placeholder
"

Vivense Berjer

" araması için 178 sonuç listeleniyor

Vivense Berjer

Özellikleri ile Yaşam Alanlarını Destekleyen Vivense Berjer

Koltuk, yaşam alanlarında konforu sağlayan önemli eşyalar arasındadır. 3’lü, 2’li modellerin yanında tekli koltuk modelleri takımın en önemli parçası olsa da günümüzde kullanıcılar tek olarak da tercih ederler. Takıma ayrı bir hava katan berjerler, tek başlarına da bulundukları ortama estetik bir dokunuş getirir. Zengin ürün portföyü ile Vivense berjer modelleri ile evlere farklı boyut getirir. Arkası kısa modellerin yanında yüksek arkalıklı tasarımlar kişiye özel alanlar yaratmakta başarılıdır. Özellikle kitaplığın yanında, cam önünde yanında küçük bir sehpa ile oluşturulan kombinler ortama ferahlık verir. Vivense berjer, sunduğu renkli ve birbirinden farklı tasarımları ile kullanıcısının beğenisini kazanır. Hem köşe takımlarının hem de farklı ölçüdeki koltukların yanında salonlarda takımı tamamlar. Oturulduğunda sırtı kavrayarak uzun süreli kullanımlarda konforu garantileyen modeller evde geçirilen vakti keyifli hale getirir. Eve modern bir görünüm kazandıran ürünler tek olarak kullanılabildiği gibi dekorasyona göre çift olarak da kullanılabilir. Çift olarak cam önüne sehpa ile yerleştirildiğinde manzaraya karşı çay ya da kahve içmek keyif verir. Vivense tekli berjer, yaşam alanlarının vazgeçilmez eşyaları olarak çalışma odalarında, çocuk odalarında ya da oturma odalarında yerini alır. Bulunduğu dekorasyona hem modem hem de renk olarak uyum sağladığında başarılı dekorasyonlara imza atmayı başarır. Çoğu evlerde kişiye özel kullanılmak üzere alınan ürünler, rahat ve ergonomik yapıları sayesinde uzun süreli kullanımlarda duruş bozukluklarının önüne geçer. Vivense Madrid berjer krem, lacivert, bordo, yeşil, sarı ve lila gibi zengin renkleri ile her ev dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Döşeme kumaşı yumuşak dokulu örme kumaş olup polyester içerikli bir kumaştır. Oturma alanı 32 dansite yumuşak süngerdir. Yerden yüksek tasarlananlar geniş kolu ile konforu garantiler. Silinebilir kumaş ile kaplı olan ürünün ayakları ceviz rengindedir. Boyutları 85x80x97 cm’dir. İşlevselliğinin yanında dekoratif olarak da kullanılan ürünleri, yanında ya da arkasında bir abajur ile kombine ederek zarif dekorasyon elde etmek mümkündür. Evlerde görsel şıklığı garantileyen birbirinden yaratıcı tasarımları ile Vivense berjer modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Özellikleri ile Yaşam Alanlarını Destekleyen Vivense Berjer

Bu model tekli koltuk kategorisine girse de gösteriş ve dizaynı sade bir koltuktan daha fazlasıdır. İhtişamlı görüntüsü, yüksek arkalığı ve geniş kolları ile bulunduğu alana klasik bir şıklık katan berjer modelleri, günümüzde modernize edilerek yeni nesil dekorasyon tarzı ile uyumlu hale getirilir. Bu hali ile ürünler sadece salonların değil antre, yatak odası, çalışma odası gibi alanların da vazgeçilmez eşyaları haline gelir. Farkı tarz şallar ve kırlentler ile hareketlendirilen ürünler yan yana, karşı karşıya ya da dekorasyon tarzına göre tek olarak kullanılabilir. Vivense sallanan berjer şömine yanları ya da televizyon karşısı için idealdir. Bunun yanında çalışma odalarında kütüphanenin yanında kullanıldığında kitap okumanın keyfi başka olur. Yeniden yorumlananlar, daha alçak, daha yüksek, kollu, kolsuz modelleri ile kullanıcı ihtiyaçlarına göre değiştirilmiş olmakla birlikte berjer olma özelliğinden bir şey kaybetmemiştir. Yeni tasarımlar, özellikle iş yapış şeklinin değiştiği, evlerin artık iş yeri ve okul olarak da kullanılmaya başlandığı günümüz dünyasında evin değişik alanlarında kendini gösterir. Antrelerde kısa dinlenme molalarında kullanılırken çalışma odalarında masanın yanında, yemek masasının bir parçası olarak, keyifli kahve sohbetleri için salonlarda, cam kenarlarında kullanılması ile dikkat çeker. Vivense Eliza berjer geniş oturma alanı, geometrik şekillerin birleşmesinden oluşmuş kol ve ayakları, gül kurusu, cam göbeği, petrol yeşili, kahve, taş rengi ve zikzak desenleri ile bulunduğu alana renk katar. Boyutları 70x75x71 cm olan ürün dolgusunda 34 dansite yumuşak sünger kullanılmıştır. Kadife kumaş ile kaplanan ürün silinebilir olması ile kullanıcısına kolaylık sağlar. Kollar ve ayaklar metal olup kumaş rengine uygun renklere boyanmıştır. Kollarda herhangi bir dolgulu kumaş ya da kırlent desteği yoktur. Ürünün geniş tasarımı sayesinde kullanıcı kollarda herhangi bir kumaş dolgu desteğine ihtiyaç duymaz. Koltuğun sırtı hafif arkaya eğimlidir. Üzerindeki kapitone detaylar şık bir görünüm katar. Televizyon izlerken kullanabileceği gibi çalışma odalarında yoğun bir günün yorgunluğunu atmak için idealdir. Salonlarda şık bir sehpa ile birlikte kullanıldığında ortama modern bir görünüm kazandırır. Metal profillerden oluşan ayaklar ve kollar ile kadife döşemenin bir araya gelmesi klasik ve modernin başarılı yorumlamasına iyi bir örnektir. Ürünler ile ilgili kullanıcı yorumlarına Trendyol’da yer alan Vivense berjer yorum bölümünü inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Vivense Berjer Çeşitleri

Her İhtiyaca Uygun Vivense Berjer Çeşitleri

Kullanıcı ihtiyaçları ev dekorasyonun önemli belirleyicisidir. Bazı kullanıcılar ev eşyasında fonksiyonu ön planda tutarken bazıları için görsel önceliklidir. Marka hem görseli hem de fonksiyonu bir araya getirmeyi başararak farklı beklentileri karşılamayı başarmıştır. Başarılı tasarımı olan Vivense Zeni berjer kaplamasında keten kumaş kullanılmıştır. Bu hali ile spor şık bir tarza sahip olan ürün 72x66x97cm boyutu ile her alan için idealdir. Ayakları ve iskeleti gürgendir. Oturma alanında 28 dansite HR sünger, sırt kısmında yer alan kırlentte %50 kırpıntı, %50 boncuk silikon kullanılmıştır. Yerden yüksek tasarlandığı için temizlik sırasına kullanıcıya kolaylık sağlar. Ayrıca hafif yapısı sayesinde kullanıcı istediği zaman yerini değiştirebilir. Yeşil, gri, koyu gri, krem, lacivert, bordo, antrasit renk seçenekleri farklı dekorasyonlar ile uyumunu kolaylaştırır. Bele gelen kısımda yer alan kırlent beli kavrayarak kullanım sırasında konforu garantiler. Vivense Rio berjer model olarak sırt kısmı yüksek tasarlanmıştır. Hem bele gelen kısımda hem de kafanın dayandığı yerde küçük kırlentler vardır. İnsan anatomisine uygun tasarlanan ürün klasik modele oldukça yakın olarak tasarlanmıştır. Başa gelen kısımda yer alan kırlent koltuğun arkasına tutturulmuştur. Koyu gri keten kumaşın kaz ayağı kırlentler ile birlikte kullanılması modern dokunuşu tamamlar. Geniş oturma alanı 30 dansite yumuşak sünger dolgusu sayesinde konforlu bir oturma alanı yaratır. Cilalı ahşap ayaklar 1.sınıf gürgendir. Vivense Everest berjer modeli kaz ayağı veya kadife döşeme alternatifi ile dikkat çeker. Bu modelde döşeme ve bel minderi aynı kumaştandır. İskeletinde 1.sınıf gürgen ve demir kullanılmıştır. Ürünün kavisli tasarımı oldukça estetik durur. Oturma alanında 32 DNS yumuşak sünger kullanılmıştır. Sırt minderi ise %70 silikon %30 kırpıntı kumaş olup ergonomik bir yapıya sahiptir. Silinebilir kumaş ile kaplı olmasının yanında yerden yüksek tasarımı kullanım kolaylığı sağlar. 80x82x90 cm ölçülerinde üretilen üründe kazayağı ve antrasit kadife aynı alanda birlikte kullanıldığında modern arzda bir dekorasyona ulaşılır. Zengin ürün skalası ile birlikte çeşitlerini Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Vivense Berjer Ev Dekorasyonuna Estetik Katar

Ev Dekorasyonuna Estetik Katan Vivense Berjer

Berjer kategorisinde kullanıcısına zengin ürün portföyü sunmayı başaran marka, ürünlerini geniş bir kullanıcı kitlesi ile buluşturmayı başarır. Biryandan tek kişilik olması ürünü kişisel kullanıma uygun hale getirirken diğer yandan evlerin en güzel köşelerinde yer alması ürünü yaşam alanlarının en cazip eşyaları haline getirir. Salonlarda, oturma, çalışma ve yatak odalarında bulunduğu alana zarafet katar. Bazı modellerdeki yumuşak geçişler, bazılarında ise sert çizgiler ortamlara kontrastın uyumunu getirir. Vivense Zümrüt berjer nubuk kumaşın yumuşak dokusunu kullanıcısına hissettirir. Oturma alanının genişliği ve sırt yapısı klasik modelleri andırır. Nubuk kumaş üzerinde yer alan kapitone detaylar koltuğa ayrı bir hava katar. Ayrıca oturma alanında yer alan 35 dansite HR sünger koltuğa tok bir görüntü vermesinin yanında konforu da sağlar. Ayakları ahşap olan ürünün sırt malzemesi elyaf ve kırpıntı süngerdir. Açık kahve, lacivert, antrasit, krem ve Vivense berjer yeşil rengin nubuk kumaş üzerinde asil duruşu koltuğa bir ağırlık verir. Yerden yüksek olması kullanım kolaylığı sağlar. Ev dekorasyonlarında köşe, 2’li, 3’lü koltukların yanına eklenen ürün dekorasyona son imzayı atar. Ürünün konumlandırılacağı yer görsellik açısından oldukça önemlidir. Ya kitaplığın bulunduğu köşeye ya da cam önüne yerleştirmeyi tercih eden kullanıcılar olduğu gibi bazı kullanıcılar ise antre ya da yatak odasında kullanmayı tercih ederler. Bulunduğu her alana görsel bir zarafet katan ürün, zengin renk skalası sayesinde aynı ya da farklı renklerin uyumuna olanak sağlar. Tek olarak lambader ile kombine edilebildiği gibi küçük bir sehpa yanında da şık durur. Ayrıca ikili kullanımlarda yan yana ya da karşı karşıya aynı veya farklı renklerin bir araya gelmesi ile başarılı görseller oluşur. Marka Gri, antrasit, lacivert renklerin yanında Vivense turuncu, gül kurusu, sarı berjer gibi canlı renkler ile kullanıcılarının beğenisini kazanır. Aynı renk ürünlerin birlikte uyumunun yanında kadife, kaz ayağı, gri, turuncu gibi farklı kombinasyonlar görsel uyumu garantiler. Dekorasyonların vazgeçilmezi olan ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Vivense Berjer ile Konforu Yakalama Fırsatı

Vivense Berjer ile Konforu Yakalama Fırsatı

Marka, sadece görseli değil konforu da ön plana çıkararak şıklıktan ödün vermeden kullanıcısına uzun süreli kullanımlarda rahatlığı garantiler. Arkaya doğru yasladığında vücudu saran ve insan vücuduna uyum sağlayan tekli koltuklar özellikle evden çalışmanın yaygın olduğu günümüz dünyası için avantajdır. Geniş oturma alanına sahip olan koltukların ise sırt eğimleri oldukça ergonomiktir. Bunun yanında kırlent ve yastıklar ile desteklenen modeller oturma yeri ve kırlent dolguları sayesinde kullanıcıya rahat kullanım sağlar. Vivense Kelebek berjer kolsuz olarak tasarlanmıştır. Oturma bölümü 28 dansite HR yumuşak sünger, aynı renk olan kırlenti yarı yarıya kırpıntı ve boncuk silikon dolgudur. 75x70x85 cm boyutlarında üretilen ürün yatak olabilmesi ile dikkat çeker. Ürünün yatak olduğunda ulaştığı boyut 75x109 cm’dir. İskelet gürgen ayaklar plastiktir. Oturma alanının derinliği 56 cm’dir. Tek renk fıstık yeşili, kahverengi, yeşil, gri, pembe, lacivert, gri ve antrasit renklerinin yanından bejin antrasit, bordo ve lacivert uyumu şık durur. Vivense döner berjer özelliği farklı modellerde mevcuttur. Özellikle yerden yüksek modellerde tercih edilen döner koltuklar kullanıcısına pratik ve konforlu kullanım sunar. Kadife kapitone detaylar, klasik model şıklığını yakalayan modeller ve kazayağı detaylı tekli koltuklar dönme kabiliyeti ile kullanıcılarının beğenisini kazanır. Bazı modellerde ayrı ahşap ayaklar kullanılırken bazı modeller tek metal platform ayak ile modernize edilmiştir. Metal ayaklarda yüksek tasarımların yanında yere yakın modellerde mevcuttur. Döner koltuk, Vivense berjer gri, antrasit, beyaz gibi renkler ve deri, kumaş döşeme kumaşları ile ofislerde şık durmasının yanında evlere de şıklığı ve konforu getirir. Konforlu ve şık tasarımlara yatak olabilme ve dönebilme gibi fonksiyonlarda eklenince kullanıcıya keyifli kullanım deneyimi yaşatır. Ayrıca bazı modellerde bel bölgesinde bulunan kırlentler, bazı modellerin eğimli ve kavisli yapısı ile ürünler uzun süreli kullanımlarda kullanıcı dostudur. Kitap okumayı seven kullanıcıların ya da sosyal medyada vakit geçirenlerin, evden çalışanların keyifli vakit geçirdiği farklı tarzdaki modellere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Farklı Bütçelere Uygun Vivense Berjer Fiyatları

Farklı Bütçelere Uygun Vivense Berjer Fiyatları

Tekli koltuk seçimi ihtiyaca göre değişir. Dekoratif amaçlı ve kısa süreli kullanılacak bir ürün talebi olanların beklentisi ile çalışma ya da yatak salonlarda kullanacakların beklentisi farklıdır. Marka zengin ürün portföyü ve yaratıcı tasarımları ile her bütçeye uygun ürünler kullanıcıları ile buluşturur. Vivense Lizbon berjer hem kısa aralıklı hem de uzun arkalıklı orijinal tasarımları sayesinde kullanıcıya tercih olanağı sunar. Kullanıcı uzun süreli kullanımlarda tercihini nubuk kumaştan üretilen 36 dansite sünger dolgulu, 59 cm oturma alanına ve 58 cm kol yüksekliğine sahip 70x83x99 cm ölçülerindeki modelden yana kullanabilir. Bununla birlikte keten kumaş döşemeli, 28 dansite sünger dolgusuna sahip 75x90x82 cm ölçülerindeki kısa arkalıklı model de bir tercihtir. Ayrıca farklı renk ve döşemedeki yaratıcı dokunuşlar ürüne farklı bir hava katar. Kullanıcı bütçesine göre tek olarak diğer koltukları ile bir grup oluşturabileceği gibi 2 adet tekli koltuk ile ayrı bir grup de oluşturabilir. Ürünün kumaşı, kullanılan sünger, iskelet malzemesi gibi parametreler Vivense berjer fiyatları konusunda belirleyicidir. Kullanıcılar klasik berjer modeline yakın ürünleri tercih ederek evlerine nostaljik bir hava katmayı tercih ederken bazı kullanıcılar tercihlerini modernize edilmiş ürünlerden yana kullanırlar. Sadece evlerde değil ofislerde kullanıldığında da şık dinlenme alanları yaratması zengin kullanım alanının bir göstergesidir. Her evde mutlaka bir ya da daha fazla modele rastlamak mümkündür. Evlerin birden fazla alanında kullanılması ise esnek kullanıma olanak sağlaması açısından önemlidir. Çocuk odalarında çocukları uyuturken ya da onlara kitap okurken rahatlık sağladığı gibi küçük yatak odalarında dinlenme köşesi oluşturmaya destek olur. Çalışma odalarında dönen modelleri çalışma koltuğu olarak kullanılabileceği gibi sallanan modelleri kitap okuma koltuğu veya TV koltuğu olarak idealdir. Vivense pembe berjer farklı dekorasyon aksesuarları ile bir arada kullanıldığında küçük alanlara ferahlık getirir. Her bütçeye uygun ürünlere Trendyol’da yer alan sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Vivense Berjer Trendyol’da

Vivense Berjer Trendyol’da

Eski ve yeniyi birleştirerek berjer üzerinde yorumlamayı başaran marka, her ortama uyum sağlayan modelleri ile kullanıcılarının tercih ettiği markalar arasında yerini alır. Siyah beyazın bir arada kullanımından hoşlanan kullanıcılar için kaz ayağı desenli yüksek tasarımlı olanları iyi bir seçenektir. Geniş oturma alanı ve hafif eğimli hali ile rahat kullanımı garantileyen yumuşak dokulu koltuklar ise kullanıcısına daha fazla konforu garanti eder. Deri koltuklar iş yerlerinin dekorasyonuna şıklık katar. Metal profil ve metal ayakların geometrik görseli ortama modern bir görüntü verir. Kategori her haliyle kullanıcının yaşamına dokunmayı başarır. Vivense Boston berjer modelinin mavi beyaz ve siyah beyaz renginin yanında klasik modernize edilmiş hali ve ahşap ayakları klasik ve moderni bir arada bulundurur. Yerden yüksek tasarımının yanında 32 dansite yumuşak sünger, keten kaplama, 360 derece dönebilme özelliği sayesinde kullanımı rahattır. Kol tipi incedir. Bel kısmında bulunan kırlent, uzun süreli kullanımlarda kullanıcının rahatlığını garantiler. Vivense puflu berjer modelinde bu ürün tipi ve puf birliktedir. Otururken aynı zamanda kullanıcının ayaklarını uzatabilmesine olanak sağlayan puf yükseklik olarak bazı takımlarda berjerden daha alçakken bazılarında ise aynı seviyededir. Sırt kısmının hafif geriye eğik olması ile kullanıcı rahatlığı dikkate alınarak üretilmiştir. Yükün ayaklara binmesinin önüne geçen ve dinlenmeye imkan veren modelde hem berjer hem de puf aynı kumaştan üretilmiştir. Estetik tasarımları sayesinde evlerde mutlaka bir köşede tek olarak ya da ortada bir sehpa eşliğinden karşılıklı yerleştirilmiş olarak sıklıkla rastlanan stiller, Vivense berjer yeşil, gri, bordo yeşil, kahverengi gibi renkleri ile bulunduğu ortama uyum sağlar. İhtiyacınıza uygun bir ürünü bulmak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.