"

3D Nevresim Takımı

" araması için 5464 sonuç listeleniyor

3d Nevresim Takımı Seçenekleri ile Konforlu Yataklar Trendyol'da!

Bir nevresim, yatak odası dekorasyonunun kahramanı olabilir. Tabii seçim yaparken nelere dikkat etmemiz gerektiğini bildiğiniz sürece. Nevresim takımları, en soğuk aylarda sizi sıcak tutan yorganı örtmek için kullandığınız tekstil elemanıdır. Bu sayede ona daha zarif, modern ve özgün bir estetik, daha yumuşak ve daha hoş bir dokunuş kazandırabilirsiniz. 3d nevresim takımı çeşitleri için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.

3d Nevresim Takımı Çeşitleri

3d Nevresim Takımı Çeşitleri

Farklı boyutlarda çift kişilik 3d nevresim takımı bulunmaktadır. Bir yandan, genellikle çoğu durumda 135 cm, 150 cm, 180 cm veya 200 cm olan genişliği hesaba katmalısınız. Aynı şekilde, uzunluğu da unutmamalısınız. Varsayılan olarak bu ölçü genellikle 190 cm'dir. Bununla birlikte, 200 cm ve 220 cm'ye kadar olan daha fazla üç boyutlu nevresim takımları vardır. Hepsi çift olarak uyumak için ideal. Ancak, örneğin 150 x 190 cm bir yatağınız varsa, tam olarak o boyutta olan nevresimlere bakmamalısınız. En az 220 x 240 cm boyutlarında olmalı ki, onları karakterize eden o estetik ve zarif düşüşü gösterebilsinler. Yastıkları da hesaba katmanız lazım. Çünkü şiltenin tüm genişliğini kaplayan bir yastıkta uyumak, iki küçük yastıkla yatmakla aynı şey değildir. Tüm bunları göz önünde bulundurursanız, bütün seçenekler arasından sadece en beğendiğiniz tasarımı seçmeniz kolaylaşır. Nevresimler, kendi vücudumuzdaki mikrop ve bakterilerden korumak için yorgan dolgusunu örten kısımdır. Ve yorgan ve yatak örtülerini yıkamak biraz zahmetli olabileceğinden nevresimler çok daha pratik, rahat ve kolaydır. Nevresimi çıkarıp diğer çarşaf ve örtülerimizle birlikte yıkamak çok daha pratiktir.

3d Nevresim Takımı Seçenekleri

3d Nevresim Takımı Seçenekleri

3d nevresim takımı kullananlar tarafından yapılan yorumlara göre ürünler oldukça verimli ve dayanıklı. Aynı zamanda ortamda iyi bir görüntü sunuyorlar. 3d nevresim takımı modelleri her tarz ve ihtiyaca hitap eden seçenekler barındırıyor. Üstelik 3d nevresim takımı fiyatları da ekonomik. Bir diğer önemli nokta ise, birçok kişinin yılın zamanına göre nevresim değiştirmeyi sevmesidir. Yaz aylarında keten gibi daha hafif kumaşları tercih ederken, yılın daha soğuk aylarında daha dayanıklı kumaşları tercih ederler. Buna ek olarak, bazı insanlar yataklarını sıcak tutarken daha eksiksiz ve kişiselleştirilmiş bir renk yelpazesi sunan bir yorgan veya battaniyenin örtülerini bir araya getirmeyi severler. İster mevsim değişikliğinden, ister yatak odamıza yeni bir dokunuş yapmak istediğimizden olsun, bir nevresimi değiştirmek, tüm yorganı değiştirmekten çok daha kolay ve ucuzdur. Satılan nevresimlerin çoğu, yorganı yerinde tutmak için çentikler, düğmeler veya klipsler içerir. Böylece kaymasını veya topaklanmasını önler. İster modern bir eviniz olsun, ister daha klasik bir eviniz olsun, zevklerinize ve yaşam tarzınıza mükemmel uyan nevresimi Trendyol ile bulabilirsiniz.

3d Nevresim Takımı Modelleri

3d Nevresim Takımı Modelleri

Nevresimler, yorganı korumak ve daha dayanıklı hale getirmek için temel bir unsurdur. 3d nevresim takımı çift kişilik ve 3d nevresim takımı tek kişilik gibi pek çok farklı ürün çeşidi vardır. Nevresim, dolgulu veya dolgusuz, sabah kalktığınızda odayı hızlı bir şekilde organize etmenin yanı sıra yılın herhangi bir zamanında rahat bir dinlenme yapmanızı sağlayan yatak takımıdır. Nevresim, yorgan ile alt çarşaf arasında bir ara unsurdur. Yatak örtüsü, battaniyeler veya geleneksel yorganlar gibi odanın dekorasyonunun bir başka önemli elemanıdır. Ayrıca odayı minderler, yatak başlıkları ve perdelerle birleştirerek dekore ederler. Eve kişilik katan pek çok sade ve desenli model bulunmaktadır. Ekstra yumuşak saten bir yüzeye sahiptir ve dokunuşu çok hoştur ve pamuğu sayesinde çok daha hoş bir sıcaklık ve daha fazla konfor sağlamaya yardımcı olur. 3d nevresimler yıkamada ekstra yumuşak bitişler, yüksek çözünürlüklü baskı, yüksek garanti ve renk haslığı sağlayan dünya tekstil pazarındaki en son teknolojidir. 3d nevresim takımı yorumları ve çok daha fazlası için Trendyol'a göz atabilirsiniz.