Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Topuk Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Topuk Boyu
Fiyat Geçmişi
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Puanı
"

Crocs

" araması için 6279 sonuç listeleniyor

Rengarenk Crocs Ürünleri ve Fiyatları

Dünyaca ünlü fonksiyonel ve konforlu ayakkabı markası Crocs 2002 yılında Kanada'da üretilmeye başlanır. İlk üretim amacı sadece denizciler ve yatçılara konfor sağlamaktır; ancak ürünün çok rahat oluşu nedeniyle kısa sürede tüm dünyada kullanılmaya başlar. Kullanılan özel madde nedeniyle Crocs ürünleri antibakteriyel özelliğe sahiptir. Ayağın hava alması için özel tasarlanan hava delikleri ayağın nefes almasına olanak sağlar. Nem yapmaz; dolayısıyla uzun süre ayakta kalsa bile koku yaratmaz. Bir diğer önemli özelliği de kolay temizleniyor ve leke tutmuyor oluşudur. Ürün her yapıda ayağı kusursuz bir şekilde sarar ve hafif olması nedeniyle yastık üzerinde adımlar atıyormuş hissi yaratıp konforlu kullanım deneyimi yaşatır. Tüm bu özellikleri nedeniyle kısa sürede popüler olan ve sıkça tercih edilen Crocs, 2005 yılından itibaren büyük cirolar elde edip büyümeye başlar.

Marka yaşadığı başarı dalgasıyla 200 milyon doların üzerinde hisse satışı yaşar. Bunun sonucunda ayakkabı sektöründe en büyük yükselmeyi ve halka arzı gerçekleştirir. Bu doğrultuda Crocs online satış hizmeti sunmaya başlar. Bu hızlı büyüme sonrası marka elde ettiği büyük kazancı üretimi artırmaya, ürün çeşitlerini geliştirmeye kullanır. Moda trendlerini ve teknoloji gelişmelerini takip eden marka bunu ürünlerine başarıyla yansıtır. Ürün çeşitliliğini, renk skalasını her geçen gün genişletir; böylelikle tüketicilere fonksiyonellik, yaratıcılık ve yenilik sunar. Markanın kapalı, açık, yarı açık ve diğer modellerinde “Croslite” adında bir malzeme kullanılır ve daha önce hiçbir terlikte kullanılmayan bu malzeme ürünü dünyaca bilinen, eşsiz, konforlu bir marka haline getirir.

Plastik terlikleri eşsiz tasarım anlayışıyla bir araya getiren Crocs, dünya genelinde en çok ilgi gören markalar arasında yer alır. Lastiğin rahatlığı ve uzun ömürlü kullanım imkânı, kullanıcı kitlesini kısa sürede dünya çapında genişletmesini sağlamıştır. Crocs, canlı renk ve desenlere sahip terlik ve ayakkabılarıyla öne çıkar. Crocs terlik erkeklerin her kombinini tamamlayabilecek geniş renk seçeneklerine sahiptir. Crocs terlik kadınlar için ise canlı renkler ve sevimli desenlerden meydana gelir. Dışarıda kullanılabilen Crocs terlik modellerinin yanında iç mekân terlikleri de bulunur. Crocs ev terliği seçenekleri, dinlenme saatlerini daha konforlu ve keyifli hâle getirebilir. Crocs içi yünlü terlikler ise daha düşük sıcaklıklarda ideal vücut ısısına ulaşmak için son derece etkili olabilir. Crocs kışlık terliklerden yağmur çizmelerine kadar geniş ürün seçenekleriyle her ihtiyaca ve beğeniye hitap edebilir.

Denizciler, sporcular, yürüyüş meraklıları, sağlık çalışanları, çocuklar, profesyonel aşçılar, tüm gün ayakta çalışanlar kısacası marka yediden yetmişe her zevkten insana hitap eden modeller üretir. Kendine özgü tasarımını “Jibbitz” adlı renkli ve sempatik aksesuarlarla kişiselleştirme ayrıcalığı sunar. Bu özelliği ürünü daha popüler hale getirir. Crocs gördüğü ilgiyi ve sağladığı başarıyı kendini sürekli yeniliyor olmasına borçludur. Tüm bu özellikleri ve sunduğu konforlu kullanımıyla Crocs Türkiye Trendyol’da!

“En Güzel Çirkin!” Moda İkonu

“En Güzel Çirkin!” Moda İkonu

Önce Kanada'da sonra dünyanın birçok ülkesinde popüler olan marka kendine özgü tasarımlarıyla doktorlar, denizciler, yürüyüş sevenler, yatçılar, ev hanımları, çocuklar, sporcular, bahçe tutkunları, ayakta çalışmak zorunda olanlar ve profesyonel aşçılar arasında popüler olarak yediden yetmişe her zevkten insana hitap eder. Moda otoriteleri tarafından 'Çirkin şey' olarak isimlendirilen Crocs ayakkabı bu sayede ikona dönüşür. Kendine özgü dizaynı kimine göre çirkin kimine göre güzel bulunan ürünler 'en güzel çirkin' olarak adlandırılmaya başlar ve bir dönem reklam tanıtımlarında bu adlandırma kullanılır ve oldukça dikkat çeker.

Her bir teki sadece 150 gram olan hafif, konforlu, vücut ağırlığının ayakta uyguladığı baskıyı hafifleten ayağa tam oturan ürünler Adam Sandler, Jack Nicholson, George W. Bush, Terri Hatcher, Matt Damon ve Al Pacino gibi ünlü Hollywood yıldızları ve siyasetçiler tarafından da tercih edilir. 2002 yılında sadece altı farklı renk ve tek bir modelle üretilen ayakkabılar artık 22 farklı renge ve 11'i aşkın modele sahiptir. Sandalet, terlik, babet, deniz ayakkabısı, günlük ayakkabı, kar botu ve yağmur botu gibi her model ayakta yastık varmış hissi yaratır. Crocs parmak arası terlikler ise hem konforu hem de şıklığı ile yaz tatillerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Mickey Mouse şeklinde tasarlanan modellerin yanında Athens, Cleo, Beach, Disney Kids, Mary Janes, Kids Cayman ve Cayman modelleri çok tercih edilir. Marka çocuklara özel modeller de üretir. Sandalet, terlik ve bot modellerinde çocukların konforu düşünülmüş ve su oyunlarında özgürlük yaşamaları için su geçirmez ve çabuk kuruyan sistem kullanılmıştır. Tüm outlet Crocs modellerini Trendyol’da görsel, model ve fiyat karşılaştırması yaparak kolaylıkla inceleyip kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Crocs Modelleri ve Özellikleri

Crocs Modelleri ve Özellikleri

Crocs modelleri, üretiminde kullanılan özel madde sayesinde antibakteriyel yapıdadır. Ayağın hava alması için özel tasarlanan hava delikleri ayağın nefes almasına olanak sağlar. Nem yapmadığı için koku da yaratmaz ve leke tutmaz. Ayak tipine göre şekil alan ürünler tüy kadar hafiftir ve yumuşak adımlar atmanızı sağlar. Marka sandalet, terlik, babet, deniz ayakkabısı, günlük ayakkabı, kar botu ve yağmur botu modelleri üretir. Crocs yağmur çizmesi seçenekleri, suyu iten dış yüzeyleri ile yağışlı günlerde bile özgürce hareket etmenizi sağlayabilir. Tüm modeller, kullanılan topuk bandı sayesinde ayaktan çıkma ve kayma yapmaz. Ürünler her ayak şekline uyum sağlayan özelliktedir.

En popüler modellerden olan Crocs platform 3.8 cm platform yüksekliğiyle maksimum konfor sunar, ayrıca oldukça hafif bir tabanı vardır. Daha konforlu bir oturuş deneyimi için dönebilen topuk kayışları bulunur. Tırtıklı taban yapısına sahiptir ve güçlü adımlar atılmasını sağlar, kayma yapmaz. Esnek arka banda sahip ürünler hem terlik hem de ayakkabı şeklinde kullanılabilir. Tercih edebileceğiniz Crocs modelleri; clog, flat, flip, sandalet, slide, slip on, babet, deniz ayakkabısı, kar botu ve yağmur botlarından oluşur. Flip model, Croslite köpüğüyle yapılmıştır ve inanılmaz hafiftir. Giyilmesi kolaydır ve ıslandığında çabuk kuruma özelliğine sahiptir.

Sandalet modelde ayarlanabilir kayışlar kullanılmıştır; bu özellik kolay kullanım sağlar, kolay açılıp kapanabilir. Slide modelde her adımda ayağa masaj yapan baloncuklar kullanılmıştır ve tüm gün kullanıldığında bile rahat kullanım sağlar. Günlük hayatta, denizde ya da uzun doğa yürüyüşlerinde kısacası her yerde kullanılabilir. Slip on model ayakta yastık hissi yaratır ve en zorlu zeminlerde bile konforlu yürüyüş sunar. Flat model ayağa tamamen oturan modelde tasarlanmıştır. Her mevsimin tercih edilen modeli Classic, suyun kolaylıkla geri çıkmasına yardımcı olan su dostu tasarımı, ayağa nefes aldıran havalandırma portları, ayakla güvenli bir uyum sağlayan topuk kayışı, hafif tabana sahip oluşu ve kolay temizlenip çabuk kuruması özellikleriyle her durumda tercih edilebilir mükemmel bir model olarak tüketiciye sunulur.

Crocs Classic Clog'un astarlı modeli klasik Crocs terlik rahatlığını tüm sezon boyunca sunar. Yumuşak ve ayağı sıcak tutacak olan astarı sayesinde konforlu kullanımı her mevsim yaşatır. Marka çocuklara özel modeller de üretir. Sandalet, terlik ve bot modellerinde çocukların konforu düşünülmüş ve su oyunlarında özgürlük yaşamaları için su geçirmez sistem kullanılmıştır. Çocuk botlarında ise eğlenceli renkler ve ona eşlik eden renkli bağcıklar kullanılmış ve su geçirmez özellikte üretilmiştir. En sıcak zamanlarda bile çocukların ayaklarına rahatlık yaşatacak sandaletler hem günlük hayatta hem de denizde kullanılabilecek şekilde tasarlanmış ve kolay kuruyan kumaş eklenmiştir. Size ve ailenize özel mükemmel Crocs'u Trendyol'un numara, renk, stil ve daha fazla seçenek sunan filtreleriyle kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Crocs ile Kombin Önerileri

Crocs ile Kombin Önerileri

Her tarzdan insana hitap edecek modellere sahip Crocs ürünler kolay kombinlenebilir giy-çık özelliğe sahiptir. Genelde şort ve tişört kombinlerine renk ve tarz katar. Sıcak yaz günlerinin en konforlu tamamlayıcısı olan modelleri günlük hayatta ve yoğun tempoda ayakta çalışıyorsanız iş ortamında bile kullanabilirsiniz. Kolay kombinlenebilir ürünün renk ve model skalası oldukça zengindir. Siyah, beyaz, gri, yeşil, mavi, kırmızı ve kahverengi gibi temel renklerden oluşan Crocs renkleri kullanılan ana renklerin her tonuyla geniş bir seçenek sunar. Marka sandalet, terlik, babet, deniz ayakkabısı, günlük ayakkabı, loafer, kar botu ve yağmur botu modelleri üretir.

Jean kotlar, şort ve basic tişörtlerle kombinlendiğinde en renkli tamamlayıcı olan terlik ve sandalet modellerini diğer mevsimlerde de tercih edebilirsiniz. Serin günler için kombinlerinizi içi tüy astarlı modellerle tamamlayabilirsiniz. Yağmurlu havalarda kurtarıcınız olacak hafif özellikte Crocs yağmur botu siz ve çocuğunuz için farklı model ve renklerle size her mevsimi güneşli hissettirir. Karlı günlerde tercih edebileceğiniz Crocs bot ise yalıtım özelliğiyle ayağınızı sıcak tutar ve su geçirmez yapısı sayesinde ayaklarınızın kuru kalmasını sağlar. Kar botlarının zevkli tasarımı ile soğuk havalarda bile şık olabilirsiniz.

Denizde kullanabileceğiniz deniz ayakkabıları trend detaylarla tasarlanır. Günlük hayat kurtarıcısı loaferler zengin model ve renk seçeneğine sahiptir ve kombinlerde size kolaylık sağlar. Bunun yanında sahip olduğu renk seçenekleri dolabınızdaki kıyafet ve çantalarla uyumu yakalama ayrıcalığı yaşatır. Çocuk botlarında kullanılan eğlenceli renkler ve ona eşlik eden renkli bağcıklar kombinlere hareket katar. Gri Crocs modelleri her kombine uyum sağlayabilirken, süslü ve simli Crocs seçenekleri ise şık bir tamamlayıcı olabilir. Turuncu Crocs modelleri ile çarpıcı ve canlı renk tonlarıyla neşeli kişiliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Yeşil Crocs seçenekleri ise doğanın en güzel tonlarını bir araya getirir. Crocs lacivert renk seçenekleriyle günlük hayatta da klasiklerden vazgeçemeyenlere hitap edebilir. Güncellenmiş stil detaylara sahip yaratıcı tasarımları ve sunduğu konforlu kullanımıyla her mevsim tercihiniz olacak ürünler Crocs indirim avantajlarıyla Trendyol'da sizleri bekliyor.

Crocs Fiyatları

Crocs Fiyatları

Ayakkabı seçerken rahatlık ve kaliteden sonra dikkat edilen en önemli faktör fiyattır. Ortopedik kullanım deneyimi yaşatan Crocs fiyat aralığı bakımından her bütçeye hitap eder. Konforlu ve kaliteli ürünler sunan markanın fiyatları tercih edilecek ürünlere göre değişiklik gösterir. Üstün kalitesi sayesinde uzun yıllar kullanılabilen ürünün fiyat/performans değerlendirmesi olumlu sonuçlar verir. Sandalet, terlik ve Crocs bot fiyatlandırmasında çok sayıda özellik etkili olur. Seçeceğiniz modelde kullanılan materyal, ürünün bulunduğu koleksiyon ve diğer opsiyonlar fiyatları şekillendirir.

2002 yılında kurulan Crocs kısa süre içinde 300 milyondan fazla terlik, sandalet ve bot satarak dikkatleri üzerine çeker ve bir ürünün çok satılması için sadece kullanışlı olmasının yeterli olduğunun altını çizer. Trendyol'da belirli dönemlerde uygulanan Crocs kampanya fırsatlarını takip ederek kendiniz ve aileniz için en doğru ürünü bularak markanın altını çizdiği kullanışlı deneyimi yaşayabilirsiniz. Fiyatlandırmada hangi sezonda hangi ürünü alacağınız da çok önemlidir. İçi astarlı sıcak kullanım deneyimi sunan terlik, sandalet ve botları yaz sezonunda daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Tatilde kullanacağınız sandaleti kış sezonunda önceden alarak uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Kampanyaları takip ederken ve fiyat araştırması yaparken sezon sonu ürünlere de göz atmanız size avantajlı alışveriş fırsatı sunar. Trendyol üzerinden yapacağınız alışverişlerde fiyat filtresini kullanarak bütçenize en uygun fiyat aralığını seçebilir ve geniş fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Outlet ürünleri de bütçenizi zorlamadan alışveriş yapmanızı sağlar. Stok sayısı az olan terlik, sandalet, deniz ayakkabısı, babet, bot, loafer ayakkabıları daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Konforlu, dayanıklı tabanları ile farklı modelleri bulunan ürünleri Trendyol'un gelişmiş filtreleriyle beden, renk karşılaştırmaları yaparak bulabilir ve Crocs outlet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Ayakkabı Seçimleri Esnasında Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Noktalar

Ayakkabı Seçimleri Esnasında Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Noktalar

Bastığınız birçok zemine, giydiğiniz birçok ayakkabıya uyum sağlayan, tüm ağırlığınızı taşıyan ayaklarınız için seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı faktörler vardır. Öncelikle tercih edeceğiniz modelin ayağınızı dış etkenlerden izole etmesi, kolaylıkla hareket etmenize olanak sağlaması, ayağınızın hava almasını sağlayan yapıda olması ve ayak şeklinizi bozmaması önemlidir. Ayakkabının tabanı da dikkate alınmalıdır. Ortopedi uzmanlarının bildirdiği gibi, çok yüksek topuklu ayakkabılar kadar çok düz tabanlı ayakkabıları da tercih etmek çeşitli ayak, bacak ve duruş problemlerine neden olabilir. Crocs bu bakımdan konforlu ayakkabılar sunar; çünkü her ayak şekline uyum sağlayacak ortopedik tasarımlara imza atar ve ürünlerde kullandığı topuk boyu ideal yüksekliktedir. Ancak topuklu Crocs modellerinde de ortopedik taban tasarımları kullanılır. Crocs platform terlikler, konforlu bir yürüyüş imkânının yanında daha uzun ve fit bir görünüm sunabilir. Platform Crocs modelleri, terliği günlük kurtarıcılardan şık bir tamamlayıcı hâline getirebilir. Crocs terlik özellikleri arasında, en önemli olan unsur, konforlu ve yumuşak tabanlarıdır.

Modele karar verdikten sonra numara seçimine de dikkat etmelisiniz. Yanlış numara seçimi yapılmış ayakkabı ayak, bacak, bel, sırt ağrılarına neden olabilir. Crocs numara tablosu bu konuda size yardımcı olacaktır. Rahat kalıplara sahip Crocs numaraları, her bedene tam uyum sağlar. Düz bir zeminde oturur pozisyonda ayağınızı bir kağıdın üzerine koyun. Doğru ayakkabı numarasını bulmak için ayağınızı parmak ucundan topuğa kadar cetvel veya mezura yardımıyla ölçün. Bunun için parmak ucu ve topuk bitimini kağıt üzerinde işaretleyin. Ayağın sağından ve solundan çizgi çektikten sonra çizgilerin arasını ölçebilirsiniz. Kimi ayakkabı modellerinde kalıp nedeniyle numara büyüyebilir ya da küçülebilir. Ölçümle numara seçmek bu nedenle oldukça önemlidir. Seçilen ayakkabı numarası ayak parmaklarını sıkıştırmamalıdır. Ayakların sıkışması kalıcı şekil bozukluklarına neden olur. Topuk yüksekliği uygun aralıkta olmalıdır. Standart ölçü 3,5 cm’dir. Çocuklar için seçilecek ayakkabılarda da dikkat edilecek faktörler vardır.

Çocuğunuz için ayakkabı seçimi yapıyorsanız topuk yüksek değil alçak olmalı, şekil ayakla uyum sağlamalı, ayakkabı esnemeli ve hava almalıdır. Tüm bu sağlık kriterlerine dikkat edildikten ve ihtiyaç belirlendikten sonra alınacak ayakkabı modelinin giyim tarzınıza uygun olması da oldukça önemlidir. Geniş ürün seçeneği sunan marka size renk seçiminde de kolaylık sağlar. Ayakkabı ihtiyacınızı dolabınızı gözden geçirerek yapabilirsiniz. Bu size hangi model ve renk eksiğiniz olduğu konusunda yardımcı olacak ve doğru bir seçim yapmanızı sağlayacaktır. Seçim aşamasında dikkat edeceğiniz bir diğer faktör de ürünü nerede kullanacağınızdır. Günlük hayatta, doğa yürüyüşlerinde, uzun süreli ayakta kalınan işlerde ya da denizde kullanılacak ayakkabılar kullanım alanına göre özel olarak tasarlanır. Bunun yanı sıra ürün içeriğinde kullanılan maddelerin sağlığınıza uygun olup olmadığını da dikkatlice araştırmalısınız. Ürünün kalıplarıyla ilgili kafanızda soru işareti varsa sayfamızdaki Crocs yorum alanlarında yer alan kullanıcı deneyimlerini okuyabilir ve edindiğiniz bilgilerle doğru kararı verebilirsiniz. Trendyol’da okuyacağınız yorumlar gerçek kullanıcı deneyimlerini sunar ve merak ettiğiniz detaylarla ilgili size sağlıklı bir bilgi verir.

Crocs Tüm Ürünleriyle Trendyol'da

Crocs Tüm Ürünleriyle Trendyol'da

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi olan Trendyol, ayakkabı sektörünün ikonik markası Crocs yeni sezon ürünlerini sayfasında kullanıcıları ile buluşturur. En çok tercih edilen Mickey Mouse, Athens, Cleo, Beach, Disney Kids, Mary Janes, Kids Cayman ve Cayman gibi modellerinin yanı sıra Crocband, Kadee, Swiftwater, LiteRide koleksiyonundan ürünler sunar. 2002 yılında sadece 6 farklı renk ve tek bir modelle üretilen ayakkabılar artık 22 farklı Crocs renkli ve 11'i aşkın ikonik modelli seçeneğe sahiptir. Markanın en çok clog, flat, flip, sandalet, slide, slip on, bot ürünleri tercih edilir. Marka ürünlerinde ortopedik konfor sunan taban kullanır.

Kids Crocs kategorisinde yer alan şık ve eğlenceli modeller, küçüklerin hem dışarıda hem de evde konforlu vakit geçirmelerine yardımcı olur. Crocs çocukların ayak yapısına uygun iç tabanıyla sağlıklı seçimler sunar. Crocs sandaletler hem çocuklar hem de yetişkinler için yaz aylarını konforlu geçirebilmenin yollarını sunar. Crocs Literide delikli sandalet tasarımı, yastıklı tabanlıyla konforlu bir zemin sunarken terlemenin de önüne geçer. Çocuklar için üretilen konforlu modeller, renk ve aksesuarlarıyla da oldukça ilgi çekicidir. Lila Crocs terlikler hem yetişkin hem de çocukların beğenisini kazanabilir. Crocs bebek terlikleri arasında beğeni kazanan modellerden biri de pembe tonlarıdır. Pembe Crocs terlikler, canlı renk tonlarıyla neşeli ve eğlenceli kombinler yapma imkânı verir. Mor Crocs seçenekleri, canlı ve tarz sahibi görünümler elde etmenizi sağlar. Sarı Crocs renkleri, ilgi çekici kombinler yapmak için son derece uygun olabilir. Kırmızı Crocs seçenekleri, güçlü ve öz güvenli duruşuyla beğeni kazanır. Beyaz Crocs modelleri ise her tarza uyum sağlayabilir. Siyah Crocs seçenekleri, her kombin ve renkle eşleştirilebilen modeller arasında yer alır.

Sandalet, terlik ve botlar kullanılan özel madde sayesinde antibakteriyeldir. Sandalet ve terliklerde kullanılan hava delikleri ayağın nefes almasına olanak sağlar. Crocs çeşitleri ayağı sarar, hafiftir; yumuşak tabanı sayesinde rahat bir şekilde yürümenizi sağlar ve kayma yapmaz. Crocs Crocband modelleri, topuğu sararak güvenli ve dengeli kullanım imkânı sunar. Tüm modellere eklenen topuk bandı ile ayakkabı ayaktan çıkmaz. Esnek arka banda sahip ürünlerin hem terlik hemde ayakkabı şeklinde kullanılmasını sağlar. Bu özellik kullanılmadan önce ayağa en uygun Crocs numarası bulunmalıdır. Ürettiği ürünlerde konforu öncelik alan ikonik marka kurulduğu ilk günden itibaren hızla büyümüş ve yediden yetmişe, geniş bir kullanıcı kitlesi oluşturmuştur. Crocs terlik fiyatları da online alışveriş sayesinde her kesime hitap edebilen hâle gelir. Crocs indirimli ürünler ve diğer fırsatlar için Trendyol kampanyalarını takip edebilir, her adımda şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşayabilirsiniz.