Marka
Kapasite
Renk
Materyal
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Uzspace

" araması için 1523 sonuç listeleniyor

Farklı Boyutlarda Kullanışlı ve Şık Uzspace Ürünleri Trendyol'da!

Matara, suluk ve şişe üretimleri yapan Uzspace markası uzun yıllardır müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarır. İç ya da dış mekanlarda kullanıma uygun olan ürünleri tasarlayan marka üretim aşamalarında kaliteli malzemeler kullanır. Bu malzemeler insan sağlığına zararlı bileşenler içermediği için ürünlerin kullanımı sırasında rahat edebilirsiniz. Uzspace online olarak hem yetişkinler hem de çocuklar için birçok ürün sunar. Uzspace markası çocuklardan yetişkinlere kadar her müşterinin evdeyken ya da dışarıdayken sağlıklı bir şekilde içeceklerini tüketebilmesine imkan sağlar. Uzspace suluk kapağı çeşitleri gibi pek çok farklı ürün satışa sunar. Kırılmaz, güvenli ve oldukça kullanışlı olan ürünler BPA, fitalat ya da toksik madde içermediğinden güvenli tüketim sağlar. Bu da, insan sağlığının korunabilmesine imkan sağladığı için müşterilerin satın aldığı ürünlerden memnun kalabilmesine destek olur. Sıcak ve soğuk her türlü içeceğin dış etmenlerden korunabilmesine imkan tanıyan yapılarıyla koku sorunun da ortaya çıkmasını engeller. Plastiklerin kullanılması sonucunda ortaya çıkan bu koku sorunları markanın sağlıklı ürünlerinde engellenir. Tutuş kolaylığı sağlayan yapılarını ıslak elle tutuğunuzda bile kayma problemi yaşamadan kullanabilirsiniz. Ergonomik özelliklere sahip olan Uzspace suluk başlığı, kolay açılabilme ve kapanabilme özelliğine sahiptir. Bu da içeceği içtikten sonra tekrar kapakları açıp kapamanızı kolay bir hale getirir. Elde taşınabilmeye uygun olan askılı apartlar da oldukça sağlamdır. Bu da rahatça dilediğiniz yere taşıyabilmenize imkan tanır. Trendyol’da Uzspace kampanya dönemlerini takip ederek beğendiğiniz modelleri temin edebilirsiniz.

Sağlıklı Üretimler Sunan Uzspace Markası

Sağlıklı Üretimler Sunan Uzspace Markası

İç ya da dış mekanlarda yaşamızı sürdürürken içeceklerinizi tüketmenize imkan tanıyan ekipmanlar bulunur. Bunlar suluk, matara, şişe ya da termos olabilir. Her bir ekipmanın kendine has özelliklere ve tasarımlara sahip olmasını sağlayan Uzspace pipet çeşitlerinden suluk çeşitlerine kadar pek çok ürünün üretimini sağlıklı bir şekilde yapmayı amaçlar. Bu nedenle de her ekipman için kullanılan malzemelerin kaliteli ve sağlıklı özelliklere sahip olmasını sağlar. İçeceklerin tüketimini oldukça kolaylaştıran Uzspace suluk çeşitleri hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygun tasarımlara sahiptir. Elde tutumu ve taşınması oldukça rahat olan bu ekipmanları dilediğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Kapaklarının sızdırmaz malzemelerden yapılması, çanta ya da ellerinizin ıslanmasını önler. Kazara düşme ya da eskime sonucunda kapaklarda oluşabilecek deformasyonlar, bu özelliklerden faydalanmanıza engel olabilir. Ancak yedek kapak çeşitleri sayesinde oluşan problemleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Uzspace suluk tıpası gibi pek çok kapak tasarımı sunar. Kapakların çift kilide sahip tasarımları, ürünlerin sırt ya da omuz çantalarında rahatlıkla taşınabilmelerini sağlar. Ayrıca kapakların dış kısımda bulunan hiçbir etmeni içeriye almayan kalitesi sayesinde içeceklerinizde farklı kokuların oluşması engellenir. Bu sayede evdeyken ya da dışardayken yanınızda bulundurduğunuz içeceği keyifli bir şekilde yudumlayabilirsiniz. Soğukluğu ya da sıcaklığı uzun süre muhafaza edebilen Uzspace termos çeşitlerinin kaliteli malzemelerden üretilmesi kullanım ömrünü artırır. İç kısımlarda kullanılan camlar soğuğa ve sıcaklığa karşı oldukça dayanıklıdır. Bu da içeceklerin sağlıklı bir şekilde korunabilmesine imkan tanır. Dış yüzeylerinde kullanılan metal malzemeler darbelere ya da düşmelere karşı üst düzey koruma sağlar. Bu da, satın aldığınız bir termosun uzun süre boyunca yanınızda kalabilmesine imkan tanır. Uzspace tritan mataraların üretimi sırasında BPA ya da diğer toksik malzemelerin kullanılmamasına özen gösterilir. İnsan sağlığını önde tutan marka, tasarladığı ürün çeşitleri ile müşterileri memnun etmeyi başarabilir. Korunaklı iç ve dış dizaynları sayesinde matara ya da termoslarınızın içerisine bıraktığınız içeceklerin ilk anki halini uzun süre korumasını sağlar. Bu sayede kahvenizi, çayınızı, suyunuzu ya da diğer içeceklerinizi tüketirken keyif alabilirsiniz. Sağlığınıza zarar vermeyen Uzspace satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Her Yerde Kullanıma Uygun Uzspace Tasarımları

Her Yerde Kullanıma Uygun Uzspace Tasarımları

Boyutları, tasarımları, renkleri ve özellikleri bakımından farklılıklara sahip olan Uzspace ürünleri her yerde kullanılabilecek dizaynlarda üretilir. Müşterilerin piknik, gezi ya da spor yapmak için gittiği yerlere taşınmaya uygun olan Uzspace matara çeşitleri, uzun süre boyunca içlerindeki içeceklerin korunabilmesine yardımcı olur. Tamamen sağlıklı ve kaliteli malzemelerden üretildikleri için kullanımları oldukça keyiflidir. Elde tutmayı kolaylaştıran sapları ve her yere sığabilen boyutları sayesinde mataraları dilediğiniz şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Uzspace 350 ml, 400 ml, 600 ml, 650 ml, 700 ml, 750 ml, 1000 ml, 1500 ml, 2000 ml olan mataraları tasarlarken her müşterinin tüketeceği içecek miktarına uygun ürünleri alabilmesini kolaylaştırır. Bu sayede tüketeceğiniz içeceklerin miktarını baz alarak birbirinden farklı kapasitelere sahip olan mataralar içerisinden seçim yapabilirsiniz. Çocuklar, içecek tüketirken kimi zaman zorluk yaratabilir. Bu yüzden de içimi kolaylaştıracak olan pipetlerden yararlanabilirsiniz. Okula ya da parka giderken çocukların yanına bırakacağınız suluklar da pipetlere sahiptir. Uzspace kullananlar, markanın satışa sunduğu yedek parçaları oldukça beğenir. Bu parçaların yıpranması durumunda yedek pipet çeşitlerini de sulukların yanında gönderdiği için hemen eskisini yenisi ile değiştirebilirsiniz. Kapak, askı ya da dış kılıf gibi yedek parça çeşitlerini de satın aldığınız ürünleriniz için kullanabilirsiniz. Üretimlerde kullanılan malzemelerin sağlıklı olmasının dışında sağlam ve dayanıklı özellikleri barındırması da müşterileri memnun etmeyi başarabilir. Satın aldığınız mataraların sağlam ve dayanıklı olması, uzun süre kullanıma imkan tanır. Bu sayede gittiğiniz her yere rahatlıkla bu ürünleri götürebilirsiniz. Uzspace modelleri, tasarımları ve renkleri geniş bir skalaya sahiptir. Böylece zevklerinize ve kullanım amacınıza uygun olan matara ya da suluklara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Trendyol’da Uzspace indirim zamanlarını takip edebilir, farklı modelleri satın alabilirsiniz

Her Bütçeye Uygun Uzspace Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Uzspace Fiyatları

Uzspace tavsiye yorumlarından da anlaşılacağı üzere ürünler, pek çok kişi tarafından oldukça beğenilir. Her tarza hitap eden tasarımlara sahip olan modeller sunar. Uzspace su şişesi modelleri hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından rahatlıkla kullanılır. Bu marka, sunduğu ürün çeşitliliğiyle hem ihtiyacınızın karşılanmasını sağlar hem de dış yüzeylerde kullandığı renk ve desenler ile göze hitap eder. Çeşitli renk ve desenlerin uygulandığı dış yüzeyleri, bir aksesuar niteliğinde müşterilere sunulur. Dışarı çıkarken yanınızda taşıyacağınız bu ekipmanlar zevklerinize hitap ederken çevreden ilgi görmesi de kullanımı keyifli bir hale dönüştürür. Uzspace çift renk modellerden tek renk olan alternatiflere kadar pek çok çeşit sunar. Renk çeşitlerinin her yaştan müşteriye hitap etmesi Uzspace markasına duyulan ilgiyi ve memnuniyeti artırır. Hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanımına uygun olan boyutlar da geniş ürün yelpazesi arasından seçim yapabilmenizi kolay bir hale getirir. İç ve dış yüzeylerinde kullanılan malzemelerin içeceklerin tadında ya da kokusunda farklılıklara sebebiyet vermeyen özellikleri sayesinde her yudumda aynı lezzeti alabilirsiniz. Kapakların oldukça fonksiyonel yapılara sahip olması sızdırma ya da damlatma sorunlarının ortaya çıkışına da engel olur. Bu da, satın aldığınız su şişesi, matara ya da termostan uzun bir süre boyunca fayda sağlayabilmenize imkan tanır. Kendinizin ya da sevdiklerinizin kullanımı için oldukça avantajlı ve sağlıklı olan bu ürünlerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan modeli seçebilirsiniz. Diğer müşteriler tarafından yapılan Uzspace yorum ve önerilerine göz attığınızda renk, tasarım ya da hazne genişliği gibi ürün özelliklerine rahatça ulaşabilirsiniz. Bu yorum ve önerileri incelerken fiyat seçenekleri hakkında da fikir sahibi olmanız mümkündür. Trendyol üzerinden size sunulan Uzspace fiyatları arasından bütçenize uygun seçimler yaparak alışverişinizden büyük avantajlar sağlayabilirsiniz.