Koltuk Tipi
Genişlik
Fiyat
Yükseklik
Ölçü
Gövde Materyali
Kumaş
Derinlik
Fonksiyon
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Yükseklik
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Vivense Mobilya

" araması için 548 sonuç listeleniyor

Birbirinden Şık Vivense Mobilya Modelleri Trendyol'da!

İnsana değer veren Vivense Mobilya, en yeni dekorasyon trendlerini konforla buluşturan ergonomik tasarımlarıyla öne çıkar. Vivense’nin güçlü teknolojik alt yapısını kullanan yaratıcı ve enerjik ekibi, en uygun deneyimi elde etmeniz için çalışır. Evleri yuvaya çevirecek Vivense ürünleri, kullanıcıların her zaman sağlıklı ve mutlu hissetmelerine yardımcı olur. Kendi kişisel beğenilerinizi yansıtmanıza olanak tanıyacak tüm eşyaları Vivense Mobilya’da bulmanız mümkündür. İnsanla var olan her alanı özelleştirecek farklı malzemeler ve modellerde üretilmiş yüzlerce mobilya çeşidi, kullanıcıların beğenisine sunulur.

Vivense’de dekore edilecek ortamın kullanım amacı, boyutu ve hatta ışık alma düzeyine uygun olarak seçim yapabileceğiniz zengin bir renk skalası mevcuttur. Böylece her beğeni ve ihtiyaca hitap eden dekoratif öğelere kolayca erişmeniz sağlanır. Salon, yemek odası ya da çalışma alanınızı tam da hayal ettiğiniz şekilde dekore etmek, Vivense Mobilya modelleriyle son derece pratik ve keyifli bir hâl alır. Beğendiğiniz tüm mobilyalar, siparişinizin ardından yassı kutularda güvenli ve hızlı bir şekilde adresinize ulaştırılır.

Vivense mobilya köşe takımları, markanın en beğenilen ürünleri arasında yer alır. Vivense bahçe ve balkon mobilyaları koleksiyonu, açık havadaki yaşam alanlarınıza ferahlık getirmek üzere tasarlanmıştır. Vivense Mobilya vestiyer modelleri ise evinizin girişinde yepyeni ve etkileyici bir karşılama ortamı yaratmanıza olanak tanır. Vivense Mobilya düğün paketiyle evlilik planları yapan çiftlerin tüm gereksinimlerine şık ve ekonomik bir çözüm sunulur. Marka, Türkiye’nin dört bir yanından özenle seçtiği parçalar ve kendi imzasını taşıyan keyifli koleksiyonları aracılığıyla yaşamın tüm renklerini evinize taşır.

Kullanışlı ve Şık Tasarımları ile Vivense Mobilya Ürünleri Nelerdir?

Kullanışlı ve Şık Tasarımları ile Vivense Mobilya Ürünleri Nelerdir?

Yaşam alanlarınızda belirlediğiniz dekorasyon tarzının sizi ve kimliğinizi yansıtması, kendinizi evinize ait hissetmeniz ve evde geçireceğiniz vakitleri keyifli kılmak açısından oldukça önemlidir. Çünkü evlerimiz kendimizi en rahat hissettiğimiz ortamların başında gelmektedir. Konforlu bir yaşam alanı sunmasının yanı sıra zevklerimizi yansıtması açısından adeta kişiliğimizin birer izdüşümü gibidirler. Zaman zaman bulunduğumuz ortamdan keyif alabilmek için de oraya ait hissetmemiz gerekebilir. Özellikle de vaktinin çoğunu evde geçirenler için bu durum daha da önemli hale gelebiliyor.

Türkiye’nin dört bir yanından sizler için özel olarak seçtiği ürünler ve her çeşit estetik algıya hitap eden tasarımları ile Vivense mobilya hayatın tüm renklerinizi evlerinize getiriyor. Ev dekorasyonunuzdan çabuk sıkılıp yaşam alanlarınızın görünümünü sık sık değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Bu açıdan aynı mekânı kullanarak yeni bir yaşam alanı yaratmak kendinizi canlanmış hissetmenize yardımcı olabilir. Öte yandan günümüz dünyasında moda anlayışlarının ve trendlerinin de her geçen gün değişmesi ve yenilenmesi sizi etrafınızda sürekli aynı mobilyaları ve tasarımları görmekten bıktırabilir.

Trendleri takip edip evinizi daima modern bir görünümde tutmak istiyor olabilirsiniz. Yeni bir şehre taşındığınızda veya evinize yeni bir soluk getirmek istediğinizde iç mekânınızda değişiklikler yapmak hem kendinizi iyi hissetmenize hem de misafirlerinizin evinize yönelik algısını tamamen değiştirmenizde büyük rol oynayacaktır. Evinizi dekore ederken öncelikle size hitap eden bir dekorasyon stilinde karar kılmanız gerekiyor. Modern ve minimal çizgileri birleştiren sade görünümler aradığınız şıklığı sizlere sunabilir. Hayatınızın her alanında ciddi bir duruşu benimsemişseniz deri ya da mermer görünümler hoşunuza gidebilir.

Geleneksel, modern ya da her ikisini bir araya getiren eklektik dekorasyon anlayışlarına uygun Vivense mobilya modelleri çağdaş ve yaratıcı tasarımları ile evlerinize yeni bir soluk kazandırabilir. Klasik tarzda döşenmiş iç mekânlarınızda vintage görünümlü mobilyaları tercih ederek muhteşem bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Eğer sahip olduklarınızla daha derin duygusal bağlar kuruyorsanız da tercih edeceğiniz ürünlerden üst düzey bir kalite ve uzun ömürlü bir performans beklemeniz oldukça anlaşılabilir. Vivense mobilya bu anlamda benimsediği kalite anlayışı ve özgün tasarımlarıyla elde ettiğiniz şıklığı muhafaza etmenize yardımcı olacaktır.

Gelişen teknoloji ve değişen yaşam koşulları ile birlikte evinizi dekore ederken kullanacağınız mobilyalar da fonksiyonel açıdan farklı beklentilere hitap eder hale geldi. Küçük alanları kullanışlı hale getiren ve kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik tasarımlar kimi kullanıcılar için tercih edilebilirlik sırasında üst sıralara yükseldi. Bu doğrultuda Vivense mobilya kullanıcı yorumları da dikkate alınarak tasarımlarını her geçen gün yenilemeye, geliştirmeye ve genişletmeye devam ediyor.

Vivense Mobilya Oturma Grupları ile Salonunuzda Kendi Şıklığınızı Yaratın

Vivense Mobilya Oturma Grupları ile Salonunuzda Kendi Şıklığınızı Yaratın

Evinize konforu ve estetiği bir arada getiren özgün ve şık tasarımları ile Vivense mobilya modelleri her dekorasyon stiline kolayca uyum sağlıyor. Modern tarzı klasik ile harmanlayan oturma grupları salonunuzun şıklığını tamamlayan parçalar olarak ön plana çıkıyor. Salonunuzun genişliğine göre farklı fonksiyonel özelliklere sahip Vivense mobilya koltuk takımları size uygun ürünü arama sürecinizi kolaylaştırıyor. Vivense Mobilya berjer ve orta sehpalar özellikle salonunuza işlevsellik kazandıran keyifli ev eşyaları arasında yer alıyor.

Ofisinizin ve evinizin her alanında gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Vivense mobilya oturma grupları arasında ikili koltuk ve üçlü koltuk modelleri ile birlikte köşe koltuk takımları yer alıyor. Seçim yaparken oturma grubunuzu yerleştireceğiniz alanın genişliği belirleyici bir rol oynuyor. Bununla birlikte beğendiğiniz modelin yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi de önem teşkil ediyor. Vivense mobilya salon takımları sahip olduğu üst düzey malzeme kalitesi ile birlikte sizlere uzun yıllar kullanım imkânı tanıyor. Koltuk takımınızı yerleştireceğiniz mekânın genişliğini ve dekorasyon stilini de göz önünde bulundurarak tercih yapmanız en doğru kararı almanızda sizlere yardımcı olacaktır.

Örneğin, dar alanlar için depolama fonksiyonu olan seçenekler işinizi kolaylaştırırken Vivense mobilya köşe takımı seçenekleri salonunuzda daha az yer kaplayarak maksimum oturma alanı yaratmanıza fırsat tanıyabilir. Sık misafir ağırlayan aileler seçimini yumuşak dokusuyla sizlere evinizin sıcaklığını hissettirecek çek-yat mekanizmasına sahip koltuklardan yana kullanabilir. Misafiriniz geldiğinde açılıp çift kişilik yatak haline gelebilen koltuklarınız ile evinizde ekstra bir misafir odası bulunmaması gibi problemleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Koltuklarınızın zaman içerisinde kirlenmesini dert ediyor ve bu sebeple estetik algınıza hitap etmemesine rağmen koyu renkli mobilyalara yöneliyorsanız Vivense mobilya kolay temizlenebilen anti bakteriyel ve yanmaz özellikteki koltuk kumaşları ile sizlere bu konuda da esneklik tanıyan çözüm önerileri getiriyor. Silinebilir kumaştan üretilmiş koltuk takımları, üzerine yiyecek içecek dökülmesi halinde bile kolayca temizlenebiliyor ve misafirlerinizle keyifli sohbetinize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Böylelikle keyifli anlarınız yarıda kesilmemiş oluyor.

Özellikle çocuklu aileler için koltuk kumaşının kolay temizlenebilir olması büyük önem arz ediyor. Salonunuzun dekorasyonu ile bütünleşecek birbirinden farklı tasarımlar Vivense mobilya kullananlar tarafından beğeni ile karşılanıyor. Gösterişli tasarımlardan hoşlananlar için kadife, deri gibi lüks kumaşlar daha tercih edilebilir seçenekler olarak ön plana çıkarken dinamik ve canlı bir görünüm elde etmek isteyenler desenli ve renkli kumaşlara rağbet gösteriyor.

Salonunuzda yeterince geniş alan bulunuyorsa büyük ve iddialı oturma grupları dekorasyonunuzu tamamlıyor. Az ışık alan mekânlarda açık renkli koltuk takımları oturma odanızın daha ferah ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Geniş salonlarda ise koyu renk tonları tercih edilerek özgün bir çizgi yakalanabilir. Vivense Mobilya aksesuar seçenekleri de dekorasyon tarzınıza uygun olarak kişisel tarzınızı yansıtacak son dokunuşu yapmanıza olanak tanır.

Her Odaya Özel Vivense Ürünlerinin Özellikleri Neler?

Her Odaya Özel Vivense Ürünlerinin Özellikleri Neler?

Gelişen teknoloji ile birlikte bilgisayarlar hatta cep telefonları her işi üstlendiği için evinizin oturma odasında televizyon kullanmak istemeyebilirsiniz. Buna karşılık hâlâ televizyonun salonu salon yapan önemli detaylardan biri olduğunu düşünüyor da olabilirsiniz. Eğer öyleyse siz de farklı boyutlardaki televizyonlarınız düşünülerek tasarlanmış Vivense mobilya TV ünitesi seçeneklerinden kendinize ve salonunuza en uygun olanı seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Çekmeceli olan tasarımlar fonksiyonel açıdan büyük kolaylık sağlayarak televizyonunuza ait kumanda ya da kulaklık gibi çeşitli cihazlarınızı muhafaza etmekte sizlere yardımcı olacaktır.

Çeşitli evraklarınızı ya da keyifle izlediğiniz filmlerinizi de bu çekmeceler de saklayabilir ve dağınık görüntülerden kurtulabilirsiniz. Sehpalı, dolaplı ve kitaplıklı olmak üzere çok çeşitli Vivense mobilya TV ünitesi modelleri bulunmaktadır. Öncelikle kullanım amacınızı belirleyerek televizyon ünitenizin modeline karar verebilir ve kendinize en uygun tasarımı seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz ayrı ayrı Vivense mobilya konsol ürünü alarak TV sehpası olarak kullanabilir, üzerine asacağınız Vivense kitaplık ile kendi TV ünitenizi kendiniz tasarlayarak da salonunuza misafirlerinizin başka yerde göremeyeceği kendi dokunuşunuzu katabilirsiniz.

Vivense mobilya konsol modellerini dilerseniz üzerine şık bir ayna asarak salonunuzda büfe olarak da kullanabilirsiniz. Geniş dolapları, saklamak istediğiniz eşyalarınızı içerisine alabilecek büyüklüktedir. Farklı doku, desen ve formlarda birçok çeşidi bulunan mobilyalarınızı nemli bir bezle silerek rahatça temizlemeniz mümkündür. Kimi özel tasarım ürünlerinizin güneş ışığından korunması, yüzeylerin solmaması ve aşınmaması açısından önemlidir. Aynı şekilde sıcak yüzeylerin ve suyun mobilyanıza uzun süreli temasından da kaçınmalısınız.

Vivense Yatak Odası Takımları Modelleri Nelerdir?

Vivense Yatak Odası Takımları Modelleri Nelerdir?

Vivense mobilya genç odaları özgün tasarımları ile çocuğunuzun odasında geçirdiği vakti keyifli kılacaktır. Yatak odalarının demirbaşlarından olan gardıroplar için geniş bir ürün çeşitliliğini elinde barındıran Vivense mobilya sizlere çok amaçlı bir kullanım imkânı sunuyor. Elbiselerinizi ve ayakkabılarınızı dilediğiniz şekillerde yerleştirebileceğiniz iki veya daha fazla kapılı gardırop modellerinden zevkine ve evinize en çok uyanı seçerken mobilyanın kaplayacağı alanı da göz önünde bulundurursanız çocuğunuzun odasını en iyi şekilde dekore edebilirsiniz.

Vivense mobilya genç odası seçenekleri arasında her yaş aralığına uygun tasarımlar bulmak mümkün. Yeriniz sınırlı olduğunda da çocuk ve genç odalarını modern bir şıklığa kavuşturan Vivense Mobilya ranza modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda genç kızlara yönelik tasarlanan çekmeceli dresuar makyaj masası modelleri ile tüm kozmetik ürünlerini bir arada toplamak mümkün. Güne dinç bir şekilde başlayabilmek için iyi bir uyku her şeyden önce gelmektedir. Biyolojik ve fiziksel faktörlerin yanı sıra uyku kalitenizi iyileştirebilmek ve böylelikle her gününüzden keyif alabilmeniz için yatak odanızı da uykunuzdan en iyi verim alacak şekilde tasarlayabilirsiniz.

Yani yatak odası dekorasyonunuz estetik kaygılarınızı ortadan kaldırmakla birlikte uyku problemlerinize de çözüm önerileri getirebilir ve hayatınızı düzenlemenizde sizlere yardımcı olabilir diyebiliriz. Bunun için öncelikle dekorasyon tarzınızı belirlemeniz gerekiyor. Aklınızda bir fikir yoksa şayet evinizin diğer odalarında benimsemiş olduğunuz dekorasyon tarzını yatak odanıza da uygulayabilir ya da Vivense mobilya yatak odaları bu konuda fikir sahibi olmanıza yardımcı olabilir. Klasik, modern ya da country, hangi dekorasyon tarzını benimserseniz benimseyin odada fazlalık yaratacak eşyalardan kaçınmanız uyku kalitenizi yükseltmenizde etkin rol oynayabilir.

Zira çok kalabalık yatak odaları zihninizde dağınık bir oda imajı yaratabilir ve bu da bünyenizde yorgunluk hissi oluşturabilir. Kendinize en uygun dekorasyon stilini oluştururken küçük detayların bile önemli olduğu unutmamanız iyi olacaktır. Vivense mobilya yatak odası takımları sizler için en ufak ayrıntıyı atlamadan yüzlerce farklı tasarımı beğeninize sunuyor. Dilerseniz direkt kendinize ve zevklerinize uygun bir yatak odası takımı seçebilir dilerseniz de Vivense mobilya modelleri arasından farklı parçaları kombinleyerek kendi şıklığınızı yaratabilirsiniz.

Örneğin iri cüsseli gardıroplardan hoşlanmıyorsanız fakat geniş bir depolama alanı ihtiyacınız varsa birden fazla alacağınız iki kapılı gardıropları odanızın farklı alanlarına yerleştirerek ve kıyafetlerinizi yazlık kışlık olarak ayırarak organize edebilirsiniz. Açık gardırop çözümlerini uygulamak istiyorsanız fakat bunun için evinizde giyinme odası olarak kullanabileceğiniz uygun bir oda yoksa portatif duvarlar kullanarak yatak odanızı iki ayrı alana bölebilirsiniz. Böylelikle hem açık dolap tasarımlarının yaratabileceği dağınık görüntüden kurtulabilir hem de yatak odanıza ilgi çekici bir aksesuar ekleyebilirsiniz.

İsterseniz tercih edeceğiniz paravanın ayaklarına küçük tekerlekler ekleyerek istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz. Yatak odalarınızı keyifli kılmak için uygulayabileceğiniz çözümlerden biri de duvarlarınızı duvar kağıdı ile kaplamak. Böylelikle değişiklik istediğinizde kolayca bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Duvar kağıdından çok hoşlanmıyorsanız da asacağınız tablolar ile ortamı hareketlendirebilirsiniz.

Vivense Mobilya Yemek Alanınızı Farklı İç Mekânlarda Kurgulamanıza Yardımcı Olur

Vivense Mobilya Yemek Alanınızı Farklı İç Mekânlarda Kurgulamanıza Yardımcı Olur

Gerek aile sofralarınızın gerekse özel davetlerinizi organize edeceğiniz yemek odanızı, sizlere arzu ettiğiniz rahatı ve konforu günün her öğününde hissettirecek şekilde dizayn etmek isteyebilirsiniz. Evinizin genel dekorasyon stiline uygun ya da kendine özgü bir dekorasyon stilini benimseyeceğiniz yemek odanızda yemek odası takımlarından renk ve model çeşitliliği açısından büyük beklentileriniz olabilir. Kendinizi ve evinizi yansıtması açısından en uygun tasarımları sizlerle buluşturan Vivense mobilya yemek odası takımları yemek saatlerinizi keyifli kılacaktır.

Evinizde yemek odası olarak kullanmak için ekstra bir oda bulunmuyorsa salonunuzun bir bölümünü yemek odası olarak dekore edebilirsiniz. Yemek kısmı olarak dizayn ettiğiniz alanda sizlere kullanım kolaylığı sağlayacak olan zigon sehpalar iç içe geçerek az yer kaplayıp gerektiği anlarda sizlere kapladığı alana kıyasla geniş kullanım yüzeyi sunarlar. Bu sebeple salonların pratik çözümlerinden biri olarak hayatınızı kolaylaştırırlar. Evinizin genel tasarımına tamamlayacak ahşap ya da mermer görünümlü zigon sehpalar ile modern bir dokunuş yaratabilirsiniz.

Yemek odanız az ışık alıyorsa bu bölümü daha da boğmamak adına yüksek sırtlı sandalyeler yerine bank gibi oturma elemanlarını tercih ederek daha ferah bir görünüme kavuşabilirsiniz. Sevdiklerinizle keyifli yemekler yiyeceğiniz yemekleri hazırladığınız yer olan mutfağınızda da yemek odasında benimsediğiniz tasarımı devam ettirebilirsiniz. Eğer mutfağınız genişse yemek yiyeceğiniz alanı burada kurgulamak da sizin için uygun bir çözüm olabilir. Vivense mobilya masa sandalye seçenekleri hem ferah hem de sınırlı alanlarda en kullanışlı dekorasyonu elde etmenize yardımcı olur.

Böylelikle servis süresinden kâr ederek sevdiklerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Keyifli sohbetlerinizi sürdüreceğiniz akşam yemekleriniz için ideal Vivense mobilya mutfak masası çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Mutfağınız için seçeceğiniz mobilya tercihlerinde çok amaçlı kullanım özelliği olanları tercih etmek, yemek masanıza daha büyük alan kalmasına imkân tanıyabilir. Fırın bölümü bulunan ve saklama alanlarında çeşitli mutfak araç gereçlerini muhafaza edebilmenize olanak tanıyan çok amaçlı mutfak dolapları bu iş için idealdir.

Büyük dolaplar tencere tava gibi geniş yer kaplayan eşyalarınızı muhafaza etmek için oldukça uygun olacaktır. Aynı zamanda dolapların kapaklı oluşu sizi sürekli toz alma derdinden kurtaracak ve eşyalarınızı daha sağlıklı koşullarda muhafaza edebileceksiniz. Bu dolabın alçak olan modelini tercih ederek üst kısmına kahve makinenizi yerleştirebilir ve burada minik bir kahve istasyonu köşesi de yaratabilirsiniz.

Vivense Mobilyaları Ergonomik mi?

Vivense Mobilyaları Ergonomik mi?

Gelişen teknoloji ve yaşam koşulları ilebirlikte teknolojik tasarımlar ev dekorasyonunda da kendilerine büyük bir yer edinmiş durumdalar. Multi fonksiyonel özellikteki mobilyalar alandan tasarruf etmenize yardımcı olmakla birlikte küçük mekânları daha da kullanışlı hale getirebilir. Bu sebeple yenilikçi ve çağdaş tasarımlar artık geniş kitlelere hitap ediyor. Ergonomik tasarımlar farklı dekorasyon stilleri ile birleşerek yepyeni görünümler ortaya çıkarıyor. Eğer yeterli alanınız yoksa bir ürünün birden fazla fonksiyona hitap etmesi gibi bir beklentiniz olması anlaşılabilir. Örneğin, misafirlerinizi ağırlamak için ekstra bir yatak almak yerine yatak haline gelebilen koltuklar kolaylık sağlayabilir.

Benzer şekilde altlarında depolama alanı bulunan koltuk tasarımları da size ekstra saklama alanı sunacaktır. Duvara monte edilebilen açılır kapanır masa tasarımları da küçük alanlar için idealdir. Ev ortamınız kadar iş alanlarınızı da dizayn ederken mobilyaların fonksiyonel olmasına önem verilmesi gerekiyor. Vivense ofis mobilya tercihleriniz için de modası geçmeyecek ürünleri sizlerle buluşturuyor. Sade ve klasik görünümlü tasarımlar ofislerinizde daha ciddi bir hava yaratmanıza yardımcı olabilir. Vivense Mobilya çalışma masası ve kitaplık modelleri, kişisel tarzınızı yansıtacak sofistike bir dekorasyon kurgulamanız için zengin alternatifler sunar. Çeşitli ihtiyaçlardan doğan taleplere Vivense mobilya yorum katarak özgün stili ile cevap veriyor.

Bu doğrultuda Vivense ofis mobilyaları, iş ortamlarını farklı bir yaşam alanı olarak değerlendiren kullanıcılara pek çok ergonomik ürün seçeneği sunar. Çevreye ve sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen E1 kalite standardında suntalam malzemesinden üretilen çok amaçlı Vivense mobilya dolaplar her zevke uygun renk, doku ve baskılarıyla çeşitli dekorasyon çözümleri sunuyor. Dolap tasarımlarında sıra dışı bir çizgi sergileyen etnik motifler ya da vintage baskılar görmek de mümkün. Evinize sanatsal bir dokunuş yaratmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz multikabin dolapların dilerseniz küçük boylarını yatağınızın başına yerleştirerek komodin olarak da kullanabilirsiniz.

Ya da salonunuzda farklı dekoratif amaçlarla kullanabilirsiniz. Ortada durmasından hoşlanmadığınız eşyalarınızın boyutuna ve çokluğuna göre dilediğiniz boyutunu tercih edebilir ve güvenle eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Vivense Mobilya çok amaçlı dolap modelleri, tüm bu gereksinimlerinize fonksiyonel çözümler sunar. Birbirinden farklı dekorasyon stillerini beğeninize sunan Vivense mobilya fiyatları ürün niteliği ve kullanım alanına göre değişiklik gösteriyor. Zevkinize ve bütçenize en uygun mobilyada karar kıldıktan sonra Trendyol'dan dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.