İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Köpek Aksesuarı

" araması için 8900 sonuç listeleniyor
BeyOutdoor Köpek Kedi Savar Srg 25p
Kargo Bedava

BeyOutdoorKöpek Kedi Savar
Srg 25p

850 TL
Sepete Git
Adams Kopek pire tasmasi

AdamsKopek pire tasmasi

125 TL
Sepete Git
COOK Evcil Hayvan Kaka Torbası

COOKEvcil Hayvan Kaka
Torbası

(1)
22,50 TL
Sepete Git

Köpek Aksesuarları

Köpek Aksesuarlar

Köpekler yüzyıllardır insanların en iyi dostları olarak bilinir. İnsanlar ise bu en iyi dostlarının en iyi şartlarda yaşaması için ellerinden geleni yapar. Köpekler için üretilmiş olan bazı malzeme ve aksesuarlar bulunur. Köpekler, kendileri için üretilen bu malzeme ve aksesuarlar sayesinde rahat bir hayat yaşayabilir. Köpek malzemeleri, en başta köpeklerin türlerine göre olmak üzere beslenmesi, aldıkları eğitimler, ilaç ve vitaminleri, köpek giyimi olarak birçok farklı bölüme ayrılır. Bu ürünlerin her biri köpeğin cinsine, yaşına ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Bu kriterler göz önünde bulundurularak istenilen malzeme ve aksesuarların seçimi hızlı ve kolay şekilde yapılabilir. Köpek malzemeleri kategorisinde yer alan onlarca farklı ürün çeşidi bulunur. Bu durum köpek sahibi olan herkes için farklı alternatifler sunulan bir alan oluşmasını sağlar. Oluşan bu alanda herkes kendi isteğine ve köpeğine uygun ürünleri alıp rahatlıkla kullanabilir. Bu ürünler sayesinde köpekler için iyi bir yaşam, doğru beslenme ve doğru eğitim sağlanmış olur.

Bazı Köpek Malzemelerinin Özellikleri

Köpekler için meydana getirilen malzeme ve aksesuarlar her türlü köpek cinsi düşünülerek oluşturulur. Kangal, pug, kaniş, golden köpek aksesuarları ve bunun dışında bilinen tüm türlerde köpekler için farklı aksesuarlar bu malzemeler arasında bulunur. Farklı boyut, cins ve karakterlerde köpek haricinde yavru köpek aksesuarları da yine bu alanda bulunan malzemeler olarak göze çarpar. Burada yer alan ürünlerin hepsi köpek dostlarınızın iyi bir yaşam standardına sahip olması için sizlere sunulur. Köpeklerin psikolojileri doğru yaklaşım sağlanmadığı takdirde hızlı şekilde olumsuz yönde etkilenir. Bu nedenle onlar için seçilen malzeme ve aksesuarların doğru ürünler olmasına dikkat etmek gerekir. Onlara doğru yaklaşım sağlamanız durumunda yaşamaları için en uygun ortamı hazırlamış olursunuz. Bu şekilde köpeğinizin mutluluğu ile siz de mutlu olursunuz.

Köpekler için özel olarak meydana getirilen bazı ürünler onu diğer köpeklerden kaynaklanan ya da dış etkenlerden gelen zararlara karşı korur. Özellikle dişi köpek aksesuarları içerisinde bu amaçla kullanılan pek çok ürüne rastlamak mümkündür. Köpeğinize başka bir köpekten gelen saldırı ya da yaralanma gibi durumlar bu şekilde engellenebilir ya da doğabilecek risk minimuma indirilebilir. Köpeğinin sağlıklı ve sağlam bir psikoloji ile hayatına devam etmesini isteyen herkes bu ürünleri kullanarak dostlarına güvenli bir yaşamın kapılarını açar. Bu şekilde onların güvende olduğunu bilerek sizler de kendinizi iyi hissedersiniz.

Köpekler için hazırlanan malzeme ve aksesuarlar içinde her cins köpek için gerekli olabilecek ürünlerin hepsi bulunur. Bu malzemeler içerisinde köpek türleri açısından pitbull köpek aksesuarları, pug, kangal köpek aksesuarları ve bunun gibi çeşitlendirilmiş ürünler bulabilirsiniz. Bu ürünlere köpek oto aksesuarları da dahildir. Köpekler için hazırlanan oto aksesuarları onların araç içindeyken de güvenli ve huzurlu şekilde seyahat etmesini sağlamak amacıyla üretilir. Ürünlerin bu şekilde farklı alanlarda çeşitlendirilmiş olması her türden köpek için en uygun olan malzemeleri bulmanızı sağlar. Ayrıca bunların tamamen dışında dişi ya da erkek kedi köpek aksesuarları da ayrılmış bölümler halinde bu alanda yer alır. Bu şekilde köpeğinizin cinsiyetine göre de bu malzemeler arasından seçim yapmanız mümkün olur. Köpeğiniz kendini iyi hissederken siz de onun verdiği huzuru hissedersiniz.

En Fazla Kullanılan Köpek Aksesuarları

Evcil bir hayvanı sahiplenip onu evde besleyenler için bu durum ebeveyn olmaktan çok farklı değildir. Köpekler tıpkı bir bebek gibi ilgiye ve bakıma muhtaç şekilde size bağlıdır. Üzerinize düşen sorumluluğu tam anlamıyla yerine getirebilmek için öncelikli olarak köpeğinizin temel ve ikincil ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir. Bunların içerisinde beslenmesi, kıyafetleri, eğitimi, oyunları ve diğer ihtiyaç duyduğu tüm aktiviteler yer alır. Köpeğinize karşı olan sorumluluklarınızı yerine getirmeniz durumunda o da buna karşı kayıtsız kalmaz ve aranızda hiç kopmayan bir bağ kurulur. Bu bağı kurarken köpekler için özel olarak üretilmiş aksesuarlara ihtiyaç duyarsınız. Bunların içinde köpek fırçaları, köpek galoşu, köpek yıkama ürünleri, paspası ve bunun gibi pek çok ürün bulunur. Öncelikli olarak köpeğinizin ihtiyaçları doğrultusunda gerek duyduğunuz bu malzemeler bir yandan da sizin ve evinizin hijyen ve sağlığı için de gerekli ürünlerdir.

Köpeğiniz gün içinde en az bir kere dışarı çıkma ihtiyacı duyar. Bu isteğini yerine getirmek için dışarı çıkarken en fazla ihtiyaç duyacağınız aksesuar köpek tasması olur. Bu ürünler farklı modellerde sizlere sunulur. Tercihinize göre deri, kumaş ya da zincir materyallerden üretilen tasmalardan satın alabilirsiniz. Tasma modelleri arasında en fazla tercih edilen çeşitlerden biri isimli tasmalardır. Bu modeller görselliği önde olan çeşitler arasında yer alırken aynı zamanda köpeğinizin kaybolma riskini de azaltan ürünlerdir. Köpeğinizi dışarı çıkardığınızda diğer köpeklerle kavga etme durumuna karşı endişeli olmanız durumunda boğma tasma çeşitlerini tercih etmelisiniz. Bu tarz tasmalar sayesinde uzaklaşmasını istemediğiniz ya da yakınınıza gelmesini istediğiniz durumlarda ipini geri çekerek kendinizi ve köpeğinizi güvenli hale getirebilirsiniz. Boyundan bağlı tasmaların köpeğinize zarar vereceğinden endişe ettiğiniz durumlarda ise göğüs tasması alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

Evinizde baktığınız köpeğiniz zaman zaman sıkılabilir ve oyun oynama ihtiyacı hissedebilir. Böyle durumlarda onun için satın alacağınız köpek oyunları ile köpeğiniz hem eğlenip hem de eğitilebilir. Köpek oyuncakları farklı amaçlara hizmet etmek üzere tasarlanır. Köpeklerin sıkıldığı anlarda oyun oynamasını sağlamak için kullanılması oyuncakların ilk kullanım amacıdır. Bunun dışında sürekli olarak dişleri kaşınan köpeğiniz dişlerini en sağlıklı şekilde kaşıması amacıyla bir oyuncak alabilirsiniz. Ya da oyuncaklara bağlılığı sayesinde köpeğinizi bazı eğitimler verebilirsiniz. Köpeğiniz ile oyun oynayarak geçirdiğiniz her an onun size olan bağlılığını arttırır. Köpeğiniz çok sık olmasa bile bazı zamanlarda dışarı çıkar ve kirlenir. Bunun dışında özellikle sıcak havalarda tıpkı insanlar gibi banyo yapma ihtiyacı olur. Banyo öncesi ve sonrası gerekli bakımlarının yapılması için köpek bakım ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Tırnak, tüy, diş bakımı gibi rutin işlemlerden başlayarak bit ve pireden korunma, kulak ve pati temizliği gibi çok farklı alanda ihtiyaç duydukları bakımı bu ürünler vasıtasıyla kolayca yapabilirsiniz. Ürünler hayvanlar için özel olarak üretildiği için küçük dostunuza asla zarar vermez. Farklı markaların bu kategorideki onlarca çeşit ürününe göz atmak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Köpeğinizin Keyfini Önemseyin

Evde hayvan beslemek hem onların hem de sizin keyifli zaman geçirmeniz anlamına gelir. Ancak hayvan beslerken bazı istenmeyen durumlar meydana gelebilir. Köpek besleyen ailelerde görülen en büyük problem evin her tarafına dökülen tüyler olur. Bu problemle başa çıkmak için yapılacak en güzel hareket köpek fırçası yardımıyla köpeğinizin tüylerini düzenli olarak toplamak olmalıdır. Düzenli fırçalama ile tüyler dökülmeden önce burada toplanır ve evinizin hijyen ortamı bozulmaz. Fırça ile köpeğinizin tüylerinden kurtulurken aynı zamanda ona masaj yapmış olursunuz. Bu durumda köpeğiniz rahatlarken bir yandan da kan dolaşımının tetiklenmesini sağlayarak dolaşım sisteminin daha iyi çalışmasına ve derisinde oluşabilecek enfeksiyonların engellenmesine katkıda bulunmuş olursunuz. Köpek fırçaları dostunuzun keyfini yerine getirmek üzere meydana getirilmiş pek çok çeşide sahiptir. Tek yönlü ya da çift yönlü olanları, eldiven şeklinde olanları ve bunun dışındaki farklı çeşitleri ile sizlere sunulur.

Köpekler banyo yapmaktan ve suda vakit geçirmekten oldukça fazla hoşlanan hayvanlardır. Bunun için köpeğinize sık sık banyo yaptırmanız onun keyif almasını sağlar. Ayrıca banyo işlemi evcil hayvanların bakım işlemlerinden biridir. Köpeğinizi yıkamak için tasarlanmış bazı banyo aksesuarları bulunur. Bu aksesuarlar bu işe özel olarak üretildiği için köpeğinizin banyo işlemi oldukça hızlı ve kolay şekilde tamamlanır. Köpek yıkama setleri başta olmak üzere pek çok aksesuar sizin ve köpeğinizin rahat etmesi için ortaya konulur. Siz onu rahatlıkla yıkarken o da bu durumdan keyif alır. Şampuanlar, duş başlıkları, duş fırçaları gibi aksesuarlar küçük dostunuza zarar veremeyecek tüm özelliklere sahip şekilde meydana getirilir.

Havalar çok soğuk ya da sıcak olduğunda tüm insanlar gibi köpekler de hava değişiminden etkilenir. Hava değişimine rağmen sizler önlem alarak sokağa çıkarken köpekler bazen kötü şartlardan etkilenirler. Özellikle patileri bu durumdan en fazla etkilenen bölgeleridir. Yere basmak durumunda kaldıklarında sıcak havada yanan patileri soğuk hava da üşüme tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Bu durumda onlar için üretilen köpek galoşu ürünlerini kullanarak onları bu sıkıntıdan kurtarabilirsiniz. Köpek galoşları geri dönüşümlü materyallerden üretildiği için çevre kirliliğine yol açmaz. Tasarımı sayesinde kolaylıkla giydirilip çıkartılabilir. Evden çıktığınız her zaman patisine göre üretilen bu ürünü köpeğinize rahatlıkla giydirebilirsiniz. Köpeğinizin ayağı için üretilmesinin dışında aynı zamanda ürün tam bir hijyen ürünüdür. Dışarıdan eve geldiğinizde rahatlıkla çıkarılabildiği için evinizin temiz ve sağlıklı ortamı asla bozulmaz. Köpek galoşu başta olmak üzere tüm köpek hijyen ürününü Trendyol’da bulabilirsiniz.

Köpeğinizin Güvenliğini Ön Planda Tutun

Evcil hayvan edinmek büyük bir sorumluluk almak anlamına gelir. Bu nedenle onu yanınıza aldığınız ilk günden itibaren onun her türlü ihtiyacını düşünmek buna uygun hareket etmek durumunda kalırsınız. Sorumluluk konularından biri de onun güvenliği noktasıdır. Güvenlik söz konusu olduğunda köpeğinizin ev dışında geçirdiği sürede onu hangi tasma ile koruma altına alacağınız çok önemlidir. Bulunduğu ortam ve ona gelebilecek tehlikeler göz önüne alınarak bir seçim yapılmalıdır. Bu nokta köpeğinize uygun olabilecek çok sayıda tasma çeşidi bulabilirsiniz. İlk alternatif evde de rahatlıkla kullanabildiği boyun tasması çeşitleridir. Bunları tehlike riskinin az bulunduğu bölgelerde rahatlıkla dış ortamda da kullanabilir. Dışarısının köpeğiniz için daha tehlikeli olduğunu düşündüğünüz zamanlarda ise onu daha dayanıklı ürünler ile çıkarmanız doğru davranış olur.

Köpek tasması bakımından daha dayanıklı ürünlerin olmasının dışında isimlik ve çip bulunan modeller ile daha fazla güvenlik sağlayabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde köpeğiniz kaybolma ya da dış ortamdan zarar görme gibi risklerden uzak kalır. Köpeğiniz için boyun tasmasının onu rahatsız ettiğiniz düşünüyorsanız ona bir göğüs tasması alabilirsiniz. Göğüs tasmaları daha konforlu ürünler olduğu için köpeğinizin gezinti sırasında rahat etmesini daha mutlu olmasını sağlar. Köpeğiniz için ilerleyen zamanlarda eğitim tasması ihtiyacınız olabilir. Küçük aylarda başladığınız eğitimler düzenli olarak devam ettiğinde köpeğiniz birkaç ay içerisinde oldukça eğitimli ve iyi yetişmiş bir köpek haline gelebilir. Eğitim sırasında onunla doğru iletişimi kurabilmek için eğitim tasması almanız önerilir. Tasmaları seçerken tasma kayışlarını da yine köpeğinizin rahatlığı için seçmeniz ve onun konforlu zaman ‌geçirmesiniz sağlamanız gerekir.

Köpeğinizin güvenliğini sağlamak için kullanacağınız tasmayı seçerken bazı kriterlere dikkat etmeniz diğer aksesuar seçimlerinden çok daha önemlidir. Tasma köpeğinizin üzerinde uzun saatler kaldığı için en rahat ve konforlu olan aksesuarının tasma olmasına dikkat etmek gerekir. İlk olarak köpeğiniz için göğüs ya da boyun tasmalarının hangisinde daha rahat hareket ettiğiniz belirlemeniz gerekir. Bunu belirlerken göz önünde bulundurulması gereken durumlar ise köpeğinizin yaşı, fiziksel yapısı, sevdiği ve sevmediği alışkanlıklar ve nasıl hareket ettiği gibi detaylardır. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Boyun tasmaları, sadece boyunda olması dolayısıyla çok hareketli köpeklerin kullanımında köpeğe zarar verebilir. Göğüs tasmaları ise tüm vücuda giyildiği için daha rahat bir tasma çeşididir. Ancak hareket kısıtlamasından hoşlanmayan köpekler için çok uygun olmayabilir. Böyle durumlarda köpeğinizi bu tasmaya yavaş yavaş alıştırma yoluna gidebilirsiniz. Ya da göğüs tasması kullanımından vazgeçerek boyun tasmayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Boyun tasması ayrıca eğitimli köpekler için en uygun tasma çeşididir. Eğitimli olan köpeklerin fevri davranışlarının çok az olması ya da hiç olmaması sebebiyle bu tarz tasmaları dış ortamda rahatlıkla kullanabilirler. Siz de bu ürünleri anında incelemek için Trendyol’ u ziyaret edebilirsiniz

Erkek Köpek Aksesuarları Fiyatları

Evcil bir hayvan isteyenler için ekstra bir maliyet ortaya çıkması bilinmesi gereken bir durumdur. Evcil hayvanınızı sahiplenmeden önce mutlaka bunu göz önünde bulundurmalısınız. Köpekler için de aynı durum söz konusudur. Evinize getirdiğiniz köpeğinize o andan itibaren özenle bakmak durumundasınız. Ancak onun beslenme, bakım, banyo, oyun gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız durumunda sizinle olan iletişimi kuvvetlenir. Bu bağ ilerleyen zamanda bir dostluğa dönüşür. Bu ihtiyaçları gidermede size yardımcı olan aksesuarları işinizi oldukça kolaylaştırır. Köpeğiniz için gerekli olan bu aksesuarlar için bütçenizde ayrı bir alan açmanız gerekir. Bu alanı açarken köpek araç tasma aksesuarları fiyatları da dahil olmak üzere bazı fiyatları araştırmanız ve buna uygun bir bütçe oluşturmanız hızlı ve pratik bir alışveriş yapmanızı sağlar.

Köpek bakımında kullanılan aksesuarların çeşitliliği oldukça fazladır. Aynı zamanda ürünler kendi aralarında da çeşitlere ayrılırlar. Çeşitliliğin fazla olması fiyatlarda da bir değişkenlik olmasına yol açar. Ürünlerin kendi aralarında da farklılık bulunmasıyla fiyatlar geniş bir skalaya yayılır. Fiyat aralığının açık olması ile farklı bütçelere sahip kişiler çok sevdikleri köpekleri için rahatlıkla alışveriş yapabilir.

Evinizde beslediğiniz dostunuz için köpek malzemeleri almak istediğinizde karşınıza yüzlerce farklı ürün ve onların binlerce farklı çeşidi çıkar. Markalar gelişen teknolojinin de etkisi ile köpekler ve diğer hayvanlar için daha konforlu bir yaşam sunmaya çalışırlar. Aksesuarların çeşitliliğine bağlı olarak fiyatlarda da bazı değişiklikler olması beklenen bir durumdur. Örneğin büyük bir köpeğe alınan ürünler ile küçük bir köpeğe alınan ürünler aynı olamaz. Bu durumda fiyatta farklılaşma başlar. Ya da daha fazla fonksiyona sahip bir tasmanın standart tasma ile aynı fiyatta olması kimse tarafından beklenmez. Bu durumda fiyatlarda değişkenlik meydana gelir.

Köpeğiniz için aksesuar almadan önce hangi ürüne ya da ürünlere ihtiyacınız olduğunun belirlenmesi çok önemlidir. İhtiyacın doğru belirlenmediği durumda alternatiflerin fazla olması ile alışveriş verimli olarak gerçekleşmez. Bu da fiyat karmaşası yaşamanıza neden olur. Hangi ürüne ihtiyacınız olduğunun doğru belirlenmesi ile oldukça hızlı ve kolay şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürünün dışında bu alışveriş için ayırdığınız bütçeyi de belirlemeniz oldukça önemlidir. Belirlediğiniz kriterler doğrultusunda gerekli filtrelemeler yapılarak istediğiniz fiyat aralığı içerisinde yer alan ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz özellik ve bütçeye göre ürünlerin hepsini tüm çeşitleri ile Trendyol’da bulabilirsiniz.