"

Terlik

" araması için 15330 sonuç listeleniyor

Terlik

Terlikler; kişilerin kış döneminde evde, yaz aylarında ise evin yanı sıra bahçede, sokakta, plajda kullandıkları ayakkabılara göre daha rahat ve konforlu ürünlerdir. Deri, kumaş, plastik, silikon, burnu açık ve benzeri çok sayıda çeşidi bulunan terlik modelleri kadın, erkek, çocuk tüm tüketicilerin ihtiyaç duydukları ürün grubu olarak Trendyol'da farklı marka ve alternatifleriyle yer alıyorlar.

Rengarenk Plaj Terlikleriyle Rahatlık

Yaz aylarının vazgeçilmez ürünlerinden olan plaj terlikleri arasında ilk akla gelen ürünlerden olan parmak arası terlik modelleri, özellikle genç ve kendini genç hisseden kişilerin kullanmaktan hoşlandıkları çeşitler arasında yer alıyor. Son yılların en trend plaj ürünleri arasındaki parmak arası terlikler, ayaklara hava aldıran rahat tasarımlarıyla tercih ediliyor. Birkenstock terlik modellerinin parmak arası çeşitleri, en kaliteli ve dayanıklı plaj terliği ürünleri arasında gösteriliyor. Erkek terlik modelleri de yaz aylarında parmak arası, çapraz bant, tek bant, önü kapalı olarak çeşitlere ayrılıyor ve erkek tüketiciler tarafından rağbet görüyor. Nike terliklerin parmak arası modelleri de özellikle sporcuların yaz aylarında tercih ettikleri ürünler arasında bulunuyor. Parmak arası modellerden hoşlanmayan erkekler Adidas terlik modelleri arasında bulunan tek bant ya da çapraz bant modelleri seçiyor. Trendyol'da ayrıca LC Waikiki, Pembe Potin, TrendyolMilla, Gezer terlik ve benzeri çok sayıda markaya ait parmak arası terlik modelleri birçok renk alternatifiyle tüketicilere sunuluyor.

Ortopedik Terliklerle Her Yerde Konfor

Ortopedik terlik modelleri kullanıcıların ayak, bacak ve bel bölgesinin sağlığı bakımından oldukça önem arz ediyor. Sosyal hayatın hareketlenmesi ile eski yıllarda hemşire terliği adı verilen ve rahatlıklarıyla bilinen terlik modelleri günümüzde sokaklarda adeta modaya yön veriyor. Kullanışlılıklarıyla ön planda olan bu terlikler şimdilerde yenilikçi anlayışla yeniden dizayn edilerek rahatlıklarının yanı sıra trendlere uygun tasarımlarıyla da modanın nabzını tutuyor. Birckenstock terlikler, Sabo terlik çeşitleri, Crocs terlik modelleri ortopedik donanımları, ayağı terletmeyen materyal özellikleri ve modern tasarımları ile kadın, erkek, çocukların en çok tercih ettikleri ürünleri oluşturuyor. Polaris terlik modelleri, Ceyo terlik tasarımları ve Muya terlik çeşitleri de özellikle orta yaş üstü kadınların severek kullandıkları ürünler arasında yer alıyor. Ortopedik terliklerin çocuklar için üretilen eğlenceli ve rengarenk modelleri de hem miniklerin yaz aylarının tadını çıkarmalarını sağlıyor hem de ebeveynleri rahatlatıyor.

Şık Terlikler Davetlerde

Yaz aylarında sosyal ortamlarda, tatil yerlerinde kapalı ayakkabı giymekten sıkılan tüketiciler için üretilen şık terlikler, ayakkabıları aratmıyor. Hem günlük olarak hem davet ve akşam yemeklerinde kullanılan terlikler oldukça gösterişli modelleriyle dikkat çekiyor. Topuklu, düz taban, desenli, sade, süslü, rengarenk, burnu açık, parmak arası gibi onlarca alternatifi bulunan terlikler modaseverlerin yaz stillerine büyük katkı sağlıyor. Trendyol Milla, Nine West, İnci, Elle, Derimod ve daha birçok markanın terlikleri en gözde ürünleriyle Trendyol'da kullanıcılara sunuluyor.

Ev Terlikleriyle Rengarenk ve Neşeli

Ev terliği modelleri yazlık ve kışlık olarak iki gruba ayrılıyor ve modaya ayak uyduruyor. Tüylü terlik modelleri, lohusa terliği olarak adlandırılan süslü ev terlikleri, çorap terlikler, terlik botlar, patik terlikler gibi birçok çeşit rengarek alternatifleriyle Trendyol'un ürün yelpazesinde tüketicilerle buluşuyor. Ev ortamında kullanılan erkek terlikleri de çeşitleriyle hem konfor ve şıklık vadediyor.

Terlik Fiyatları

Sandalet ve terlik fiyatları ürünlerin markalarına, tasarımlarına, kullanılan materyallere göre değişiyor. Terliklerin her bütçeye uygun alternatifleri olduğu gibi, dönemsel ya da ürün bazında indirimler de tüketicilerin en çok istedikleri modellere ulaşmalarını kolaylaştırıyor.

Siz de ihtiyacınız olan terlik modeline Trendyol'un sandalet ve terlik kategorisi içerisinden ulaşabilir, konfor ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz.