Vivense Dresuar Modelleri ile Şıklık Her Yerde

Dresuar denildiği zaman akla şık sehpalar gelmektedir. Yerden oldukça yüksek, duvara monte ya da olmayan, aynası olan ya da olmayan, çekmeceli sehpadır. Dresuarlar genellik ile antrelerde kullanılır. Evin girişinde hoş bir görüntü sergilemektedir. Birden fazla amaç için kullanılabilir. Evin havasını değiştiren Vivense dresuar çok sayıda çeşit içermektedir. Dresuar Türkçe kökenli bir kelime değildir. Fransızcaya ait bir kelimedir. Ancak İngilizce diline de geçmiştir. Pek çok anlama gelmektedir. Masa, sehpa, konsol anlamlarından sadece birkaçıdır. Genel kullanımına bakınca odayı ya da evin girişini toparlamaktadır. Bu özelliğiyle Vivense mobilya dresuar, ev ortamının daha düzenli olmasını sağlamaktadır. Evin girişine koyarak dışarıdan gelen kişilerin çanta ve anahtarını koymasına yaramaktadır. Günlük gazete okumayı sevenler ya da dergi merakı olanlar için de bu mobilya kullanışlı bir alan oluşturacaktır. Yemek odası için alınan dresuarlar genellik ile konsol amaçlı kullanılmaktadır. Yemek odasında bulunan yemek takımları bu ürünün içine yerleştirilmelidir. Yine masa örtüsü gibi eşyaları da içine alarak etrafın toparlanmasını sağlamaktadır. Konsol üzerine koyulan aynalar ortamı güzelleştirmektedir. Küçük odaların daha geniş görünmesi için de aynalar tercih edilir. Yemek masasına yakın koyulan dresuarlar eşyaları içinden almayı kolaylaştırır. Günümüzde evlerde en çok kullanılan ürünlerden biri dresuarlardır. Bunun nedeni ise her eve ve her odaya uyum sağlayabilmeleridir. İşlevsellikleri oldukça yüksektir. Banyo dahil olmak üzere evin her köşesinde görmek mümkündür. Banyoya koyulan dresuarlar romantik bir görüntü sergiler. Genellik ile geniş banyolarda kullanılır. Buradaki işlevi ise havluları ve banyoda kullanılan malzemeleri içine almaktır. Farklı kullanım alanlarından biri de lavaboya dönüştürülmesidir. Eklenecek olan bir evye banyoya bambaşka bir hava katacaktır. Dresuarın üstünü tam doldurmamanız gerekebilir. Aksi halde kargaşa oluşacaktır. Odayı toparlamaktan ziyade daha karışık görünmesine neden olacaktır. Bunun için de olabildiğince az ve ortama uygun aksesuarlar seçilmelidir. Enleri geniş, derinlikleri ise daha dardır. Bu neden ile de evde çok yer kaplamamaktadır. Dar derinliği sayesinde geçiş yerlerinde bile kullanılabilir. Evin her alanında da rahatlık ile konumlandırılır. Çekmecesiz ve raflı olanları da bulunmaktadır. Açık raf sistemi ile daha rustik bir görüntü sergiler. Özellik ile ham ahşap malzeme ile üretilenler de açık raf daha iyi durmaktadır. Vivense dresuar ölçüleri birbirinden farklı olabilir. Her serisinin ve her tasarımın kendine has ölçüleri mevcuttur. Bu ürünü almaya karar verince evde nereye koyulacak, ne kadar büyüklükte iyi olacak düşünmek gerekmektedir. Küçük bir alana büyük dresuar olmayacağı gibi çok geniş bir boşlukta da çok küçük dresuar güzel durmayacaktır.

Her Eve Ayrı Bir Vivense Dresuar

Her Eve Ayrı Bir Vivense Dresuar

Duruşları ve tarzları ile dresuarlar evi yansıtan ürünler olmaktadır. Bazısı çekmeceli bazısı duvara monte bazısı iki ayaklı bazısı ise dört ayaklı olabilmektedir. Her zevke ve her tarza uygun dresuar çeşitleri sitede yerini almaktadır. Renk ve duruşunu belirleyecek olan alıcılardır. En çok tercih edilen renklerden biri ise beyaz dresuarlardır. Vivense beyaz dresuar hemen hemen her eve uyum sağlar. Renk olarak odaya ferahlık verir. Alanı daha geniş gösterir. Temiz bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Bu beyaz renk ürünlerden bir tanesi dorado serisidir. Üçlü yan yana raf şeklindeki görüntüsü modern bir hava katar. Orta katta çekmeceli bölmesi bulunmaktadır. Üçlü aynası ile tamamlanabilir. Suntalam malzemeler ile üretilen ürün sağlığa zararlı madde içermemektedir. Duvara monte ve ayaksızdır. Dresuar için yer sorunu yaşayanlar için idealdir. Altında boş yer kaldığı için başka ürünler ile tamamlanabilir. Suraj dresuar da beyaz rengi ile gözleri şenlendirmektedir. Beyaz gövde ve bronz rengi kulplar birleşerek ortaya güzel bir ürün çıkarmışlardır. İkili çekmecesi ve altta yer alan açık rafı ile beyaz sevenlerin evini süsleyecektir. 100 cm genişliği ile çoğu eve uygundur. Derinliği ise 38 cm'dir. Yükseklik ise 80 cm şeklindedir. Günümüzde en çok kullanılan malzemelerden biri de mermerlerdir. Artık mutfak tezgâhından çıkıp banyoya, koridora, yatak odasına, masaların üzerine kadar pek çok alanda kullanılabilir. Parlak görüntüsü ile eve, odaya ferahlık vermektedir. Bir diğer kullanım alanı da dresuarların üst yüzeyi olmaktadır. Vivense mermer dresuar, yine en çok tercih edilenler arasındadır. Farklı mermer renkleri de bulunan ürünler böylece her eve uyum sağlar. Beyaz mermer asaleti arayanlar için stally beyaz mermer dresuar uygun bir seçim olacaktır. Yonga levha ile ortaya çıkarılan bu ürün sağlığa zararlı madde içermemektedir. Demonte olmaktadır. Siyah demir gövdesi ile modern bir ev eşyasıdır. Genişliği 90 cm, derinliği 30 cm ve boyu da 82 cm'dir. Verde leda mermer dresuar ise yeşil üst mermer tablası ile bu rengi sevenler için sunulmuştur. Evinde krem, bej, yeşil tonu ve vizon rengi mobilyası bulunanlara uyum sağlayacak bir renktir. Ayakları metaldir. Paslanmaz özelliktedir. Ürünün eni 35 cm, yüksekliği 90 cm ve boyu da 120 cm'dir. Evde boşlukta kalan kalorifer petekleri hoş görüntü sergilememektedir. Üstünün bir dresuar ile kapatılması hem görüntüyü düzeltecek hem de o alanın da kullanılmasını sağlayacaktır. Ayakları metal ve üst tablası suntalam olan bu ürün Vivense petek üstü dresuar türlerinden biridir. Bunların derinliği daha azdır. Diğer dresuarların derinliği 30 cm civarında iken petek üstü olanların 20 cm civarındadır.

İşlevsel Dresuarlar Vivense'de

İşlevsel Dresuarlar Vivense'de

Dresuar evin her alanında kullanılabilir. Bu kullanım alanlarından biri de yatak odasıdır. Makyaj malzemesi, kişisel bakım ürünlerini koyulmaktadır. Yatak odasında yer alan ayna da bu dresuarın üstünde yer alır. Böylece oldukça şık bir görüntü ortaya çıkar. Yatak odası takımından ayrı bir parça olarak da kombinebilir. Uyum yakalaması yeterli olacaktır. Pirinç renginde olan vivense lola dresuar yatak odasında oldukça şık durmaktadır. Renginin hem klasiğe hem de modern görüntüye sahip olması ise daha çok kişinin tercih etmesini sağlamaktadır. Üç kat raflı görüntüsü vardır. En alttaki katı zemin üstünde durmaktadır. El ile zımparalanmıştır. Oldukça geniş, yüksek bir üründür. Genişliği 140 cm, derinliği 35 cm ve yüksekliği ise 78 cm şeklindedir. Oturma odasında kullanılan dresuarlar oturma grubu ile uygun tercih edilebilir. Tam tersi zıt bir renk ve yapıdaki ürünler ile modern görüntü sağlanabilir. Odanın havasını değiştirmek isteyenler için uygun ve kolay yol bir dresuar eklemektir. Hem büyük masraflardan kaçınılıp hem tüm odanın ambiyansı değiştirilebilir. Oturma odasına koyulan dresuarlar çeşitli aksesuarlar ile daha şık hale getirilebilir. Bir çiçek, vazo, biblo bambaşka görüntü ortaya çıkarmaktadır. Yapılması gereken odaya ve ürüne uygun aksesuar bulmak ve en iyi şekilde konumlandırmaktır. Vivense siyah dresuar renk olarak asildir. Herkese hitap etmese de belirli bir tarzı olanlara yöneliktir. Louise serisinde siyah renk mevcuttur. Aynası ayrı satılan ürün küçük görüntüsü ile her alana sığabilir. Alt katında bir rafı ve üstünde de bir çekmecesi bulunmaktadır. Masif ağaç ile üretilmiştir. Malzemesi fırınlanmış masif ağaçtır. Genişliği 45 cm, derinliği 37 cm ve yüksekliği de 100 cm şeklindedir. Oldukça yüksek bir dresuardır. Carmen dresuar da siyah renktedir. Yerden yüksekliği 85 cm olup louise ile arasında 15 cm fark bulunmaktadır. Yan yana iki çekmecesi bulunan bir üründür. Kayın ağacından üretilen ayakları oldukça sağlamdır. Hiç bir sağlıksız malzeme kullanılmamıştır. Eni 128 cm ve derinliği de 42 cm'dir. Derinliği geniş olduğu için üst yüzeyi oldukça fazladır. Vivense dresuar modelleri her eve uygun renk ve şekilleri ile hizmet vermektedir. İhtiyacı belirleyip yerini ayarladıktan sonra seçim yapmak çok kolay olacaktır. Odanıza uygun seçenekleri internet sitesinden bulabilirsiniz.

Dresuar kullanırken bazı hususlara da dikkat etmek gerekir. Hangi alanda ve ne amaç ile kullanılacağı bu hususlardan birkaçıdır. Her odanın ihtiyacı farklı olduğu için buna uygun seçim yapılmalıdır. Banyo için çekmecesi daha geniş seçilirken evin girişi için çekmecenin geniş olmasına gerek yoktur. Aynalı ve levye ekli olan dresuarlar banyolarda daha çok tercih edilmektedir. Evin girişinde, yemek masasının arkasında, oturma odasında da yine aynalı olanlar daha çok kullanılmaktadır. Vivense aynalı dresuar çeşitlerine bakınca her eve ve her bütçeye uygun olanları da vardır. Mode aynalı dresuar bunlardan biridir. Hem fiyatı hem de küçüklüğü ile her banyoya her odaya uyum sağlar. Bu üründe ayna dahildir. Demonte olması nedeni ile parçaları ayrı gelecektir. 60 cm genişliği, 30 cm derinliği ve 80 cm de yüksekliği vardır. Dresuarların boyları da farklıdır. Kullanım alanlarına göre boyları değişiklik göstermektedir. Yine evin girişinde bulunan dresuarlar yüksekken banyodakiler daha engindir. Banyo için olanlarda daha çok levye bulunmaktadır. İnsanların ulaşabilmesi için boyunun buna uygun olması gerekmektedir. Vivense konsol dresuar da bulunmaktadır. Dresuarlar bu amaç ile de kullanılabilir. Bla ismini verdiği konsol şeklindeki dresuar metal malzemeden üretilmiştir. Altın rengi ile beyaz odalara uyacaktır. 90 cm genişliği, 20 cm derinliği ve 75 cm yüksekliği ile sunulmaktadır. Alad konsol dresuar ise iki yan yana rafı ve altta da bir rafı olmak üzere toplam üç rafa sahiptir. Ayakkaları metaldir. 100 cm genişliği bulunmaktadır. 25 cm derinliği ile ideal ölçüdedir. 85 cm yüksekliği mevcuttur. Fua serisi ise oval ve siyah rafları ile yumuşak bir görüntü sunmaktadır. 48 cm olan iki kat mesafesi ile boyu uzun aksesuarlar dahi kullanılabilir. İster oturma odasında ister antrede rahatlık ile yet bulabilir. Vivense dresuar takım aynası ile beraber üretilmektedir. Hem ayna hem konsol isteyenler için bu ürünler içinden seçim yapmaları iyi olacaktır. Bu ürünlerden biri raina ayna ve dresuar takımıdır. Geometrik ve metal olan ayakları, üst kısmının mermer olması ile görüntüsü tamamlanmaktadır. Çekmecesi bulunmamaktadır. Margot aynalı dresuar ise country tarzını yansıtmaktadır. Beyaz renktedir. Yatak odalarına daha çok uyacak olan bu ürün istenildiği takdirde her odada kullanılır. Kayın ağacı ile imal edilmiştir. Fırınlanmış olan bu ağaç ile şık bir konsol meydana getirilmiştir. Genişlik 100 cm olmaktadır. Derinliği ise 38 cm'dir. Yüksekliği ise 80 cm şeklindedir. Ayna boyutu ise 80 cm ile 110 cm olmaktadır.

Masif Ağaçlar ile Yapılan Vivense Dresuar

Masif Ağaçlar ile Yapılan Vivense Dresuar

Dresuarlar kültürümüzün ürünleri değildir. Fransız ve İngiliz kültüründen geçmiştir. Evi derleyen ve toparlayan bir mobilyadır. Evinde yenilik isteyenlerin, değişiklik yapmayı düşünenlerin ilk aklına gelen ürünlerdir. Tek başlarına ayrı havaları olsa da eklemeler ile bambaşka bir görüntü sergilerler. Arkalarına eklenen bir duvar kağıdı romantik, klasik ya da otantik bir görüntü oluşturabilir. Eklenen bir tablo ile modernlik elde edilebilir. Tablolar dresuarın iki yanına, üstüne ya da ayna yerine takılabilir. Özellik ile vivense retro dresuar ürünler tablolar ile desteklenebilir. Renkli görüntüsü, çekmece ve dolapları ile oldukça kullanışlıdır. Torna ile üretilmiştir. Yeşil tonunun yoğunluğu retro görüntüsü almasında yardımcı olmuştur. Mor, kırmızı, mavi ve beyaz renklerdeki çekmeceleri ile şirin bir görüntü de sergilemektedir. Jetigen retro dresuar ceviz renk görüntüsü ile daha klasiğe yakındır. İki adet çekmecesi vardır. Bir adet de rafı bulunmaktadır. Çalışma odalarına, yemek odalarına ağır bir hava katmak isteyenlere sunulmuş bir üründür. Dresuar üstüne fotoğraf çerçevesi koyularak anılarla ilgili bir köşe haline gelebilir. Mumlar ortamı yumuşatır, biblolar ile zengin bir görüntü sergilenmesini sağlar. Bu ürünün üzerine yerleştirilecek olanlar çok farklı şekillerde konumlanabilir. Odaya uygun olan şekli bulmak gerekmektedir. Ferah, samimi ve sıcak bir görüntü için uzun objeler ile kısa objeler yan yana konulabilir. Vivense dresuar masif ürünler ise sağlam mobilya arayanlar içindir. Her ürün sağlığa zararlı olmasa da masif her zaman daha kullanışlı ve ağırdır. Abrienne masif dresuarın yüzeyi lake bayadır. Rengi ise petrol mavisidir. Dört ayaklı ve bir çekmecelidir. Vivense dresuar ceviz renk de üretim yapmaktadır. Koyu rengi herkese hitap etmese de evde ağır bir görüntü isteyenlere göredir. İster tek çekmece ister iki çekmece olsun her şekilde kullanışlıdır. Vivense dresuar özellikleri ise herkese uygun olmalarıdır. Her eve de her keseye de uyum sağlarlar. Almak istenilen dresuarların boyuna, şekline, ne kadar alan kaplayacağına dikkat edilmelidir.

Vivense her mobilyada olduğu gibi dresuarlarda da bol çeşit sunmaktadır. Ayakkabılık şeklinde olan hinged serisi üç bölmelidir. İki bölmesi geniş olup bir bölmesi daha dardır. Ayakkabılık arayanlar için bu dresuar ideal olacaktır. Evin girişi için ise kappa dresuar uygun bir seçenektir. Hem beyaz rengi hem de kahverengi rengi vardır. Vivense dresuar çeşitleri içinde givayo da bulunmaktadır. Altın rengi ayağı ile bu renk sevenlerin gözdesi olacaktır. Butterfly dresuar siyahtır. Ayakları ise altın oksittir. Bu iki renk hem gençlere hem de olgun kişilerin dikkatini çekecektir. Siyahın asaletinin en çok yakıştığı seridir. Beyaz mobilyalara yarışacağı kadar siyah yoğunluklu odalara da yakışacaktır. Vivense dresuar yorumları merak edilen diğer bir konudur. Artık insanlar bir ürün almadan önce yorumları incelemektedir. Daha önce o ürünü alıp kullanan insanların neler söyleyeceği önemlidir. Memnun kalınmış mı, ürünün olumsuz bir yönü var mı, ne kadar olumlu yorum var gibi sorular insanların akıllarını kurcalamaktadır. Bu tür yorumlar Vivense'de de bulunur. Daha önce satın alıp kullananlar o ürün hakkında yorum yapar ve alacak kişiler de bu yoruma göre hareket etmektedir. Bu marka hakkında genel olarak yorumlar olumludur. Alacağınız ürüne bakarak hangi yorumları almış inceleyebilirsiniz. Vivense dresuar fiyatları da ortalamadır. Her bütçeye uygun ürün bulunur. Alınacak ürünün özellikleri, üretildiği malzeme, boyutu fiyatını etkilemektedir. Örneğin masif ahşap ile üretilen bir dresuar ile suntalam malzemeden üretilen dresuar arasında fiyat farkı olacaktır. Vivense dresuar modelleri ve fiyatları Trendyol sitesinde mevcuttur. Yapılması gereken siteye giriş yaparak modelleri incelemektir. Buradan hem fiyatlara, hem ürünün özelliklerine hem de yorumlara ulaşılmaktadır. Aranan her ürün bu sitede mevcuttur.