Boyut/Ebat
Çarşaf Türü
Materyal
Fiyat
Desen
Özellik
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Renk
Ürün Puanı
"

Kırmızı Nevresim Takımı

" araması için 2325 sonuç listeleniyor

Kırmızı Nevresim Takımı Tüm Canlılığı ile Sizleri Bekliyor

Kırmızı nevresim takımı modelleri yatak odasına şık ve iddialı bir görünüm katan vazgeçilmez tekstil ürünleri arasında yer alır. Kırmızı rengin harmonisini taşıyan ürün seçkileri, sahip oldukları yumuşak doku opsiyonuyla uykularınıza benzersiz bir konfor katar. Farklı yatak ölçülerine uyumlu olacak şekilde üretilen nevresim takımları, kolay temizlenebilme özellikleri ve pratik bir kullanım olanağı vermeleri ile de pek çok kullanıcının tercihidir. Alışkanlığınıza bağlı olarak içerisinde çarşaf bulunduran kırmızı nevresim takımlarını tercih edebilir, konfor ve dekoru bir araya getirebilirsiniz. Yanı sıra kırmızı renk, nevresim takımı çeşitlerinde kendini başarılı bir şekilde yansıtarak bulunduğu ortama sıcaklık getirir. Kırmızının cazibesi ile büyüleneceğiniz çeşitli ürün seçkilerine göz atarak evinize şık bir tasarım esintisi getirebilirsiniz. Dikkat çeken özelliği ile kırmızı rengin yaydığı enerjiye avantajlı fiyatlarla ulaşabilmek için Trendyol’un geniş ürün yelpazesinden faydalanabilirsiniz!

Enerjik Etkisiyle Kırmızı Nevresim Takımı Modelleri

Enerjik Etkisiyle Kırmızı Nevresim Takımı Modelleri

Kırmızı nevresim takımları; dokularına, ölçülerine ve desenlerine göre değişiklik gösterir. Yetişkinlerin kullanımı için tasarlanan çift kişilik nevresim takımı modellerinde standart ve battal boy çeşitleri sunulur. Kış aylarının gözdesi kırmızı pamuk saten nevresim takımı ürün seçeneklerine şans vererek hijyen ve tasarımın getirdiği keyifli etkiyi yaşayabilirsiniz. Yanı sıra yaz mevsiminde saten kumaşlara alternatif olarak kırmızı keten kumaşları tercih edebilir, konforlu bir uyku çekebilirsiniz. Öte yandan daha çok çeyizlik veya misafir için kullanılan kırmızı nevresim saten seçkisi, içerdiği yumuşak doku sayesinde sağlıklı ve rahat bir uykuya olanak tanır. Aynı zamanda saten nevresim takımları, sağladığı görüntü itibariyle de zarif bir görüntü sunar. Trendyol’da geniş ürün yelpazesi ile sunulan nevresim takımı seçkileri, kırmızı rengin enerjisinden faydalanarak sizi ve evinize gelenleri dinamik bir moda sokar. Çeşitli markaların kalitesi ile özgünleşen seçkin tasarımlar arasından kişisel zevkinize hitap edeni seçerek, tek tıkla güvenilir alışverişin keyfine varabilirsiniz!

Kırmızı Rengin Ruhundan İlham Alan Nevresim Takımları

Kırmızı Rengin Ruhundan İlham Alan Nevresim Takımları

Doğru yatak ve yastık seçiminin önemi kadar nevresim takımının da doğru seçilmesi elzemdir. Huzurlu ve dingin bir uykunun anahtarı olan nevresim takımları, kırmızı rengin çarpıcı etkisiyle bulunduğu ortama coşku ve duygu yoğunluğunu getirerek samimi bir atmosfer yaratır. Özgün dizaynın şıklıkla buluştuğu nevresim takımları, kırmızı rengin ruhundan ilham alarak tasarlanır. Kırmızı puantiyeli nevresim takımlarının monokrom renk geçişleri ile otantik tarzın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, yalnıza düz kırmızı nevresim takımı alternatiflerine şans vererek yatak odanıza sade ancak şık bir hava katabilirsiniz. Daha çok pamuk ve polyester içeren ürünler, her mevsim kullanıma uygun olmakla beraber, yatak odasına çarpıcı bir hava getirir. Çok tercih edilen, sınırsız bir hayal gücüyle tasarlanmış kırmızı ekoseli nevresim takımı modeli ile daha dinamik bir görüntü yakalayabilirsiniz. Tutkunun rengi olan kırmızı rengin albenili tasarımlarla buluştuğu nevresim takımı seçkileri ile göz kamaştıran bir odaya sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Kırmızı Nevresim Takımı FiyatlarıTrendyol’da

Avantajlı Kırmızı Nevresim Takımı FiyatlarıTrendyol’da

Samimiyetin ve sıcaklığın rengi kırmızının buluştuğu nevresim takımı fiyatları; modelin boyutuna, tasarım detayına, kumaş içeriğine ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Çeyizlerin gözdesi kırmızı kalpli nevresim takımı modellerine göz atarak rahat ve şıklığı bir arada yaşayayabilirsiniz. Yanı sıra kırmızı ruhunun sıra dışı tasarımlarla harmanlandığı kırmızı desenli nevresim takımı seçkilerine şans vererek odanızın atmosferini değiştirebilirsiniz. Günlük kullanım için sunulan nevresim takımı seçkileri, çeyizleri süsleyen albenili tasarımlardan daha farklı bir fiyat aralığında seyredebilir. Siz de Trendyol’un gelişmiş filtreleme fonksiyonundan faydalanabilir, şık ve nitelikli kırmızı nevresim takımı modelleri arasından arzu ettiğinizi satın alarak konforlu uykular vadeden ürünlerin etkisini yaşayabilirsiniz.