İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Bisiklet Kilidi

" araması için 1622 sonuç listeleniyor

Yüksek Güvenlikli Bisiklet Kilidi Çeşitleri Trendyol’da!

Bisiklet kilitlerine, bisikletleri korumak üzere günlük hayatta çokça ihtiyaç duyulur. Araçların çalınmasını önlemek için yüksek güvenlikli bisiklet kilidi sıklıkla tercih edilir. Birçok farklı modelde ve tasarımda bulabileceğiniz bu ürünler, her tür araca uyum sağlayan yapısı ile tüm müşterileri memnun eder. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak kesilmeyen bisiklet kilidi üretilir. Bu dayanıklı ürünler uzun süre yıpranmadan ilk günkü gibi kullanım avantajı sağlar. Tekerlek ya da sele kısmından bağlayabileceğiniz sabit bisiklet kilidi aracınızın sabit durmasını sağlar. Yokuş aşağı bir konumda park yapmak zorunda kaldığınızda bu ürün ile aracınızı sabitleyebilir, kazaların önüne geçebilirsiniz. Bisiklet için kilit seçerken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de işlevidir. Aracı park etmeniz gereken yere göre zincirli, akıllı, elektrikli, parmak izli, anahtarlı bisiklet kilidi modellerinden birini seçebilirsiniz. Aracınıza uygun modeli belirlemek için boyut ve işlevsellik özelliklerini inceleyebilirsiniz. Geniş gövdeli araçlar için uzun bağlama olanağı sunan, küçük araçlar için çok yer kaplamayan ürünleri tercih edebilirsiniz. Bisiklet kilidi kaliteli ve gelişmiş özellikleri yanı sıra pratik kullanım avantajı sağlayan yapısı ile dikkat çeker. Sabit bir yere kolay bir şekilde bağlayabileceğiniz bu ürünler, dakikalar içerisinde araçlarınızı korumaya almanızı sağlar. Sokakta ya da parkta aracınızı güvenli bir şekilde sabitleyebilmek, zarar görmesini önlemek için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Güvenli, kaliteli bisiklet kilidi modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Bisiklet Kilidi Modelleri

Her İhtiyaca Uygun Bisiklet Kilidi Modelleri

Bisiklet kilidi, ihtiyaca ve işlevselliğe yönelik tasarlanan birçok seçeneğe sahiptir. Kilitlemek istediğiniz araca, boyuta ve kullanım alanına göre farklı çeşitleri bulunur. Bu modeller arasından park etme alışkanlığına ve gidilen yerlere göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Her yere bisiklet ile seyahat eden müşteriler için şifreli bisiklet kilidi doğru bir tercihtir. Belirlediğiniz şifre girilmeden açılmayan bu model, şifreyi bilmeyen kişilerin aracı hareket ettirmesini engeller. Şifre girildikten sonra açılır ve kolay bir şekilde çıkarmanızı sağlar. Alarmlı bisiklet kilidi de şifre girilmeden açılmaya çalışıldığında yüksek ses çıkararak müşteriyi uyarır. Bağladıktan sonra devreye giren alarm sisteminin kırmızı ışık sensörü sayesinde kapanıp kapanmadığı kontrol edilebilir. Akıllı bisiklet kilidi modelleri üst düzey güvenlik sağlayarak müşterileri her anlamda memnun eder. Uzaktan bağlantı ve parmak izi okuyucu gibi gelişmiş özelliklere sahip akıllı modeller, şık tasarım ve yüksek güvenliği bir arada sunar. İçerisindeki akıllı çip seti ve işlemcisi verileri hızlı bir şekilde işleyerek pimin açılmasını sağlar. Birçok parmak izini hafızasına kaydedebilen ürünler, diğer aile üyelerine de kullanım olanağı tanır. Uzaktan kumandalı bisiklet kilidi, kumandası ile kapanıp açılarak pratik kullanım avantajı sağlar. 20 metre uzaklığa kadar kullanılabilen kumanda ile modeli yönetebilirsiniz. Bip sesleri ile açık ya da kapalı konumda olduğunu bildiren bu ürün uzun süre dayanan enerjisi ile büyük beğeni toplar. Şifre girilmeden çıkarılmaya çalışıldığında titreşim ve ses alarmı vererek hırsızları korkutur. Teknoloji ile iç içe geçmiş bu üst düzey performans sergileyen elektronik bisiklet kilidi modellerini, yüksek güvenlik sağlamak için her alanda tercih edebilirsiniz. Uzaktan bağlantı imkanı sunan teknolojik modeller bağlama ve sökme derdi olmadan araçları koruduğu için tercih edilir. Aracın üzerinde sabit bir şekilde durarak alarmı aktif etmenizi bekler. Telefon ya da kumanda yardımıyla komutlar vererek alarmı istediğiniz güvenlik seviyesine çıkarabilirsiniz. Araçların çalınma ve sürücüsüz hareket etme gibi kazalarını önlemek için bisiklet kilidi tavsiye edilir. Siz de araçlarınızı korumak ve uzun süre ilk günkü gibi kullanabilmek için bisiklet jant, sele, gidon kilidi satın alabilirsiniz.

Dayanıklı Yapıya Sahip Sabit Bisiklet Kilidi Çeşitleri

Dayanıklı Yapıya Sahip Sabit Bisiklet Kilidi Çeşitleri

Birbirinden farklı yapıya sahip araç koruma aletleri bulunur. Bu modellerden birini seçmek için ihtiyaçlarınızdan emin olmanız gerekir. İhtiyaç duyduğunuz özelliklere dikkat ederek doğru bir şekilde seçim yapabilirsiniz. Motosiklet kilidi, motosiklet yapısına uygun boyutlarda üretilir. Sağlamlığı ve işlevi bir motosikleti koruyabilecek seviyededir. Tekerlek ya da direksiyon kısmından bağlanabilen bu ürünler güçlü darbelere karşı dayanıklıdır. Kopma ve kırılma gibi kazalar yaşanmaması için çelik bisiklet kilidi de tercih edilebilir. Yüksek güce dahi dayanabilen çelik, ağır olan araçlarda üst düzey güvenlik sağlar. Hızlı ve küçük tasarıma sahip scooter gibi araçlar için özel olarak üretilen modeller bulunur. Scooter kilidi, ince ve küçük alanları dahi sarabilen yapısı sayesinde güvenlik sağlarken üstün performans sergiler. Scooter borusunu sıkıca kavrayabilen sağlam malzemesi, çözülmediğinde park ettiğiniz yerden hareket etmesini engeller. Hırsızların gözünü korkutan bu dayanıklı ürünler ile araçlarınızı koruyabilirsiniz. Ürünün modelleri, bağlamak istediğiniz yere göre değişiklik gösterebilir. Bisiklet U kilit, ismini üretildiği şekilden alır. U şeklindeki borusu araç ile bağlantı yerini çevreleyerek sağlam bir koruma alanı oluşturur. Bağlama noktası ile araç birbirinden uzak kalıyorsa uzun bisiklet kilidi sıklıkla tercih edilir. Uzunluğu sayesinde bağlayacağınız yere kolay bir şekilde uzanır. Aracınızın park halindeyken hareket etmesini engellemek için bisiklet disk kilidi satın alabilirsiniz. Tekerleğe takılan bu ürün dönme işlevini engelleyerek aracın sabit durmasını sağlar. Bayırlarda park etmek zorunda kaldığınız aracınız, bu ürün sayesinde hareketsiz bir şekilde durabilir. Hem çok fazla yer kaplamayan hem de araçlarınızı koruyabilecek bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız katlanır bisiklet kilidi satın alabilirsiniz. Katlanarak küçülebilen bu ürün kullanmak istediğinizde kat kat açılarak yüksek güvenlik sağlar. Kullanmadığınız zamanlarda katlı bir şekilde çok yer kaplamadan saklayabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Bisiklet Kilidi Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Bisiklet Kilidi Fiyatları

Bisiklet kilidi fiyatları belirlenirken ürünün tüm gelişmiş özellikleri göz önüne alınır. Fiyatlar; ürünün malzemesine, boyutuna ve özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Her bütçeye ve her ihtiyaca hitap eden ürün seçenekleri müşterileri her anlamda memnun eder. Size uygun ürünü bulmak için filtreleme seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz. Geçmişten beri tercih edilen bir ulaşım aracı olan bisiklet zincirli kilit ile sabit bir yere bağlanabilir. Sağlam bisiklet kilidi elde etmek için dayanıklı malzemeler sıklıkla tercih edilir. Çelik ve demir gibi yıpranması zor malzemeler bu ürünleri üretirken kullanılabilir. Demir bisiklet kilidi sağlam yapısı sayesinde bir adım öne çıkar. Kırılmayan ve bükülmeyen yapısı aracı çalma sürecini zorlaştırarak hırsızları engeller. Kalın bisiklet kilidi ağır araçları dahi koruyabilecek güce sahiptir. Kalın ve tok yapısı darbelere karşı dayanıklıdır. Hırsızların açmak ya da kırmak için kullandığı aletlere direnç göstererek aracı koruma avantajı sağlar. Zorlu yollarda araç kullanan müşteriler için tasarlanan bisiklet maşa kilidi bulunur. Süspansiyonu sıkıştırarak kullanımını durduran bu model, az güç harcayarak hızlı araç sürme deneyimi yaşamanızı sağlar. İnişlerde ve bozuk yerlerde açılarak süspansiyon tekrar devreye sokulur. Böylece rahat bir şekilde yolculuk yapma fırsatı sunar. Çeşitli renk ve desenlerde dizayn edilen bu ürünler her bisiklet için kullanılabilir. Siyah renk ürünler yetişkinler tarafından sıklıkla tercih edilse de çocukların gözdesi pembe bisiklet kilididir. Her tarz ve ihtiyaca cevap verebilen bu ürünler araçlarınızı gönül rahatlığı ile park edebilmenizi sağlar. Birçok araca uyum sağlayan modeller, cazip fiyat aralığı sunar. Siz de ihtiyacınız olan modeli Trendyol’da inceleyebilir, uygun fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz. Sevdiklerinize araçlarını koruyabilmeleri için bu kaliteli ürünü hediye edebilirsiniz.

Bisiklet Kilidi Nerede Satılır?

Uzun süredir ulaşım aracı olarak kullanılan ve pek çok kişi tarafından tercih edilen bisikletlerin güvenlik nedeni ile kilitlenmelerini sağlayan kilitler genellikle Trendyol’da satılır. Burada bulabileceğiniz son derece güvenlikli ve sağlam bisiklet kilitleri sayesinde rahatlıkla herhangi bir yere park ettiğiniz araçlarınızı kilitleyebilirsiniz. Bisiklet kilidi modelleri; genellikle lastiklere takılan bir aparatı kilitler. Bu sayede bisikletin başka bir tarafından alınıp kullanılmasını engeller. Söz konusu ürün ile kişisel bisikletinizin güvenliğini rahat biçimde sağlayabilirsiniz. Ürünler; hemen her mekanda kullanılabilir. Aynı zamanda sağlam yapısı sayesinde kolaylıkla kırılıp sökülmez. Özellikle bisiklet kilidi satın alırken bu tür önlemlere dikkat etmeniz önerilir. Trendyol üzerinden pek çok farklı tasarıma ulaşabilirsiniz.

Bisiklet Kilidi Nasıl Takılır?

Bisiklet kilidi modelleri; genel olarak lastikler ile demir arasına geçirilerek takılır. Bu sayede lastiklerin dönmesi engellenir. Aynı zamanda başka birinin bisikletinizi alarak gitmesi önlenir. Bisiklet kilidi çeşitlerini lastiklere takabileceğiniz gibi gidonundaki demiri de herhangi bir aparata bağlamanız söz konusudur. Özellikle bunun için tasarlanan sağlam kilitler sayesinde bisikletlere özel alanlarda park yaparak burada aracınızı kilitleyebilirsiniz. Bisiklet kilidi takarken bir diğer husus da anahtarını kaybetmenizdir. Aksi durumda kilidi açmak için farklı yöntemler denemek zorunda kalabilirsiniz.

Bisiklet Nasıl Kilitlenir?

Bisiklet modelleri kilitlenirken genellikle anahtar ya da şifre ile açılan bir aparat alınması gerekir. Bu aparatı bisikletin sürüş için kullanılan demirlerine ya da lastik demirlerine geçirerek kilitleme söz konusudur. Bu noktada amaç; bisikletin hareket etmesini engellemektir. Hareket etmesini engellemek istediğiniz bisikleti kilitlerken lastikleri de kullanabilirsiniz. Bisiklet hareket etmese dahi çalınma ihtimaline karşı aracı sabit bir alana da kilitlemeniz mümkündür. Kilitler farklı çeşitlerde üretilebilir. Kendinize en uygun ve kolay kullanıma sahip bisiklet kilidini satın alabilirsiniz. Bazı kilitler sadece elektronik bir şifre ile açılır. Bazı modeller de klasik asma kilit sayesinde güvenlik önlemi alır. Pratiklik açısından teknolojinin kullanıldığı bisiklet kilitleri ile ilgili işlem daha güvenli ve kolay olarak yerine getirilir. Bisikletin nasıl kilitlendiğini öğrendikten sonra park ettiğiniz alanlarda rahatlıkla aracınızın çalınmasını önleyebilirsiniz.