İlgili Kategoriler
Marka
Renk
"

SuCo Suluk ve Matara

" araması için 13 sonuç listeleniyor

SuCo Suluk Matara

Günlük hayatta okulda, evde, işte, seyahat ederken, spor yaparken su içmek için en yakın marketten pet şişede bulunan su satın alınır. Kullanıldıktan sonra çöpe atılan bu pet şişeler doğada uzun yıllar kaybolmadığı için çok tehlikelidir. Kontrolsüzce tüketilen bu plastik şişelerin çevre kirliliğine sebep olmasını önlemek amacıyla 2016 yılında üretime başlayan SuCo matara özelliklerinden dolayı oldukça ilgi görür. Geniş ve özverili Ar-Ge çalışmaları ile üretime başladığından beri doğa dostu tasarımların sahibi olan marka, Türkiye menşeilidir. Tek kullanımlık plastik şişelerin doğada bıraktığı tahribatta pay sahibi olmamak ve çevrecilik anlayışını yaygınlaştırmak önemlidir. ‘’Sıfır atık yaşam’’ ve tek kullanımlık plastiği azaltma motivasyonuyla çalışan SuCo suluk modellerinin tamamı doğaya ve insan sağlığına uyumlu materyaller kullanılarak üretilir. Bireysel farkındalık adına oldukça dikkat çeken yaratıcı mataralar sıkça tercih edilir. Özgün ve minimal tasarımları ile hem mataraları hem de kullanımı kolaylaştıran aksesuarları sayesinde dinamik, canlı bir su keyfi yaşatır. Temel ihtiyaç ve yaşam kaynağı olan suyu tüketmek için bu suluk mataralar doğa dostu ve sağlıklı olmasının yanı sıra neşeli bir seçenek olarak sizlere sunulur. SuCo suluk matara, eğlenceli ve modern tasarımları ile Dünya’ya, doğaya, insana önem veren çalışma anlayışıyla şimdi Trendyol’da sizlerle.

SuCo Suluk Matara Özellikleri

SuCo suluk matara ürünleri, modern yaşantının akışında her zaman pratik çözümler arayanlar için önemli bir icat niteliğindedir. Hızla akan zamanla yarışırken çoğu zaman su tüketmek unutulabilir. Suyunu yanında taşımanın bireysel farkındalığı sayesinde sağlığını es geçmeyen kullanıcılar için birebir çözüm, su mataralarıdır. Gün içinde su tüketmeyi unutmamak ve su içme alışkanlığı kazanmak için en önemli yol suyu yanınızdan ayırmamaktır. Yürüyüşe çıkarken, evde, kütüphanede ders çalışırken, ofiste, sporda veya okulda, kısacası gün içinde bulunduğunuz her yerde SuCo markarlı mataraları yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu sayede susadığınızda elinizin altında bulunan suluk sayesinde su tüketebilirsiniz. SuCo katlanabilir matara özelliğinde olması ile kolay bir taşıma imkanı sunar. Yanınızda taşıdığınız matarada su bittiğinde katlayarak ister çantada, ister cepte hatta isterseniz incecik oluşuyla kitap arasında bile taşımaya devam edebilirsiniz. 600 ml su kapasitesiyle mataralar doluyken de fazla ağırlık yapmaz. Yeniden kullanılabilen bu matara modelleri sayesinde tek kullanımlık plastikten uzak durabilirsiniz. Mataralarda suyun temas ettiği iç kısım ve kapak polietilenden üretilir. PET kullanılmadığı için daha sağlıklı bir alternatiftir. Ayrıca BPA içermeyen materyali de sağlık açısından güvenli kabul edilir. Buzlukta donma özelliği yardımıyla sıcak yaz aylarında da yanınızdan ayırmayacağınız SuCo su matarası yaşam kaynağınız olmaya devam eder. Elementler serisi, özgün çizimli baskılar ve doğanın canlı renklerini yansıtan tasarımları ile çeşitli model seçeneği bulunur. Ayrıca ‘’Atıkcan ’’ maskotu ve slogan baskılı mataralar da yanınızda taşıdıkça dikkat çekerek çevrenizde farkındalık uyandırmak için etkili olabilir. Plastik atıklarla kirletilen denizlerde ve doğada her yıl bir milyar hayvan zararlı maddeler yüzünden ölür. Kendi sağlığınızı korurken aynı zamanda yaşadığınız doğayı da paylaştığınız canlıların yaşam hakkını da gözeteceğiniz bu eşsiz ürünler Trendyol aracılığıyla kullanıcılarla buluşuyor . Günün her anında su ihtiyacınızı en doğal yoldan karşılamak için SuCo matara özellikleri ve kullanışlılığı sayesinde deneyimleyebileceğiniz ender bir tasarımdır. Ürün çeşitleri arasında detaylı araştırma yaparak kendi zevkinize uygun tasarımlardan birini seçebilirsiniz.

Her Yudumda Sağlık: SuCo Suluk Matara

Zamanla gelişen teknoloji ve sanayi ile birlikte petrolden plastik ürünler üretilmeye başlanmıştır. Hazır su depolamak içinse büyük çoğunlukla plastik şişeler tercih edilir. Su, canlıların sağlıklı biçimde hayat sürdürmesi için temel ihtiyaçtır. Bu sebeple petin zararlı etkilerinden korunmak için farklı alternatifler öne çıkar. Tek kullanımlık plastik şişelere doldurulan sular, şişenin içeriğinde bulunan petrol bazlı madde yüzünden sağlıksızdır. Besinlerle temas ettikçe bileşenlerini de bulaştıran BPA da insan sağlığına oldukça zararlı ve bu zararları 4 nesil boyunca devam eden bir endüstri ürünüdür. SuCo sulukları BPA içermez. SuCo suluk mataraların su taşıma gereksinimini zararsız yoldan karşılamaya çalışması markanın vizyonunu ve edindiği misyonu kanıtlar niteliktedir. Alışılmış su mataralarından farklı olarak tasarımıyla da adından söz ettiren SuCo, katlanarak ceplere dahi sığabilecek boyuta geçebilir. SuCo suluk yorum yapan kullanıcıların görüşlerinden de anlaşıldığı gibi eşsiz bir matara modelidir ve oluşturduğu özgün çizgiyi takip eder. Kullanışlı, sağlıklı, su bitirince de taşıması yük bile sayılmayan bir üründür. Suluğunuz doluyken de taşımaya yardımcı olabilecek minik aksesuarlar üreten SuCo, sizler için her türlü kolaylığı düşünür. Eğlenceli ve renkli taşıma ipleri ile zaten göz alıcı olan mataranızı taşırken tarzınızı ve zevkinizi de yansıtmanız mümkün olabilir. Basit bir matara olmanın ötesinde özel tasarımlarıyla SuCo markalı suluklar her yaşa ve her kitleye hitap eder. Ürün hakkında kararsız kaldığınız bir nokta veya fikir edinmek istediğiniz bir husus olursa SuCo matara yorum bölümünde SuCo matara kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeleri ve memnuniyet dönüşlerini inceleyebilirsiniz. 

SuCo Suluk Matara Fiyatları

Trendyol kaliteli ve daimi başarısıyla revaçta olan markaları uygun fiyatlarıyla kullanıcıyla buluşturur. SuCo suluk matara ürünleri de dayanıklı, sağlıklı ve kaliteli oluşuyla Trendyol’da kullanıcılarına hizmet vererek onlara bu eşsiz deneyimi yaşatır. SuCo matara fiyat bakımından ürünler arasında bir noktada farklılık söz konusu olabilir. O  fark da ‘’Elementler Koleksiyonu’’ gibi özel üretim serilerde görülebilir. Klasik koleksiyon ile özel seriler arasında materyal ve kalite bakımından hiçbir fark yoktur. SuCo ürettiği her matarada zehirsiz, sağlıklı materyal kullanır. Türk Gıda Kodeksi’nin ilgili maddelerince sağlıklı olduğunu tescilleten SuCo’yu hem kendiniz hem de sevdikleriniz için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kampta, sporda, ofiste kısacası her yerde ve her zaman kullanıma uygundur. Bu mataraları seçtiğiniz takdirde tek kullanımlık pet şişelerin aksine hayatınızın bir parçası haline gelir ve uzun süreler boyunca size eşlik eder. Kaliteli verim için gün aşırı sirkeli su yardımıyla durulayarak temizlenmesi önerilen SuCo’nun klasik modelleri, zeminde bulunan farklı renklerin üstünde markanın saydam logosu kullanılarak tasarlanır. Beyaz zemin üzerine çeşitli çizimler ve sloganların bulunduğu suluklar da ürünler arasında yer alır. Renk, slogan, çizim gibi unsurlar fiyatı etkileyen detaylar değildir. SuCo matara indirim dönemlerini takip ederek her zaman bütçenize uyan fiyatlarla ürüne ulaşabilirsiniz. Kaliteyi deneyimlerken katlanabilir yapısıyla marjinal ve özgün tarzınızı da yansıtacak SuCo suluk matara ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Her biri birbirinden özel renkler; özenle seçilmiş tonlar, modern ve benzersiz tasarımlar ile birleşerek son halini alır. Bir su matarasına ihtiyacınız varsa bu marka, beklentileri karşıladığı gibi popülerliği ile trendlere eşlik etmenizi sağlar. Birbirinden farklı renk ve tasarımlarla renklendirilen su mataraları arasından tercihlerinizi yapabilirsiniz. Kurumlara özel tasarımların yanı sıra özel serilerle de kullanıcıların gönlünü fetheden ve mataraya yeni bir soluk kazandıran SuCo ürünlerine siz de Trendyol sayesinde avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.