Fiyat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Alarm Sensör Merkezi Kilit

" araması için 4555 sonuç listeleniyor
Cata Radar Sensör

CataRadar Sensör

(6)
175 TL
Sepete Git

Alarm Sensör Merkezi Kilit Hakkında Sık Sorulan Sorular

Alarm Sensör Merkezi Kilit Nereden Alınır?

Alarm kilit sensör merkezi için gerekli olan ekipmanlar Trendyol’dan satın alınabilir. Alarm sistemleri için gerekli olan bu kilit sistemleri sayesinde alarmlar doğru çalışır. Aynı zamanda dış etkenlere karşı da korunur. Alarmların sensörlerini takip eden ve kalibrasyonunu sağlayan bu kilit mekanizmaları her zaman gerekli ürünlerdir. Ayrıca hareket kabiliyetini engelleyen unsurların da alarm merkezine erişimini engeller. Alarm sensör merkezi kilitleri ile ev ya da iş yerlerinizin güvenliğini kolayca sağlayabilirsiniz. Hem uzun süreli bir kullanım hem de güvence yaratır. Kilit sistemlerini Trendyol’dan alarak sensörlerin daha iyi çalışmasına öncü olabilirsiniz.

Alarm Sensör Merkezi Kilit Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Arabaların ve kepenklerin alarm sensör merkezi kilit sistemlerini alırken batarya tipine ya da pil kullanımına dikkat etmek gerekir. Ayrıca marka ve modellerin de birbiri ile uyumu olması son derece önemli bir konudur. Bu sayede hem kaliteli hem de güvenilir bir kullanım yakalanabilir. Ayrıca sensörlerin doğru çalışması ve korunması için de bu kilit mekanizmalarının kusursuz performans göstermesi gerekir. Kilitler kişiye özel olarak üretilmelidir. Aynı zamanda sadece ilgili kişiler tarafından kullanılmalıdır. Bu sayede güvenlik önlemleri kusursuzca alınabilir. Mekanizmayı oluşturan her aksamın da kaliteli ürünleri kullanılarak geliştirilmiş olması önemli bir konudur. Bu sayede senelerce kullanabilirsiniz. Ayrıca bozulmasının da önüne geçebilirsiniz.

Alarm Sensör Merkezi Kilit Çeşitleri Nelerdir?

Alarm sensör çeşitleri düğmeli ya da kumandalı olarak üretilir. Genel olarak da arabaların alarm sistemini devreye alan kilit sistemleri kumandalar şeklinde kullanılır. Bu çeşit en sık tercih edilenler arasındadır. Senelerce yıpranmadan veya pili bitmeden kullanılır. Araçların güvenliği için sensörü devreye alan kilit sistemleri ile çalınma ya da zarar görme durumlarını engelleyebilirsiniz. Dükkan ve benzeri yerlerin alarm sensör kilitleri kumandalı ya da düğmeli şekilde dahi tasarlanabilir. Kişisel kontrollere tabi olan bu sistemler kişiye özel olarak çeşitlendirilir. Bu sayede korumaya almak ve sürdürebilme geliştirilir. Kaliteli olarak üretilen alarm sensör ürünlerini alarak korumayı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Kilit çeşitleri kullanılacak alana en uygun şekilde üstün teknolojiler ile tasarlanır. Bu sayede sorunsuz deneyim elde edebilirsiniz.