İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Topuk Tipi
Çocuk Cinsiyeti
Topuk Boyu
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Materyal
Ürün Değerlendirmesi
"

Crocs Terlik

" araması için 1411 sonuç listeleniyor

Crocs Terlik Modelleri ile Yaz Rahatlığını Deneyimle

Terlik, birbirinden farklı çeşitleri olan ve ayağa giyilen bir ayakkabı çeşididir. Normal ayakkabılardan biraz daha farklıdır. Genellikle ön parmak kısmı ve taban açıktır. Daha çok evde giyilen bu ürünlerin dış kullanım için özel üretilen modelleri de bulunur. Terlikler, sentetik malzeme, kumaş, yün, ipek, deri veya lastik gibi farklı özellikleri bulunan malzemelerden üretilebilmektedir. Geçmişten günümüze günlük olarak özellikle ev içinde en sık kullanılan eşyalardan biri olmaktadır. Terliklerin ilk ortaya çıktıkları modelleri ile günümüz modellerinde oldukça fark vardır. Özellikle Crocs terlik model ve çeşitlilik açısından klasik terliklere oranla farklı özellikler göstermektedir. Bu terlikler ortopedi anlamında son derece başarılıdır. Crocs terlik Kadın ürünleri daha çok kadınların ayak yapılarına uygun ve belirli bir ayak numarası aralığındadır. Crocs terlik erkek ürün modelleri ise erkeklerin ayak şekillerine ve genel ayak genişliklerine uygun bir şekilde üretilmiş bu şekilde numaralandırılmıştır. Crocs çocuk terlik bünyesinde birçok çeşit bulunduran ve çocukların ayak sağlığı için oldukça avantaj sağlayan bir üründür. Crocs çocuk terlik modelleri içinde çocukların yaş aralıklarına göre çeşitli modeller bulunmaktadır. Her yaştan çocuğa hitap edebilen bu ürünler genellikle çocukların ayak sağlığı ve rahatlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Crocs bebek terlik ise özellikle yeni yürümeye başlamış bebekler için daha sık tercih edilen çeşitlerdendir. Crocs Crocband terlik vintage bir tarzda duran, konforlu ve klasik bir yapıya sahiptir. Terliklerin yan kenarlarında farklı renklerde boydan çizgiler bulunmaktadır. Unisex bir ürün olmasından dolayı hem kadın hem de erkeklere hitap eder.

Crocs Terlik Modelleri

Crocs Terlik Modelleri

Terlik kullanımı gerekli kullanımlardan biridir. Hareket etme mekanizmamızın en önemli yardımcısı olan ayaklarımızın rahatlığı, korunması oldukça önemlidir. Özellikle gün içinde evlerde sıklıkla kullandığımız terliklerin kaliteli ve konforlu olması gerekir. Terlik seçimi yapılırken ürünün kullanılacak alanı ve kullanacak kişinin ayak yapısını doğru bir şekilde bilmesi seçim açısından avantajlı bir durumdur. Crocs terlik fiyatları seçilen, kullanılmak için tercih edilen ürünlerin modellerine ve hitap ettiği yaş, cinsiyet grubu gibi değişkenlerine göre farklılık göstermektedir. Bunun sebeplerinden biri üretim esnasında kullanılan malzeme miktarında oluşan değişimdir. Bebek terlikleri için kullanılan malzeme ile erkek terlikleri için kullanılan malzeme miktarı aynı değildir. Crocs parmak arası terlik daha çok deniz, havuz gibi yerlerin kullanımında giyilen kolay ve pratik sağlaması açısından sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Sadece deniz veya havuz gibi yerlerde değil günlük olarak kullanılmak istenilen her alanda tercih edilebilir. Kadınlar, erkekler, çocuklar ve bebekler için farklı modeller mevcuttur. Crocs terlik özellikleri içinde croslite denilen bir malzeme ile üretildiği görülür. Terliğin ayağa rahat oturabilmesi için topuk kısmında kayışları bulunmaktadır. Kokuya dayanıklı, temizlenebilir ve hızlı koruma sağlayan özellikleri vardır. Terlik üzerinde gelişmiş havalandırma delikleri bulunur. Oldukça hafif ve konforlu ürünlerdir. Kullanım süresi boyunca ayağın şeklini alarak çok daha konforlu bir kullanım sunar. Crocs terlik numaraları bebekler, çocuklar, kadınlar ve erkekler için farklı aralıklarda bulunur. Genellikle çocuk ve bebekler için olan ürünler yaş gruplarına göre sıralanmaktadır. Crocs terlik modelleri içinde klasik modellerin yanında crocband, parmak arası, topuklu terlik gibi farklı ürün skalası vardır. Crocs platform terlik alt tabanının daha kalın olduğu terliklerdir. Zemin ile ayak arasında yaklaşık 5-6 cm arasında bir platform bulunmaktadır. Topuklu Crocs terlik klasik modellerine oranla daha kalın tabanlı olan terliklerdir. Bu tarz terliklerin kullanıcıların ayaklarını yer ile temasını oldukça arttırmaktadır. Özellikle kalın tabanlı veya platformlu ürün kullanmayı tercih eden kişilerin sıklıkla tercih ettikleri ürünler arasındadır. Crocs beden tablosu ise üretilen ürünün boy, en ve kalıp özelliklerinin bulunduğu alandır. Kullanıcıların bu alandan istedikleri ürün modelini ayak numaraları ile uygun olup olmadığı inceleyebilirler. Her terlik numarasının belirli özellikleri vardır. Bunlar içerisinde terliklerin boyu, en genişliği gibi etkenler ürün numaralarını belirler.

Crocs Terlik Renkleri

Crocs Terlik Renkleri

Crocs terlikler, taban yapıları dolayısıyla kaygan zeminlerde dahi rahat kullanım imkanı sunar. Tırtıklı bir tabanı bulunur. Ortopedik özellik sağlayan bu terlikler ayağı sararak rahatlık sağlamaktadır. Terliğin genel itibariyle delikli oluşu ayakların hava almasını sağlayarak gün içinde ayağın tamamiyle kapalı kalmasını engeller. Bu delikler sayesinde hava alan ayak herhangi bir koku oluşturmamaktadır. Crocs dolgu topuk terlik topuk kısmı daha kalın tabanlı olan ürünlerdir. Genellikle düz taban ürün kullanamayan kişilerin tercih ettiği modeller içerisindedir. Crocs terliklerin birçok rengi bulunmaktadır. Her renk skalasının her yaş ve cinsiyet grubuna uygun modelleri, numaralar vardır. Ürünler tek renkli üretilmesinin yanında, çok renkli, desenli veya bir iki rengin karışı şeklinde de üretilebilmektedir. Her ürün rengi kendi alıcısına hitap etmektedir. Crocs terlik lila daha çok küçük kız çocuklarının tercih ettiği renk çeşitleri arasındadır. Kız çocuklarının yanında kadınların da tercih ettiği bu renk hemen hemen her tonla uyumu sayesinde oldukça avantajlıdır. Crocs terlik beyaz en klasik ürünlerden biridir. Klasik beyaz renk oluşuyla son derece kullanışlı ve temizlik gerektiren bir renk çeşididir. Crocs terlik siyah ise beyaz renk kadar klasik bir tondur. Özellikle en koyu renk olması dolayısıyla ve giyilen diğer tüm kıyafetler ile son derece uyumlu oluşu ürüne ekstra avantaj sağlamaktadır. Crocs terlik gri rengi ile beyaz ve siyahın karışımından elde edilen bir ürün olmuştur. Hemen hemen her yaş grubu ve cinsiyet için uyumlu numara ve gri renk seçeneği vardır. Crocs terlik yeşil tonu ile kullanıcılarına farklı bir renk seçeneği sunar. Siyah, beyaz gibi ana renklerin dışında bir renk seçimi yapmak isteyenler için önemli bir renk durağıdır. Bununla beraber Crocs terlik lacivert rengi ile de oldukça geniş kullanım alanına sahip bir üründür. Geniş renk skalası bu tarz ürünler için oldukça önemli ve bir yandan da avantajlıdır. Kullanıcıların istedikleri her renk tonunu bulabilmeleri ve ürüne kolayca ulaşabilmeleri önemlidir.

Crocs Terlik Fiyatları

Crocs Terlik Fiyatları

Crocs terlik, oldukça hafif bir malzemeden üretilmiştir. Hafif malzeme ile üretilen terlikler kullanan kişilerin ayağına ekstra yük bindirmediği için ayak sağlığı açısından da herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Arka bandı sayesinde ise yürürken hem terliklerin ayaktan çıkmasını engeller hem de daha hoş bir görünüm sunar. Terliklerin arka bandı hareket edebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede ister ayakkabı isterse terlik şeklinde kullanılabilmektedir. Crocs krem terlik bu renk tonuna sahip pek çok şey ile kullanılabilmektedir. Bunun yanında nötr bir renk olması sebebiyle kullanılacak tüm farklı renkler ile bir bütünlük oluşturur. Crocs leopar terlik desenli bir terliktir. Üzerinde leopar deseni denilen kahverengi ve siyahın hakim olduğu renk tonları bulunmaktadır. Crocs kamuflaj terlik ise asker üniforması modelinde terliklerdir. Koyu yeşil ve kahverengi tonlarını içeren renk çeşitliliği vardır. Asker üniformasının deseni terliğe işlenmiştir. Crocs terlik su yeşili rengi yeşilin en açık tonlarından birini oluşturur. Açık renkli bir terlik çeşididir. Crocs kışlık terlik iç kısmı tüyden oluşan terliklerdir. İç malzemesi tüy ile kaplanan bu terlikler genellikle çocuklar için üretilmiştir. Özellikle ev ve kreş gibi alanlarda kullanılmaktadır. Crocs terlik indirimi haftanın, ayın veya yılın belirli dönemlerinde yapılan bir fiyat azaltmasıdır. Crocs terlik al seçeneği ile istenilen her modele, her renge ve her numaraya kolaylıkla sahip olunabilir. Siz de kendi zevk ve tercihine göre belirlediğiniz ürünlere ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.