placeholder
"

Nivea Roll on ve Stick

" araması için 1026 sonuç listeleniyor

Nivea Roll On Modelleri ile Temiz ve Hoş Koku

Hemen her kişinin en doğal ancak en kolay çözümü bulunan sorunlarından biri de terlemedir. Terlemek insan doğasında olan ve doğal bir süreçtir. Terleme yolu ile vücudunuzdan su çıkışına imkan sağlamış olursunuz. Ancak terlemek için özellikle bir aktivite yapmaya gerek yoktur. Spor, kardiyo gibi nabzın daha hızlı attığı aktiviteler sonucu ise daha çok terlemek mümkündür. Ancak terlemeyi istenmeyen bir durum haline getiren ana faktörler oluşan koku ve ter izleridir. Özellikle siyah giysilerde oluşan beyaz ter lekeleri ve beyaz giysilerde oluşan sarı ter lekeleri hem oldukça rahatsız edici bir görüntü oluştururken hem de giysilerinizin kullanım ömrünü kısalmaktadır. Aynı zaman da lekeler dışında oluşabilecek ter kokusundan çoğu kişi rahatsız olmaktadır. Bu kokuyu gizlemek için parfüm gibi oldukça ağır kokular kullanılmaktadır. Ancak bu kullanım hem yeterli olmamakta hem de güzel olan parfüm kokuları ile ter kokusunun karışması sonucu ortaya hoş olmayan kokular çıkabilmektedir. Bu nedenle parfüm yerine deodorantlar kullanılmaldır. Deodorantlar, sprey formunda ya da roll on formunda olabilmektedir. İki kullanımı da koltuk altı bölgesine uygulanması sonucu kullanılır. Deodorantların esas amacı başlarda ter kokusunu engellemek iken şuan koltuk altına bakım yapan, koltuk altı kararmalarını önleyen hatta ter lekelerini engelleyen pek çok çeşit deodorant bulunuyor. Tüm bu deodorant çeşitleri hemen her kesimden kişinin ilgisini çekmektedir. Ancak bu konuda da öncü olan bir marka vardır. Nivea, yıllardır ilerlediği sektörde en iyiler arasında yer almakla beraber hemen herkesin deodorant diyince aklına gelen ilk isimlerden olmaktadır. Nivea pek çok farklı çeşit ve özellikte ürettiği ve tasarladığı deodorantları ile hemen her zevkten kişiye hitap etmeye devam ediyor. Nivea cool kick roll on, Nivea silver protect roll on, Nivea deodorant roll on, Nivea dry comfort roll on, Nivea fresh natural roll on, Nivea dry impact roll on modellerine ulaşabilirsiniz.

Nivea Roll On Çeşitleri

Nivea Roll On Çeşitleri

Nivea güzellik sektörü denince ilk akla gelen isimler arasındadır. Yıllardır süre gelen tecrübesi ile hemen her kesimden kişiye pek çok kişisel bakım ve daha pek çok farklı ürün sunan Nivea hem oldukça kolay ulaşılabilir olmakla beraber ürün kitlesinin de oldukça geniş olması sayesinde pek çok kullanıcıya hitap ediyor. Aynı zaman da pek çok farklı probleme uygun olarak tasarlanan ürünleri ile hemen herkesin derdine yardımcı olmaya çalışan Nivea özellikle deodorant dendiğinde ilk akıllara gelen markaların başındadır. Nivea deodorantlar iki farklı yapı ile karşınıza çıkmaktadır. Bunlardan ilki sprey formunda olan deodorantlar iken ikincisi ise stick yani roll on yapılardır. iki yapıda da koltuk altına uygulama yapılır. Ancak bu ürünler seçilirken de pek çok farklı özelliğe bakmak gerekir. Bunun en büyük nedeni Nivea roll on’ların çok fazla çeşidinin olmasıdır. Nivea Men ve Nivea Women olarak iki ayrı kategoriye ayrılan roll on ve deodorantlar hemen her koku ve zevke hitap ediyor. Nivea’nın hem kadın hem erkekler için aynı işleve sahip olan black and white ürünü en sık kullanılan ürünlerden biridir. Nivea black and white roll on ürünün bu kadar fazla tercih edilmesinin ana sebebi siyahları siyah beyazları beyaz olarak kalmasını sağlamasıdır. Özellikle çok terlenen durumlarda çok sevdiğiniz giysileriniz dahi beyaz ise sarı ter lekesi siyah ise beyaz ter lekesi oluşturabilmektedir. Bunun en büyük nedeni terin tuzlu yapısıdır. Ancak Nivea Black and White roll on ile hem bu lekeden kurtulabilir hem de ter kokusunun yerini ferah kokulara bırakabilirsiniz. Bu gibi pek çok farklı Nivea roll on vardır.

Nivea Roll On Özellikleri

Nivea Roll On Özellikleri

En çok tercih edilen Nivea roll on çeşitlerinden yola çıkarak özellikle kullanıcıların en çok beğendiği roll onların özelliklerine bakılacak olursa, en çok tercih edilen çeşitlerin başında Nivea Fresh Active görülür. Nivea Men koleksiyonu içerisinde yer alan bu ürün 48 saat tam koruma sağlarken aynı zaman da etkili kokusu ile de 48 saat boyunca sizi ter kokusundan koruyor. Nivea Women koleksiyonu içerisinde ise daha çeşitli ürün kriterleri bulunmaktadır. Bunlar içerisinden en sık tercih edilen, Deo Beauty Elixir ürünüdür. Ürün şık ambalajı ile daha ilk anda dikkatleri üzerine çekerken aynı zaman da içerisinde alkol ve alüminyum bulunmaması sayesinde hem oldukça sağlıklı ve doğaya zararı yoktur. Aynı zaman da içerisinde yer alan serum sayesinde nazik bakım yaparken koltuk altında oluşabilen kararmaları da eşitlemeyi amaçlar. Kokusu da hafif bir bebek pudrası gibi olması ile de hemen her kesimden kişinin beğenisini kazanmaktadır. Aynı şekilde doğallığı ön planda bulundurmak isteyenler için niveanın naturally good doğal yeşil çay özleri roll on ile içeriği tamamen temiz ve doğal ürünler olan bu ürün ile 24 saat doğal bir kalkan sağlamış olacaksınız. Bu sayede hem doğallığı hem de temizliği tek bir alan da toplamış olursunuz. Powder Touch ile de hızlı kuruma ve yumuşak koltuk altı hissini yaşayacaksınız. Nivea powder touch roll on, Nivea roll on 100ml, Nivea stick roll on olanlarına Trendtol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Nivea Roll On Fiyatları

Nivea Roll On Fiyatları

Nivea roll on kullanan pek çok kişi bulunmaktadır. Nivea pek çok kişinin geçmişten bu güne kadar devam eden ürün ağının gelişmesi ile beraber oldukça fazla ürün çeşitliliğine neden olmaktadır. Aynı zaman da Nivea yıllardır bu sektörde olması nedeniyle de oldukça tecrübeli bir biçimde ihtiyaçları karşılayacak oranda tecrübe ile ürünler tasarlamak ve satışa sunmaktadır. Bu bağlamda Nivea oldukça kaliteli ve doğru ürünleri ile hemen herkesin hayatına dokunmaktadır. Bu dokunuşlardan birisi de istenmeyen ter kokusuna karşı olmaktadır. İstenmeyen ter kokusuna karşı Nivea pek çok farklı koku ve içeriğe sahip olan pek çok roll on üretmekte ve tüm bu ürün çeşitliliği içerisinde hemen her kesimden kişiye hitap etmektedir. Pek çok ürünü olması nedeniyle yorumlar da pek çok farklı çeşitliliğe ayrılıyor. Hemen her ürün hakkında olumlu yorumlar bulunan Nivea roll on ailesi için özellikle istenmeyen kokuları uzun süreler koruması ve bu korumayı sağlarken oldukça etkili olması ile öne çıkarken kokularının hemen herkesin beğeneceği şekilde ayarlanması ve çok ağır kokuların olmaması da oldukça beğenilmektedir. Bunun ile birlikte pek çok kullanıcı Nivea roll on ailesi içinde bulunan ürünlerin kalıplarını da oldukça beğenilmektedir. Nivea roll on ailesi içerisinde olan her bir çeşit ürünün içerisinde yer alan ürünlere uygun olarak tasarlanan dış kalıpları ile de sadece kötü kokuyu engellemek ile kalmıyor aynı zaman da kullanım esnasında sağladığı şık görüntü ile görüntü beğenisi sunuyor. Aynı zaman da ürünlerin cam şişe içerisinde bulunmasını da oldukça beğenen kullanıcılar cam şişe içerisinde olması nedeniyle de Nivea roll on ürünlerini tercih etmektedir. Nivea roll on kullananların görüşlerine ulaşabilirsiniz.