Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Topuk Tipi
Fiyat
Topuk Boyu
Ortam
Materyal
Bağlama Şekli
Ek Özellik
İç Taban Materyali
Desen
Taban Materyali
Astar Materyali
Saya Materyali
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sandalet ve Terlik

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

En Kullanışlı Sandalet ve Terlik Ürünleri Trendyol’da!

Terlik ürünleri, tüm yaşam alanlarında kullanıma uygun olan, yazlık ve kışlık olarak çeşitlendirilen ayakkabı türleridir. Aynı zamanda bu ürünler, kapalı ve açık alanlarda kullanılmak üzere farklı tasarımlara sahiptir. Kadın, erkek terlik çeşitlerinin yanı sıra çocukların kullanımına uygun ürünler de mevcuttur. Geniş bir beden skalasında üretilerek beğeniye sunulan ürünler aynı zamanda her zevke ve her tarza uygun modellerde bulunur. Ürün çeşitleri farklı renk seçeneklerinin yanında topuk boyları ile de birbirinden ayrılır. Popüler modeller arasında bulunan parmak arası terlik ürünleri genellikle yaz aylarında tercih edilir. Özellikle plajlarda ve yazlık alanlarda sıklıkla kullanılan ürünler günlük olarak değerlendirilebilir. Parmak arası modeller, farklı malzemelerden yapılabilir. Deri, plastik ve silikon gibi malzemelerden yapılan çeşitler mevcuttur. Peluş, plastik terlik modelleri, rahat ve hafif tasarımlarda üretilir. Bu ürünler farklı topuk tiplerine sahip olabileceği gibi topuksuz olarak üretilen çeşitleri de vardır. Kullanım alanına ve tarzınıza uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Modeller arasında ışıklı, taşlı terlik çeşitleri de bulunur. Işıklı ürünlerin uç bölümlerinde LED lambalar bulunur. Ürünlerin üzerine basıldığında bu lambalar yanar ve ürünlerin ön tarafı aydınlanır. Bu özellik karanlık yerlerde önemli bir avantaj oluşturur. Işıkları sayesinde önünüzü net bir şekilde görmeniz mümkün olur. Trendyol üzerinden terlik modelleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Sandalet Terlik Modelleri

Sandalet modelleri, yaz aylarının vazgeçilmez giyim ürünleri arasındadır. Açık tasarımlı ayakkabı türü olan ürünler, her tarza uygun şekilde çeşitlendirilir. Rahatlığının yanı sıra zarif tasarımlarıyla da ilgi gören bu ürünlerin topuksuz, orta topuklu ve yüksek topuklu çeşitleri mevcuttur. Topuklu sandalet modelleri, kadınların kombinlerini tamamlayan şık ürünlerdir. Farklı malzeme yapısına sahip olan ürünler arasında gösterişli tasarımlar bulunur. Bu modeller şık kombinleri tamamlarken özel davetlerde kullanıma uygunluk gösterir. Aynı şekilde taşlı sandalet modelleri de estetik açıdan göz doldurur. Zarafet ve konforu bir arada yaşatan modeller, farklı tasarım özellikleri ile pek çok kişinin beğenisini alır. Bebek, çocuk, erkek, kadın sandalet ürünlerinin her biri başarılı markaların imzasını taşır. Her yaş grubuna uygun ürün bulunabilir. Sandalet modelleri, yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında sağladığı rahatlık ile öne çıkar. Ayakların hava almasına imkan sunan bu ürünlerde terleme ya da koku oluşumu gibi sorunlar oluşmaz. Hasır sandalet modelleri, hafif olmasıyla öne çıkar. Ayrıca hızlı kuruma özelliği bulunan bu hasır ürünler, halat ve ip tasarımları ile sık tercih edilir. 1. sınıf malzemeden yapılan modeller, uzun yıllar keyifle kullanılabilir dayanıklılığa sahiptir. Bu tasarımlar topuklu ve topuksuz olarak üretilebilir. Aynı zamanda topuk tipleri de değişiklik gösterebilir. Deri sandalet çeşitleri ise suni ve gerçek deriden yapılabilir. Oldukça sağlam ve dayanıklı olan deri ürünler aynı zamanda kaliteli bir duruş sergiler. Farklı kombinlerle değerlendirebileceğiniz deri modellerin farklı renkleri ile karşılaşabilirsiniz. Beğeninize uygun olan renk tercihinde bulunarak kullanım sağlayabilirsiniz. Siyah, beyaz sandalet modelleri sık tercih edilen ve birçok kıyafet ile uyum gösteren ürünlerdir. Sandalet, terlik ürünleri çok yönlü kullanım için uygundur. Her iki şekilde de kullanabileceğiniz bu modelleri tercih ederek farklı ortamlarda değerlendirebilirsiniz. Beyaz sandalet terlik modelleri, yazlık kombinlerle kullanılan ve rahat tasarımları ile öne çıkan ürünlerdir. Sıcak havalarda serinlik sağlayan bu ürünlerden memnun kalabilirsiniz. Trendyol’da birbirinden şık ve kaliteli sandalet terlik modelleri bulunur. Tüm tasarımları inceleyebilir ve beğendiğiniz çeşitleri sipariş edebilirsiniz.

Beğeni Alan Sandalet ve Terlik Çeşitleri

Ortopedik terlik ürünleri, ayak yapısına uygun olarak üretilir. Ayağın kavislerine uygun şekilde tasarlanan ürünler, rahat yürümeyi sağlar. Sağlıklı bir tercih olarak değerlendirilen bu modeller, fizyolojik yapıya uygun şekilde tasarlanması ile öne çıkar. Erkek sandalet terlik çeşitleri, yaz aylarının vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle tatillerde sık tercih edilen modeller, her tarza uygun tasarımlarda bulunabilir. Deri sandalet terlik çeşitleri erkekler ve kadınlar tarafından beğenilen ürünler arasındadır. Deri malzemeden üretilen ayakkabı türleri, kaliteli bir yapıya sahip olmakla beraber estetik duruşları ile öne çıkar. Açık tasarımlar, sıcak havalarda ve dış alanlarda giymeye uygunluk gösterir. Ayağın üst tarafından ya da topuk kısmından bağcık ve kayışlarla tutunan ayakkabı çeşitleri, ferah bir kullanım sağlar. Plastik sandalet terlik modelleri ise kaliteli plastik materyallerden üretilir. Hafifliği ile kullanım avantajı sağlayan plastik modeller, yürümeyi konforlu hale getirir. Genellikle terletmez ve kaymaz özelliğe sahip olan çeşitlerden memnun kalabilirsiniz. Hasır sandalet terlik çeşitleri, alerjen bir madde içermemesi ile herkesin kullanımına uygunluk gösterir. Tamamen doğal malzemelerden yapılan çeşitlerin yanı sıra silikondan yapılan hasır ürünler de mevcuttur. Gündüz ve gece kullanımına uygun olan ürünler arasında farklı aksesuarlarla detaylandırılan tasarımlar bulunur. Yürüyüşlerin uzun soluklu ve konforlu olmasını sağlayan ayakkabı çeşitleri, ayakların hava almasını sağladığı için avantajlıdır. Günlük kullanımın yanı sıra nemli ortamlarda da kullanabileceğiniz çeşitleri değerlendirebilirsiniz. Plaj sandalet terlik modellerini, deniz ya da havuz kenarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Neme karşı dayanıklı olmasıyla bilinen ürünler arasında tabanı kaymaz özellikte olan modeller vardır. Aynı zamanda antibakteriyel özelliği bulunan çeşitleri tercih ederek ayak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Tüm bu çeşitlere Trendyol’dan bakabilir, sahip oldukları özellikleri inceleyerek satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Sandalet Terlik Fiyatları

Modeller arasında bulunan dolgu topuk sandalet terlik çeşitleri, kombinlerin şıklığını tamamlayan ürünlerdir. Genellikle orta kalınlıkta bir topuk yapısına sahip olan bu modeller, ayak tabanını destekler ve konforlu bir yürüyüş sağlar. Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan bu tasarımlar; günlük kombinler, iş kıyafetleri, özel aktiviteler ve gece etkinliklerinde tercih edilebilir. Her alanda kullanıma uygun olmasıyla avantaj oluşturur. Platform sandalet terlik tasarımları ise dolgu topuktan farklı olarak ayağın ön kısmını da yüksekte tutar. Yüksek tabanlı olan bu ürünler, ekstra destekli olmasıyla dengeli bir duruş sağlar. Pratik kullanımlı olmasıyla müşteriler tarafından oldukça beğenilen platform tasarımlar olduğunuzdan daha uzun boylu gösterir. Ortopedik sandalet terlik çeşitleri sağlıklı kullanım açısından önem taşır. Ayak anatomisine uygun bir şekilde yapılandırılan ortopedik modeller, rahatlığına önem verenlerin tercihleri arasındadır. Aynı zamanda ayak ile ilgili sağlık sorunu olanların da kullanabileceği çeşitlerdir. Yumuşak iç dokuları ve taban ile bilek desteği sayesinde yüksek seviyede konfor sağlar. Her yaş grubunun rahatlıkla kullanabileceği bu tasarımlar, ileri yaşlarda bulunan kişiler için de oldukça idealdir. Ortopedik modeller genellikle doğal malzemelerle ve özel tasarımlarla üretilmesi ile pek çok kişinin beğenisini alabilir. Parmak arası sandalet terlik çeşitleri, ayak parmaklarının özgür hareketine olanak sunar. Sıcak hava koşullarında ayakların serin kalmasını mümkün kılan tasarımlar, hafif tabanlı olarak üretilir. Uzun süreli kullanımlarda yorgunluk hissi yaratmayan modelleri tercih ederek konforun tadını çıkarabilirsiniz. Sandalet terlik fiyatları ; markasına ve malzeme yapısına göre değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda fiyatların belirlenmesinde tasarım özellikleri de önemli rol oynar. Kampanya dönemlerinde indirime giren modelleri keşfederek her bütçeye uygun olan fiyat aralıklarından yararlanabilirsiniz. Trendyol’da indirimleri takip edebilir ve ihtiyaçlarınızı kolaylıkla satın alabilirsiniz.