bir ürün olarak karşınıza gelir. Kapasite olarak 14 kişilik olarak bilinir. 1.02 kWh enerji tüketmesiyle çevre dostu olan bir ürün olur. Bütçenize katkı sağlarlar. Eğer gün içinde yemek yerken kalabalık değilseniz çok fazla bulaşık çıkmaz. Az kirlileri temizleyiciye koymak istemezsiniz. Profilo tam ankastre bulaşık yıkayıcı yarım yük özelliğinin ayarlanmasıyla az bulaşığınız olsa bile yıkar ve sonucunda ekonomik olarak hem sudan hemde elektrikten fayda sağlamış olursunuz. Bu ürün insanları rahatsız etmeyecek şekilde çalışır. Ses seviyesi dBA olarak ayarlanılır. Bu özellik sayesinde insan kulağının dayanabildiği ses seviyesinde çalıştığını gösterir. Uyuyan bebeğiniz olsa bile bu seviyede asla uyanmaz.

Yıllık su tüketimi 3360 L olarak belirlenir. Tuz özelliği sayesinde makineniz kireçten kurtulur. Bu modelde tuz gösterge paneli sayesinde bittiğinde hemen değiştirebilme imkanı size sunar. Bir eşya alırken kalitenin ve ihtiyacın yanında rengine de dikkat etmek isteyebilirsiniz. Sadeliği seven sizler için Profilo gri bulaşık makinesi üretilir. Ekonomik olarak sizi rahatlatacak olan bu ürün kapkacaklarınızın yıkanması için az yada çok olsun her an 14 L su tüketimi yapar. 12 kişilik kapasitesiyle korkmadan dağ gibi çıkan bulaşığınızı içerisinde yıkayabilirsiniz. Yemek hazırlarken yağ oranını biraz kaçırabilirsiniz. Herşeyin yağla kaplanması sizin gözünüzde korkunç gelebilir. Bu ürün sayesinde yağ, kir, iz bırakmadan temiz tabaklarla karşılaşabilirsiniz. Bir eşya almadan önce planlama yaparsınız. Ekonominiz hangisine uygunsa onu almaya çalışırsınız. Profilo markası sizi düşünerek uygun bütçeli cihazlar üretir. Profilo 2 programlı bulaşık makinesi size birçok avantaj imkanı sağlar. Tasarımıyla ve teknik özellikleri sayesinde kullanım kolaylığı oluşturur. Güçlü yıkama programına sahip olmasıyla günlük kullanımınıza olanak verir. A+ enerji sınıfında olan bu ürün iki programa sahiptir. A sınıfı içerisinde %10’luk enerji tüketimi imkanı oluşturur. Hızlı bir yaşamınız varsa sizin temponuza ayak uydurur. Kaliteli materyallerden üretilmiş olan bir beyaz eşya olarak karşınıza gelir. Eğer bu ürün size yetmiyorsa farklı özelliklerle donatılmış Profilo 3 programlı bulaşık makinesini tercih edebilirsiniz. Performansında herhangi bir değişiklik olmadan enerji tasarrufu sağlar. Ekspres 55 dakika özelliğiyle bulaşıklarınız 55 dakikada tertemiz olur.

Üstün Özellikli Profilo Bulaşık Makinesi

Üstün Özellikli Profilo Bulaşık Makinesi

Mutfaklar evlerin en önemli yerleri olarak bilinir. İnsanların gün içinde fazla vakit geçirdiği ve lezzetli yemeklerin yapıldığı ortam olur. Kullanılan her araç gereçin kirlenmesi fazladan bulaşığın çıkmasına sebep olur. Elde yıkayabildiğiniz gibi cihazda da yıkayabilirsiniz. Profilo ürünleri size minimum düzeyde masraf oluşturabildiği gibi maksimum düzeyde de hijyen sağlar. Yapılan çalışmalarda kullanılan cihazların temizlik ürünüyle birleştiğinde ortaya sorunsuz ve temiz kap kacak çıkar. İhtiyacınıza göre makine satın alabilirsiniz. Cam tabak ve bardaklarınız sizin için değerli olabilir. Onlara zarar gelmesini istemezsiniz. Profilo inox bulaşık makinesi sayesinde tam koruma sağlayarak bardaklarınız çizilmez ve düzgün bir şekilde korunur. Bu özelliği sayesinde eşyanız ilk günkü gibi görünür. Camlarınızı koruyarak buğulanmasına engel olur. Musluklardan akan sular kimi zaman paslı ve kireçli olabilir. Aldığınız ürünün paslanmaz çelikten olması gerekir. Bu ürünün kazan malzemesi paslanmaz çelikten meydana gelir. Böylelikle uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca yıkama sırasında kazanın temiz olması camlarınıza etki ederek onların da güzel olmasına olanak verir. Yük sensörünün olması bir kuvveti elektrik sinyali haline dönüştürülmesine imkan verir. Mutfağı topladığınızda az miktarda bardak, çatal, kaşık varsa yarım yük özelliğini seçerek fazla elektrik harcamasından kurtulabilirsiniz. Ayrıca koymuş olduğunuz temizlik ürünün bu özellik sayesinde azalmasına engel olabilirsiniz. Multitablet özelliği vardır. Bittiğinde size sinyal verir. 4 kademeye kadar sıcaklık ayar düğmesi yer alır. Bu özellik sayesinde istediğiniz sıcaklığı ayarlayarak iyi bir şekilde temiz olmasını belirleyebilirsiniz. Ürün alırken ihtiyacınıza göre tercih yapabilirsiniz. Bazen renginden dolayı almış olduğunuz eşya olabilir. Beyaz eşyanın dışına çıkabilirsiniz. Eğer gri rengi seviyorsanız Profilo gri bulaşık makinesini tercih edebilirsiniz. Temizliği oldukça kolay olur. Mutfaktaki diğer eşyalarınıza rahatça uyum sağlar. Bir bezle üzerini silmeniz yeterli olur. Çoğu insan siyah rengi çok sever. Bunu her aldığı eşyasına yansıtır. Görünüm olarak şık tasarıma sahip olan Profilo siyah bulaşık makinesini seçebilirsiniz. 3 kademeli üst sepet dolu halde olsa bile asansörlü sistemi sayesinde aşağı yukarı hareket edebilir. Bu kullanım size avantaj sağlar. Üst sepet ayarlanma özelliğiyle üretilir. Bu sebeple makineye sığmayan tencere ve tavalarınıza fazladan yer kalır. Elde yıkama derdinden kurtulursunuz.

Ekonomi Gücüne Göre Profilo Bulaşık Makinesi

Ekonomi Gücüne Göre Profilo Bulaşık Makinesi

İnsanlar bir ürün alırken ihtiyaçlarına göre ve ekonomi durumlarına göre alırlar. En son işlem olarak ise dış tasarımına bakarlar. Almış olduğunuz eşyanın kullanışlı ve kaliteli olmasını isteyebilirsiniz. Kullanılan elektronik cihazların uzun ömürlü olmasını ve ihtiyacınıza uygun bir şekilde satın almayı düşünebilirsiniz. Profilo markası sizin ihtiyacınızı göz önüne alarak üretim yapar. Mutfakta herkesin istediği bir yardımcı olan bulaşık cihazları size kolaylık sağlar. Birçok çeşidi bulunur. Programlı olarak ayarlanan bu cihaz sizin beklentinize karşılık verir. Profilo 4 programlı bulaşık makinesini tercih edebilirsiniz. Auto 3in1 özelliğiyle deterjan türünü belirleyerek ayarını kendisi yapar. A+ enerji sistemi sayesinde bütçenize katkı sağlar. Hijyen opsiyonuyla derinlemesine temizlik oluşturur. Özel sepetiyle deterjanı içine alarak optimum temizlik imkanı verir. Ekspres 30 dereceyle yarı dolu cihaz yarım saatte yıkayarak vaktin çoğunun size kalmasını sağlar. Ekspres 60 dereceyle 1 saatte tertemiz bulaşıklara ulaşabilirsiniz. Eğer az bulaşığa sahipseniz ayarını belirleyerek elektrikten tasarruf elde edebilirsiniz. Ekonomik 50 derece ayarıyla enerji tüketimi 1.02 kWh olarak belirlenir. Off modunda enerji tüketimi yok denilecek seviyede olur. Kurutma performansıyla yıkama bittikten sonra tabaklarınızda maksimum kuruluğa kavuşursunuz. Sizler de bu ürünü kendinize uygun görüyorsanız tercih edebilirsiniz. Makineniz aşırı derecede yağlanıyor ve kireçleniyorsa bunlardan kurtulmak için Profilo 5 programlı bulaşık makinesini tercih edebilirsiniz. Cihaz temizlik fonksiyonu sayesinde makinenin kazanını yağ ve kireçten arındırarak ürününüzün ömrünü uzatır. Herkes için bardaklar hassas eşya olarak bakılır. Bu cihazda bardak ayarı vardır. 40 derece programıyla çizilmeden ve solmadan güzel performans imkanı oluşturur. Profilo 6 programlı bulaşık makinesiyle yüksek ısıda yıkama yaparak yağlı tabak ve bardaklarınızı iyi bir şekilde arındırır. Jet opsiyonuna sahip olan bu cihaz yüksek oranda kirlenmemiş malzemelerinizi kolay bir şekilde yıkamayı sağlar. 12 L su tüketimi özelliği vardır. Yıllık enerji tüketimi 290 kWh olur.

İnsanın Yaşam Ömrünü Uzatan Profilo Bulaşık Makinesi

İnsanın Yaşam Ömrünü Uzatan Profilo Bulaşık Makinesi

Profilo bulaşık makinesi kullanımına bakarak ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olup olmadığını belirleyebilirsiniz. Hangi programı ne amaçla açıp kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Enerji tasarrufunu nasıl yapılacağını belirleyip kendinize fayda sağlayabilirsiniz. Temizleyiciniz için uygun deterjanı bulmanız hem onun yararına hemde bulaşıklarınızın yararına olur. Yapılan araştırmalarda artık her evde bu ürünlerden olabileceği belirlenir. Hayatınızı büyük oranda kolaylaştıran bir beyaz eşya olarak karşınıza gelir. Kullanımıyla ilgili bilmeniz gerekenleri kullanım kılavuzuna bakarak öğrenebilirsiniz. Bardak, tabak, çatal ve bıçaklarda derinlemesine temizlik imkanı sunar. Her insanın korkulu rüyası olan büyük araç gereçlerin cihazda yıkanmayabilir. Profilo ürünleri sayesinde bu sorunu ortadan kaldırarak makineye yerleştirebilirsiniz. Profilo yarı ankastre bulaşık makinesiyle paslanmaz olan bu ürününüzü kullanarak hem dayanıklı olmasına hemde ekonomik olmasına imkan verebilirsiniz. Cihazın tam dolmasını beklemeden açabilirsiniz. Ayarlanabilir özellik sayesinde bu imkandan faydalanabilirsiniz. F sınıfı enerji sistemine sahip olur. 50, 60 cm derinliğiyle büyük orandaki tabak ve tencerelerinizi kolaylıkla temizleyebilirsiniz. 9, 11 L su tüketimi yaparak faturanıza olumlu yönde katkı sağlayabilirsiniz. Bütün parçalar birleştirilerek cihaz meydana gelir. Her bir parçanın kendine has özelliği vardır. Bu özellikler ayrı ayrı fayda sağlar. Her Biri birbiriyle uyumlu halde çalışır. Profilo bulaşık makinesi parçalarına baktığınızda ilk aklınıza gelecek olan çatal, bıçak sepeti olur. Sürekli koymuş olduğunuz keskin bıçaklar, çatallar sepetinize zarar vermeye başlar. Bu sebeple zaman geçtikçe değiştirme imkanına sahip olursunuz. Deterjanın içinde kaybolmaması ve yerinde kalması için deterjan hazneleri yapılır. Filtreler sayesinde kiri, yağı herhangi bir katı yiyeceği kazanına veya hortumuna gitmesine engel olmak için kullanabilirsiniz. Menteşeler, hortumlar, anahtarlar, düğmeler, motorlar, pervaneler, sepetler, kilitler bunlar cihazın diğer parçaları olarak karşınıza gelir. Siz de makinenizin parçalarında bir sorun oluştuğunda kolay bir şekilde Profilo parçalarını bulabilir sorun yaşamadan takıp çalıştırabilirsiniz.

Temizlikte Sınır Tanımayan Profilo Bulaşık Makinesi

Temizlikte Sınır Tanımayan Profilo Bulaşık Makinesi

Profilo bulaşık makinesi kullananların görüşlerini okuyarak ürün hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Araştırmış olduğunuz cihazın ne özellikte olduğunu, ne amaçla çalıştığını, ne kadar su harcadığını ve kaç saatte yıkayarak size ne derece elektrik tasarrufu sağlayabileceğinizi bulabilirsiniz. Günlük rutininizi bu ürün sayesinde değiştirebilirsiniz. Eğer mutfakta fazla bulaşık çıkıyorsa zamanınız yoksa yıkamak için yardımınıza Profilo bulaşık makinesi yetişir. Kaliteli hizmetiyle üstün temizlik oluşturur. Profilo 7 programlı bulaşık makinesiyle bulaşıklardaki zorlu yemek kalıntılarını doğal yoldan ve kimyasal kullanmadan çıkartmak için suyun yüksek sıcaklık buharını kullanır. Gelişen teknolojiyle üretilen truesteam ile bulaşıklarda ışıltılı bir temızlık sunar. Ön buhar seçeneğiyle imkansız olan alanlara ulaşarak sizi tekrar yıkama derdinden kurtarır. Su lekelerini %50 oranında azaltmasıyla bilinirler. Çok yönlü su akışı sağlayarak en üst kısımdaki çay bardaklarına kadar ulaşımı mümkün hale getirir. Turbomotion ile multimotion yıkama kolları sayesinde her yana suyu püskürterek yıkama alanının %30 oranında arttığını göreceksiniz. Eğer vaktiniz yoksa ve hızlı bir yıkamaya ihtiyacınız varsa 59 dakikalık turbo programını tercih edebilirsiniz. 14 kişilik yıkama kapasitesine sahiptir. Ekonomik 50 derece programında enerji tüketimi 1.02 kWh olur. Otomatik kapanmasını kendisine göre ayarlama özelliği vardır. İşlem bittiğinde kapatma moduna gelir kapağını açmanıza gerek kalmadan içerisinde ne varsa üstün kurutma mekanizması seçeneğiyle ıslaklık olmadan alıp raflara dizebilirsiniz. Bazı makineler çalıştığı zaman insanı rahatsız edecek seviyede yüksek modda çalışır. Bu model ile 52 dB yani insan kulağının dayanabildiği sessizlikte çalışır. Yoğun, ekonomik ve hızlı seçenekleriyle Hangi modda çalıştırmak istiyorsanız onu seçebilme imkanına sahip olursunuz. Araç gereçlerinizi koyduğunuzda isterseniz ön yıkama seçeneğini belirleyerek daha derinlemesine temizlik yaparsınız.

Avantajlı Fiyatla Profilo Bulaşık Makinesi

Avantajlı Fiyatla Profilo Bulaşık Makinesi

Profilo bulaşık makinesi fiyatları ürünün bütün özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Ürünün fiyatı kullanım amacına, kapasite oranına, dış tasarımına ve yıkama derecesine göre farklılık gösterebilir. İhtiyacınız olan bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hem kendinizin hem de ailenizin kurtarıcısı olan bu model kullanım kılavuzu özelliğiyle kolay kurulum oluşturarak hemen aktif hale gelir. Gün içerisinde en fazla zamanı mutfakta geçirirsiniz. Yapılan yemekler içilen çaylar artı bir bulaşığın çıkmasına olanak sağlar. Biriken tabaklardaki lekeler zamanla kuruyarak çıkarması zor olan bir sorun haline gelir. Bu sorunun önüne geçmek için Profilo bulaşık makinesini kullanabilirsiniz. Ayarlanabilen çoklu programlarıyla ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Her birinin ayrı ayrı özelliği olan bu seçenekleri kolay yoldan bulabilirsiniz. Makine içerisindeki sepet katlanabilir özelliğe sahip olur. Her şekil ve boyuttaki malzemelerinizi kolayca yerleştirebilirsiniz. 4 ayrı yıkama derecesine sahip olurlar. Şoklamalı gizli ısıtıcı imkanı vardır. Yük sensörüyle fazla eşya koyduğunuzda size uyarı vererek makinenizin bozulmasının önüne geçebilirsiniz. Ön panellerinde program açıklaması olur. Böylelikle pratik bir şekilde çalıştırabilirsiniz. İstediğiniz seçeneği kolay bularak hızlı olmanıza imkan verir. LEDli program takip göstergesiyle hangi aşamada olduğunuzu çalışma süresinin ne zaman biteceği ve ne zaman kurulamaya geçeceğini görebilirsiniz. Bu model kırmızı panel ışıklarıyla görme imkanınızı iki katına çıkarır. Eğer elektronik cihazını başlattıktan sonra işiniz çıkmışsa başlama zamanını erteleyebilirsiniz. 1 ile 24 saat arası erteleme zaman aralığı olur. Bu modelde eksik tuz veya parlatıcınız bitmişse gösterge sayesinde sizi uyararak erken müdahale edebilirsiniz. Profilo bulaşık makinesi yorumlarına bakarak ürün hakkında önceden fikir sahibi olabilirsiniz. Sizler de online alışverişin adresi olan Trendyol üzerinden bu ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.