İlgili Kategoriler
Beden
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Desen
Tip
Ek Özellik
Ortam
Kumaş Tipi
Materyal
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Koleksiyon
Sürdürülebilirlik Detayı
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Siyah Okul Çantası

" araması için 2452 sonuç listeleniyor

İlgi Çekici Siyah Okul Çantası Modelleri Trendyol’da!

Öğrenciler, okula giderken çeşitli ürünlere ihtiyaç duyar. Okul hayatının en önemli ürünleri arasında yer alan çanta çeşitleri farklı modellerle dikkatleri üzerine çeker. Her yaştan öğrenci tarafından tercih edilen siyah okul çantası, çeşitli ebatlarda üretilir. Kız ve erkek çocuklara hitap eden tasarımlar arasında anasınıfı, ilkokul, ortaöğretim, lise ve üniversite süreci boyunca kullanılabilecek seçenekler bulunur. Siyah okul çantası lise için üretildiğinde ilkokul ve ortaöğretim ürünlerine kıyasla daha büyük ebatlara sahiptir. Lise döneminde öğrencilerin fizik olarak daha yapılı olması ve ders sayısının çoğalması ile kitap, defter ihtiyacının artması doğrultusunda çok gözlü modeller tercih edilir. Sırt çantası modellerine ek olarak postacı tipi omuz çantaları da lise döneminde öğrencilerin beğenisini kazanır.

Siyah Okul Çantası Modelleri

Siyah Okul Çantası Modelleri

Okula giderken ihtiyaç duyulan eşyaların muhafaza edilmesi ve kolay taşınması için çantalar kullanılır. Siyah sırt çantası okul dönemlerinin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Kolay taşıma avantajı sayesinde öğrencilerin rahat etmesini sağlayan modeller, farklı desen ve boyutlarda seçeneklere sahiptir. Ürün modelleri öğrencilerin yaşlarına ve sınıflarına uygun olarak çeşitlenir. Genç okul çantası siyah renk seçeneği ile çok beğenilir. Genç öğrencilere hitap eden seçenekler, çocuklar için üretilenlere kıyasla farklı modellere sahiptir. Çocuklar için üretilen ürünler daha küçük ebatlarda tasarlanır. Siyah ortaokul çantası olarak adlandırılan bu ürünler ilkokul döneminde de tercih edilebilir. Düz siyah okul çantası modeli ise her yaşa ve cinsiyete hitap eder. Bunun yanı sıra desenli tasarımlar da müşterilerin beğenisine sunulur. Okul çantası modelleri incelendiğinde farklı boyutlarda ürünler de dikkat çeker. Çantada yer alan bölme sayısının artması kullanımı kolaylaştırır. Trendyol'da yer alan siyah sırt ve omuz çantası modellerini inceleyerek ürünü almayı düşündüğünüz öğrenciye hitap eden seçeneği bulabilirsiniz.

Siyah Okul Çantası Fiyatları

Siyah Okul Çantası Fiyatları

Her yaştan öğrenciye hitap eden sırt ve omuz çantaları arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken konular vardır. Bunlardan ilki ürün boyutudur. Siyah büyük okul çantası, lise ya da üniversite dönemindeki müşteriler tarafından beğenilir. Daha küçük ebatlara sahip ürünler ise ilkokul döneminde kullanışlı olabilir. Ürün boyutunun yanı sıra bölme sayısı da seçim yaparken önemli konular arasında yer alır. Çok bölmeli modeller kullanım açısından avantaj sağlar. Üretiminde kullanılan malzemelere bağlı olarak tasarımlar değişir ve bu durum da dikkat edilmesi gereken konular arasında bulunur. Siyah deri okul çantası dayanıklı yapısı sayesinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Siyah okul çantası erkek, kadın farklı cinsiyete sahip müşterilere hitap eder. Bu nedenle seçim yaparken ürünü kullanacak kişiye hitap etmesi de önemlidir.

İlgi Çekici Siyah Okul Çantası Modelleri Trendyol’da!

İlgi Çekici Siyah Okul Çantası Modelleri Trendyol’da!

Siyah okul çantası fiyat açısından farklı seçenekleri ürün çeşitliliği arasında bulundurur. Fiyatı etkileyen birçok konu vardır. Bunlar arasında üretimde kullanılan malzeme, ürün boyutu, tasarım gibi konular sayılabilir. Okul dönemlerine uygun tasarım ve boyutlara sahip seçenekler arasından bütçenize hitap edeni satın alabilirsiniz. Siyah okul çantası kadın müşterilere hitap eden seçenekler arasında desenleri ile dikkat çeken modeller yer alır. Erkek müşterilere uygun modeller ise daha sade tasarımlara sahiptir. Marka farklılığı da fiyat üzerinde etkili olan konulardan biridir. Farklı markalar tarafından üretilerek satışa sunulan tasarımlar Trendyol'da yer alır. Siyah desenli okul çantası gibi sıkça tercih edilen modelleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden siyah okul çanta modelleri arasından beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Okul hayatına kalite katan tasarımlar ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.