İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Materyal
Renk
Gövde Materyali
Derinlik
Genişlik
Raf Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Tip
Satıcı Tipi
"

Vivense Kitaplık

" araması için 23 sonuç listeleniyor

Vivense Kitaplık

Vivense Kitaplık Modelleri ile Aradığınız Eşsiz Tarz

Vivense kitaplık, şıklığı ve tasarımlarıyla her evde bulunması gereken bir modeldir. Bu eşyalar, şıklık ve göze hitap etme bakımından büyük avantaj sağlarken aynı zamanda yer de kaplamaz. Bununla beraber birçok eşyayı bir araya toplar ve düzenler. Eşyaların daha düzenli görünmesi; ortamda bir ahenk oluşturur. İyi bir şekilde düzenlenmiş bu ürünler, aynı zamanda göz dolduracak şekilde tasarlanır. Marka genellikle ev dekorasyonunda kullanılacak eşyaları ve malzemeleri üretir. Bu ürünler, ev içi dekorasyonu konusunda oldukça fayda sağlar. Rafların kullanışlılığı ve görünüşü de oldukça önemlidir. Görünüş bakımından ince ve zarif olanlar genellikle oturma odalarında dikkat çeker. Oturma odasında güzel bir görünüm sunan raflar, odanın havasını değiştirir. Bulunduğunuz ortamın şık ve ilgi çekici görünmesini sağlar. Sizler için daha kullanışlı ve hoş görünümlü modeller tasarlanır. Vivense raf kitaplık tasarım ve kullanışlılık bakımından ön planda yer alır. Raflara, kitap ve biblolar koyabilir ya da istediğiniz her şeyi bu modellere sığdırabilirsiniz. Raflı olanlar, kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği modellerdir. Vivense 5 raflı kitaplık kullanışlılık bakımından tercih edilebilir. Bu ürünlerin birçok çeşidi vardır. Bu da bireylerin ihtiyaç duydukları modelleri bulmalarına büyük oranda fayda sağlar. Evlerin her alanında tercih edilebilir. Duvarlar ile uyum gösterebilen bu ürünleri dilediğiniz gibi kullanmanız mümkündür. Dilediğiniz rengi ve yapımında kullanılacak olan maddeyi, istediğiniz modeller içerisinden kolaylıkla seçebilirsiniz. Vivense duvar kitaplık modeli kullanıcılarını memnun etmeyi başarmış bir üründür. Bu ürünlerin farklı boyutlarda seçenekleri vardır. Bu sebeple her yere uygun seçeneği bulabilmeniz mümkündür. Son dönemde sık kullanılan ve tercih edilen modellerden biri ise; Vivense duvara monte kitaplık modelidir. Bu çeşit sayesinde hem mekandan tasarruf edebilir hem de görsel olarak daha şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Duvara monte modellerde de birçok değişik tasarım yakalamak mümkündür. Bu tasarımlara en kolay şekilde Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Sayfamızda bulunan birçok model ve renk seçeneğiyle kolaylıkla alışveriş yapabilir, şık bir tasarımına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda evinize renk de katabilirsiniz.

Vivense Kitaplık Modelleri ile Aradığınız Eşsiz Tarz

Kitaplıklar, bir yandan düzenli olmayı sağlarken bir yandan da göze hitap eden eşyalar haline gelmiştir. Bu nedenle artık bu ürünlerin daha fazla çeşidi vardır. Bunlardan birisi; Vivense ferforje kitaplık modelidir. Bu model mat bir yapıya sahip metalden tasarlanmıştır. Ürün, koyu bir renge sahiptir. Ferforje olarak adlandırılmasının sebebi ise; kullanılan maddenin adından kaynaklanır. Bir diğer ürün de; Vivense perla kitaplık modelidir. Bu seçenek, tasarım olarak diğerlerine göre farklılık gösterir. İnce ve zarif görüntüsüyle kullanıcıların göz bebeği haline gelir. Bu modelde kullanılan renk ve maddelerde farklı seçenekler bulunur. Kullanılan farklı maddeler ile ihtiyaçların karşılanacağı tasarımlar oluşturulur. Perla tasarımı genellikle “v” harfine benzetilir ve bununla beraber modelin göz alıcılığı ile kullanışlılığı da en üst seviyededir. Bu ürün ne kadar geniş olsa da zarifliği ve pürüzsüz dokusuyla oldukça kibar bir görünüm sergiler. Zeze ve sena kitaplık seçeneği de diğerleri gibi zarif ve şıktır. Kullanışlı olmasının yanında kaba bir görüntü sergilemez ve ev dekorasyonu için tercih edilen seçeneklerden biri olmayı başarır. Aynı zamanda bu kitaplığın birçok çeşidi de vardır. Bu ürün diğerine göre daha kaliteli ve daha zarif bir görünüm sağlar. Geniş bir eve sahipseniz rahatlıkla bu kitaplığı tercih edebilirsiniz. Her yere kolaylıkla uyum sağlayan bu ürünler, evin her alanı için rahatlıkla tercih edilebilir. Bulunduğunuz ortamda farklı bir ahenk yaratmanıza yardımcı olabilir. Oturma odasına uygun çeşitler de marka tarafından sizlere buluşturulur. Marka, Flora tasarımını da sizlere farklı bir seçenek olarak sunar. Bu ürünün tahtadan yapılmış bir görünümü vardır ve ev içerisinde kolaylıkla otantik bir hava yaratabilir. Her rafın bir bölümü kapaklı olacak şekilde tasarlanır. Bu şekilde kullanıcılar ürün üzerinde yer alan bölümleri rahatlıkla dolap olarak kullanabilir. Küçük bir eve sahipseniz ve daha fazla kullanışlı olsun istiyorsanız; bu seçeneği gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Oturma odalarının yanı sıra evin başka alanlarında da kullanılabilecek modeller mevcuttur. Bu ürünler, girdiği her ortama kolaylıkla uyum sağlar. Bu özelliklerin yanı sıra marka, sizlere birçok çeşit sunar ve bu çeşitler arasında ihtiyacınız olanı kolaylıkla bulabilmeniz mümkündür. Dilediğiniz her tarza uyum sağlayacak Vivense cube seçeneği de markanın sizlere sunulan ürünlerden biridir. Bu modelde kullanılan E1 yonga levha malzemesi, ürünün kolay hareket edebilmesini ve kullanışlılığının artmasını sağlar. Kitaplığın boyunun kısa olması çocuk odası gibi alanlarda da kullanılabilmesinin önünü açar. Renk skalasının geniş olması da çocukların ve ebeveynlerin beğenisini kazanır. Dilediğiniz renk seçeneklerine Trendyol üzerinden ulaşabilir, farklı Vivense kitaplık modelleri arasında karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Trendyol’da bütçenize uygun olabilecek şekilde satışa sunulan bu eşsiz tasarıma kolaylıkla ulaşabilir, gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Vivense Kitaplık Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Vivense Kitaplık Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Evinizin içerisinde bulunan her eşya tarzınızı yansıtır. Bu sebeple, ev seçimi kadar eşya seçimi de oldukça önemlidir. Evin her alanında farklı eşyalar tercih edilebilir. Kitaplıklar da bu eşyalardan biridir. Salonda, odalarda ve birçok alanda tercih edilebilecek bu eşyalar, tarzınızı yansıtmanıza ve evinizin daha şık görünmesine yardımcı olur. Vivense gold kitaplık, evinize daha ağır ve şık bir görünüm katar. Kitaplığın ince ve dar olması bu ağır görünümü üzerinden atar ve yer kaplama hissini tamamen ortadan kaldırır. Vivense pirinç kitaplık modeliyle de evinizde zarif bir görünüm elde edebilmeniz mümkündür. Vivense metal kitaplık sağlamlığı, paslanmaz özellikleriyle daha uzun süre kullanım sağlar. Bu özelliklerinin yanı sıra metal tasarımlar genellikle ince ve zarif modellerdir. Bu incelik, oturma odasında zarif bir görünüm sağlar. Eğer ev içi dekorasyonunda biraz daha otantik hava istiyorsanız; ahşap eşyaları tercih edebilirsiniz. Vivense ahşap kitaplık, otantik bir dekorasyon tarzına daha uygun ve kullanışlı bir üründür. Evinizin ölçülerine göre birçok model seçebilirsiniz. Her boyutta, evinize uygun tasarımlar mevcuttur. Bu eşyalar, evinizin güzel görünmesini sağlarken aynı zamanda daha derli toplu olmasını da sağlar. Bu tarz mobilyalar, kitap kısımlarının yanı sıra birçok farklı eşyayı da bünyesinde barındırabilir. Ahşap eşyalara da kolaylıkla uyum gösteren bu ürünler, bireylerin hem tasarım hem de kullanışlılık açısından memnun olduğu seçeneklerden biridir. Çocuk odalarında da hem çocukların güvenliği hem de şıklık için ahşap ürünler tercih edilebilir. Vivense ceviz kitaplık modeli de eskitme tasarımıyla kullanıcıları kendisine çekmeyi başarır. Aynı zamanda birçok farklı tasarımı da olan bu ürün, oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllarca kullanılabilen bu modelde herhangi bir yıpranma kolay kolay oluşmaz. Farklı tasarımları da vardır ve kolaylıkla istediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Bu tasarımlar kullanıcıları oldukça memnun eder ve göze güzel gözükecek şekilde tasarlanır. Eşsiz seçeneklere en kolay şekilde Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Trendyol üzerinden istediğiniz ürünlere göz atabilir, dilediğiniz gibi satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında kolaylıkla bilgi alarak farklı seçenekleri bir araya getirebilir, keyifle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Vivense Dolaplı ile Düzenleme Kolaylığı

Vivense Dolaplı ile Düzenleme Kolaylığı

Vivense dolaplı kitaplık, kullanım amacı dışında eşyaların da düzenlenmesini sağlar. Bu modelin tercih edilmesinin sebebi; daha kullanışlı olmasıdır. Dolaplar ev içerisinde birçok eşyayı toplar ve dağınıklığa engel olur. Bu nedenle bazı ebeveynler mobilyada kullanım alanı olarak ayrıca kapaklı dolaplar olmasını tercih eder. Dolaplı tasarımlar içerisinde optibox kitaplık bireylerin ilgisini çekmeyi başarır. Diğer seçeneklere göre boyutunun biraz büyük olması, en büyük avantajlarından biridir. Daha kullanışlı olması için daha büyük boyutlarda seçenekler de bulunur. Ev içerisinde küçük eşyaları tercih edenlerse; Vivense konsol kitaplık seçeneğini rahatlıkla satın alabilir. Bu model, konsol boyutunda tasarlanır. Uzun ve büyük bir tasarım değildir. Boyu kısa olmasına rağmen genişliğiyle birçok eşyayı toplar ve büyük oranda şıklık sağlar. Konsollar genellikle kapaklı ve dolap şeklinde olduğu için bazı bölgelerinde kapaklar bulunur. Bu kapaklar sayesinde dolap görünümü yakalanır. Dolap görünümüyle dağınıklıktan uzak ve şık bir görünüm elde edilir. Aynı zamanda bu tasarım sizlere resital bir görünüm sunar. Konsol tasarımlar içerisinde özel olarak üretilmiş farklı modeller de bulunur. Herkesin göz zevkine kolaylıkla uyum sağlayan bu ürünler, sıklıkla tercih edilir. Tüm bu modellere kolay ve hızlı bir şekilde Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Trendyol sayesinde aradığınız ve istediğiniz tasarımları kolayca edinebilir, birçok farklı seçeneği karşılaştırabilirsiniz. Evinizin içerisinde kullandığınız eşyalar ortamın havasını ve aynı zamanda görüntüsünü değiştirir. Küçük evlerde daha kibar ve kullanışlı seçenekler tercih edebilirsiniz çünkü büyük eşyalar, evin daha küçük görünmesine sebep olabilir. Bunun dışında eviniz büyük ise; daha büyük ve geniş modelleri tercih edebilirsiniz. Trendyol’da sayfasında geniş ve kullanışlı çeşitler arasında bulunan Vivense lola kitaplık seçeneğini de satın alabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını okuyarak daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Yüksek Kalitede Vivense Kitaplıklar

Yüksek Kalitede Vivense Kitaplıklar

İnce ve zarif modelleri sizlerle buluşturan marka, evinizin her alanında kullanabileceğiniz kaliteli ürünleri tercihinize sunar. Ders çalışma alanlarında da kullanılabilen bu kaliteli ürünler, büyük oranda konfor sağlar. Vivense cokko modeli markanın sizlere sunduğu kaliteli seçeneklerden biridir. Biraz daha klasik bir tasarıma sahiptir ve kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında bulunur. Üretiminde kullanılan malzemelerin kaliteli olmasından dolayı uzun süre kullanılmaya uygundur. Herhangi bir eskimeye ya da yıpranmaya karşı da oldukça dayanıklıdır. Konfor açısından büyük oranda fayda sağlayan bu seçenek, şık duruşuyla da insanları kendisine hayran bırakır. Çalışma odalarında rahatlıkla kullanılabilir. Oturma odalarında daha çok tercih edilen yoda kitaplık ince ve zarif yapısıyla ortama şıklık getirir. Beyaz ve açık kahverengi tonlarıyla birçok mobilyaya ve renge uyum sağlar. Bu özelliklerinin yanı sıra büyük oranda kaliteli olan bu ürünler, bireylerin diledikleri ev görünümünü oluşturabilmelerine etki eder. Evin her yerinde kullanılmaya uygun olan bu eşya, kalitesiyle kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. Aynı zamanda bu ürünler, su dökülmesi gibi sorunlara da oldukça dayanıklıdır. Vivense ultimo kitaplık modeli de diğer ev eşyaları gibi şık ve zarif bir yapıya sahiptir. Bu modelde siyah ve koyu kahverengi renkler daha çok kullanılır. Bu nedenle koyu renkli mobilyalarla daha çok uyum sağlar. Kullanışlılığı ve sağlam oluşuyla uzun bir kullanım süresi sunar. Mobilyanın ölçülerinin çok büyük olmaması ve her eve uyum sağlaması tercih edilebilme özelliğini artırır. Siz de dilediğiniz modellere Trendyol üzerinden ulaşabilir, gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Eşsiz seçenekler arasından yaptığınız seçim ile bulunduğunuz ortama farklılık katabilirsiniz. Aynı zamanda sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz.

Dilediğiniz Renklerde Vivense Kitaplık Modelleri

Dilediğiniz Renklerde Vivense Kitaplık Modelleri

Marka birçok farklı renk seçeneğini sizlerin beğenisine sunar. Bu çeşitler ve renkler arasından Vivense beyaz kitaplık, oldukça şık görünümüyle bireylerin ilgisini çekmeyi başarır. Her ürüne ve her mobilyaya kolaylıkla uyum sağlayan bu renk, bireylerin istedikleri ev stilini oluşturmalarına yardımcı olur. Bu mobilyaların kolay renk uyumu sayesinde kullanıcılar, ev içerisinde birçok yerde ahenk oluşturabilir. Bir diğer renk seçeneği ise; Vivense siyah kitaplık modelidir. Siyah renk ürünler de ev içerisinde en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Her mobilya ile kolaylıkla uyum yakalayabilir. Siyah renge sahip kitaplıklar, özellikle evlerinde siyah ağırlıklı bir tema kullanmak isteyen kişilerin ilgisini çekmeyi başarır. Bu renk ile tasarlanmış çok sayıda farklı seçenek, marka tarafından sizlere sunulur. Şıklığıyla misafirlerin dikkatini çekmeyi başaran bu ürün, ev içerisine büyük oranda farklılık katar. Eşsiz görüntüsüyle evlerin vazgeçilmezi haline gelmeyi başarır. Markanın sizlere sunduğu nala kitaplık tasarımı da renk seçenekleri ve görünüşüyle bulunduğunuz ortamda şıklık yaratır. Genellikle kahverengi tonlara ve yuvarlak hatlara sahiptir. Bu mobilya türü aynı zamanda geçmiş modellerin izlerini üzerinde taşır. Retro tarzına yakın olan bu ürün, eski tip eşyaları tercih eden bireylerin vazgeçilmezi olmayı başarır. Şıklığının yanı sıra kalitesiyle de uzun süre kullanılabilenlerden biridir. Bu modelleri eviniz için uygun ölçülerle tercih edebilir ve yaşam alanınıza konforun yanında şıklığı da yansıtabilirsiniz. Ev içerisinde konfor ne kadar önemliyse tasarım ve şıklık da bir o kadar değerlidir. Markanın birden çok seçeneğine Trendyol üzerinden kolaylıkla erişebilir, dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz. Edindiğiniz farklı tasarımlara sahip modeller ile oturma odanızı veya salonunuzu şık bir alan haline getirebilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Kitaplıklar Trendyol’da

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Kitaplıklar Trendyol’da

Marka, birbirinden kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile kullanıcılarıyla buluşturur. Vivense kitaplık fiyatları, her bireyin kolaylıkla satın alabileceği aralıklardadır. Markanın ürünleri, her eve rahatlıkla uyum sağlar. Bulunduğu her mekana şıklık kazandıran bu seçenekler, kullanıcıları fiyatlarıyla da memnun etmeyi başarır. Sıklıkla tercih edilen markalardan biri olan Vivense, tam bir bütçe dostudur. Bu sebeple bireyleri oldukça uygun fiyatlı ürünler ile buluşturur. Vivense copper, markanın sizlere sunduğu uygun fiyatlı seçeneklerden biridir. Bu model, şık tasarımı ve farklı renk seçenekleri ile kullanıcılarına sunulur. Tasarım şıklığının yanı sıra kalitesiyle de kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. Bireylerin uzun süre kullanabilecekleri ve bu şekilde tasarruf yapabilecekleri eşyalardan biridir. Copper kitaplık seçeneği, farklı tasarımları ve kolay uyum sağlaması ile her dönemin trendi olmayı başarır. Farklı renk seçeneklerinin de yer aldığı bu ürün, diğer ev mobilyaları ile kolaylıkla uyum sağlar. Vivense kitaplık yorumları bölümünde ürün hakkında bilgi almak da oldukça kolaydır. Bu kısımdan daha önce markanın ürünlerini tercih etmiş bireylerin yorumlarına ulaşabilir ve satın almak istediğiniz eşyalar hakkında bilgilere erişebilirsiniz. Marka, oldukça kaliteli seçenekleri kullanıcılarına sunar. Herkes bu ürünleri, farklı kampanyalar ile oldukça uygun fiyatlara kolaylıkla satın alabilir. Marka, eşsiz modeliyle evinize farklı bir hava katar. Üstelik oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Evleri için en iyi olanı satın almak isteyen kişilerin tercih ettiği marka, her koşulda bütçenize uygun seçenekler sunar. Vivense markasının birbirinden şık ve çeşitli tarzlarını Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Ayrıca birbirinden farklı tasarımları karşılaştırıp, eviniz için uygun olanı seçebilirsiniz. Zevkinize hitap edebilecek her türlü modele sayfamız üzerinden hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.