İlgili Kategoriler
Ekran Boyutu
Ekran Yenilenme Hızı
Çözünürlük
Fiyat
Tepki Süresi
Panel Tipi
Curved (Kavisli)
Sync Teknolojisi
HDMI
Kullanım Amacı
Dahili Hoparlör
Görüntüleme Teknolojisi
Dokunmatik Ekran
DVI-I
DVI-D
D-Sub (VGA)
HDCP
Mini DisplayPort
DisplayPort
3D Desteği
Vesa Uyumluluğu
Garanti Süresi
Çözünürlük Standartı
Garanti Tipi
Kontrast
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

AOC Monitör

" araması için 94 sonuç listeleniyor

Üstün Performansa Sahip Aoc Monitör Modelleri Trendyol'da!

Teknolojinin gelişmesi ve giderek hayatın akışı içerisindeki belirginleşmesi sebebiyle kullanılan teknolojik cihazların sayısı gün geçtikçe artar. Bu cihazların arasında bulunan monitörler, hayatın birçok alanında kendine yer bulur. Kullanım alanının fazla olması müşterilerin alım tercihine olumlu yönde katkı sunar. Bilgisayar üzerinde yapılan işlemlerin müşterilere kolaylıkla gösterilebilmesi ve takibinin yapılabilmesi için kullanılan elektronik ya da elektro-mekanik aygıtlara monitör adı verilir. AOC monitör, bilgisayar ve televizyon başta olmak üzere birçok elektronik cihazın işlemlerini dışarıya yansıtan önemli bir çıktı aygıtıdır. Plastik bir çerçeve içerisinde gerekli elektronik devreler, güç transformatörünü ve görüntüyü oluşturan birimleri içerir. Monitör ile bilgisayar arasındaki bağlantı, ekran kartı adı verilen bileşen yardımıyla sağlanır. İşlem takibini ve izlenmesini kolaylaştıran tasarımlar, kullanım alanının çeşitliliği sebebiyle hayatın içerisinde büyük yer kaplar. Hayatın günlük akışında üstlendiği bu önemli faktör nedeniyle, alım esnasında müşterilerin tercihleri güvenilir markalardan yana olur. Ürettiği birbirinden kaliteli ve son teknoloji ürünlerle adını sektörde duyurmayı başarır. Yeniliği merkeze alan başarılı çalışmaları ve üretim kapasitesi ile AOC ürünleri, dünya çapında 40’tan fazla ülkede kendine yer bulur. AOC PC monitör, her kullanıma özgü ekran genişliği ile oyun modellerinden çalışma ekranına geniş bir kullanım alanına sahiptir. Geniş kullanım alanı nedeniyle müşteriler tarafından oldukça tercih edilir. Yenileme hızı, düşük tepki süresi, geniş ekranı, HDR oluşu AOC monitör özellikleri arasındadır. Sunduğu teknik özellikler, canlı ve parlak bir görüntü kalitesine sahip olmasını sağlayarak izleme ve oyun keyfini başkalaştırırken tasarımlarınızın her detayını en ince ayrıntı ile göstererek fark yaratmanıza katkıda bulunur. Farklı boyutlardaki ekran seçeneği, her kullanıma özgü çözümler sunar. Kavisli tasarımı, modern bir görünüm sunarken ince ve şık tasarımıyla da bulunduğu her ortama uyum sağlar, eşsiz bir görünüm sunar. AOC marka monitör çeşitlerine Trendyol aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilir, geniş kullanım alanlarından faydalanabilirsiniz.

İyi Bir Deneyim Yaşatan AOC Monitör Özellikleri

İyi Bir Deneyim Yaşatan AOC Monitör Özellikleri

Monitörler, izleme keyfinden geniş ekranda oyun keyfine ya da çalışma ekranına kadar birçok farklı amaç için kullanılabilir. Modelleri satın alacakların karşısına iki tip panel çıkar. Bunlar; IPS panel ve TN paneldir. İkisinin de bir takım avantaj ve dezavantajları vardır. IPS panel, geniş izleme açısı sunar ve parlama yapmaz. Bu özelliği sebebiyle AOC gaming monitör olarak rahatlıkla kullanılabilir. Az enerji tüketmesi ile bütçenizi korur. Renklerin canlı olması, özellikle tasarım sektöründe çalışanların bu paneli tercih etmesine olanak tanır. Gerçekçi görüntü kalitesi, izleme keyfinizi bambaşka bir boyuta taşır. Dezavantajı ise tepki süresinin TN panele göre uzun oluşu ve diğer panel tipine göre maliyetinin fazla olmasıdır. TN panel ise yüksek yenileme hızı ve düşük tepki süresi ile net ve akışkan bir görüntü kalitesi sunar. Görüntü kalitesindeki parlaklık ve uygun fiyat seçeneği açısından IPS panelden öndedir. AOC ekran, IPS panel kullanır ve müşterinin maksimum düzeyde beğenisini kazanır. Satın alma işleminden önce karar verilmesi gereken bir başka konu da ekran büyüklüğüdür. Ekran büyüklüğü inch üzerinden ifade edilir. Ev ve oyun ideal boyutu AOC 19 inç, 21 inç, 22 inç, 27 inç, 32 inç monitör olarak alternatifler sunar. Ekran boyutunun yanında ekran çözünürlüğü de üründen aldığınız verimi etkileyen önemli bir başlıktır. AOC 2K, 4K monitör, eşsiz görüntü kalitesi ile net bir görüntü sunar ve görüntü üzerindeki her ayrıntıyı olanca şekliyle verir. Tepki süresi de görüntü kalitesini etkileyen önemli başlıklardan biri konumundadır. Tepki süresi, ekran üzerindeki görüntüyü oluşturmaya yarayan piksellerin, bir renkten diğer bir renge geçiş süresini ifade eder. Milisaniye cinsinden ifade edilir. Ölçümü iki renk üzerinden yapılır ve çoğunlukla siyahtan beyaza, sonrasında tekrar siyaha dönmesinin ne kadar zaman alacağının ölçülmesi ile bulunur. Tepki süresinin uzunluğu ekranda gölge oluşumuna sebebiyet verir ve görüntü kalitesini etkiler. Özellikle oyun gibi akışın hızlı olduğu durumlarda net ve akışkan bir görüntü kalitesi için tepki süresi düşük olan bir model tercih edilmelidir. Tepki süresi aynı zamanda yenileme hızıyla da ilişkilidir. Yenileme hızı, ekrandaki görüntünün değişme hızını tanımlarken tepki süresi, her bir pikselde yaşanan renk değişikliklerinin hızını ifade eder. Kullanım çeşitliliğine göre yenileme hızı farklılık gösterir. Ev içi ve ofis kullanımlarında AOC 60 Hz monitör ve üzeri bir model yeterli olurken oyun amaçlı satın alınan ürünlerde bu sayı 144 Hz ve üzerini bulur. Ev ve ofis kullanımlarından oyun amaçlı ürünlere kadar geniş ürün yelpazesiyle marka, müşterilerin ihtiyaçlarına özgü çözümler üretir.

AOC Gaming Monitör ile Gerçeküstü Oyun Keyfi

AOC Gaming Monitör ile Gerçeküstü Oyun Keyfi

Monitör bağlantı yolu, cihaza başka bir cihaz bağlama imkanı tanır. HDMI girişi, birçok farklı cihazı, ekrana kolaylıkla bağlamayı sağlar. HDR özelliği, geniş bir renk yelpazesi sunarak canlı ve parlak bir izleme keyfi sunar. Bilgisayarınızdan aldığınız performansı, onunla birlikte kullandığınız donanım malzemelerinin özellikleri de etkiler. AOC monitör yedek parçaları sayesinde, bozulduğunda kolaylıkla tamir edilerek orjinal kullanım imkanı verir. Yapmış olduğunuz işlemleri size aktarabildiği oranda bilgisayarınızdan verim alabilirsiniz. AOC, kurulduğundan bu yana geçen süreç içerisinde, görüntü teknolojileri üzerine yürüttüğü çalışmalar, teknolojiyi merkeze alan araştırma ve geliştirme çalışmaları, müşteri beklentilerini önemseyen yapısı ile hedef kitlesine uzun yıllardır talep ettikleri deneyimi sunar. Bu nedenle müşteri memnuniyeti yüksektir. Sıra dışı tasarımları ve olağanüstü performansı ile görüntü teknolojileri endüstrisinde öncü rol üstlenir. Marka sunduğu geniş ürün yelpazesi ile her ihtiyaca ve her bütçeye özgü çözümler sunar. AOC monitör 75 Hz yenileme hızı ile akıp giden bir görüntü kalitesi oluşturur. 9 Watt’ lık enerji ile düşük miktarda enerji harcar, bütçenizi düşünür. Ekrandan yansıyan ışık gözlerinize zarar vermez, göz sağlığını korur. 23,8 inch ekran boyutu, izleme keyfinizi taçlandırırken ince ve şık tasarımı evinize modern bir görünüm katar. AOC taşınabilir monitör, göze hoş gelen tasarımı yanında ergonomik yapısıyla da fazla yer işgal etmez. 2700 gram ağırlığında oluşu bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşınmasını sağlar. 1920*1080 piksel çözünürlüğü, görüntülerin gerçeğe yakın, canlı ve net bir şekilde ekrana yansımasına yardımcı olurken HD kalitesi hem görüntü hem de ses açısından seyrine doyum olmaz bir izleme keyfi oluşturur. Renk skalasındaki genişlik, görüntünün tüm yönleriyle ekrana yansımasına olanak tanır. Sağlam ve dayanıklı yapıda oluşu, uzun yıllar aynı performans ile çalışmasına imkan tanır. AOC Full HD monitör, görüntü kalitesi sayesinde film ve dizi keyfinizden, heyecanlı turnuvalara hatta ve hatta iş toplantılarınıza kadar geniş bir kullanım imkanı yaratır. Birden fazla kullanıma imkan tanıması ile evinizin en gözde ürünü AOC 165 Hz monitör olur. Freesync teknolojisi, ekran kartı performansıyla monitör performansının senkronize bir şekilde çalışmasını sağlayarak üst düzey verim elde etmenize katkıda bulunur. AOC Curved monitör modelleri ile 178 dereceye varan görüntü açısına sahip olmanızı sağlayarak oyun keyfini taçlandırır. Oyunun içerisinde hissetmeniz için özel olarak tasarlanmış olan Curved ekranlar, eşsiz oyunculuk deneyimi için birebirdir.

Şıklık ve İşlevselliği Bir Arada Sunan AOC Ekranlar

Şıklık ve İşlevselliği Bir Arada Sunan AOC Ekranlar

Markanın ürettiği ekranlar, geliştirmiş olduğu teknoloji ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan çözümler üretir. Ürünler, aparatlar yardımı ile birbirine entegre olarak da kullanmanıza imkan tanır. AOC monitör askı aparatı, ürünü dilediğiniz yere sabitlemeniz için özel olarak tasarlanır. Ürün çeşitliliği ile her ihtiyaca uygun çözüm üretmesinin yanında kaliteli oluşuyla da yıllara meydan okuyan bir kullanım imkanı yaratır. Düşük enerji tüketimine karşın güçlü performansı ile memnun eder. Ayrıca ergonomik kullanıma uygun modelleriyle uzun süre ekran başında vakit geçirenlere rahat bir çalışma ortamı sunar. Ekran seçiminde önemli faktörlerden biri seçilecek ekranın boyutudur. Modeller arasında ekran boyutunun farklılığı, seçim yaparken hangisinin sizin için uygun olacağı yönünde kafanızın karışması, karar vermekte zorlanmanız doğaldır. Seçim esnasında öncelikli olarak göz önünde bulundurmanız gereken nokta, ürünü konumlandıracağınız masanın büyüklüğü ve ekran ile sandalye arasındaki mesafedir. Eğer konumlandıracağınız alan geniş ise AOC dokunmatik monitör 32 inch hem göz sağlığınızı olumsuz yönde etkilemez hem de üst düzey bir performans sunar. Bu boyuttaki ürünler, ekran boyutu ve çözünürlük arasındaki uyumun sağlanabilmesi için yüksek çözünürlükte üretilir. Ekran çözünürlüğünün yanı sıra 4K UHD teknolojisi, ekranınızın piksel yoğunluğunu arttırır. Böylece en ince detayına kadar görmenizi sağlar ve keskin bir görüntü sunar. AOC IPS monitör, renklerin hassas bir şekilde ayırt edilebilmesini sağlayarak canlı bir görüntü elde etmenize olanak tanır. Parlamaya karşı önlem alan kaplaması, dışarıdan ekrana gelebilecek doğrudan ışığın yansıma yaparak izleme keyfini engellemesinin önüne geçer. Yüksek hareketlilikten doğabilecek piksel kaymalarının önüne geçecek bir teknolojiyle donatılır. Böylelikle ultra bir görüntü kalitesi elde edilir ve oyun keyfiniz doruk noktaya ulaşır. Ekranla ekran kartı arasındaki uyumu senkronize hale getiren Freesync teknolojisi, sizin verdiğiniz komutun aynı hızda ekrana işlenmesine olanak tanır.

Yüksek Performansıyla Memnun Eden AOC Monitör

Yüksek Performansıyla Memnun Eden AOC Monitör

AOC monitör 144 Hz yenileme hızıyla görüntü takılmalarının ve donmaların önüne geçer. Hız faktörünün egemen olduğu oyunlarda eşsiz bir keyif sunarken sanki sizi oyunun içerisinde hissettirecek derece bir görüntüyü de gözlerinizin önüne serer. Keskin bir görüntü elde etmenizi sağlarken buzlanma etkisini de ortadan kaldırır. Bir milisaniye tepki süresi, renk geçişleri arasındaki süreyi minimum seviyeye getirir. AOC monitör 24 inç boyutu, geniş ekranı sayesinde dilerseniz oyunlarınızı rahatlıkla oynayabilir ya da tasarımlarınızı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Geniş ekranı, yenileme hızı ve düşük tepki süresi ile oyun keyfiniz AOC bilgisayar monitörü ile bambaşka bir boyuta ulaşır. Aksiyon sahnelerindeki siluet görüntülerin oluşması, tepki süresinin kısalığı ile engellenmiş olur. QHD teknolojisi ve yüksek çözünürlüğü sayesinde üst düzey bir görüntü kalitesi elde edilir ve en ince detaylarına varan bir izleme keyfine ulaşılır. Marka, 60 Hz yenileme hızı ile tasarım işiyle uğraşan yaratıcı ruhlara hitap eden bir model sunar. Bu yenileme hızı, kullanım amacı için yeterli seviyede olurken tasarımcının sanat eserini, istediği ahenkte oluşturabilmesi için aynı zamanda renk spektrumunun, her birinin birbirinden rahatlıkla ayırt edilebiliyor noktada olması gerekir. Bu yüzden yenileme hızı düşük olan modellerde renklerin kolaylıkla birbirinden ayrılabilmesi için statik kontrast oranı artırılır, dinamik kontrast oranı ise oyun ürünlerine kıyasla azaltılır. AOC monitör beyaz rengi ile eşsiz bir görsel şölen sunar ve aynı zamanda tasarımcıların kullanmaktan son derece keyif alacağı bir ürüne dönüşür. Modellerin beyaz renkli oluşu mekâna da aydınlık bir hava katar, çalışma ortamının havasını değiştirir. Genellikle ofis ortamında tercih edilen bu modeller, tasarımcı ekibinin ihtiyacı olan tüm ekipmanlar düşünülerek tasarlanır ve kullanıma sunulur.

Müşteri Memnuniyeti ile AOC Monitör Yorumları

Müşteri Memnuniyeti ile AOC Monitör Yorumları

Oyun sektöründe çığır açan modelleri ile müşterilerine eşsiz deneyimler sunmayı ilke edinen ve başarılı çalışmalarıyla da amacına ulaşan firma, satış sonrası süreçte de hedef kitlesini düşünür. Modellerin sorunsuz bir şekilde kurulumunu sağlayabilmesi ve kolaylıkla kullanabilmesi adına müşterilerine çeşitli kanallardan destek sağlar. Bu özelliği ile bilişim sektöründeki rakiplerinden sıyrılarak bir adım öne çıkar. Öncelikle kutu içerisinde yer alan tüm parçaların özenle çıkarılması gerekir. Çıkarım esnasında AOC LCD monitör kısmının zarar görmemesi için dış çerçevesinden tutularak çıkarılması tavsiye edilir. Ayak kısmını ekranın arkasında bulunan alana yerleştirmeniz gerekir. Bir tornavida yardımıyla ayağı yuvaya kolayca sabitleyebilirsiniz. Firma kullanım kolaylığı açısından, ek bir alet kullanımına gereksinim duyulmadan, özel olarak tasarlamış olduğu vidalarındaki kulp yardımıyla kurulum yapmanıza olanak tanır. Firmanın bazı ürünleri duvara montaj seçeneği ile de müşterilere rahat bir kullanım avantajı sunar. AOC kavisli monitör tasarımı ile ince ve şık bir görünüm oluşturmasının yanında oyun deneyiminizi de farklılaştırarak sizi büyülü dünyasına çeker. Firma, 21,5 inch, 22 inch, 30 inch ve 49 inch seçenekleriyle her kullanım grubuna özgü modeller sunar. Böylece geniş bir müşteri grubunun da beğenisini ve takdirini kazanır. AOC LED monitör ile konforlu bir kullanım sunarken görüntüsüyle de modern bir görünüm sunar. Ürün seçenekleri farklı boyutlardaki geniş ekranı, yenilenme hızı, düşük tepki süresi, çözünürlüğü ile müşteri deneyimini ölümsüzleştirir. Ürünler ofis içi kullanımlarından ev içi kullanımlara, oyun amaçlı kullanımlardan izleme keyfine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. AOC monitör güç kablosu ile kesintisiz bir kullanım deneyimi sunar. Kaliteli yapısı, yıllara meydan okuyan bir kullanım sunarken ince ve şık tasarımıyla da bulunduğu ortamın ruhuna ayak uydurur. Trendyol’da bulunan AOC monitör yorum kısmını okuyarak teknoloji harikası ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teknoloji Harikası AOC Monitör Fiyat Avantajları

Teknoloji Harikası AOC Monitör Fiyat Avantajları

Bilgisayar ile yapılabilen aktiviteler, ancak ve ancak sizin hayal gücünüz ile sınırlıdır. Dünyayı değiştiren yazılımlardan yaratıcı kişiliğinizi konuşturacağınız eşsiz boyuttaki tasarımlara kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullanım amacına uygun olarak modelin boyutu seçmeniz önerilir. Bu seçimi yaparken ürünün boyutu yanında yenilenme hızı, çözünürlüğü, tepki süresi ve benzeri başta olmak üzere birçok özelliğine dikkat edilmesi gerekir. AOC monitör fiyatları belirtilen özelliklere göre değişkenlik gösterir. Her ayrıntının en belirgin şekliyle aktarıldığı ve her hareketin kristal netliğinde gösterildiği AOC çerçevesiz monitör ile kendinizi olayın içerisinde hissedersiniz. 0.5 milisaniye yenilenme hızı ile pürüzsüz ve akışkan bir oyun deneyimi sunar. Düşük mavi ışığı özelliği, göz sağlığını koruyarak olumsuz durumların yaşanmasının önüne geçer. Bu özelliği sayesinde göz sağlığınız için zararlı dalga boyunda üretilen ışık miktarı azaltılmış olur. Ürünün adaptörü, HDMI, VGA ve Display Port bağlantı yollarını kullanır. AOC usb monitör seçeneklerinden dilerseniz HDMI 1.4 teknolojisini dilerseniz de VGA teknolojisini kullanarak bilgisayarınızla bağlantı kuracağınız cihaz arasındaki bağlantı işlemini gerçekleştirebilirsiniz. HDMI bağlantı, ses çıkışı özelliğine de sahiptir. Bu bağlantı ile rahatlıkla ses aktarımına da imkan tanıyan 3.5 mm’lik harici kulaklık veya hoparlörü direk ekranınıza bağlayabilirsiniz. Senkronize bir ses deneyimi için ses çıkışını, anakart yerine ekran kartını kullanarak elde edebilir, kendinizi ortamdan tamamen soyutlayabilirsiniz. Sunduğu teknolojik imkanların yanında AOC ekran fiyatları ile de müşterilerin memnuniyetini kazanır. Her bütçeye, her işleve özgü modelleri ile geniş bir müşteri grubuna hitap eder. Kalitesi, teknolojisi, ince ve şık tasarımı ile beğenilen AOC oval monitör modellerine online alışverişin önde gelen ismi Trendyol ile kolaylıkla ulaşabilir, son teknolojiyi evinize uygun fiyat seçeneğiyle getirebilirsiniz.