İlgili Kategoriler
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Yale Kilit

" araması için 264 sonuç listeleniyor
Yale Pencere Kilitı V 304 Beyaz

YalePencere Kilitı V 304 Beyaz

(3)
Pencere Kilitı V 304 Beyaz
99 TL
Sepete Git
Yale Kapı Pencere Emniyet Kilidi V304w

YaleKapı Pencere Emniyet Kilidi V304w

(16)
Kapı Pencere Emniyet Kilidi V304w
99 TL
Sepete Git
Yale Asma Kilit
Hızlı Teslimat
Kargo Bedava

YaleAsma Kilit

(24)
Asma Kilit
165 TL
Sepete Git

Sağlam ve Kullanışlı Yale Kilit Modelleri Trendyol'da!

Şehirlerin kalabalıklaşması ile artan güvenlik ihtiyacına cevap veren temel ürünlerden biri kilitlerdir. Çeşitli kullanım alanlarına sahip olan kilitlere ev ya da bahçe kapılarında, arabalarda, dolaplarda, bisiklet ve motorsiklet gibi araçların güvenliğinin sağlanmasında ihtiyaç duyulur. Güvenlik sistemlerinin önde gelen üreticileri arasında bulunan Yale, üretim hayatına 1868’de başlayarak 1942 yılında Türkiye pazarına dahil olur. Yale kilit Türkiye’de oldukça rağbet görür. Markanın basit tipte güvenlik ürünlerinin üretimi ile başlayan serüveni, akıllı ev sistemlerinin üretimine kadar uzanır. Gelişen teknolojiyi ürünlerinde kullanarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt veren Yale kilit ürünleriyle çeşitli alanların ve eşyaların güvenliğini sağlayabilirsiniz. Evlerde güvenliği artırmak için tercih edilen çelik kapılarda çok kademeli emniyet sistemleri kullanılır. İki ayrı kilitlenme aşamasının yanı sıra, kapının ev içinde kalan kısmına emniyet kelepçesi yerleştirilerek üstün bir koruma sağlanır. Yale çelik kapı kilidi, paslanmaz çelik gövdesi ve malzeme kalitesinin getirdiği sağlamlık ile güven verir. Banyo kapılarında, yatak odalarında pratik bir kullanım sağlayan Yale topuzlu kilit çeşitleri, kapı kolu ile bütünleşmiş bir tasarıma sahiptir. Topuzun çevrilmesi ile kapıyı açıp kapatabilir, odanın içerisinden topuzdaki butona basarak kapıyı kilitleyebilirsiniz. Yale otel tipi kilit çeşitleri, yurt gibi konaklama hizmeti veren yerlerde de yaygın olarak kullanılır. Sizi ve sevdiklerinizi güvende tutacak Yale kilit çeşitleri için Trendyol'da araştırma yapabilir, aradığınız ürünlerin son model tasarımlarını bulabilirsiniz.

Üstün Kalitenin Adresi Yale

Üstün Kalitenin Adresi Yale

Asma modeller, kullanım kolaylığının ve küçük boyutlarının yanı sıra, ekonomik fiyatlarıyla da cazip bir seçenek olur. Bu ürünleri ofislerde, spor salonlarında ve okul gibi kişiye özel dolap kullanılan yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünlerin sağlamlığı açısından gövdenin malzeme kalitesi ve kancasının şekli önemli unsurlardır. Dış mekan kullanımı için seçilecek ürünlerde olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılık, önemli özelliklerden biridir. Modellerin kullanım alanlarına göre kanca kalınlığı ve uzunluğu çeşitlilik gösterir. Bazı ürünlerde kanca yerine kablo kullanılarak müşterilere ekonomik ve güvenli bir seçenek sunulur. Yale asma kilit modellerini çeşitli renklerde ve boyutlarda bulabilirsiniz. Bahçe kapılarının güvenliği için tercih edilen kayar pimli modeller, sağlamlığıyla öne çıkan seçenekler arasındadır. Anahtarla açılan standart modellerinin yanı sıra, şifre ile açılan gelişmiş modelleri de deneyebilirsiniz. Yale şifreli asma kilit modellerin kullanımı birçok avantajı da beraberinde getirir. Anahtarı unutma durumlarının önüne geçen Yale şifreli kilit teknolojisini bisikletler için de kullanmanız mümkündür. Yale bisiklet kilidi modellerinde kalın kabloların üzerine sert vinil kaplama kullanılarak ürünün sağlamlığı maksimum düzeye çıkarılır. Yale U kilit çeşitleri, zincirlenebilen dolap ya da bisiklet gibi yüksek emniyet önlemleri gerektiren yerlere takılabilir. Markanın motosikletler için de özel olarak geliştirdiği ürünler mevcuttur. Yale zincir kilit modellerinin üstün kalitede malzemeleri sayesinde kesilmeleri veya kırılmaları neredeyse imkansızdır. Yale kesilmez kilit hırsızların çok kullandığı yöntemler olan demir makası ile kesmeye ve soğutup çekiçle kırmaya karşı test edilerek satışa sunulur. Marka geleneksel tipteki ürünlerin beraberinde, yüksek güvenlikli yeni nesil ürünler de geliştirir. Yale manyetik kilit sistemleri, bankalar ve hastaneler gibi ciddi güvenliğin gereksinim duyulduğu yerlerde kullanılır. Manyetik sistemlerde mıknatısların karşılıklı tutunma özelliğinden faydalanılır. Çok düşük bir elektrik voltajıyla çalışan bu ürünlerin elektrik kullanımları da oldukça düşüktür. Birçok kapı tipine entegre edilebilir. 1500 kg ağırlığa kadar tutunma gösterebilir. Bu ürünler sensörler ile uzaktan kontrol edilebilir ve otomatik kapılarda kullanılabilir. Markanın zengin ürün skalasını inceleyerek siz de aradığınız ürünü Yale kalitesi ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Gelişmiş Yale Teknolojileri ile Yüksek Güvenlik

Gelişmiş Yale Teknolojileri ile Yüksek Güvenlik

Toplumların gelişmesi ve modernleşmesi ile şehirlerdeki kentleşme şekli ve konutların tasarımları değişir. Müstakil evler yerini çok katlı apartmanlara, mahalleler ise yerlerini sitelere bırakır. Sitelerde ve rezidanslarda gelişmiş güvenlik sistemleri kullanılır. Akıllı ev sistemlerinin de yaygınlaşmasıyla alınan güvenlik önlemleri teknolojiyle harmanlanır. Yale akıllı kilit modülleri, kalitesi ve şık tasarımı ile sıklıkla tercih edilir. Mobil uygulamayla eşleştirilen sistem sayesinde kapının açık veya kapalı olma durumu uzaktan kontrol edilebilir. Eşleştirilen cihaz üzerinden eve kimin ne zaman gelip gittiği takip edilebilir. Anahtar kullanımına gerek bırakmadan üstün güvenlik sağlar. Şifreli veya kartlı kullanılan sistemlerle birlikte, biyometrik teknolojinin tercih edildiği Yale parmak izli kilit sistemlerini müşteri yorumları üzerinden değerlendirebilirsiniz. Yale dijital kilit çeşitlerinin acil durumlar için mekanik anahtar ile açma seçeneğini de opsiyon olarak kullanabilirsiniz. Rutin bakım dönemlerinde, arıza hallerinde veya afet zamanlarında elektrik kesintisi yaşanabilir. Bu kesintilere karşı acil durumlarda pille çalışma fonksiyonu ciddi bir önem kazanır. Akıllı güvenlik sistemlerinin ne kadar enerji harcadığı merak edilen konulardandır. Yale elektronik kilit çeşitleri, birçok fonksiyona karşı yüksek enerji tasarrufu sağlayan A+ sınıf özellikleriyle dizayn edilerek çok düşük voltajlarda çalışır. Güvenlik önlemleri, konutları ve eşyaları korumanın yanı sıra kazaları engellemek için de alınır. Özellikle çocuklu aileler için çok katlı apartmanlarda pencereler ve balkonlar büyük riskler oluşturur. Çocukların balkona tek başına çıkması, pencereden sarkması gibi durumlar aileleri endişelendirir. Yale pencere kilidi, çocuklar için yüksek katlı apartmanları güvenli alanlara dönüştürmeye yardımcı olur, minimal tasarımlarıyla fazla yer kaplamadan pencerelerin kontrolsüz şekilde açılmasını engeller. Hayatınızın her alanında şık dokunuşlarla emniyetinizi sağlayacak Yale ürünlerini önceden kullanan müşterilerin yorumları ve detaylı ürün açıklamaları ile birlikte Trendyol’da bulabilirsiniz.

Birbirinden Cazip Yale Kilit Fiyatları

Birbirinden Cazip Yale Kilit Fiyatları

Yeni bir eve taşındığınızda anahtarın sizden başka kimsede bulunmadığından emin olmak isteyebilirsiniz. Bu durumda kapının göbeğini değiştirmeyi de maliyetli olarak değerlendirebilirsiniz. Yale kilit göbeği ürünleri, basit mekanizması sayesinde ustaya gerek kalmadan kurulum yapmanıza olanak tanır. Anahtar kaybetme durumlarında da alınabilecek hızlı ve pratik bir önlemdir. Delinmeye ve maymuncukla açılmaya karşı dirençli olmasıyla güven verir. Marka, tuzaklı silindir modelleriyle hırsızlık olaylarında silindirin ortadan kırılarak açılmasını engeller. Kapı zorlandığında silindirin ön bölümü kendiliğinden koparak ürünün ortadan kırılmasına imkan vermez. Bu şekilde tuzaklı kısım ayrılmış olur ve mekanizma çalışmaya devam eder. Böylelikle göbeği tekrar değiştirmeniz gerekmez. Yale kapı kilitleri, farklı teknolojilerde ve fonksiyonlarda üretilir. Güvenlik ihtiyacının yüksek olduğu yerlerde elektrikli modelleri kullanarak dışarıdan kontrolsüz girişleri önleyebilirsiniz. Yale elektrikli kilit çeşitleri paslanmaz çelikten üretilen gövdesiyle 350 kilograma kadar tutma kapasitesine sahiptir. Enerji yokken kapalı kalma özelliği ile elektrik kesilmesi durumlarında güvenlik açığı oluşmasının önüne geçer. Elektrikli bir buton ile uzaktan açılıp kapanması da mümkündür. Gün içinde çok fazla kişinin girip çıktığı site kapılarında ve apartman girişlerinde uzaktan kontrol edilebilen elektrikli sistemler, cazip seçeneklerdir. Yale otomatik kapı kilidi içeriden butonlu açılma seçeneği ve daire içerisinden uzaktan kontrol edilebilmesi ile toplu yaşam alanlarına yabancıların girişini engellemek için kullanılır. Her alanda emniyet ihtiyacına yanıt veren markanın ürünleri, müşterilerinin beğenisini toplar. Yale kilit fiyat listesi, ürünlerde kullanılan malzeme kalitesine, ebatlarına, tasarımlarına ve teknolojilerine göre oluşturulur. Markanın sunduğu zengin ürün yelpazesi ile her bütçeye uygun bir seçenek bulmak mümkündür. Yale kilit fiyatları, ürünlerde yer alan çeşitli fonksiyonlara göre değişkenlik gösterir. Markanın ekonomik ve kaliteli ürünlerini Trendyol’da bulabilir, güvenliğin tadını rahatlıkla çıkarabilmek için sipariş verebilirsiniz.