İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Sürdürülebilirlik Detayı
Desen
Materyal
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Topuk Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Avva Terlik

" araması için 15 sonuç listeleniyor

Konforlu Avva Terlikler Trendyol'da!

Sıcak havalarda çok sayıda kişinin hayatında kendine yer edinen Avva terlikler her zevke hitap eden modellerle satışa sunulur. Ergonomik tabanıyla dikkat çeken Avva ürünleri ayak sağlığınızın korunmasına yardımcı olur. Markanın terlik modellerini hem iç hem dış mekânlarda rahatlıkla zaman kullanabilirsiniz. Makul bir hızda yürümenize olanak tanıyan bu modeller çeşitli ayak ölçülerine uygun biçimde üretilir. Avva terlikler erkek ve kadınlar için farklı şekillerde tasarlanabilir. Günlük kullanımda ve plajda giyeceğiniz konforlu bir terlik arıyorsanız Avva parmak arası terliklere yönelebilirsiniz. Ergonomik tasarımıyla dikkat çeken bu ürünler farklı ayak ölçülerinde uygun biçimde imal edilir. Rahatlıkla yürümenizi sağlayan modeller arasından kişisel zevkinize hitap edenleri bulabilirsiniz. Avva terlikleri online biçimde satın almak için çeşitli ürünleri kıyaslayarak doğru modeli seçebilirsiniz.

Dayanıklı Avva Terliklerin Şıklığı

Dayanıklı Avva Terliklerin Şıklığı

Evde rahat zaman geçirmek ve özgürce hareket etmek için Avva tarafından imal edilen ev terliklerine göz atabilirsiniz. Hem ayak sağlığı hem evdeki hijyen koşulları için büyük avantaj sağlayan bu ürünler uzun süre boyunca kalitesini korumayı başarır. Avva terlikler çocuk ve yetişkinlerin ayak tabanlarına pratik biçimde adapte olabilen bir yapıya sahiptir. Yumuşak ve sağlam süngerler kullanılarak üretilen terliklerin tabanları üzerine rahatlıkla basabilirsiniz. Yürüyüş sırasında oluşan basıncı başarıyla tolere eden ergonomik taban sayesinde konforlu bir deneyim elde edebilirsiniz. Her zevke hitap eden Avva ev terliği modelleri yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanır. Aşınma, yırtılma ve kopma gibi risklere karşı önemli ölçüde dayanıklı olan bu ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. Sağlamlığı ve rahatlığıyla dikkat çeken Avva ürünlerini kendiniz ya da sevdikleriniz için değerlendirebilirsiniz. Özel günlerde yakın çevrenizdeki kişilere şık ve kullanışlı bir hediye vermek adına bu markanın piyasaya sürdüğü modelleri inceleyebilirsiniz. Konforlu bir kullanım deneyimi sunan ürünler, çeşitli zevklere hitap etmeyi başarır. Avva terlik yorumlarını okuyarak kendinize uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.

Sade ve Şık Avva Terlik Modelleri

Sade ve Şık Avva Terlik Modelleri

Havanın sıcak olduğu dönemlerde ayak sağlığının korunmasına yardımcı olan modellerle beraber dışarı çıkabilir ve günlük işlerinizi halledebilirsiniz. Market ya da bakkala giderken Avva terliklerinizi giyebilir ve konforlu bir yürüyüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Avva'nın farklı renklerdeki terlikleri gün içinde giydiğiniz kıyafetlerle uyum sağlayabilir. İlginizi çeken renklere sahip modelleri inceleyebilir ve Avva'nın farklı beklentileri karşılayan terliklerini kısa sürede sipariş edebilirsiniz. Sade bir tasarım anlayışını yansıtan bu ürünler çok sayıda kıyafetle beraber rahatlıkla kullanılabilir. Hemen herkesin dolabında yer alması muhtemel parçalarla beraber Avva'nın terliklerini giyebilirsiniz. Havanın sıcak olduğu dönemlerde kısa süreliğine dışarı çıkmanız gerektiğinde bu ürünlerden yardım alabilirsiniz. Avva terliklerini kullananlar konforlu biçimde hareket ederken aynı zamanda şıklığı da deneyimleyebilir. Avva terlikleri tavsiye eden kişilerin yazdığı yorumları okuyarak kendiniz için doğru modeli seçebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Avva Terlikler

Uygun Fiyatlı Avva Terlikler

Her bütçeye hitap eden Avva terliklerin fiyatları farklı kriterlere göre belirlenir. Terliklerin kullanım alanı fiyatlar üzerinde doğrudan etkilidir. Günlük hayatta ya da evde kullanılmaya uygun olan modellerin malzeme türü ve taban özellikleri değişiklik gösterir. Buna bağlı olarak Avva terliklerin fiyatları kullanıma alanına göre değişebilir. Dış mekânda giymeye uygun olan ürünlerde genellikle plastik malzeme kullanılır. Bu durumda Avva'nın plastik terlikleriyle silikon ürünleri arasında fiyat farkı görülebilir. Şık tasarımı ve yumuşak malzemeleriyle beğeni kazanan ev terliklerinin fiyatları diğer modellere göre yüksek olabilir. Avva terlikleri satın alırken bütçe dostu bir alışveriş yapmak isteyebilirsiniz.  Farklı dönemlerde yapılan kampanyalar sayesinde Avva terlikleri indirimli olarak satın alabilirsiniz. Sade tasarımlarıyla dikkat çeken Avva terliklerini indirim dönemlerinde alarak uygun fiyatlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Avva terliklerinin tüm terlik çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.