Marka
Avantajlı Ürünler
Ürün Tipi
Renk
Fiyat
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Köpek Ürünleri

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor
Adams Kopek pire tasmasi

AdamsKopek pire tasmasi

125 TL
Sepete Git

Köpek Ürünleri Çeşitleri ile Köpeğinin Eksiklerini Gider

Günlük hayatta evcil dostlarınız için tercih edeceğiniz alternatifler onların daha sağlıklı bir şekilde hayata devam etmesine yardımcı olmaktadır. Köpek ürünleri yalnızca mama alanında değil aynı zamanda sağlık alanında, bakım alanında ve günlük yaşamdaki diğer alternatiflerde de önemli bir değere sahiptir. Evcil dostlarınız için tercih edeceğiniz alternatiflerden ilki onların iyi beslenmesine yardımcı olacak aperatifleri temin edebilmektir. Özellikle köpekler için tercih edeceğiniz seçeneklerde onların vücut yapısına uygun, tüy yapısına uygun ve aynı zamanda yaşına uygun seçenekleri değerlendirmek oldukça büyük bir önem taşıyor. Eğer evcil dostlarınız için tercih edeceğiniz yiyecek alternatifleri yaşına ve köpeğinizin cinsine uygun olmazsa bu durum ileride deri sorunlarının meydana gelmesine neden olabilir. Aynı zamanda çeşitli sağlık sorunlarının da oluşmasına yol açabilir. Köpeklerdeki deri sorunları, diğer hayvanlarda olduğu gibi ciddi problemleri de beraberinde getireceği için bu gibi sorunlara maruz kalmamak ve köpeğinizin daima canlı tüylere sahip olmasına yardımcı olmak istiyorsanız mama tercihi yaparken cinslere ve yaş grubuna uygun seçenekleri değerlendirmeye almalısınız. İlk olarak mama tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken nokta ürünlerin hangi yaş grubuna hitap ettiğidir. Yavru köpekler için tercih edeceğiniz mamalar, onların daha sağlıklı büyüyebilmesi için ekstra protein ve mineralleri içerir ve yavru köpekler için üretilmiş mamalar yine aynı şekilde kemik gelişimini de güçlendirebilir. Bu seçenekler farklı bileşenlerin bulunduğu dolayısıyla daha hızlı büyümeye yardımcı olan içeriklerdir. Yavru köpek ürünlerinden olan mamaları yetişkin köpeklere verdiğiniz takdirde hızlı yağlanma ve kilo alma gibi sorunlara maruz kalabilirsiniz. Bu gibi sorunlarla boğuşmamak ve köpeğinizin daima sağlık kalmasını istiyorsanız yaş aralığına uygun mamaları ve köpek sağlık ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Köpek Temizlik Ürünleri ile Canlı Tüyler

Köpek Temizlik Ürünleri ile Canlı Tüyler

Evcil dostlarınız için tercih edeceğiniz bir diğer alternatif de tüylerinin sağlıklı uzamasına yardımcı olacak seçeneklerdir. Sağlıklı bir köpek ile hayatınızı devam ettirmek istiyor ve onların sağlığını koruma altına almayı hedefliyorsanız dikkat etmeniz gereken ilk şey temizlik ürünleri olmalıdır. Köpeğinizin düzenli aralıklarla temizlenmesi, kirlenmemesi adına alacağınız köpek tüy bakım ürünleri onların yapısına hitap edebilecek şekilde formüle edilmiş olması daha büyük bir önem taşımaktadır. Eğer köpeklerinizin yapısına uygun olmayan içeriğe sahip şampuanları tercih edersiniz deri sorunların oluşmasına yol açabilir ve uzun süren tedavi süreçlerine maruz kalabilirsiniz. Bu durum köpeğinizi psikolojik olarak da olumsuz etkileyeceği için daha verimli kullanım adına köpeğinizin yapısına hitap edebilecek seçeneklerle yolunuza devam edebilirsiniz. Her köpeğin cinsi farklı olduğu için onların tüy uzunluklarına ve tüy kalınlıklarına uygun olan temizlik ürünlerini tercih etmeniz gerekiyor. Yalnızca şampuan değil diğer bakım ürünlerini de temin ederken onların hassas yapısına hitap edebilen seçeneklerle günlük rutini tamamlamanız psikolojik açıdan da köpeklerin kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olmaktadır. Gün içerisinde dışarıda dolaşan ya da zaman içerisinde tüylerinde toz biriken köpekler, kaşıntı problemi ile baş başa kalabilir. Bu durumu engelleyebilmek ve daha temiz bir görünüme sahip olabilmek için organik şampuanları da tercih edebilirsiniz. Organik şampuanlar içinde herhangi bir zararlı bileşen bulunmadan üretildiği için köpeklerinize daha iyi bir görünüm sağlıyor aynı zamanda güvenli kullanım olanağını da sizlerle buluşturmayı ihmal etmiyor. Organik seçeneklerin yanı sıra kalitesinden emin olduğunuz ve içeriğinde zararlı bileşenlerin bulunmadığını teyit eden markaların şampuan alternatifleri de köpeklerinizin derisinde devrim yaratacak ve tüylerinin her zamankinden daha canlı görünmesini fırsat sağlayacaktır.

Köpeklerin tüy bakımını daha iyi bir hale getirmek için tercih edeceğiniz taraklarda düzenli kullanımda daha canlı bir görünüm fırsatı sağlıyor. Düzenli olarak köpeklerinizi tanıdığınız takdirde tüylerinin daha canlı olduğunu ve daha gür çıktığını fark edebilirsiniz. Doğru tarak alternatifleri sayesinde siz de bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.Evcil hayvanlarda sıkça görülen problemlerden biri de deri sorunlarıdır. Doğru şampuanlarla yıkamamak ve bakım ürünlerini düzgün bir şekilde kullanmamak köpeklerinizde çeşitli deri sorunların oluşmasına neden olabilir. Yalnızca şampuan ve bakım ürünleri değil aynı zamanda kullanılan mama da oldukça büyük bir etkiye sahiptir. Eğer yağ oranı yüksek mamaları tercih ederseniz köpeğinizin kısa süre içerisinde orantısız bir şekilde kilo almasına neden olabileceğiniz gibi cildinde çeşitli hasarların oluşmasına da neden olabilirsiniz. Bu durumlar köpeğinizin yaşam kalitesini düşürebileceği gibi aynı zamanda tedavi sürecinin de uzun sürmesine neden olabilir. Yaşanabilecek her türlü aksaklığı ortadan kaldıran ve yüksek kalitesi ile dünya çapında popülerlik kazanan mama seçenekleri, gerek organik yapısı ile gerekse kaliteli bileşenleri ile her köpeğin cinsine uygun seçeneğin bulunmasını kolay bir hale getiriyor. Üretilen ürünlerdeki kaliteli bileşenler ve doğru mama seçimi sayesinde siz de köpeğinizin yapısına uygun alternatifi daha rahat bir şekilde bulabilecek ve böylelikle uzun yıllar sağlıklı bir şekilde yaşamasına fırsat tanıyabileceksiniz. Deri sağlığı, her ne kadar kullanılan şampuanlarla ilişkilendirilse de tercih edilen kuru ve yaş mamalarla da direkt olarak bağlantılıdır. Özellikle yaş mamalarda tercih edeceğiniz alternatiflerin cilt sağlığına uygun olacak vitamin, mineral ve yağ oranına sahip olmasına dikkat etmelisiniz yetişkin ve kısır köpekler için tercih edeceğiniz mama alternatifleri, yağ oranı açısından daha düşük bir seviyede olmalıdır. Yetişkin ve kısır köpekler zaman içerisinde metabolizma açısından daha düşük bir performans sergilerler. Metabolizması yavaşlayan yavrularınız için tercih edeceğiniz mama seçenekleri de daha az yağ oranına sahip olmalıdır. Aksi takdirde ciltte sorunlar meydana gelebilir ve bu sorunların tedavisi oldukça uzun sürebilir. Tedavi süreci tıpkı insanlarda olduğu gibi köpeklerde de psikolojik geri dönüşlere neden olabiliyor. Yavrularınızın psikolojisini koruma altına almak ve daha sağlıklı ürünlerle beslenmesini sağlamak adına doğru mama alternatiflerine yönelebilirsiniz.

Köpek Eğitim Ürünleri ile Eğlenceli Eğitimin Keyfini Çıkartın

Köpek Eğitim Ürünleri ile Eğlenceli Eğitimin Keyfini Çıkartın

Kedilere nazaran daha kısa sürede eğitilebilen köpekleriniz için tercih edeceğiniz eğitim ürünleri de oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Doğru eğitim ürünleri, onların daha kısa sürede dilediğiniz şekilde eğitilebilmesine yardımcı olduğu gibi aynı zamanda eğlenceli bir şekilde öğrenmesine de imkân tanıyor. Eğitim ürünleri arasından köpeğinizin sağlığına olumsuz bir etki etmeyecek ve kaliteli yapısı ile uzun müddet boyunca kullanabilmenize yardımcı olacak seçenekleri tercih etmeniz durumunda avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ürünlerin uzun süre dayanıklılık sağlaması ve eğitimi daha interaktif bir hale getirmesi de sizlere kolaylık sağlayacaktır. Köpeğinizi daha verimli bir şekilde eğitmek istiyor ve onunla bir bağ kurmayı hedefliyorsanız öncelikli olarak tercih edeceğiniz alternatifler, ödül mamaları olabilir. Fakat ödül mamalarını tercih ederken köpeğinizin sağlığını da düşünmeniz gerekiyor. Yaş mamalarda olduğu gibi ödül mamalarında da sağlıklı içeriklerinin bulunduğu seçeneklere yönelmek önem arz etmektedir. Eğer köpeğiniz için tercih edeceğiniz ödül mamalarında zararlı bileşenler varsa bu onların gerek deri hastalıklarına maruz kalmasına gerekse çeşitli iç hastalıklarla hayatını idame ettirmeye çalışmasına neden olabilir. Bu durum köpeğinizin hem eğitim sürecinin aksamasına neden olacaktır, hem de yaşam kalitesinin ciddi anlamda düşmesine sebebiyet verecektir. Ödül mamaları tercih ederken köpeğinizin damak zevkine uygun seçenekleri de öncelik verebilirsiniz. Genellikle sığır etinden üretilmiş olan seçenekler, köpekler için oldukça sık tercih edilen seçeneklerden biridir. Siz de köpek ürünleri satın alarak köpeğinizi daha kısa sürede ve lezzetli mamalarla eğitebilirsiniz. Yalnızca ödül mamaları değil aynı zamanda oyuncak ve diğer seçenekler de köpeklerinizin eğitim sürecinin daha iyi geçmesine olanak sağlıyor. Köpeğinize dair herhangi bir çevresel sorun yaşamak istemiyorsanız köpek güvenlik ürünlerine göz atabilirsiniz.

Köpeklerinizin sağlığını direkt olarak etkileyen bir diğer ürün seçeneği ise çiğneme alternatifleridir. Köpeklerinizin diş sağlığını direkt olarak etkileyen köpek diş bakım ürünleri, onların daha sağlıklı bir şekilde mamalarını yiyebilmesini ve gün içerisinde oyunlarını daha keyifli bir şekilde oynayabilmesi sağlamaktadır. Köpekler için ağız yapısı ve ağız sağlığı büyük bir önem arz ediyor. İnsanlarda olduğu gibi hayvanlarda da diş sağlığını olumsuz yönde etkileyecek seçenekler yaşam kalitesinin düşmesine neden olmaktadır. Köpeklerde taşıma, tutma, yeme gibi birden fazla faaliyeti kolaylıkla gerçekleştirebilmek adına ağız sağlığı önemli bir yere sahiptir. Çiğneme alternatifleri, bu anlamda köpeklerinizin gelişim sürecinde daha sağlıklı olmasına yardımcı oluyor. Özellikle yavru köpekleriniz için tercih edeceğiniz köpek ürünleri sayesinde köpeklerinizi çiğneme aparatlarını alışmasına böylelikle yabancı maddeleri ısırmadan güvenli bir şekilde büyümesine yardımcı olabilirsiniz. Çiğneme ürünleri sayesinde yavru köpeklerin gelişim sürecinin daha iyi geçmesine fırsat tanıyabilirsiniz. Özellikle diş oluşum sürecini olumlu etkileyen köpek ağız bakım ürünleri, köpeklerinizin dişlerinin daha iyi bir şekilde çıkmasına imkân tanırken aynı zamanda düzenli bir görünüme erişmesine de yardımcı oluyor. Köpek ürünleri ürünler, yavru köpeklerde sıkça rastlanan ısırma sorununu da ortadan kaldırmaktadır. Üretilen her seçenek köpeklerinizin sağlığına uygun bir şekilde geliştirildiği için güvenli kullanım imkanından faydalanabileceksiniz. Yine de ürün tercihi yaparken köpeğinizin boyuna, cinsine ve yaşına hitap edebilecek seçeneklere yönelerek avantajlardan faydalanabilirsiniz. Farklı renklerde ve farklı tasarımlarda satışa sunulan köpek ürünleri ile ağız sağlığını maksimum seviyeye çıkartabilecek böylelikle köpeklerimizin birçok aktiviteyi daha sağlıklı bir şekilde yapmasına imkân tanıyabileceksiniz.

Köpek Ürünleri Fiyatları

Köpek Ürünleri Fiyatları

Köpekler için özel olarak üretilmiş ürünler yalnızca bunlarla sınırlı kalmıyor, köpeklerimizin seyahat esnasında daha rahat bir şekilde hareket edebilmesini ve konforlu bir şekilde sınırları aşabilmesini sağlamak adına geliştirilen köpek seyahat ürünleri de onların rahatını en yüksek seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Bu sayede uzun yolculuklarınızda köpeklerinizin daha rahat bir şekilde yolculuk yapabilmesine yardımcı olabilecek böylelikle günü daha keyifli geçirmesine imkân tanıyabileceksiniz. Yaz tatiline gidiyorsanız köpek deniz ürünlerine muhakkak göz atmalısınız. Köpeklerin gün içerisindeki aktivitelerine daha verimli bir hale getirmek ve onların sağlığını koruma altına alabilmek için tercih edeceğiniz köpek hijyen ürünleri de onların hem daha iyi bir görünüme sahip olmasını, hem de sağlık açısından arzu ettiğiniz seviyeye ulaşabilmesini sağlamaktadır. Evcil dostlarınızın sağlıklı alternatiflerle beslenmesini istiyor ve aynı zamanda gün içerisinde enerjilerini daha iyi bir şekilde aktarabilmelerini hedefliyorsanız köpekler için özel olarak üretilen oyuncak alternatiflerine de öncelik tanıyabilirsiniz. Köpeklerin gün içerisinde harcaması gereken bir enerji vardır. Eğer bu enerjiyi harcamazlarsa kilo problemi ile karşılaşabilirler. Kilo problemleriyle karşılaşmamak ve köpeğinizin daha fit bir görünüme sahip olmasını sağlamak istiyorsanız oyuncak alternatiflerine öncelik tanıyabilirsiniz. Köpeğinizin cinsine ve yaşına uygun olacak şekilde tercih edeceğiniz oyuncak seçenekleriyle onların daha fit bir görünüme erişmesine yardımcı olabilirsiniz. Oyuncak seçeneklerinin yanı sıra köpeğinizin sizinle yaşamaya daha hızlı bir şekilde adapte olabilmesini sağlamak adına tercih edeceğiniz ödül mamaları da onların damak zevkine birebir hitap etmeyi başarıyor. Bu şekilde köpekleriniz kısa süre içerisinde sizin yaşamınıza adapte olabilecek ve sizinle daha keyifli bir şekilde zaman geçirebilecektir. Evcil dostlarınız için tercih edeceğiniz her seçenek, sağlık standartlarına uygun olarak üretilmekte ve her kullanıcının bütçesine hitap edebilmektedir. Farklı markalar tarafından üretilmiş olan bu ürünler, farklı bütçelere uygun avantajları beraberinde getiriyor. Siz de kendi bütçenize uygun seçeneği bulup temin etmek istiyorsanız online alışverişin en güvenilir alternatiflerinden biri olan Trendyol'u tercih edebilir böylelikle ürünlerinizi kısa süre içerisinde temin edebilirsiniz.

Köpek Pedi Nasıl Kullanılır?

Köpek pedi, köpeklerin tuvaletlerini yapmaları için tasarlanır. Genelde kağıt veya benzeri malzemelerden yapılır. Emiciliği yüksek, suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Köpeklerin temiz ve hijyenik bir şekilde yaşamalarına yardımcı olan bir üründür. Bu pedler, farklı boyutlarda yapılabildiği için kullanmadan önce köpeğinizin büyüklüğüne uygun bir model seçmeniz tavsiye edilir. Satın aldığınız ürünü, evde köpeğinizin kolaylıkla erişebileceği bir yere koyarak kullanımını kolaylaştırabilirsiniz. Ürün kullanımdan önce, köpeğinizin takılıp düşmemesi için kenarlarından açılıp düzeltilir. Hazırladıktan sonra köpeğinizi pedin yanına getirerek kullanmasına yardım edebilirsiniz. Eğer köpeğiniz pedi nasıl kullanacağını bilmiyorsa, ona yardım etmek için ödülle motive edebilirsiniz. Evcil canlıların pedi kullanmayı öğrenene kadar, sahiplerinin yardımcı olması gerekir. Köpeğin pedin üzerinde durması sağlanarak alışkanlık kazanmasına yardım edilir. Ürünü kötü koktuğunda ve kullanılma sıklığına bağlı olarak değiştirebilirsiniz.

Köpek Nasıl Temizlenir?

Köpeklerin temizliği, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmeleri için önemlidir. Köpeklerin tüyleri, toz ve kirden kolayca etkilenebilir. Bu nedenle de temizliğine dikkat edilir. Öncelikle düzenli olarak tüylerinin fırçalanması gerekir. Fırçalamadan önce üzerinde varsa kıyafet ve aksesuarları çıkarılır. Fırçalama, tüylerin temizlenmesine ve kan dolaşımının artmasına yardımcı olur. Fırçadan sonra özel şampuan ile köpeğe banyo yaptırılabilir. Temizlerken, kulaklarına düzenli olarak bakım yapılması gerekir. Kulak temizliği, köpeğin enfeksiyondan uzak kalarak sağlıklı olmasına yardım eder. Köpeklerin tırnaklarının da düzenli olarak kesilmesi önerilir. Aksi halde tırnakları uzar ve hayvanın yürümesi zorlaşabilir. Köpek temizliğinde bir başka önemli yer, dişleridir. Dişler, plak ve tartar birikmesine eğilimlidir. Bu nedenle düzenli olarak fırçalanması gerekir. Köpekler için özel üretilen diş macunu ve fırçası satın alarak konforlu bir ağız bakımı yapabilirsiniz.

Köpek Malzemeleri Nelerdir?

Köpek malzemeleri, evcil hayvanınızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürebilmesi için ihtiyaç duyduğu temel araç ve gereçlerden oluşur. Bunların başında köpek maması ve su kabı gelir. Ayrıca rahat ve güvenli hissetmeleri için bir yatağa ihtiyaçları vardır. Kedi yatağı gibi konforlu köpek yatakları da bulunur. Bu ürünler hayvanın boyutuna ve uyku pozisyonlarına göre seçilebilir. Köpeğinizi yürüyüşe çıkartmak için köpek tasması gerekir ve bu tasma hayvanı dışarı çıkardığınızda güvenli şekilde kontrol etmenizi sağlar. Ana ihtiyaçları dışında köpeklerin egzersiz yapmaları ve zihinlerini meşgul etmek için oyuncaklara da ihtiyaçları vardır. Tüy fırçası, köpek şampuanı, kulak temizleyici, köpek kıyafetleri, tırnak makası ve köpek diş macunu ve fırçası gibi malzemeler de köpek bakımı için gerekli malzemelerdir.