Vivense Tablo Modelleri ile Evini Yenile

2013 yılında fiziki mağaza olmadan e-ticaret yöntemi ile satış yapmaya başlayan Türk markası Vivense bahçe mobilyalarından ev mobilyalarına dekorasyon ürünlerinden tekstile kadar pek çok konuda ürün imalatı yapmaya başlamış ve Türkiye’nin en büyük mobilya, ev tekstil ve dekorasyon firmalarından birisi haline gelmiştir. Vivense tablo modelleri ile adından sürekli söz ettiren, çerçeve ve kaliteli tasarımları ile kullanıcıların ev dekorasyonunda büyük yardımcısı olan marka farklı model ve tasarımları ile dikkat çekmektedir. Genel olarak ahşap tablo modelleri ile bilinen Vivense ek olarak metal, aynalı ve plastik çerçeveli tabloları ile de kullanıcılarının ilgisini çekmektedir. Minimal tabloları seven kullanıcılar için detaylı işlemelere sahip ürünleri satışa çıkardığı gibi aynı zamanda devasa tablolar ile duvarları kaplayan ürünlerini de duyuran marka ev dekorasyonuna önem veren kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Tekli tablo satışları yapılmasına karşın Vivense tablo seti modelleri ile de çoklu tablolarını satışa sunan firma farklı şekiller ve anlamlar barındıran pek çok tabloyu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Dikdörtgen, kare ve yuvarlak formlarda kullanıcıların beğenisine sunulan tablolar geniş kullanım alanı vadediyor. Her mobilya ve duvar rengine uygun olarak tasarlanan modeller tarzları ve tasarımları ile büyük ilgi görürken aynı zamanda kaliteli ürünler olması ile de tam not alıyor. Vivense tablo yorum ve puanlamaları pek çok markaya nazaran yüksek olurken tavsiye ve öneriler ile de geniş kullanıcı sayısına ulaşılıyor. Yağlı boya tablolardan kanvas tablolara, kabartmalı modellerden metal tasarımlara kadar geniş bir çeşitlilik sunan firma fiyatları ile de kullanıcıların ilgisini çekiyor. Farklı tasarımlar ve tarzlarına rağmen erişilebilir fiyatlar sunan Vivense fiyatlandırmalarını tablonun çeşidi, ölçüleri ve modeline göre belirlemektedir. Salonlarda kullanılan büyük tablolar geniş fiyat aralığı ve modele ev sahipliği yaparken yatak odası, çocuk odası veya oturma odalarında kullanılan küçük ve çok sayıda tablolar ile de kullanıcıların dikkatini çekiyor. Tablo fiyatları minimal modellerde farklılıklar göstermesine karşın tekli ve büyük parçalar geniş model ve tasarım aralığı nedeniyle geniş fiyat skalası ile alıcı buluyor. Set halinde satılan tablolar ise tarz sahibi kullanıcılar tarafından tercih edilirken geniş renk seçeneği de her ev mobilyası ve duvar boyası ile uyumlu hale gelebiliyor. Beyaz renkli duvarlarda çok farklı renk tasarımları kullanılabilmesine karşın koyu renkli duvar boyaları için daha açık çerçeve ve tasarımlara sahip modeller tavsiye edilirken mobilya ve mobilya renkleri de seçilecek tablolarda önemli etkenler arasında yer alıyor.

Vivense Tablo Çeşitleri

Vivense Tablo Çeşitleri

Vivense tablo çeşitleri çok sayıda tasarım ve modelleri ile kullanıcıların tarzlarına uygun olarak şekilleniyor. Çok sayıda farklı şekil ve modelden oluşan tablolar aynı zamanda kullanıcıların tarzlarına uygun olacak şekilde tasarlanarak satışa sunuluyor. Geniş ürün çeşitliliği herkese uygun tabloların ortaya çıkmasına neden olurken soft ve agresif görünümlere sahip tablolar kullanıcıların ilgisini çekiyor. Vivense yağlı boya tablo modelleri genel olarak yumuşak geçişler ve soft görüntüleri ile dikkat çekmelerine karşın bu tip tablolarda doğa manzaraları, dere yatakları, sahiller ve orman görüntüleri kullanıyor. Sakinliği temsil eden yağlı boya tablolar kullanıcılar için daha yumuşak ev dizaynlarına olanak sağlıyor. Yağlı boya tablolarda genel olarak yeşil ve mavi tonlar sıklıkla kullanılırken asıl amaç kullanıcıların sakinliğini ve ev ortamında ki dinginliği sağlamak oluyor. Yağlı boya tablolar uzun süreli kullanımlara olanak sağlayan, nem ve toz gibi çevresel faktörlerden etkilenmeyen tablolar olarak dikkat çekiyor. Vivense metal tablo çeşitleri ise kullanıcılar tarafından son dönemlerde büyük ilgi gören ürünler haline gelmiştir. Metal tablolar genel olarak siyah ve gri metallerden üretilmelerine karşın ekstra renklerde modeller arasında kullanılabilir. Kullanıcıların tarzlarına göre geniş bir çeşitlilik sunmasına karşın marka tarafından genel olarak hayvan başları veya figürlerden oluşmaktadır. Fil, aslan, kaplan gibi hayvanların kafaları metal tablolarda sıklıkla kullanılmasına karşın aynı zamanda zürafa, kuş gibi hayvan figürleri de ürünlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Ağır olmaları nedeniyle yeri çok değiştirilmeyen ve sabit kalan tablolar olan metal tablolar şık duruşları ile kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Figürlere ek olarak anlamlı tabloların da ortaya çıktığı metal tablolar Vivense tarafından farklı isimler ve seriler ile duyurulmaktadır. Vivense aynalı tablo modelleri ise şıklığı ve zarafeti ile dikkatleri üzerine çeken evlerde kullanıldığı kadar özel günlerin düzenlendiği mekanlardan resmi mekanlara kadar çok farklı alanlarda kullanılır. Çerçeveli tablolar genel olarak tekli olmalarına karşın çoklu tablolar formunda da imal edilebilmektedir. Çerçeveli tablolar genel olarak arka kısmı dışarıda olan ve tablonun çok ince işçilik ve desenlere sahip olduğu ürünlerdir. Dini motiflerin kullanımları sıklıkla tercih edilirken aynı zamanda modeller arasında işlemeli ve yazılı ürünlerde bulunmaktadır. Tekli olmasına rağmen aynalı olan modeller tablonun çerçeve kısmında aynalarını kullanırken üç parçadan oluşan aynalı tablo modellerinde ortada ana tablo yer alırken sağ ve solda bulunan parçalar tamamı ile aynalardan meydana gelmektedir. Ortada ki tablonun içerisinde bulunan tasarımların şıklığı ve motifleri kullanıcıların zevk ve tarzlarına göre değişiklik göstermektedir. Dini motifler sıklıkla aynalı modellerde kullanılmasına karşın aynı zamanda doğa manzaraları ve diğer pek çok tasarım da aynalı tablo modeller arasında yer alabilir.

Son Yılların Modası Kanvas ve 3D Tablolar

Son Yılların Modası Kanvas ve 3D Tablolar

Kanvas ve 3D tasarımlara sahip tablolar son yıllarda ilgi gören ve çoğu evde bulunan tablolar olarak dikkat çekmektedir. Kullanıcıların zevklerine ve tarzlarına göre değişiklik gösteren 3D tablolar derinlikli olabildiği gibi aynı zamanda kabartmalı modelleri ile de ilgi uyandırmaktadır. Tasarımlarında genel olarak hayvan ve insan figürleri kullanılmasına karşın 3D tablolarda özel tasarım ve işlemelerde bulunabilir. Geniş renk skalası nedeniyle kullanıcıların dikkatini çeken 3D tablolar farklı modelleri nedeniyle evlerde kullanılmaktadır. Tekli olarak satışa sunulmasına karşın 3’lü şekilde de satılabilen ürünler Vivense kabartmalı tablo modellerine benzerliği ile dikkat çekmektedir. Derinlikli ve ince işçiliğe sahip olan 3D tablolar arasında zebra, at, buda ve dünya haritası tasarımları ilgi görmektedir. Türkiye haritasının dağlarının bulunduğu kabartmalı 3D tablolar kullanıcılar tarafından büyük ilgi görürken duvarda çok fazla yer kaplayan 3D dünya haritaları modelleri de ilgi uyandırmaktadır. Ev mobilya tasarımları, rengi ve duvar boyasının rengi ile doğru orantılı olarak ortamın şıklığını anında yukarı çeken 3D tablo modelleri farklı özellikleri ve fiyatları ile kullanıcıların ilgilerine sunulmaktadır. Son yıllarda büyük ilgi gören Vivense kanvas tablo modelleri ise geniş tasarım özellikleri nedeniyle kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. kanvas veya tuale baskı olarak adlandırılan tablolar kullanıcıların zevk ve tarzlarına uygun olabildiği gibi pek çok farklı boyutlarda da üretilebilir. Standart kanvas tablo modelleri arasında uçak, hayvan, insan, doğa ve manzara yer alırken kullanıcılar kendi tarzlarına göre dizi, film ve çizgi film karakterlerini tablo haline getirebilmektedir. Kanvas kumaşlar üzerine yapılan baskılar ile hazırlanan tablolar hareketli ve canlı renklerle üretilebildiği gibi aynı zamanda durağan ve soft renklerle de üretilebilmektedir. Diğer tablo modellerine göre ekonomik olan kanvas tablo modelleri farklı boyutları ile kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Minimal tasarımlar yapılarak duvarlarda çok sayıda tablo kullanmak isteyen kullanıcılar için uygun olan ürünler aynı zamanda duvara tek ve büyük bir tablo asmak isteyen kullanıcılar için de son derece idealdir. Dijital ortamlarda imal edilen tablolar kolay üretim ve uygun fiyatları ile ilgi görmektedir. Soyut tablolardan hoşlanan kullanıcılar için üretilen Vivense soyut tablo modelleri hemen hemen tüm tablo çeşitlerine uygun imal edilebilse de kullanıcılar genel olarak soyut tabloları kanvas olarak tercih etmektedir. Boyut sınırlaması olmayan kanvas tablolarda farklı renk tonları ve özel baskılar yapılarak çok farklı tasarımlar elde edilebilir. Vivense Buda tablo modelleri de soyut tablolarda olduğu gibi tüm çeşitlerde kullanılmasına karşın özellikle kanvas, 3D ve kabartmalı tablolarda sıklıkla kullanılmaktadır. Eskitme tarzı ile yapılan Buda tabloları siyah ve altın renginin muhteşem uyumu ile ortamın şıklığını ciddi anlamda etkilemektedir.

Vivense tablo modellerinden odaya uygun seçimler yapıldığı takdirde odanın ambiyansı anında değişebilir. Doğru seçim yapmak mobilya türü, rengi ve duvar rengi ile doğru orantılı olurken koyu renkli duvar boyalarında tercih edilecek koyu renkli tablolar istenilen etkiyi tam olarak yansıtmayabilir. Öte yandan ahşap mobilyaların sıklıkla kullanıldığı ve klasik bir görünüme sahip odalarda aşırı renkli tabloların kullanılması da ortamda istenilen etkiyi yaratamayabilir. Bazı kullanıcılar zıtlıkları sevmektedir. Öyle ki klasik ortamlara canlı tablolar asmayı tercih etseler de genel olarak aşırı zıtlıklar göz yormaktadır. Vivense zebra tablo modelleri siyah ve beyaz rengin mükemmel uyumundan oluşması nedeniyle çok farklı ortamlarda kullanılabilir. Zıtlıklarla şıklık sağlamak isteyen ve zıtlıkları seven kullanıcılar için tavsiye edilen zebra tablolar ortamlarda kabartmalı, 3D, kanvas, ahşap veya diğer modelleri ile farklılık gösterebilir. Genel olarak klasik mobilya ve tasarımlara sahip ortamlarda kullanılsa da modern dizaynlarda da istenilen şıklığı sağlayabilir. Kullanıcılar tarzlarına uygun olarak küçük veya büyük tablolar kullanabilir. Küçük olmasına karşın çok sayıda kullanılan tablolar güzel bir görünüm sağlamasına karşın bazı kullanıcılar Vivense dev tablo modellerini tercih etmektedir. Odada bulunan tek bir duvara devasa bir tablo asarak odanın formunu değiştirmek isteyen için satışa çıkarılan dev tablo modelleri genel olarak hareket ve dinamizmi hissettirmektedir. Şehir görüntüsü, çokça ışık veya güneşli manzaralar dev tablolarda tercih edilirken daha sadece ve sakinliği temsil eden tablolarda kullanıcıların zevklerine göre tercih edilebilir. Dev tablolar arasında genel olarak doğa manzarası, hayvan figürleri veya şelale görüntüleri sıklıkla tercih edilirken kişinin tercih ettiği anlamlı tablolarda isteğe bağlı olarak üretilebilir. Tablolar, kullanıcıların zevklerinin yansıtılabilmesinde önemli etkilere sahip, ortamlarda ilk dikkat çeken dekorasyon malzemeleridir. Kullanmak istenen tablolar farklı model ve tasarımlarında olmalarına karşın sadece kullanıcıların tarzlarına göre belirlenirken Vivense çerçeveli tablo modelleri şık tasarımları ve geniş çeşitlilikleri ile kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır. Mobilya, duvar rengi ve tablolar ile ilgili yapılan kombinler evlerin tarzlarını doğrudan yansıtabilen konular haline gelirken kişinin sevdiği ve hoşlandığı konular ile ilgili de ipuçları vermektedir. Evinde ağırlıklı olarak hayvan tabloları bulunan kişilere hayvan sever denilebilirken soyut tabloları sıklıkla tercih eden kullanıcılar için hayal dünyasını seven kişiler denilebilir. Tablolar pek çok farklı formları ile tarzları desteklerken klasik mobilya tasarımlarını evlerinde kullanan kişilerin ahşap, yağlı boya ve çerçeveli tablo modellerini kullanmaları ortamın tarzını desteklerken deri koltuklar ve daha modern bir ortam hazırlayan kullanıcıların kanvas, 3D ve metal tablo modellerini kullanmaları tavsiye edilmektedir. Bu sayede kullanıcılar kendi tarzlarını tablolar ile destekleyerek göz alıcı ortam ve odalara sahip olabilir.

Vivense Tablo Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vivense Tablo Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tablo alırken dikkat edilmesi gereken pek çok farklı konu vardır. Alınacak tablolar farklı yapı malzemeleri ve boyutlarına göre değerlendirilirken aynı zamanda bulunduğu ortama göre de seçimlerin yapılması daha doğru olacaktır. Yapılacak tablo seçimleri ile odaların renk seçenekleri doğru orantıda ilerlemektedir. Eğer bulunulan ortam karmaşık renklerle dizayn edilmişse tabloların da karmaşık renklerde olması tavsiye edilir. Aynı zamanda karmaşık ortamlarda soyut tablolarda son derece şık duracaktır. Tablo seçiminde ürünün asılacağı duvarın ölçüleri de son derece önemlidir. Tercih edilecek duvar küçükse büyük asılacak tablolar göz zevkini bozabilirken ortalama bir tablo duvarda daha şık duracaktır. Eğer tablonun asılacağı duvar büyük bir duvarsa büyük ürünler tercih edilebilir. Büyük duvarlara Vivense tablo modelleri arasından dev tablolar kullanılabileceği aynı zamanda metal ve çok sayıda parçası olan tablolarda tercih edilebilir. Vivense dünya haritası tablo modelleri oturma odalarından salonlara, yatak odalarından çocuk odalarına kadar her alanda kullanılabilen şık ürünlerdir. Tercih edilecek tablolar boyutları itibariyle kullanıcıları mutlu ederken aynı zamanda ortamın şıklığını destekleyecek ürünler olması gerekir. Tablonun dokusu da kullanıldığı ortama göre son derece önem arz etmektedir. Kabartmalı, çerçeveli, aynalı, 3D ve kanvas tablolarda önemli konulardan olan doku bulunulan ortamda ki duruşu nedeniyle kritiktir. Kabartmalı modeller genel olarak daha koyu mobilya renklerinin tercih edildiği ve duvar boyasının da mobilyalara uygun olduğu ortamlarda kullanılırken kabartmada kullanılan dokunun kalitesi tablonun şıklığını doğrudan etkilemektedir. Tablolar toz, nem ve güneş ışıklarına karşı güçlü olmak zorundadır. Özellikle dijital baskıların yapıldığı kanvas tablolarda renk atması, boya kayması veya renkte değişiklik olmaması için Vivense markasının özel olarak ürettiği kanvas ve kabartma modellerine yönelmekte fayda vardır. Renk konusu da tablolarda son derece önemlidir. Siyah tonların ağırlıklı olduğu bir ortama pembe gibi daha canlı renklerin tercih edilmesi istenilen etkiyi vermek yerine bütünlüğü bozan unsurlar arasında sayılırken aynı zamanda birbiri ile tamamen uyumsuz olan renklerin tercihi de ortamın beklenilen şıklığı yansıtmamasına neden olacaktır. Vivense dekoratif tablo modelleri kullanıcılar tarafından tercih edilmeden önce ürünün yapı malzemesi, tablo yüzeyi, renkler ve dokular ön planda olmalıdır. Tablolar aynı zamanda uzun kullanım süresi olan ev dekorasyon malzemeleri olmaları nedeniyle sürekli değişiklik yapılmadan kullanılır. Bu nedenle alınacak tablolarda boyutlar, renkler, dokular ve modellerin doğru kararlar ile alınması kullanıcıların uzun süre sorunsuz tablo kullanmalarına olanak sağlar.

Tablo fiyatlarının belirlenmesinde çok farklı kriterler kullanılmaktadır. Başta ürünün modeli ve tasarımı yer alırken aynı zamanda renk kombinasyonu, yapısı ve boyutları fiyatların belirlenmesinde en önemli etkenler olarak dikkat çeker. Vivense tablo fiyatları kullanıcıların erişebileceği, tarzlarına uygun ürünleri bulabileceği ve mutlu olabileceği ücretlendirmeler ile satışa çıkarılmaktadır. Aynalı modeller işçiliğinin fazla olması nedeniyle daha yüksek fiyatlardan alıcı bulurken kabartmalı modellerde gerek işçilik gerekse ürünün formu nedeniyle farklı fiyatlar alıcı bulur. Son yıllarda moda olan ve kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören kanvas tablolar çok geniş bir fiyatlandırma politikası ile alıcı bulurken özellikle dijital baskının yapılması ürün çeşitliliğini de son derece arttırmaktadır. Vivense tablolar tasarım, model ve fiyatları ile her kullanıcının satın alabileceği ev dekorasyon ürünleridir.