placeholder
"

Nevresim Dünyası

" araması için 796 sonuç listeleniyor

Nevresim Dünyası Binlerce Çeşit Ürünü ile Sizleri Bekliyor

Evlerin olmazsa olmazları arasında yer alan ürünlerin başında nevresim takımları gelmektedir. Her zevke uygun olarak tasarlanan nevresim takımları oldukça fazla çeşitliliği bulunmasından dolayı insanların kendilerini yansıtan modellere rahatlıkla erişmesini sağlamaktadır. Ev tekstil ürünleri arasında yer alan nevresim takımları, yatak odalarının en sevilen parçaları arasında yer almaktadır. Aranılan tasarımlar kolay bir şekilde bulunmaktadır. Nevresim Dünyası, bünyesi altında yer verdiği nevresim takımlarıyla kullanıcılarına çeşitlilik sunmaktadır. Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan bu marka, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak düzeyde üretimler yapmaktadır. 1960 senesinde kurulan Bayramoğlu Alışveriş Merkezleri bünyesinde faaliyet gösteren Nevresim Dünyası 2007 yılından ev tekstili ve ev aksesuarları alanında üretimler yapmaktadır. Farklı tasarımlarla dikkatleri üzerine çeken Nevresim Dünyası nevresim çeşitleri üzerinde kullanmış olduğu kumaşlarla farklılık yaratmaktadır. Oldukça zarif ve şık görünümlü nevresim takımları yatak odalarına güzel bir hava katmaktadır.

Nevresim Dünyası Ürünleri

Nevresim Dünyası Ürünleri

Rahatlığın ve şıklığın ön planda olduğu nevresim takımları yatak odalarında en fazla dikkat edilerek seçilen ürünler arasında yer almaktadır. Desenli ve renkli tasarımlara sahip olan nevresim takımları şık yapısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Kadın ve erkeklerin kullanacağı şekilde üretilmesinin yanı sıra çiftlerin birlikte kullanacağı şekilde de tasarlanan nevresim takımları, oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Çocuklara özel olarak da üretilen nevresim takımları, genellikle çizgi film karakterlerinden oluşmaktadır. Oldukça geniş bir kitleye hitap edebilme özelliği bulunan nevresim takımlarında yer alan renk seçenekleri sayesinde de arzu edilen modellere sahip olabilmek mümkün. Genç odasının vazgeçilmesi arasında yer alan 3D Nevresim Dünyası modeli, son zamanları popüler tasarımları arasında yer almaktadır. Yatak odasında canlılık isteyen kişiler, canlı renkleri barındıran nevresimleri tercih etmektedir. Bu noktada nevresim dünyası 3d saten nevresim takımı devreye girmektedir. Parlak bir dokusu bulunan bu model sayesinde yatak odasında aranan canlılık bulunmaktadır. Desenli tasarımı bulunan bu nevresim takımı ile yatak odalarına renk ve güzel bir hava katarak, zarif bir görünüm sunmaktadır. Nevresim takımları, mevsimlere özel olarak da sunulmaktadır. Nevresim Dünyası 4 mevsim aylarında da kullanılabilecek tasarımları bünyesinde bulundurmaktadır. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan bu marka, yediden yetmişe herkese hitap etmektedir. Rahatlık ve şıklığa dair nevresim takımlarını müşterilerine sunmaya devam eden Nevresim Dünyası terletme yapmayan, renkli tasarım, desen çeşitliliği ve konforlu ürünler sunmaktadır.

Nevresim Dünyası Ürün Modelleri

Nevresim Dünyası Ürün Modelleri

Nevresim takımı kişinin isteklerine ve zevkine göre modellerle her yaştan kişilerin kullandığı bir üründür. Her müşterinin istekleri doğrultusunda yüzü aşkın değişik renk ve desen içeren modeller bulunmaktadır. Çeyiz alışverişi yapan kişilerin özellikle tercihte bulunduğu Nevresim Dünyası, çok fazla model yelpazesiyle adından söz ettirmektedir. Bu marka nevresim takımlarını tek ve çift kişilik olarak sunmaktadır. Yatakların boyutuna göre nevresim takımlarına şekil veren bu marka, kişilerin tercihlerine göre üretimler yapmaktadır. Nevresim takımları içerisinde yer alan çarşaf, yastık kılıfı ve nevresim yatak odalarının olmazsa olmazları arasında yer almasının yanı sıra ev içerisinde her daim bir yedeği bulunan, misafirler geldiği zaman bile ihtiyaç duyulan eşyalar arasında yer almaktadır. Oldukça kullanışlı olan bu nevresim takımları, evlerin en önemli parçası olarak görülmektedir. Nevresim Dünyası yatak örtüleri alanında da geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Müşterilerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yatak örtüsü üretimi yapan bu marka, farklı desen, renk ve tasarımlar sunmaktadır. Yatakların üzerini kapatma amacıyla tercih edilen yatak örtüleri, bunun yanı sıra yorgan ya da pikelerin üzerine de örtülmektedir. Nevresim Dünyası pike takımları ile de müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Pike kullanımı yaz aylarında olmaktadır. İnce bir kumaştan yapılan pike takımları, yaz aylarında yatan kişinin üstüne örtülerek rahat ve konforlu bir uyku sağlamaktadır. Kış aylarında kullanılan parçalar ise daha farklı bir kullanım sunmaktadır. Kış mevsimlerinde ve soğuk havalarda genellikle yorgan tercih edilmektedir. Nevresim Dünyası çift kişilik yorgan seti ile kış aylarının vazgeçilmezi arasında yer alıyor. Yorgan seti içerisinde yer alan yorganın ebatları standart olarak 195 x 215 cm olarak sunulmasının yanı sıra yastığın ebatı ise 50 x 70 şeklinde satışa çıkmaktadır. İçi elyafla doldurulan bu set, kış aylarında rahat ve sıcacık bir uykunun vazgeçilmezi durumunda yer alıyor. Nevresim Dünyası yatak odasına dair parçaları farklı setler halinde sunmanın yanı sıra tek tek şekilde de sunmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre satılan bu ürünler, bebek ve çocuk odalarını da süslemektedir. Nevresim Dünyası nevresim modelleri arasında kız çocukları düşünülerek üretilen ürünlerde genellikle pembe tonları ve prenses baskılarının yer aldığı modeller tercih ediliyor. Erkek çocuklarına özel olarak üretilen nevresim takımlarında ise genellikle araba ve süper kahramanların yer aldığı modeller kullanılıyor. Tek kişilik şeklinde satılan çocuk nevresim takımları oldukça renkli bir görünüme ve tasarıma ev sahipliği yapmaktadır. Nevresim Dünyası nevresim kullanımı ise oldukça basittir. Set içerisinde gelen yastık kılıfları yastıkla kaplanmakta, çarşaf yatağa serilmekte ve nevresimin içerisine yorgan yerleştirilmektedir. Bu işlemler yapıldıktan sonra ise nevresim takımı kullanılabilir duruma gelmektedir.

Nevresim Dünyası Ürün Fiyatları

Nevresim Dünyası Ürün Fiyatları

Nevresim Dünyası nevresim seçimi yaparken modeller üzerinde yer alan detaylar ve tasarımlar göz önüne alınmalı ve özelliklerine bakılmalıdır. İlk olarak hangi mevsimde kullanılacağına karar vererek kalın veya ince kumaşlardan dokunan modeller arasında seçim yapılmalıdır. Yatak odasına nasıl bir görünüm katacağı ve üretim aşamasında kullanılan malzemelerin kalitesi de seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer almaktadır. Nevresim Dünyası bünyesinde yer alan nevresim takımları, kullanıcıların güzel ve rahat bir uyku çekmesi ve herhangi bir kaşıntının önüne geçilebilmesi için son derece kaliteli kumaşlardan üretimi yapılmaktadır. Nevresim Dünyası nevresim özellikleri arasında yıkama sonrasında çekme ve akma problemlerinin olmaması müşterilerin memnuniyet sağlamasına olanak tanıyor. Bunun yanı sıra pamuk karışımlı olması ve kolay ütülenebilir özelliğinin bulunması kullanıcıların oldukça dikkatini çekmektedir. Nevresim Dünyası nevresim kullananlar bu özelliklerle beraber ürünlerde yer alan hafif hava geçirgenliğinden memnun kalmaktadır. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan nevresim takımları sadece evlerde değil aynı zamanda otel, apart ve yurt gibi konaklama alanlarında da kullanılmaktadır. Uzun süreli bir kullanıma sahip olmak için belirtilmiş olan talimatlara adım adım izlenilmesi gerekir. Pamuktan üretilen nevresim takımlarının dokuları neticesinde düşük sıcaklıklarda yıkanması gerekir. 30 veya 40 derecelerde yıkanan nevresim takımlarının ters çevrilerek yıkanması üzerlerinde yer alan desen ve baskıların daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Hava geçirgenliğinin bulunduğu pamuk içerikli nevresim takımları, kullanım açısından oldukça kullanışlı bir üründür. Tercihin bu modellerden yana kullanılması yatakta yatarken rahat hareket edilebilir ve konforlu bir uykuya dalınabilir. Geniş yataklara özel olarak üretilen modellerde desen ve tasarım seçeneği de oldukça geniştir. Bu kadar geniş bir yelpazeye sahip olan nevresim takımlarının fiyat skalası da oldukça geniştir. Nevresim Dünyası nevresim fiyatları oldukça geniş bir yelpazeye sahip olarak kullanıcıların karşısında yer almaktadır. Trendyol üzerinden Nevresim Dünyası yorumlarını inceleyebilir, Nevresim Dünyası nevresim tavsiyeleri doğrultusunda siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.