placeholder
"

Tupperware Suluk ve Matara

" araması için 1156 sonuç listeleniyor

Tupperware Suluk ve Matara Modelleri ile Sağlıklı İçim

Suluk ve matara kullanımından hoşlanıyorsanız, sağlıklı plastiği sayesinde içeceklerinizi her an taze tutan Tupperware ürünlerini inceleyebilirsiniz. Sağlıklı plastik ve metal malzeme seçenekleriyle, suları ve diğer içeceklerinizi güvenle muhafaza eden Tupperware matara, içeceklerin bekledikçe plastik malzemeden etkilenmesi gibi riskleri taşımamaktadır. Suyun ve diğer içeceklerin tadının bozulmasını engelleyen Tupperware suluk modelleri, farklı boyut ve tasarım seçenekleriyle sizler için en ideal modeli sunacar. İdeal model ve renk seçenekleri arasından, istediğiniz boyutlardaki suluk ve mataraları tespit ederek, yanınızda taşıyacağınız içecekleri daha keyifli hale getirebilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip olan Tupperware su matarası ve sporcu matarası modelleri, kullanım alanına göre ideal fonksiyonları tasarımında sizlere sunmaktadır. Okula giden çocukların yanında içecek ve su göndermek isterseniz, istediğiniz boyutlardaki su şişeleri ve mataraları Tupperware modelleri arasından temin edebilirsiniz. Pipetli suluklar için aradığınız renk ve boyut seçenekleri bulunuyorsa, bu özelliklere uygun olan ürünleri filtre bölümünden rahatlıkla temin edebilirsiniz.2 litrelik büyük boy su şişeleri için ideal tasarım hazırlayan Tupperware, su şişlerinin daha az yer kaplamasını ve daha fazla suyu içine almasını sağlamıştır. Aradığınız kriterlere uygun olan su şişelerini belirledikten sonra, seçimlerinizi anında siparişe dönüştürebilirsiniz.

Suyu Sağlıkla Koruyan Tupperware Suluk Çeşitleri

Suyu Sağlıkla Koruyan Tupperware Suluk Çeşitleri

İçme suyunuzu her an yanınızda taşımanızı sağlayan Tupperware suluk 750 ml ve 1 litre gibi boyut seçenekleriyle, çantalarınızda istediğiniz miktarda suyu saklamanızı sağlamaktadır. Farklı boyut seçenekleriyle, dışarı çıkarken istediğiniz özellikteki suları yanınızda taşımanızı sağlayan Tupperware 1 lt suluk modelleri, kapağı çıkabilen ya da pipetli olarak sunulan farklı seçeneklerle çeşitlilik sağlamaktadır. Kapaklı ya da pipetli gibi seçeneklerle, çocuklar ve yetişkinler için su içmeyi daha eğlenceli hale getiren Tupperware matara modelleri arasından seçim yapmak için aradığınız kriterleri filtre bölümünde belirtmeniz yeterli olur. Matara için sıcak ve soğuğa karşı dirençli modelleri tercih ederseniz, sıcak ve soğuk içeceklerinizi uzun süre aynı şekilde muhafaza edebilirsiniz. Sıcak ve soğuk geçirmeyen termos tasarılarıyla, Tupperware matara modelleri içeceklerinizi daha özel hale getirmektedir. Yanınızda taşıyacağınız içeceklerin tüm zararlı ışınlardan ve kirlilikten korunması için özel olarak hazırlanan Tupperware mataraları, içeceklerin tadının bozulması gibi riskleri tamamen engellemektedir. Hava geçirmeyen kapakları sayesinde, su ve diğer içeceklerinizin havayla teması engellenmekte ve tatlarında değişiklik oluşması gibi riskler minimuma indirilmektedir. Sıcak veya soğuk içeceklerinizi saklayabileceğiniz suluk ve mataralar, buzdolabında rahatlıkla kullanılmaktadır. İçeceklerinizi şişe içerisinde soğutmak istemeniz durumunda, mataraları buzluğa ya da dondurucuya koyabilirsiniz. Bulaşık makinesinde de yıkamaya uygun olan Tupperware suluk 1 lt ve 2 lt gibi, seçenekleriyle ideal kullanım imkanı sunmaktadır. Büyük boy modelleri tercih ederek, piknik ve seyahat gibi etkinliklerde istediğiniz miktarda içeceği sağlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Büyük boy modellerde sunulan tasarım seçenekleri arasında tercih yaparak, sularınızı pipetli kapaklar ya da normal açılır kapaklar ile kolaylıkla içebilirsiniz. Renk ve model seçimlerini sizlere bırakan Tupperware, sunduğu farklı renklerle su içmeyi daha heyecanlı hale getirmektedir. Yanınızda taşıyacağınız suları çantanızda kolaylıkla saklamak isterseniz, standart pet şişe boyutunda hazırlanan Tupperware suluk 500 ml tasarımlarını inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan boyut ve tasarımdaki suluklar arasında seçim yapmadan önce Tupperware suluk fiyatları için filtre bölümünden bütçe ayarlaması yapabilirsiniz. Seçtiğiniz fiyat aralığına sahip olan sulukları inceledikten sonra, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Her Yaşa UygunTupperware Matara Modelleri

Her Yaşa Uygun Tupperware Matara Modelleri

Bebeklerinizin suya alışma sürecinde kullanabileceğiniz Tupperware bebek suluk modelleri, farklı boyut seçenekleriyle çantalarınızda rahatça taşımanızı sağlamaktadır. Bebeklerin ilk su bardağı deneyimlerini sağlıklı hale getiren bebek sulukları, pipetli ve emzikli seçenekleriyle Tupperware farkını sizlere yaşatmaktadır. Bebek suluk ve mataralarını mini boylarda tercih ederek, çocuklarınızın kendi başına su içmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklarınızın tutabileceği özel sapları bulunan alıştırma bardakları, sağlığı etkileyen herhangi bir zararlı madde içermez. Sadece alıştırma bardağı kullanımı yerine, çocuklarınızın su içmeyi sevmesini sağlayan mini boy şekilli su şişelerini tercih edebilirsiniz. Tupperware çocuk suluk modelleri, aslan ve ördek gibi farklı hayvan figürleriyle şekillendirilerek, su ve diğer içeceklerin daha dikkat çekici hale gelmesi sağlanmıştır. Çocuklarınızın çantalarına sağlıklı içecek ve su koymak isterseniz, mini boyutlarda tasarlanan şekilli suluk modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Kapaklı tasarımları, şişenin açılmasını ve suyun içilmesini daha kolay hale getirmek için özel olarak geliştirilmiştir. Kapak kısmı kilit sistemiyle tasarlandığından, çocuklarınız istediği an suyunu kendi başına kolaylıkla içebilecektir. Fazla suyun yere dökülmesini engellemek amacıyla, ağız kısmında küçük bir delik bırakılmış ve emzik modeliyle suyun daha seri şekilde içilmesi sağlanmıştır. Çocukların her an kendi kendine suyunu rahatça içebilmesi için tasarlanan Tupperware pipetli suluk modelleri arasından, istediğiniz renk ve tasarımdaki sulukları kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Güneş ışınlarından etkilenmeyen ve suyun doğrudan ışığa maruz kalmasının nüne geçen şeffaf tasarımlı Tupperware matara 1 lt ve 2 lt seçenekleriyle, su miktarını istediğiniz oranda arttırmanızı sağlamaktadır. 1 litre ve 2 litre boyutlarını tercih ederek, araçlarda ve çantalarınızda her an bol miktarda suyu taşımanız kolaylaştırılmıştır. Standart pet şişelerin zararından korunmak ve istediğiniz bileşenlere sahip olan sağlıklı suları yanınızda taşımak için tercih edeceğiniz matara ve sulukları, anında sepete ekleyerek sipariş verebilirsiniz.

Sıcaklığı Koruyan Tupperware Matara Tasarımları

Sıcaklığı Koruyan Tupperware Matara Tasarımları

Sıcak ve soğuktan etkilenmeyen Tupperware matara tasarımları, su ya da farklı içeceklerinizi her an muhafaza etmektedir. Güneş ışınlarından ve farklı UV ışınlarından içeceklerinizi koruyan özel plastiği sayesinde, içecekleriniz doğrudan ışıkla temas etmeyecektir. Bisiklet sürüşlerinde bisiklet aparatlarına sabitleyebileceğiniz ya da farklı spor branşlarında rahatça kullanabileceğiniz Tupperware sporcu matara modelleri, 500 ml ve üzeri olacak şekilde farklı boyutlarda tasarlanmıştır. Su çıkışını daha kolay hale getiren emzikli tasarımları, spor anında şişe kapağı açma gibi sorunları ortadan kaldırmakta ve spordan geri kalmanızı engellemektedir. Hareket halinde dahi rahatça su içmenizi sağlayan sporcu mataraları, farklı boyut seçenekleriyle, istediğiniz miktarda su ve içecekleri yanınızda taşımanızı sağlar. 1 litre ve 750 ml gibi boyut seçenekleri arasında seçim yaparken, renk ve model için de tercih yapabilirsiniz. Bisiklet üzerine sabitlemek ya da çantanızda taşımak isteyeceğiniz sporcu mataralarının çok fazla ağırlık yapmasını istemezseniz, Tupperware matara 500 ml boyutundaki modelleri inceleyebilirsiniz. Standart pet şişe boyutunda tasarlanan 500 ml mataralar, su ihtiyacınızı karşılarken çok fazla ağırlık yapmaz ve yerden tasarruf etmenizi sağlar. 500 ml boyutundaki su şişelerini yeterli görmeseniz, Tupperware matara 750 ml tasarımlarını inceleyebilir ve bu ürünler arasından ideal olan matarayı tercih edebilirsiniz. Spor salonuna götürebileceğiniz ya da doğa yürüyüşlerinde yanınızda taşıyabileceğiniz Tupperware sporcu sulukları, rahat tutuş ve su içişi için özel el destekleyici tasarımlarla hazırlanmıştır. Suyunuzu sıcak ya da soğuk olarak tüketmenizi sağlayan Tupperware suluk 1.5 lt ve daha büyük ebat seçenekleriyle, tek seferde daha fazla su tüketmenize yardımcı olmaktadır. Mini boydaki su şişeleri yerine, yanınızda daha fazla su taşımanızı sağlayan büyük boy Tupperware suluk 2 lt modellerin inceleyerek, kapaklı ya da emzikli gibi şişe seçenekleri arasından ideal tasarımı tercih edebilirsiniz.