İlgili Kategoriler
Boyut
Ölçü
Fiyat
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Vivense Karyola

" araması için 20 sonuç listeleniyor

Vivense Karyola

Vivense Markasına Ait Karyola Çeşitleri Nelerdir?

Vivense markasının ismini, kalitesini ve ürünlerini özellikle son yıllarda çok defalar sıklıkla duymuş olabilirsiniz. Çünkü 2013 yılında kurulan bu marka son dönemlerin en popüler isimlerinden biri haline gelmiştir. Evi için mobilya bakan kişiler bu markada pek çok ev eşyası ile karşılaşır. Markanın oldukça geniş olan ürün kategorisi içerisinde oturma odası gruplarına dahil edilen koltuklar, yemek masaları, sandalyeler, kanepeler, TV üniteleri gibi farklı mobilyalar yer alır. Bunların dışında yatak odasının temel mobilyalarından olan yataklar, gardıroplar, şifonyerler, bazalar, karyolalar ve komodin gibi pek çok eşya da bu markanın adıyla satışa sunulur. Her geçen yıl ürün kategorisini genişleterek ilerleyen firma, var olan mobilya gruplarını da çeşitlendirmeye devam eder. Yemek, çocuk, genç ve çalışma odalarına ait birbirinden uygun fiyatlı ürünleri marka bünyesinde bulabilirsiniz. Eğer var olan yatak odanızı yenileyecekseniz veya yeni baştan dekore edecekseniz Vivense karyola çeşitlerine bakabilirsiniz. Marka, tek veya çift kişilik olacak şekilde farklı ölçülere sahip olan pek çok karyola modelini müşteriler ile buluşturur. Zaten firmanın bu kadar fazla seçeneği bir araya getirmesi ve üstelik çoğunun da uygun fiyatlı olması markanın çok kısa sürede parlamasına neden olur. Alışverişe çıkan bazı kişilerin yatak, baza ve karyola gibi mobilyaları birbirine karıştırdığı bunları ayırt edemediği görülür. Karyola yataktan farklı olarak satılan metal, ahşap ve benzeri malzemeler kullanılarak elde edilen bir mobilya olarak geçer. Yataklar bu mobilyaların üzerine konur. Bu yüzden de yatağın ölçülerine uygun olacak şekilde karyola seçmek gerekir. Bunun yanı sıra mobilya seçiminde dikkat edilmesi gereken farklı noktalar bulunur. Öncelikle kişinin ne istediğini bilmesi ve buna göre hareket etmesi seçim yapmayı kolaylaştırır. Trendyol’da Vivense Asos, Dream, Siena karyola gibi farklı adlandırmalara sahip ürün çeşitleri yer alır. Bunlar üretildikleri malzeme, ölçü, renk veya dış tasarımları itibarıyla birbirlerinden ayrılır. Örneğin Asos adıyla satışa sunulan mobilya ahşap, sünger ve kumaş malzemelerinin birleşiminden ortaya çıkar. Dream şeklinde adlandırılan eşyalar ise metal malzemeden elde edilir. Siz de kendi zevkinize ve yatak odanızın durumuna göre modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Aradığınız ürünleri uygun fiyatlara Trendyol’da bulabilirsiniz.

Vivense Markasına Ait Karyola Çeşitleri Nelerdir?

Tek ve çift kişilik karyolalar için kullanılan ölçüler birbiri ile aynı olmaz. Vivense tek kişilik karyola çeşitleri yatak ölçüsü bakımından 80x145 cm’den başlayarak 120x200 cm ölçüsüne kadar gider. Bu ölçü birimlerindeki ilk kısım yatağın enini, ikinci kısım ise boyunu belirtir. Eğer sizin satın aldığınız yatak enden 90 cm ise 80 ölçüsüne sahip mobilyaları tercih edemezsiniz. Aksi takdirde yatak ile mobilya birbirinden uyumsuz olur. Genellikle 90x190 veya 90x200 ölçülerine sahip tek kişilik ürünlerin çok fazla tercih edildiği görülür. Bu yüzden de bu ölçülerde üretilen mobilyaların sayısı da fazla olur. Burada ürünü sipariş vermeden önce dikkat edilmesi gereken bir durum bulunur. Mobilyanın ölçüsüne yatak odasının büyüklüğüne göre karar vermek daha doğrudur. Odanın içerisinde gereğinden fazla yer kaplayan ürünler ortamın çok daha dar ve küçük görünmesine sebebiyet verir. Ancak kullanılacak ortam geniş ise Vivense 120x200 karyola ölçülerine sahip ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu genişliğe sahip mobilyalar size büyük bir hareket alanı sağlar. Markaya ait tek kişilik ürünler içerisinde Kappis S, Hatkus, Defne, Lalas, Camelia, Primer, Asos, Niron gibi çok farklı modeller yer alır. Bunlardan herhangi biri ile odanın dekorunu değiştirebilirsiniz. Mesela Vivense metal karyola çeşitlerinden biri olan Maze Daybed modeli divanı andıran hoş tasarımı ile odasına farklılık katmak isteyenlere yardımcı olabilir. Ayrıca ürünün siyah ve beyaz renk seçenekleri de bulunur. Markanın modern ve göz alıcı tasarımları çift kişilik ürünlere de yansır. Bu mobilya çeşitlerinde ölçüler 140x190’dan başlayarak 200x200’e kadar gider. Vivense çift kişilik karyola seçeneklerinde ise Texas, Wisconsin, Pepela, Asos, Truva, Maestro, Side, Rops, Dors, Breeze gibi mobilyalar göze çarpar. Bunların her biri farklı tarzları ve stilleri yansıtır. Ayrıca bir mobilyanın birden fazla ölçüsü bulunur. Aynı modelde sadece tek bir ölçü kullanılmaz. Mesela Dors mobilyalarına baktığınız zaman üç ayrı yatak ölçüsü ile karşılaşırsınız. 160, 180 ve 200 cm ene sahip olan mobilyaların boyutları ise hepsinde aynı kalır. Bunların arasındaki en farkı ürün fiyatlarının değişmesine neden olur. Ariane olarak adlandırılan modelde ise en büyük yatak ölçüsü 180x200 şeklinde geçer. Bu tasarımın en önemli özelliklerinden birisi, metal ve masif çam karışımından elde edilmesidir. Bu yüzden de farklı ve karakteristik bir görünümü bulunur. Eğer siz de ahşap eşyaların cazibesinden hoşlanıyorsanız Ariane modeline benzeyen daha pek çok Vivense ahşap karyola çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Yatak Odanızı Vivense Karyolaları ile Dekore Etme İmkanı

Yatak Odanızı Vivense Karyolaları ile Dekore Etme İmkanı

Ölçüsü 200x200 şeklinde tasarlanan mobilyalar, en büyük ebatlı ürünler olarak geçer. Bunlar oldukça geniş, rahat ve konforlu olur. Ancak her modelde bu ölçüler kullanılmaz. Eğer geniş bir odanız varsa bu büyük ebatlı mobilyaları tercih ederek daha dikkat çekici bir dekor oluşturabilirsiniz. Bunların aksine küçük ama işlevsel ürünlerden hoşlananlar Vivense ikiz karyola çeşitlerinde aradıkları ürünü kolaylıkla bulabilir. Yavrulu mobilyalar dışarıdan bakıldığında tek kişilik yatak genişliğinde olur. Ancak yatağın alt kısmında ayrı bir bölüm daha bulunur. Bu çekmecenin içerisine başka bir yatak daha konabilir. Yavrulu modeller misafir veya çocuk yatak odaları için çok ideal ve işlevsel bir ürün olur. Çocuklar için ahşap ve metal gibi malzemeler kullanılarak yapılan Vivense yavrulu karyola çeşitleri pembe, mavi gibi tonlarla renklendirilir. Boya olarak da sağlık açısından zararsız bulunan ipek mat lakenin kullanıldığı görülür. Tamamen Avrupa Standartlarına göre tasarlanan renkli çocuk ürünlerini tereddüt etmeden Trendyol’dan sipariş edebilirsiniz. Böylece çocuklarınız için cıvıl cıvıl ve iç açıcı renklere sahip odalar yapabilirsiniz. Vivense genç odası karyola modellerinde de birbirinden güzel ve modern mobilyalar yer alır. Genç erkek ve kızların ergenlik çağına geçiş ile beraber en fazla önem verdikleri ve bol bol vakit geçirdikleri alanları yatak odaları olur. Bu yüzden ebeveynler çocuklarının ihtiyaçlarına ve zevklerine göre odalarına yeni bir düzen verebilir. Bunun için çok yüksek miktarlarda harcama yapılması gerekmez. Markaya ait olan uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler dış görünüşleri ile gençlere hitap eder. Göz alıcı tasarım arasında en dikkat çekenlerden birisi de ranza tasarımları olur. Sıradan görünümlü ranzaların aksine karyolalı, çalışma masalı, raflı ve çekmeceli ürünler müşteriler tarafından oldukça fazla beğeni alır. Birkaç farklı mobilyayı bir araya getiren bu ranzalar yer tasarrufu yapmayı da sağlar. Gençlerin kolayca adapte olabilecekleri farklı ve kullanışlı mobilyalar için markayı seçebilirsiniz. Yeniden dekore etmek istediğiniz yatak odaları için aradığınız ölçülere uygun olan modern mobilyayı Trendyol’dan adresinize kadar sipariş edebilirsiniz.

Vivense Karyolaları ile Yeni Özellikler Keşfetme Fırsatı

Vivense Karyolaları ile Yeni Özellikler Keşfetme Fırsatı

Markanın son model tasarımlarının içerisine yepyeni özelliklere sahip olan karyola stillerini ekler. Bunlardan biri olan akıllı mobilyalar çoğu müşterinin dikkatini çeker. Marka “I Bed Akıllı” olarak sektöre sunduğu tasarımları ile standart üretimlerden daha üst düzey ürünler ortaya çıkarmayı başarır. Vivense akıllı karyola modelleri çift kişilik yataklara uygun olacak şekilde tasarlanır. Yapımında sağlam ahşap malzemelerinin yanı sıra son derece kaliteli kumaşlar ve sünger kullanılır. Bu ürünü satın aldığınız takdirde aydınlatmalar yatak başlığına monte edilmiş şekilde gelir. Ayrıca masa lambası, abajur gibi ışıklandırmalar almanıza gerek kalmaz. Üstelik sandıklı bazası sayesinde pek çok kıyafeti ve az kullanılan eşyayı da göz önünden kaldırarak saklayabilirsiniz. Bunların haricinde emniyet kilidi, ses sistemi, Bluetooth ve USB girişi, kitaplık, saklama alanları, sehpa, 6 kademeden oluşan başlık, priz yeri de mobilyanın farklı bölümlerine monte edilir. Eğer siz de satın alacağınız üründe farklı özellikler arıyorsanız akıllı mobilyaları tercih edebilirsiniz. Başka bir model olarak Stardust şeklinde adlandırılan hareketlilik özelliğine sahip mobilyalara da bakabilirsiniz. Okin motor ve torba yay sistemi geliştirilen bu mobilyalar daha kaliteli bir uyku düzeni ile sağlıklı bir bedene sahip olmanıza yardım eder. Bu ürünle ilgili olarak Trendyol’da yer alan Vivense karyola yorum bölümlerine bakarak memnuniyet derecesini görebilirsiniz. Kumanda yardımıyla farklı pozisyonlara getirilen yatak; televizyon izleme, kitap okuma gibi aktiviteler için özel bir ortam sağlar. Özellikle uyku bozukluğu ve horlama gibi problemleriniz var ise Stardust mobilyalarından birini tercih ederek rahat bir uykuya kavuşabilirsiniz. Trendyol üzerinde kahverengi-bej, beyaz-bej ve siyah-antrasit gibi renkleri bulunur. Yapımında kullanılan şönil kadife kumaş silinebilir olma özelliği sayesinde temizlik konusunda bir hayli kolaylık sağlar. Tüm bu yenilikçi ve modern mobilyaları Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bazalı Karyola Tercih Edenler için Vivense Modelleri

Bazalı Karyola Tercih Edenler için Vivense Modelleri

Bazı kişiler satın alacağı mobilyanın özellikle bazalı olmasını ister. Çünkü bu modellerin alt kısmında bulunan sandıklar büyük bir depolama alanı oluşturur. Bu kısımlara mevsim geçişlerinde lazım olmayan kıyafetler, yorganlar, yastıklar veya battaniyeler gibi pek çok eşya konulabilir. Vivense bazalı karyola çeşitleri hem uygun fiyatlı hem de kaliteli oluşuyla müşteriler için pek çok farklı seçenek barındırır. Bunların içerisinde sade çizgilere sahip modeller ile daha gösterişli ve süslü tasarımlara da yer verilir. Markadan alışveriş yapan herkes kendi zevkine göre bir ürün bulabilir. Mesela sade ve düz tasarımlardan hoşlanan biriyseniz Vivense Pandora karyola modeline bakabilirsiniz. Abartıya kaçmadan sadeliğin ve şıklığın birleştirildiği bu tasarımda kahverengi, füme ve gri renk seçenekleri yer alır. Sunta kullanılarak üretilen Pandora mobilyalarında ayak kısmına hiç yer verilmez. Tamamen yere sıfır olacak şekilde tasarlanır. Baza malzemesi olarak da alüminyumdan yararlanılır. Karyolada kullanılan kumaş nemli bir bez yardımıyla kolayca silinebilir. Vivense Piramit karyola mobilyası ise gösterişli ve görkemli tasarımları beğenenler için ideal bir seçenek olabilir. Bazaya yer verilen bu üründe suntalam, sünger ve leke tutmayan özel bir kumaş türü kullanılır. Büyük bir yatak başlığına sahip olan Piramit mobilya yatak odalarının görüntüsünü baştan aşağıya değiştirebilir. Hem ayaklı hem de bazalı ürün arayanlar bu modeli Trendyol üzerinden bularak sipariş edebilir. Trendyol İnternet üzerinden alışveriş yapan müşteriler için yüzlerce Vivense mobilyasını bir araya getirir. Size de sadece beğendiğiniz ürünü sipariş etmek kalır. Güvenli online alışveriş ve uygun fiyatlar için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Kaliteye ve Rahatlığa Önem Verenlerin Tercihi

Kaliteye ve Rahatlığa Önem Verenlerin Tercihi

Vivense mobilyalarının her biri konforlu oluşu ile ön plana çıkar. Sadece dış görünüş odaklı yapılan tercihler sizi yanıltabilir. Çünkü güne zinde başlayabilmek, gün boyu uyanık ve enerjik olabilmek için yatak seçimi büyük bir önem taşır. Markanın yatakları ve karyolalarını birleştirerek kaliteli bir uyku keyfini deneyimleyebilirsiniz. Vivense Eti karyola modelleri 1. kalite sunta kullanılarak elde edilir. 160x200 ebatlarında rahat bir yatak arayışında olanlar Eti modeline Trendyol üzerinden ulaşabilir. Bu üründe ayaklar için plastik malzemenin tercih edildiği görülür. Bunların dışında karyola başlığında kullanılan kılıf için yüksek kaliteli ve yıkanabilir özelliğe sahip kumaş türleri tercih edilir. Ayrıca bazasız modeller arasında yer alır. Vivense Masif karyola çeşitleri ise ahşap görünümden hoşlananları memnun etmek üzere tasarlanır. Üstelik bu üründe çok farklı ebat seçenekleri de bulunur. 140x200, 180x200 ve 160x200 en sık tercih edilen ölçülerden bazılarını oluşturur. Ladin kereste kullanılarak elde edilen Masif mobilya ile ferah ve aydınlık yatak odaları oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu karyolanın içerisine ahşap malzemeden üretilen raf sistemi de dahil edilir. Vivense’de ahşap malzemeden üretilen çok fazla mobilya tasarımı bulunur. Side, Rops, Dors, Turin, Source, Board, Pena ve Letris gibi modeller bu tasarımlardan sadece birkaçını oluşturur. Çocuk ürünleri içerisinde de doğal ahşaptan elde edilen farklı ürünler bulunur. Bebekler için tasarlanan ürünlerde ise ahşap beşikler bir hayli dikkat çeker. Eğer çocuğunuzun rahat ve dinlendirici bir uykuya sahip olmasını istiyorsanız gönül rahatlığıyla Vivense’den alışveriş yapabilirsiniz. Markanın çocuk modellerini de detaylı inceleyerek özellikleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Ayrıca yapılan yorum ve değerlendirmeler ile birlikte de seçim yapabilirsiniz. Vivense markasına ait mobilyaların fiyatlarını Trendyol üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Vivense Karyola Çeşitleri Trendyol’da

Uygun Fiyatlı Vivense Karyola Çeşitleri Trendyol’da

Bir ürünü satın alırken kalitesi kadar fiyatına da dikkat etmek gerekir. Hatta bazı kişiler tercihlerini etiket fiyatlarına göre yapabilir. Bu içerisinde yaşanılan pahalı hayat standartları içerisinde gayet doğal bir durum olarak ortaya çıkar. Ancak bütün kaliteli ürünler çok yüksek fiyatlara satılmaz. Bir ürüne güvenmek için yüksek miktarda para ödenmesi gerekmez. Vivense Türkiye içerisinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler tasarlamayı başaran ender markalar arasında yer alır. Müşterilerin markaya gösterdiği ilgi ve alaka, Vivense markalı ürünlerin farklı bölgelerde yaşayan insanların evlerine girmesini sağlar. Trendyol sayesinde karyola gibi büyük ebatlara sahip mobilyaları oturduğunuz yerden evinize kadar sipariş edebilirsiniz. Uygun fiyatlı karyola çeşitleri ile hem ebeveyn hem de çocuk yatak odalarını fazla masraf yapmadan yenileyebilirsiniz. Vivense demir karyola çeşitleri ve çok daha fazlasını Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz. Tek ve çift kişilik ebatlarda üretilen ve demir kullanılarak elde edilen karyolalar çok şık ve modern bir görüntü ortaya koyar. Bu tip modellerde bazaya yer verilmediği görülür. Örneğin Vivense Ferforje karyola modelleri hem zarif hem de şık tasarımları ile oldukça fazla ilgi görür. Aynı model genç veya yetişkin yatak odalarında kullanılabilir. Beyaz veya siyah gibi renklere boyanan demir boyalarda renk akması gibi sorunlar yaşanmaz. Uzun süre aynı ürünü kullanabilir hatta bir müddet sonra farklı bir renge boyayarak yeni bir mobilya haline getirebilirsiniz. Trendyol’da sadece yetişkinler, çocuklar ve gençler için tasarlanan karyola çeşitleri bulunmaz. Aynı zamanda Vivense bebek karyola çeşitlerine de çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Siz de online alışveriş dünyasının sağladığı avantajlardan, indirimlerden ve kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız, Trendyol ile Vivense alışverişine başlayabilirsiniz.