Marka
Avantajlı Ürünler
Materyal
Fiyat
Renk
Taş Cinsi
Cinsiyet
Ayar
Yüzey Tipi
Kesim
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Erkek Yüzük

" araması için 72970 sonuç listeleniyor

Etkileyici Erkek Yüzük Trendyol'da!

Erkek yüzük modelleri, ellerin zarif ve etkileyici bir görünüm kazanmasını sağlar. Aynı zamanda pek çok farklı anlamın ifade edilmesi için de kullanılır. Evlilik, nişan veya söz gibi aile kurumlarının oluşturulmasında sembolik bir ürün olarak değerlendirilir. Bu özelliği modellerin vazgeçilmez ihtiyaçlar arasında bulunmasına kaynaklık eder. Erkek gümüş yüzük modelleri, renk özelliği sayesinde pek çok farklı kıyafet ile kombin yapma imkanı sunar. Bu seçenekler siyah, beyaz ya da kahverengi gibi klasik tonlar ile kullanılabilmesini yanı sıra mavi, sarı ya da turuncu gibi canlı renklerin yoğunlukta tercih edildiği tasarımlar ile de dikkat çeken kombinler oluşturur. Erkek yüzük modelleri pek çok değişik tasarıma sahiptir. Tasarım niteliği, bu ürünlerin farklı imaj ve zevki bulunan müşterilerin ilgisini çekmesini sağlayabilir. Erkek yüzük markaları oldukça fazladır. Erkek altın yüzük modelleri, gold rengi ile dikkatleri üzerine çeker. Bu seçenekler, altın ham maddenin çeşitli işlemlerden geçmesi sonucunda üretilir. Malzeme niteliği tasarımların uzun süre deforme, zedelenme gibi durumlar oluşmadan kullanılabilmesine kaynaklık eder. Su ya da herhangi bir sıvı ile temas ettiğinde kararma gibi durumların görülmesi söz konusu değildir. Erkek alyanslar ise sade bir tasarıma sahip olabileceği gibi çeşitli işlemeler ile de donatılabilir. Yaprak, yıldız ya da ay gibi farklı motiflerin işlendiği tasarımlar mevcuttur. Trendyol'dan erkek yüzük kullananların değerlendirmeleri doğrultusunda kaliteli ve şık erkek yüzük satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken Tasarımlar

Dikkat Çeken Tasarımlar

Yüzük erkek müşterilerin istek ve ihtiyaçları göz önünde tutularak üretilir. Bu özellik sayesinde değişik moda akımlarına uyum sağlama imkanı tanınırken müşterilerin büyük beğenisini kazanılır. Erkek taşlı yüzük modelleri tasarımlar arasında öne çıkar. Bu seçenekler taş detayları ile oldukça zarif bir görsellik oluşturur. Doğal taşlardan oluşan seçenekler, insan vücuduna olumlu etkide bulunabilir. Özgüven ve duygu kontrollü gibi pek çok farklı becereninin yürütülebilmesine kaynaklık edebilir. Erkek çelik yüzük tasarımları, kalitesi ile müşterilerin büyük beğenisini kazanır. Bu modeller, çelik ham maddenin çeşitli işlemlerden geçmesi ile takı formuna kavuşturulur. Bahsi geçen tasarımlar renk özelliği ile de müşteri memnuniyeti kazanır. Baş parmak, işaret parmağı ya da serçe parmakta kullanıma uygun ürünlerdir. Aynı zamanda eklem bölgesini süslemek amacıyla kullanılan tasarımlar da söz konusudur. Erkek yüzük seti farklı forma sahip takıların bir araya getirilmesiyle oluşur. Söz konusu parçalar, ürün özelliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Set halinde müşterilere sunulan modeller ile beraber 1 adet tasarımın satışa sunulduğu ürünler de bulunur. Siyah erkek yüzük modelleri çok sayıda kişinin dikkatini çeker. Bu seçenekler, her kombini tamamlayan aksesuarlar olabilir. Aynı zamanda değişik renge sahip olan saatler ile kombinlenebilir. Erkek pırlanta yüzük modellerinin orta kısmında değerli taş yer alır. Bahsi geçen orta kısım altıgen, kare ya da oval dikdörtgen gibi değişik geometrik şekillerden oluşur. Bu özelliği, tasarımların maskülen bir görüntü kazanmasına yardımcı olur. Erkek çocuk yüzük modelleri, çeşitli çizgi film karakterlerinden oluşabilir. Bu seçenekler çocukların ilgisini çekerken, hoş ve göz alıcı bir görsellik sergiler. Erkek söz yüzüğü gümüş ya da altın gibi farklı materyallerden üretilir. Bu seçenekler müşterilerin istek ve ihtiyacının karşılanmasına kaynaklık ederken, kadın müşterilere hitap eden seçenekler ile beraber satılan setler de mevcuttur. Set halinde müşterilere ulaştırılan modeller, çiftlerin uyumlu bir görsellik sergilemesine yardımcı olur. Bu özelliği tasarımların tercih edilebilirliğini olumlu yönde etkiler. Trendyol üzerinden erkek yüzük indirimlerini takip edebilir, pek çok farklı kombinle eşsiz bir uyum yakalayan, farklı malzemelerden üretilen tasarımları temin edebilir, erkek yüzük tavsiyelerini değerlendirebilirsiniz.

Beğenilen Aksesuar Modelleri

Beğenilen Aksesuar Modelleri

Genç erkek yüzük tasarımları, farklı yaş aralığında bulunan çok sayıda kişinin beklentisini karşılar. Titanyum erkek yüzük, platin erkek yüzük modelleri gerek görünüm gerek dayanıklılık açısından sık tercih edilir. Erkek yüzük yorumlarına göz atarak aradığınız özelliklere sahip olan tasarımları bulabilirsiniz. Ayarlanabilir erkek yüzük tasarımları, farklı parmak yapısına sahip olan çok sayıda kişinin beklentisini karşılar. Bu modellerin uç kısmında belirli bir boşluk yer alır. Bu boşluk, ürünün parmağı sarmasını engelleyerek sıkılık oranını rahat ve pratik bir biçimde ayarlanmasına imkan verir. Safir erkek yüzük, kehribar erkek yüzük, yakut erkek yüzük, zümrüt erkek yüzük modelleri, değişik renkleriyle dikkatleri üzerine toplar. Kırmızı, yeşil ya da mavi gibi farklı tonlara sahip olan taşların ürüne sabitlenmesi ile üretilir. Erkek beyaz altın yüzük seçenekleri, Versace erkek yüzük farklı işlemelere sahiptir. Çeşitli soyut şekilleri ile beğeni kazanan bu tasarımlar, müşterilerin tarz ve etkileyici bir görüntüye sahip olmalarını sağlar. Erkek şövalye yüzük modelleri, son dönem trendleri arasında yer alır. Bu seçenekler elin farklı bölümlerinde kullanılabilir. İsimli erkek yüzük çeşitleri, kişiye özel tasarımları ile göz kamaştırır. Bu ürünlere istenilen isim yazılarak tamamen kişiselleştirilir. İsim yazılı olan modeller ile beraber isimlerin baş harfinin işlendiği seçenekler de bulunur. Baş harfin işlendiği modeller, alfabenin 29 harfine sahip olup müşterilerin istek ve isimlerine göre seçim yapabilmelerine kaynaklık eder. İsteğe bağlı olarak başka kişilerin isimlerinin baş harfi de tercih edilebilir. Böylelikle bağlılık ve sevginin ifade edilmesine yardımcı olur. Sade, taşsız erkek yüzük modelleri, yalın tasarımı sonucunda çok sayıda kişinin istek ve beklentisinin karşılanmasına imkan verir. Bu modeller elin zarif ve etkileyici bir görsellik kazanmasında oldukça etkilidir. Trendyol üzerinden pek çok farklı moda akımına uyum sağlama imkanı tanıyan; deforme, zedelenme gibi olayların görülmediği ürünleri tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Erkek Yüzük Fiyatları

Avantajlı Erkek Yüzük Fiyatları

Tasarım erkek yüzük seçenekleri, hediyelik eşya olarak oldukça fazla tercih edilir. Bu modeller, kişilerin istek ve ihtiyaçları kapsamında üretilir. Bu özelliği sayesinde benzer ya da eşinin bulunma ihtimali söz konusu olmaz. Böylelikle özgün bir hediye bulmak isteyen kişilerden sevdiğine verdiği değeri ortaya koymayı amaçlayan müşterilere kadar çok sayıda kişi tarafından tercih edilir. İnce erkek yüzük modelleri, yapısı itibariyle zarif bir görsellik oluşturur. Bu modeller el üzerinde kaba ya da kötü bir görüntü oluşmasının önüne geçerek, müşterilerin memnuniyetini kazanır. Yılan erkek yüzük modelleri, dikkat çeken tasarımı ile sıklıkla tercih edilen ürünler arasında bulunur. Bu modeller yılan figürünün ürün ile buluşturulması sonucunda üretilir. Kapaklı erkek yüzük tasarımları, sahip olduğu özellikler sayesinde öne çıkar. Bu modeller farklı eşyaları taşıma imkanı sunar. Müşterilerin annesi, sevgili ya da çocuklarının fotoğraflarını taşımasına kaynaklık eder. İşlemeli erkek yüzük, fosforlu erkek yüzük, resimli erkek yüzük modelleri, farklı istek ve beklentiye sahip olan müşterilerin ortak noktada buluşmasına katkı sağlar. Çift taraflı erkek yüzük seçenekleri ise iki farklı görüntüye sahiptir. Görüntü açısından sunduğu çeşitlilik, tasarımların farklı kombinler ile rahat bir şekilde kullanılabilmesine olanak sağlar. Dikdörtgen erkek yüzük çeşitleri, sıra dışı tasarımlar ile ilgileri üzerine toplar. Bu modeller, dikdörtgen şeklin daire formatına uyarlanmış halidir. Bu özelliği sayesinde tarz bir görüntü oluşturmak isteyen kişilerin beklentilerini karşılayabilir. Otantik erkek yüzük tasarımları, özellikleri sayesinde müşterilerin sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alır. Erkek yüzük fiyatları modellerine ve kullanılan malzeme yapısına göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun ürün bulmak mümkündür. Trendyol’da tüm modellere bakabilir ve bütçeniz doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz.

Erkek Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

Erkek yüzük ölçüsü almak için ilk etapta bir kağıt şerit gereklidir. Kağıt şeritler sayesinde parmak ölçüsü kolaylıkla alınabilir. Sahip olduğunuz kağıt şeridi parmağa sardıktan sonra iki ucun birleştiği noktayı kalemle işaretleyebilirsiniz. Üzerinde milimetre ölçüsü bulunan bir cetvel de size bu noktada yardımcı olur. Milimetre ölçüsü olan cetvel ile kağıt şerit üzerinde işaretlediğiniz uzunluğu ölçebilirsiniz. Bu değer, size parmak ölçüsünü direkt olarak verir. Parmak ölçüsü skalası bularak bu değerin karşılık geldiği ölçüyü tespit edebilirsiniz. Erkeklerde yüzük ölçüsü minimum 8 numaradır. Bu da 15,3 milimetreye denk gelir. Ölçtüğünüz kağıt şerit metresinden değerinizi tespit ederek ideal ölçüyü ayarlayabilirsiniz.

Erkek Yüzük Nereden Satın Alınır?

Erkek yüzük modelleri; her türlü zevke hitap eden tasarımları ve minimal detayları ile Trendyol'dan satın alınır. Özel taşlardan oluşan gümüş ya da çelik erkek yüzükleri, özenle hazırlanır. Estetik bir şekilde işlenerek şekillendirilen yüzük çeşitleri, farklı figürlerden de oluşabilir. Parmak bombeli modeller ya da düz yüzükler, her zevke uygun tasarımları ile dikkat çeker. Obsidyen gibi pek çok değerli taşın dahi içerisine dahil edildiği yüzük çeşitleri, günlük ya da özel alanlarda kullanım için uygundur. Erkek düz yüzük çeşitlerinden taşlı modellere, farklı figürlerin yer aldığı ürünlerden sade şıklıktaki tasarımlara kadar pek çok seçenek vardır. Tüm alternatifleri Trendyol'da inceleyip güvenle satın alabilirsiniz.

Erkek Yüzük Modelleri Nelerdir?

Taşlı yüzükler ya da sade tasarımlar erkeklerin en çok sevdiği yüzük modelleri arasında yer alır. İçerisinde akik, zirkon, kehribar, kaplan gözü ya da oniks gibi değerli taşların bulunduğu yüzük çeşitleri hem enerji dengeleyen hem farklı hisler veren anlamları ile sıklıkla tercih edilir. Farklı renklerden oluşan doğal taşlı erkek yüzük çeşitleri, şık tasarımları ile de göz doldurur. Aynı zamanda sahip olduğu şifalı özellikleri sayesinde her ihtiyaca uyum sağlar. Erkek yüzük modelleri, siyah ve gri ağırlıkta dizayn edilir. Aynı zamanda kırmızı, sarı ve yeşil gibi renkler başta olacak şekilde renkli tasarımlara sahiptir. Farklı renkler ve taşların yanı sıra yüzük modellerinde arma, ay ya da yıldız figürlerine dahi denk gelebilirsiniz. Ayrıca motifler ve hayvan figürleri gibi tasarımlar da skalada yer alabilir. Bu sayede dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.