İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Topuk Tipi
Topuk Boyu
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bambi Terlik

" araması için 1611 sonuç listeleniyor

Rahat Bambi Terlik Modelleri Trendyol'da!

1961 yılında Türkiye’de kurulan Bambi markası, 1966 yılında üretime geçerek birçok müşterisine çeşitli ayakkabı, terlik ve sandalet ürünleri sunmaları ile popüler yapıda olduklarını kanıtlıyor. Erkek ya da kadın ayırt etmeksizin çeşitli alternatiflerle müşterileri ile buluşan Bambi Türkiye, her yaştan ve cinsiyetten hayranı olduğunu biliyor. Kalite, sağlamlık ve konfor esaslı üretim anlayışına sahip marka, farklı alternatiflerden üretilen çarpıcı ve kusursuz ürünleriyle memnuniyet yaratıyor. Çeşitli renklerden ve tasarım detayları ile zenginleştirilerek karşınıza çıkarılan alternatifler her yaştan kadın ve erkeğin yaşamında kolaylık sağlıyor. Evde ya da dışarda kullanılabilen seçenekler ile kullanışlılık ve verimlilik vadeden marka, kaliteli iç ve dış taban yapısıyla ilgi uyandırıp, adından sıkça söz ettiriyor. Yazlık ya da mevsimlik olmak üzere birçok farklı dönemde kullanılan Bambi terlik seçeneği bulunuyor. Çeşitli tarzları önemseyerek her yıl birbirinden farklı stilde kullanışlı ürün yapısı sunan marka, farklı topuk boylarından çeşitli malzeme yapılarına olmak üzere pek çok alternatif yapısı ile sizlerle buluşuyor. Sezonun göz alıcı trend moda stilinde çeşitlerine sahip marka, popüler tarzını gelen geri bildirimler ile sağlıyor. Çeşitli zeminlerde yere güvenle basmanızı sağlayan ürünler seçkin tarzlı stillerle farkındalık yaratıyor. Konforlu yapısı ile memnun eden marka, zeminle her temasınızda darbeleri emerek ayağınızda bir şey yokmuş hissi sağlıyor. Kişisel kıyafet tarzlarınıza uygun seçeneklerle çarpıcı ve elit tarzlardan üretilen markanın çeşitleri, her mevsim sizlerin memnun kalıp mutlu olmasını sağlıyor. Ailenizle birlikte alacağınız şık alternatiflerle uyumlu görüntü sağlamanız mümkün olurken; çeşitli sıcak mevsimlerde keyifli gezintilere çıkabilmeniz mümkün oluyor. Çeşitli malzemelerden üretilip farklı alanlarda kullanılmalarıyla bilinen Bambi markalı şık ürünler, çeşitli mevsimlerde sizlere konfor sağlıyor. İstenildiğinde ev terliği olarak da kullanılan markanın seçenekleri arasındaki çeşitlilik, pek çok müşterinin aradığı tarzları kolayca bulmasına yardımcı oluyor. Trendyol sayesinde farklı ortamlarda kullanıma uygun olan şık ya da spor modelleri inceleyebilirsiniz.

Dayanıklı Yapıya Sahip Bambi Terlik Modelleri

Dayanıklı Yapıya Sahip Bambi Terlik Modelleri

Bambi ev terliği, banyo yaptıktan sonra ayaklarınızın yere değmemesini sağlayan seçenekler olarak kullanabilen çeşitleri ile ilgi uyandırdığı gibi evlerinizde ayaklarınızın üşümemesini sağlayan temel ihtiyaçlarla kullanım sağlayıp dikkatleri üzerine çekiyor. İstenildiğinde ev tasarımı olarak karşınıza çıkan seçenekler, şık tarzları sayesinde dışarda da giyebilmenize olanak tanıyor. Markanın ucu kapalı yapıda siyah tasarımları, misafirlere özel kullanılabilen şık ve klasik tarzları ile pek çok evin konforlu yaşam yapısına uygun ürünler arasında gösteriliyor. Sağlam yapısı ile yan taraflarında sökülme yaşatmayan markanın şık tarzlı alternatifleri, yaz aylarında fazla dikkat çekiyor. Bambi yazlık terlik olarak da isimlendirilen markanın gösterişli ürünleri arasındaki ön yüzeyi farklı renk alternatiflerinden, malzeme yapısından ve parlak detaylardan üretilen çeşitleri; özellikle kadınlardan fazlaca takdir topluyor. Yaz aylarının sıcak günlerinde ayaklarınızın serin şekilde kalmasını sağlayan markanın ürünleri, koku yaratmayan tarzları ve rahat iç tabanı ile beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Parmak arası seçenekler ile herkesi etkileyebilen markanın tasarımları, birçok tatil yöresinde ya da evlerinizin bahçelerinde rahatlıkla kullanabilmenizi sağlıyor. Bambi plaj terliği olarak da görülen parmak arası tasarım suya dayanıklı tarzları ile çeşitli denizlere kolayca gidip gelmenize olanak tanıyıp, kızgın kumlardan narin ayaklarınızı gerektiği şekilde koruyor. Sıcak mevsimlerde ayakkabılardan bunalanları memnun edebilen Bambi, yazlık tarzlarla üretilmiş seçenekleri, çeşitli ayak numaralarına uygun büyüklükleri ile sizleri memnun ediyor. Erkek ya da kadın müşterilerin beğenisine uygun tarzlarda üretilen markanın şık alternatifleri, estetik tarzları ile dikkatleri çekerken; farkındalık yaratan yapısıyla da müşterilere yüksek performanslar vadediyor. Bambi şık tarzdaki kadın ve erkek ürünler, hafif yapılarından dolayı her türlü zeminde rahatlıkla kullanılabilmeleri ile ilgi uyandırıyor. Hassas ayak yapısına sahip müşteriler için özel olarak tasarlanmış Bambi ortopedik terlik, ayak tabanlarından ya da topuk bölgesinden yana şikayeti pek çok müşterinin konfor deneyimi yaşamasını sağlıyor. Farklı topuk boylarından ya da materyalden üretilen Bambi kışlık terlik kumda, toprakta, fayans üzerinde, asfaltta ya da taş zeminde kullanılabilmeleri ile müşterilere memnuniyet veriyor. Dolgu topuktan düz topuğa, ince ve zarif yapıdaki topuklardan kalın topuk stilinde Bambi topuklu terlik, pek çok müşteriye istediği stili ya da rahatlığı sağlamalarıyla biliniyor. Birbirinden farklı renk seçeneklerinden üretilip çeşitli süslemelerle zenginleştirilen tasarımlar, hareket anında müşterisine kolaylık tanıyan kullanışlılığa sahip terlik kullanımı sağlıyor. Ayakların yerle iyi temas edip buluşmasını sağlayan özel yapılı Bambi çift bantlı, fiyonklu, incili terlik, kullananların anatomik yapıları düşünülerek sizlerin karşısına çıkarılır.

Renkli Tasarımlı Bambi Terlikler

Renkli Tasarımlı Bambi Terlikler

Topuk kısmı bantlı Bambi kadın terlik modellerinden evde kullanılacak kapalı uçlu, taşlı petrol renk tarzlarına olmak üzere pek çok kadın müşterilere uygun alternatifi bulunuyor. Yüksek tabanlı, düz, dolgulu, mantar topuk seçenekleri ile de ilgi uyandıran markanın alternatifleri arasında ayarlanabilir tokalar, evde ve sosyal hayatta kullanılabilen oldukça işlevsel ürünler olarak dikkatleri çekiyor. Bambi beyaz, turuncu, bej, yeşil terlik olmak üzere pek çok renk alternatifine sahip marka yüksek ürün performansları ile rahatlık sağlarken; güzel görüntüleri ile pek çok hanımın dikkatini çekiyor. İnce topuklarla kadın zarafetine vurgu yapan marka, yaz aylarında birçok kadının iş yerine şık ve gösterişli tarzlarla gidip serin deneyim yaşamasını sağlıyor. Kadınlara estetiği, zarafeti renkli ve parlak yapıları ile veren marka, Bambi erkek terlik modelleriyle de erkek asaletini şık tarzlarla sunabilen modelleri ile dikkat çekiyor. Kahverengi, lacivert, siyah ön yüzeylerden oluşturun modelleri ile fazla talep edilen markanın stil sahibi seçkin erkek ürünleri; önü kapalı, parmak arası, klasik tarz olarak da sizlerin kullanımına sunuluyor. %100 hakiki deriden üretilen kahverengi Bambi erkek deri üretim alternatifleri, popüler tarzını hiç yitirmeyip pek çok ortama rahatlıkla ayak uydurabilmeyi sağlamalarıyla dikkat çekiyor. Çeşitli kıyafetlerle zengin, şık kombinler yapabilmenize de olanak sağlayan markanın gösterişli, klasik seçenekler, renkleri ile memnuniyet yaratıyor. Klasik tarzı ve açık renk yapısından hoşlanan müşterilere sunulan Bambi anne terliği, estetik tarzları, farklı taban yapıları ile birçok zeminde kullanım kolaylığı sunuyor. Ev için özel olarak üretilenler genellikle pürüzsüz taban yapısı ile dikkatleri çekerken; dışarda kullanabilmenizi sağlayan alternatifler ise kaymaz yapıları ile güvenliğinize ekstra katkı sağlıyor. Dışarıda kullanılan tasarımlar yaz aylarında çeşitli şortlarla uyum sağlarken; içerde ise birçok gecelik ve pijama takımı ile seçkinlik kazandırıyor. Çeşitli amaçlar doğrultusunda rahatlıkla kullanılabilen yelpazeye sahip Bambi kapalı terlik, birçok müşterilere fazla sahip olmak istediği tarzlarda sunuluyor. Önü kapalı olan modeller evlerin yanı sıra iş yerlerinde de kullanıma uygundur. Gün boyu ayakta duran müşteriler, ortopedik terlikler sayesinde ayak ve omurga sağlığını koruyabilir. Siz de rahat olmanızı sağlayan ve bileği destekleyen modelleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken Bambi Terlik Çeşitleri

Dikkat Çeken Bambi Terlik Çeşitleri

Ev tasarımları, plaj modası, misafire özel parçalar, iş yaşamı için uygun alternatifler başta olmak üzere marka tarafından sunulan birçok kaliteli seçenek bulunuyor. Açık renk yapılarıyla karşınıza çıkabildiği gibi gökkuşağı tonlarında ya da koyu tonlarda da sizlerin memnuniyetini kazanan, dolgu topuktan parmak arası tasarımlar, olmak üzere pek çok özel tasarım yapısı ile işlevsellik sağlıyor. Bambi taşlı, içi tüylü, çapraz terlik olmak üzere markanın koleksiyonları tarafından birçok özel model sizlere sunuluyor. Suni ya da gerçek deri olarak sunulan farklı materyallerle de çeşitlilik oluşturan ürünler, farklı giyim tarzına sahip erkek ve kadınları memnun ediyor. Banyoda kullanılan ürünlerden plajlara giderken rahatlıkla kullanabileceğiniz parmak arası seçeneklere kadar birçok özel alternatif sizlerin kullanımına sunuluyor. Çeşitli temel özelliklerini güzel görüntüleriyle taçlandıran Bambi nubuk, taba, parlak, gümüş terlik taş yapısı ile farkındalık yaratırken; giyim stilinden taviz vermeyen pek çok müşterisini da özel olarak memnun ediyor. Uzun süre ayakkabı giymek zorunda kalan pek çok müşterisine rahatlık sunan markanın taşlı, desenli, delikli ve ekstra süslemeli alternatifler, aşınmayan dış taban yapısıyla da memnun ediyor. Beyaz ya da siyah ön yüzeye sahip klasik tarza yakın seçeneklere eklenen taşlı yapılar, hem erkek müşterileri hem de kadınları memnun edebilmeleri ile öne çıkıyor. Çeşitli sosyal ortamlarda rahatlıkla giymenize olanak sağlayan yüksek topuklu modellerden normal topuk yapısına sahip Bambi tüylü, zincirli, simli, tokalı terlik olmak üzere birçok seçeneği paylaşılıyor. Farklı topuk ve taban yapılarına sahip markanın çeşitleri, taban, topuk yükseklikleriyle de çeşitlilik arz ediyor. Trendyol sayesinde markanın farklı tarzlara hitap eden şık tasarımlarını inceleyebilir, kullanım alanına ve stile uygun olarak seçim yapabilirsiniz.

Şeffaf ve Zarif Bambi Terlik Tasarımları

Şeffaf ve Zarif Bambi Terlik Tasarımları

Sandalet modelleriyle arkadan desteklenen markanın ürünleri kullanım amacına ve favori renk seçiminize göre sizlere memnuniyet veriyor. Dışarda ya da evde kullanmak için alabileceğiniz hafif yapılı ve konforlu Bambi kadın ve erkek seçenekleri, dayanıklı yapıları ile uzun zamanlar sizlere keyifli adımlar atmanızı sağlayıp sağlıklı şekilde kullanım yapmanıza yardımcı oluyor. Farklı renklerde olup şeffaf ön yüzeye sahip ince, uzun topuklu Bambi şeffaf terlik, kadın zarafetini ve ayak estetiğini güzel şekillerde sunulabilmesi için paylaşıyor. Suni deriden yapılan modelleriyle fazla gösteriş sunabilen şeffaf yapılı modeller, markanın şık ürün koleksiyonunda çeşitlilik sunmaları ile biliniyor. Siyah, kahverengi, bej, gri, beyaz, yeşil, haki, sarı, turuncu, pembe, metalik, gümüş, altın, kırmızı, mavi gibi pek çok renkten oluşturulabilen Bambi sandalet hakiki deri, rugan, süet, suni deri ya da tekstil materyallerden oluşturulabilmeleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Dolgu, topuk, düz topuk, kalın topuk, ince topuk tipleriyle de memnuniyet yaratan

ürün modelleri, farklı topuk yükseltileri ile sizlere farklı şekillerde model özellikleri gösteriyor. 1 cm ila 4 cm arasında bulunup kısa topuk yükseltisine sahip modellerden 5 cm ila 9 cm yüksekliklerine sahip birbirinden farklı topuk boyları bulunuyor. Markanın 10 cm ve üzeri topuk boylarında bulunan modelleriyse; genellikle kadın müşterilerin stiline uygun iş yaşamı ve özel gün alternatifleri olarak sınıflandırılıp karşınıza çıkarılıyor. Esnek ve rahat topuk yapısına sahip Bambi dolgu topuk terlik, klasikten hoşlanan kadınlar tarafından her zaman popülerleşmeyi sağladığı için her daim fazlaca talep ediliyor. Bambi karpuzlu, püsküllü, meyveli terlik tasarımlarına sahip olmak için Trendyol'dan faydalanabilirsiniz.

Bambi Terlik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bambi Terlik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tek renkli seçeneklerle müşterilerle buluşabildiği gibi çoklu renk alternatifleriyle de ilgilerin odağı ürün modelleri, her daim konforu estetik tarzlarla sizlere sunuyor. Önü kapalı ürünlerden Bambi parmak arası terlik olmak üzere pek çok seçenek kadınların, erkeklerin dikkatini çekiyor. Parlak pullara sahip Bambi parmak arası kadın modelleri arasındaki siyah tabanlı, parlak yüzeyli şık modeli; birçok tatil köyünde, plajda, seyahatlerde ya da gündelik yaşam kullanımlarında hanımları memnun eden esnek taban yapısına, kaymaz dış taban tırtırlarına sahip olması ile dikkatleri çekiyor. Çeşitli bitkisel tekstil yapısından üretilen doğal ve sağlıklı malzemeden üretilen Bambi hasır, deri, örgü terlik, terleme yapmayan, kötü koku oluşumunu engelleyen Anti bakteriyel yapıya sahip çok fonksiyonel ürünleri müşterilere sunuyor. Örgü hasır yapısına sahip markanın seçkin modelleri, siyah ya da vizon renkleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Çeşitli ön yüzeylere sahip alternatifler, çapraz, köprü ya da farklı stillerde dikişlenen yapısıyla müşterilere seçkinlik, elitlik sağlıyor. Şık tasarımlarını farklı renk kombinasyonlarıyla birleştirerek çeşitli görüntülerde model sunan Bambi hoş stillere sahip alternatiflerle, yüksek performansları ile popülerleşiyor. Bambi terlik fiyatları, erkek, kadın müşterilerin kullanım amaçlarına ya da terliğin özelliklerine göre farklılık gösterebiliyor. Oldukça uygun fiyatlara sahip markanın tüm modelleri, bütçe dostu şık alternatifler olarak sizlerin karşısına çıkarılıyor. Farklı nedenlerden dolayı çeşitli dönemlerde terlik giymek zorunda kalan müşterilerden evlerine terlik almak isteyen müşterilere olmak üzere birçok müşteri çeşitli sebeplerden dolayı terlik ihtiyacını verimli şekillerde gidermek istiyor. Farklı cinsiyetlere uygun tarz terlik yapısını özel ve seçkin tarzlarda sunan Bambi yeni sezon terlik her müşterisini önemsediğini sizlere kanıtlıyor.

Bütçenize Dost Bambi İndirimli Terlikler

Bütçenize Dost Bambi İndirimli Terlikler

Çeşit çeşit ve rengârenk yapılardan üretilen Bambi peluş, triko, plastik, süet terlik, farklı tercihlere, favori renk yapısına sahip birçok müşteri tarafından beğeniliyor. Kullanılan sağlıklı ve kaliteli malzemelerle müşterisine zarar vermeyen terlikler, koku yapmayan, terletmeyen yapılarıyla memnuniyet sunuyor. Kanserojen hiçbir kötü kimyasalı üretim yapısına dâhil etmeyen marka, tüm ürünlerinde sizlere güven veriyor. Farklı birçok ürün çeşidine sahip Bambi outlet modelleri, birçok müşterisine ekonomik ve elverişli alışveriş imkânını sunabilmesi bakımından değerli oluyor. Markanın outlet serisi, doğrudan sizlere sunulduğu için cazip fiyatlara sahip olduğunu sizlere kanıtlıyor. Rahat ve konforlu olduğu için birçok yaşlı müşteri tarafından ya da ayaklarında hassasiyet bulunan müşteriler tarafından fazlaca tercih edilen markanın tüm modelleri, farklı dönemlerde ve ortamlarda kullanabilmeleri ile öne çıkıyor. Spor tarzlardan klasik tarzlara, modern ve görkemli tarzlardan mütevazı tarzlara olmak üzere pek çok farklı modeli marka tarafından beklentilerinize uyum sağlayabilmeleri için sunuluyor. Bambi terlik modelleri ve fiyatları, uygun şartlarla sizlerle buluştuğu için fazla albeni yaratıp, dikkatli gözlerin üzerine çevrilmesine neden oluyor. Çeşitli tasarım yapısına göre farklı şekillerde fiyatlandırılan alternatifler, her bütçeye uygun yapısı ile ilgi uyandırıyor. Birinci sınıf kaliteli malzeme yapısından üretilip sağlam dikişlerle üretilen çeşitleri, moda ikonlarına uygun yaratıcı tasarım örnekleri arasında olduğunu sizlere gösteriyor. Uzun süreli kullanımlarda dahi kalıp yapısında ya da renklerde değişim yaşatmayan markanın dayanıklı tasarımları, adından sıklıkla söz ettiriyor. Erkek ve kadın müşterilerinın ortak beğeni tarzlarına göre farklı cinsiyetlere uygun şekilde sunulan markanın seçkin modelleri, sandaletli tarz yapısıyla da sunuluyor. Sağlıklı, hijyenik, kaliteli ve sağlam yapıdan üretilip sizlere uygun ve cazip koşullar içerisinde sunulan Bambi indirimli terlikler, çeşitli ailelerin ve müşterilerin bütçelerine dost fiyatları ile öne çıkıyor. Avantajlı fiyat yapısı ile yüksek performanslı ürün olduğunu uzun vadede kanıtlayan terlik modelleri, beklentileri etkin şekilde karşılayıp sizleri memnun ediyor. Seçenekler arasından kullanım amacınıza ya da ihtiyacınıza uygun tasarım sahibi modeller içerisinden beğendiğiniz terliği güvenli ve hızlı bir şekilde Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.