İlgili Kategoriler
Fiyat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kilitler Alarmlar

" araması için 2768 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Kilitler Alarmlar Trendyol’da!

Aracınızın güvenliği için rahatlıkla tercih edebileceğiniz motosiklet kilidi pratik tasarımı ile sunulur. Kaliteli uzaktan kumandalı motosiklet alarmı ile aracınızı dilediğiniz yere güvenli şekilde park edebilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda güvenliğini sağlamak için pilli, çift yönlü motosiklet alarmı temin edebilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemeden çinko alaşım tercih edilerek tasarlanan 2 metre motosiklet teker kilidi çeşitleri çelik yapıdadır. Suya veya hava koşullarına dayanıklı yapısından dolayı uzun yıllar kullanarak faydalanabilirsiniz. Yüksek gerilim esnasında da güçlü yapısını koruyabilir. Motosiklet alarmlı disk kilidi ön ya da arka tekere takılabilir. Sağlam çelikten yapılan kilit kirişi dışarıdan gelen olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır. Trendyol’dan dilediğiniz zırhlı, şifreli, halatlı, diskli motor kilidi çeşitlerini sipariş edebilirsiniz.

Güvenlik Sağlayan Motosiklet Kilidi Modelleri

Aracınızı hırsızlık durumlarına karşı korumaya almak için motosiklet alarmı kullanmanız önemlidir. Genellikle mekanik parola ile tasarlanan ürünler hızlı kırılmaya karşı etkili önlem alır, dil kancası dizaynı kolay açılır. Her yaştan müşteri zorlanmadan, yorulmadan, aşırı güç sarf etmeden rahatlıkla kullanabilir. Kablosuz elektrikli motor alarmı ile aracınızı güvende olduğundan emin şekilde dilediğiniz yere bırakabilirsiniz. Ürün tasarımları arasında düz tabanlı, tek parça kalıplı olanlar bulunur. Kullanmadan önce tüm tuşlar dışarı çıkacak şekilde sıfırlanır. Şifre plakasında yer alan sayıları dikkate alarak ilgili düğmeye basılır. Motosiklet kilidi tavsiye eden müşteriler kendi araçlarının güvenliği için seçtikleri ürün hakkında bilgi verirler. Ürünü açmak için alt anahtarı sağ çevirerek çekmek gerekir. Diğer bir adım kilit kirişini kapalı tutarak düğmeyi sıfırlarken sıkıca basmaktır. Motosiklet kilidi zincir çeşitleri arasında çoğunlukla 1,5 metre uzunluğunda olan seçenekler ilgi görür. 3 metre boyunda 10 mm dövme çelik olarak tasarlanan çeşitleri de mevcuttur. Farklı güvenlik beklentisine hitap eden zincirli, şifreli, halatlı ürün modellerini Trendyol'dan inceleyebilir, araçlarınıza bu pratik güvenlik cihazlarını satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Tasarımı ile Motor Kilidi Çeşitleri

Kalın kesilmeyen motosiklet kilidi dışarıdan gelebilecek her türden olumsuz etkiye karşı güvenlik sağlar. Çelik malzeme kesici, delici aletlere karşı dayanıklıdır. Dışarıdan bir müdahale ile kırılamayan, parçalanamayan yapısı vardır. Motor için alarmlı kilit aracınızın olumsuz bir durumla karşılaşması sonucu haber niteliğinde alarm ile bilgi verir. Uzak mesafelerden rahatlıkla duyulan ses kısa zamanda önlem almanıza yardımcı olur. Şifreli, alarmlı motosiklet kilidi aracınızı şifre sayesinde güvenle korumamızı sağlar. Delinme ve maymuncuk etkisine karşı yüksek güvenliklidir. Çelik malzeme ile tasarlanmasından dolayı soğutucu sprey karşında yapısını koruyabilir. Çelik motosiklet çantası kilidi hava koşullarından etkilenmez. Yazın güneşin yakıcı yıpratıcı etkisine karşı da dayanıklıdır. Ürün anahtar ile kilitleme esnasında sesli uyarı verir. Motor alarmı fiyatları sunulan seçeneklerin özelliklerine göre farklıdır. Trendyol’dan ihtiyaç duyduğunuz seçeneği keşfetmek için alternatifleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Motosiklet Kilidi Fiyatları

Şifreli, çelik kaplama, zincirli, diskli model motosiklet alarm fiyatları genellikle farklıdır. Değişik boyutlarda ve değişik özelliklerle tasarlanan seçenekleri kullanım alışkanlıklarınıza göre değerlendirebilirsiniz. Motor alarm seti içerisinde genellikle anahtar, uzaktan kumanda ve kolay takılabilen soketler bulunur. Motosiklet bagaj sele kilidi ile sele altına çantalarınızı güvenle sabitleyebilirsiniz. Çelik kaplama çantalı olan ürünleri seyahatlerinizde değerlendirebilirsiniz. Okulda, parkta, alışveriş esnasında güvenle taşıtınızı muhafaza etmenizi sağlayan alternatif ürünler mevcuttur. Motosiklet kask, koltuk, jant kilidi hem aracının güvenliğine hem de kendi güvenliğine önem veren kişiler için tasarlanır. Zincirli olan modellere alternatif olarak tercih edebileceğiniz halatlı, şifreli tasarımlar garaj kapısı için de uygun şekilde üretilir. Kablosuz motosiklet alarmı ile park ettiğiniz aracınızın kolayca güvenliğini sağlayabilirsiniz. Tasarruflu bir alışveriş için Trendyol’dan motosiklet kilidi fiyatları ile sunulan modelleri inceleyebilir, sipariş vererek kullanmaya başlayabilirsiniz.