İlgili Kategoriler
İşlemci Tipi
Ekran Boyutu
Ram (Sistem Belleği)
İşlemci Nesli
SSD Kapasitesi
Ekran Kartı
İşletim Sistemi
Çözünürlük
Fiyat
Ekran Kartı Tipi
Renk
Kapasite
Kullanım Amacı
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Optik Sürücü Tipi
Bağlantılar
İşlemci Modeli
İşlemci Çekirdek Sayısı
Garanti Tipi
Panel Tipi
Fiyat Geçmişi
Çözünürlük Standartı
Hard Disk Kapasitesi
Ekran Kartı Hafızası
Garanti Süresi
HDMI
Arttırılabilir Azami Bellek
Cihaz Ağırlığı
Temel İşlemci Hızı (GHz)
Power Supply
Ekran Kartı Bellek Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

All-in-One Monitor PC

" araması için 6931 sonuç listeleniyor

Üstün Performans Sunan All In One PC Modelleri Trendyol'da!

Kapladıkları yer ya da fazla kablo gerektirmeleri nedeniyle masaüstü bilgisayarlar; şarjının hızlı bitmesinin yanında düşük performansları nedeniyle de dizüstü bilgisayarlar kullanım açısından pek çok zorluğu beraberinde getirir. All In One PC, tüm parçaları bir arada bulunan bilgisayar anlamına gelir. CPU, bellek, monitör, hoparlörler gibi temel bileşenleri bir kasada birleşir. Bu sayede masaüstü bilgisayarlardan daha az yer kaplar ve daha şık bir görünüme sahiptir. Masaüstü ile dizüstü bilgisayarların avantajlarını bir araya getirir. Masaüstü bilgisayarla karşılaştırıldığında daha kompakt bir tasarımı, daha şık bir görünümü vardır. All In One bilgisayar, masaüstü bilgisayar ile benzer özelliklere sahip olmasının yanında kapladığı yerin azlığı ile ön plana çıkar. Tasarımı sayesinde kasa, monitor, hoparlör gibi her parçaya ayrı bağlantı kurmanıza gerek kalmaz. Böylece hem yerden tasarruf edebilir hem de birçok kablo karışıklığına engel olabilirsiniz. Tüm parçaları bir arada olan bilgisayar, tüm temel donanım parçalarını bir monitörde birleştirerek pratik kullanım imkanı sağlar. Tek parça olması sayesinde istenilen yere kolay taşınabilir. Farklı markaların ürettiği AIO PC modelleri kolay taşınabilmesi, pratik kullanılmasının yanında enerji tasarrufu da sağlar. Kullanmadığınız zamanlarda otomatik bir şekilde uyku modunu aktifleştirerek minimum düzeyde enerji tüketir. Ayrıca kasa, hoparlör gibi parçalara ayrı ayrı enerji harcamak yerine tek bir monitör kullanımı sayesinde enerji tasarrufu sağlanır. Güçlü işlemci, büyük ekran, yüksek depolama alanı ile kaliteli bellek sayesinde oldukça iyi performans sağlar. Masaüstü kasalarında bulunan girişler, bu bilgisayarlarda monitörün arka tarafına yerleştirilir. Masaüstü bilgisayarı aratmayan RAM kapasitesi, işlemcisi sayesinde oldukça beğeni toplar. Kaliteli ekranı ve çözünürlüğü sayesinde ekrana uzun süre odaklanabilirsiniz. Canlı, parlak renk skalası sayesinde gerçeğe yakın bir görüntü kalitesi sunar. All In One bilgisayarlar, masaüstü ve dizüstü bilgisayarları bir araya getirerek her iki bilgisayarın üstün yönlerini ön plana çıkarır. Yer tasarrufu, estetik görünüm, kablo karmaşasını azaltma ve yüksek performansı sayesinde tercih nedenidir. İhtiyacınız olan özelliklere sahip cihaza avantajlı fiyatlar üzerinden sahip olmak için Trendyol’a göz atarak fırsatları yakalayabilirsiniz.

All In One PC Modelleri ve Etkileyici Özellikleri

All In One PC Modelleri ve Etkileyici Özellikleri

Geleneksel masaüstü cihazların fazla yer kaplayan tüm ekipmanlarını tek monitörde birleştiren tümleşik bilgisayar, tek bir kasada tüm parçaları topladığı için dahaz az yer kaplar. Bu cihazların etkileyici bulunan özellikleri arasında estetiklik, taşınabilirlik, kablo karmaşasını azaltma ve iyi performans ön sırada yer alır. Bu aygıtlar, şık olmalarının yanında ev veya ofiste kullanım için minimalist bir tasarıma sahiptir. Dizüstü bilgisayarlar gibi tek bir ünite şeklinde oldukları için taşıması oldukça kolaydır. Geleneksel cihazların aksine pek çok kablo gerektirmez, bu sayede de kablo karmaşasını azaltarak düzeni artırır. Güçlü işlemcileri, büyük ekranları ile depolama kapasiteleri sayesinde oldukça iyi performans sunar. All In One PC modelleri, ofis veya ev kullanımlarına uygundur. Ev eğlencesi ya da hafif oyunlar için farklı kullanım amaçlarına uygundur. Cihazın özellikleri marka ve modellere göre farklılık gösterebilmekle birlikte genelde işlemci, bellek, depolama, ekran, grafik kartı, işletim sistemi, bağlantı noktaları, kablosuz bağlantılar, ses, hoparlör, kamera, mikrofon, klavye, fare ve tasarım gibi özellikleri içerir. Cihazda genellikle Intel veya AMD işlemci bulunur. İşlemci hızı ile çekirdek sayısı, performansı etkileyen önemli özelliklerden birisidir. Bellek diğer ismiyle RAM, bilgisayarın işlem yapma hızını belirler. All In One bilgisayarlarda genellikle 4 GB ile 32 GB arasında RAM seçenekleri bulunur. Depolama için sabit disk sürücüleri, diğer ifadeyle HDD veya SSD’ler hızlı erişim yanında iyi performans sağlar. Kapasite ihtiyacınıza bağlı olarak dilediğiniz büyüklükteki modelleri tercih edebilirsiniz. All In One PC dokunmatik ekran seçeneklerinin yanında 21 inç ile 34 inç boyutları arasında büyüklüklere sahiptir. Ekran çözünürlüğünün görüntü kalitesini etkilemesinden dolayı yüksek çözünürlükler daha çok tercih edilir. Grafik kartı, özellikle oyun esnasında yoğun grafik gösterimleri için önemlidir. Cihazlarda modele ya da markasına göre ayrı bir grafik kartı (GPU) bulunabilir. Aygıtlar üretildikleri markaya göre macOS, Windows ya da Linux gibi farklı işletim sistemlerine sahip olabilir. Modellerde genellikle USB, HDMI, Ethernet ve ses çıkışı gibi cihazı dışarıya bağlayan bağlantı noktaları bulunur. Çoğu modelde ayrıca Wi-Fi, Bluetooth kablosuz bağlantı özellikleri de mevcuttur. Cihazda genellikle dahili hoparlör bulunur. Marka ve modele göre ses kalitesi değişiklik gösterebilir. Aygıtta ayrıca dahili kamera ile mikrofonda bulunur. Özellikle video konferanslar için oldukça kullanışlıdır. Klavye ile fare çoğu modelde birlikte gelir. Ancak satın almadan önce içerikleri okuyarak aksesuarlar hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bazı modellerde aksesuarları ayrı satın almanız gerekebilir. All In One PC fiyat aralıkları bahsedilen tüm bu özellikler göz önüne alınarak belirlenir. All In One PC satın almak için Trendyol’u kullanabilir, ihtiyacınız olan cihaza avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Oyuncular İçin All In One PC Performansı

Oyuncular İçin All In One PC Performansı

All One bilgisayar model ve üretildikleri markalara göre görüntü kalitesi açısından farklılıklar gösterebilir. İnce çerçeveli gibi özel tasarım özellikleri için cihazın farklı modellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. All In One PC gamer, oyuncular için özel olarak tasarlanmış, yüksek performansa sahip cihazlardır. Bu cihazlar sayesinde oyunlar daha yüksek çözünürlükte ve yüksek kare hızlarda oynanabilir. Güçlü donanımlara sahip olan gaming All In One PC genel özellikleri arasında yüksek hızlı, çok çekirdekli işlemcilerinin olması yer alır. Modele göre değişiklik göstermekle birlikte gamer cihazlarda i7 çekirdek gibi yüksek performanslı işlemciler kullanılır. GPU kartları olarak daha güçlü olanlar tercih edilir, böylece oyuncular yüksek performans ile oyun oynayabilirler. Belleğin yeterli olması için yüksek RAM oldukça önemlidir. Bu nedenle akıcı bir oyun deneyimi yaşamak isteyen oyunculara 16 GB ya da üzerindeki RAM’leri tercih etmeleri önerilir. Oyunların hızlı yükleme süreleri ile hızlı yanıt sistemleri ise SSD depolama yanında ek HDD depolama eklentileri ile ilgilidir. Bu modellerin en avantajlı yanı ise full HD veya 4K yüksek çözünürlükleri ile 120 Hz ve üstü yüksek yenileme hızına sahip büyük, dokunmatik ekranlardır. Kaliteli ekran sayesinde oyunlar daha akıcı, eğlenceli ve keyifli hale gelir. All In One masaüstü bilgisayar, oyun sırasındaki yüksek performansı iyi bir şekilde çalıştırmak için soğutma sistemine sahiptir. Cihazın bazı modellerine uyumlu şekilde çalışan klavye, fare, oyun denetleyicileri gibi ek oyun aksesuarları bulunur. HDMI, USB-C, DisplayPort gibi farklı pek çok bağlantı noktaları, oyuncuların diledikleri cihazları bağlamalarına imkan sağlar. Cihazın temel yapısını ve performansını etkileyen bu unsurlar fiyatlandırılmasına da etki eder. Bu aygıtlar, diğer masaüstü bilgisayarlara bir alternatif olarak oyunculara birçok farklı seçenek sunar. Kompakt, minimal bir tasarıma sahip olmaları, tüm donanımlarının bütün olarak bulunmasından dolayı diğer aygıtlardan daha az yer kaplar. Oyuncular için yüksek performans sunmanın yanı sıra oyun odaklı özelliklere de sahiptir. İhtiyacınıza, bütçenize ve kullanım amacınıza uygun All In One PC indirim ve kampanyalarının tamamını Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı All In One PC Öneri ve Tavsiyeleri

Kullanışlı All In One PC Öneri ve Tavsiyeleri

Elektronik sektörünün başta gelen ürünleri arasında yer alan bilgisayarların seçiminde ürünlerin güvenilir olması ve ihtiyaçları karşılaması oldukça önemlidir. Bilgisayar All In One sağladığı birçok teknik donanım ile avantajları müşterilerin yorum, değerlendirme ve puanlamalarına bakarak inceleyebilirsiniz. Müşteriler tarafından yapılan yorum, değerlendirme, tavsiyeler ürün hakkında fikir sahibi olmanızı sağlar. Farklı markaların farklı özellikler ile ürettikleri All In One PC öneri ve tavsiyeleri sayesinde ihtiyacınıza uygun olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Cihazın kolay taşınabilir olması, ergonomikliği, yüksek performansı, şık tasarımı müşteriler tarafından beğenilir. Cihazın müşteriler tarafından oldukça beğeni toplayan yeni bir modeli ise All In One PC curved özellikli olanıdır. Bu modelde ekran eğri bir tasarıma sahiptir. Bu eğri ekran, klasik düz ekrana kıyasla pek çok avantaja sahiptir. Bu özelliklerin başında görüntüyü daha fazla sarması sayesinde daha geniş bir ekran kullanma deneyimi sağlaması yer alır. Ekranın eğri olması sayesinde görüntü ekrana daha iyi odaklanır, böylece görüntü kalitesi artar. Özellikle uzun süre bilgisayar kullananlar için eğri ekranlar, doğal bakış açısını yakalayarak göz yorgunluklarını azaltabilir. Oyuncular için daha fazla alanı kapsaması ile oyun nesnelerini daha gerçekçi göstermesinden dolayı oyun performansını artırır. Estetik ve şık bir tasarıma sahip olması çalışma alanınızın oldukça şık görünmesini sağlar. Yüksek çözünürlüğe sahip büyük ekranları ile curved modelleri aynı zamanda işlemci, grafik kartı ve bellek gibi yüksek performanslı bileşenlere de sahiptir. Bu özelliğe sahip teknolojik modeller diğer modellere göre daha farklı ücretlendirilir. Yeni nesil teknolojik bilgisayar olarak isimlendirilen bu cihazlar ofis, ev, oyun kullanımlarında tercih edilebilir. Kaliteli, son teknoloji donanımları sayesinde memnun kalacağınız avantajlı seçeneklere sahip cihazları Trendyol aracılığıyla kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Dikkat Çekici All In One PC Yorumları ve Fiyatları

Dikkat Çekici All In One PC Yorumları ve Fiyatları

Birbirinden farklı özellik ve donanımlara sahip olan bu teknolojik alet çeşitleri, müşterilerin farklı alanlardaki isteklerine yanıt vererek onları memnun eder. All In One PC kullanıcı yorumları sayesinde ihtiyacınızı karşılayan cihaza sahip olabilirsiniz. Yorum, değerlendirme, puanlamalar, ürünü daha önce kullanan kişilerin deneyimlerini içerir. Pek çok tasarımı ve markayı bir arada aynı anda görmek karar verme sürecini etkileyebilir. Bu noktada her alternatif özelinde yapılan yorum, tavsiye, değerlendirmeler müşterilerin satın alma süreci keyifli hale getirebilir. Bu sayede aygıtlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Modelleri deneyimleyen, öneride bulunan müşterilerin fikirleri ise alışverişi kolaylaştırabilir. Seçim sürecinde tasarımın şıklığı, kullanımı ve ürünün kalitesini tespit etme imkanı verir. Yorumlar sayesinde ürünü kullanırken ya da uzun süreli kullanımlardan sonra meydana gelebilecek tüm konularda bilgi sahibi olabilirsiniz. Geleneksel seçeneklerinden farklı olan bu cihaz kullanım, alan, performans açısından pek çok avantaj sağlar. Bazı yorumlar görseller içerir, müşteriler bu sayede tercih yaparken tasarımları inceleme fırsatı yakalar. Yorumlara göz atarak çeşitli özelliklere sahip modeller içinden beklentinizi karşılayacak olanlarını seçebilirsiniz. Ürünü daha önce kullananların yorumlarını inceleyerek şüphede kaldığınız modelleri ayrıntılı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bilgisayar satın almadan önce üstün performans göstermesi için işlemcilerine bakabilirsiniz. Performans düzeyine göre i3, i5, i7, i9 All In One PC farklı işlemcileri tercih edebilirsiniz. Gelişmiş işlemciler sayesinde cihazda gerçekleştirmek istediğiniz görevleri daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Son teknolojik özellikleri içeren bu cihaz ihtiyaçlarınızı eşsiz bir şekilde karşılayabilir. Kaliteli malzemeler üretildikleri marka ve niteliklerine göre ücretlendirilir. Modelin işlemcisi, sahip olduğu donanım özelliklerine göre farklı aralıklarda ücretlendirilir. Böylece tüm özellikleriyle içinize sinen bir ürüne Trendyol üzerinden güvenle sahip olabilirsiniz.

Beğeni Toplayan All In One Bilgisayar Modelleri

Beğeni Toplayan All In One Bilgisayar Modelleri

Son teknolojik özelliklere sahip cihaz sadece iş kullanımlarında değil oyunseverleri kullanımlarına da uygun bir şekilde tasarlanır. Oyunseverlere üst düzey oyun performansı sunar. All In One PC dizüstü ve masaüstü bilgisayarın avantajlarını birleştirmek isteyen müşteriler tarafından tercih edilebilir. Cihazın görsellerine, yorumlarına bakarak online alışveriş sürecini pratik hale getirebilirsiniz. Yorum, değerlendirme düzeyi ve önerileri inceleyerek memnuniyet düzeyini ve yaşanılan çeşitli durumları inceleyebilirsiniz. 27 inch, 32 inch All In One PC seçenekleri farklı ekran boyutlarını tercih eden müşterilere yönelik tasarlanır. Çalışırken veya oyun oynarken en küçük ayrıntıları dahi ayırt edebileceğiniz kaliteli ekranlar sayesinde aygıttan maksimum performans alabilirsiniz. Büyük ekran boyutlarında dahi performansta herhangi bir düşüş yaşanmaz. Büyük çalışma alanları sayesinde aynı anda birden fazla pencereyi takip edebilirsiniz. Monitör arkasında yer alan kablolar ve çalışma tuşları sayesinde çalışma alanı temiz ve düzenli kalır. Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantıların yanında HDMI, USB gibi kablolu girişlerin tamamı tek bir monitör üzerinden pratik bir şekilde yapılır. All In One PC yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde müşterilerin bu pratiklikten memnun oldukları görülebilir. Farklı markalar tarafından üretilen pek çok model arasından ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru seçimi yapmak için cihazın sahip olduğu tüm özellikleri dikkatli bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yorumlardan bazıları görseller içerebilir, görseller içeren yorumlar sayesinde ürünü ayrıntılı inceleyebilirsiniz. Yorumlara bakarak farklı donanım ve işlemcilere sahip cihazlar arasından dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Ürünü daha önce kullananların yorumlarını inceleyerek şüphede kaldığınız modelleri ayrıntılı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bilgisayar satın almadan önce üstün performans göstermesi için işlemcilerine bakabilirsiniz. Trendyol üzerinden avantajlı fiyatlar ile dilediğiniz modeli inceleyerek ürüne güvenli alışveriş keyfi ile sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı All In One Bilgisayar Avantajları

Kullanışlı All In One Bilgisayar Avantajları

Cihaz pek çok önemli avantaj sunar. Bunlar arasında; alan tasarrufu sağlaması ön sırayı çeker. Diğer masaüstü modellerine göre daha az alan kaplar. Ayrı bir monitör, kablo gibi ekipmanlara ihtiyaç olmadığından dolayı karmaşıklıkları azaltır ve masanızı düzenli tutmanıza yardımcı olur. Tüm ekipmanın ekran arkasında gizlenmesi sayesinde daha temiz ve minimal bir görüntü yakalamanızı sağlar. Ofis veya çalışma alanınızdaki düzeni ve veriminizi artırır. All In One PC markaları taşınabilir ve estetik tasarımlarıyla ilgi görür. Dizüstü bilgisayar kadar kolay taşınamasa da masaüstü modellere kıyasla daha rahat taşınabilir. Şık ve minimalist tasarımı sayesinde oldukça hoş görünür. Geleneksel olan model kadar kablo gerektirmez. Güçlü işlemciler, yüksek çözünürlüklü, geniş, farklı özelliklere sahip ekranları ile memnuniyet sağlar. Yüksek performans çeşitli görevleri problemsiz bir şekilde yapmanızı ve kolay bir kullanımı sağlar. Dilerseniz ekstra donanımlar kullanabilirsiniz, ancak dahili ekran ve hoparlör sayesinde ekstra monitör veya hoparlör kullanmanız gerekmez. Tek bir cihazın kurulması nedeniyle kullanım ve kurulumu oldukça rahattır. Cihazda, enerji tasarruflu bileşenler bulunduğundan dolayı düşük güç tüketimi avantajı sağlar. Cihazın ayrıca dahili hoparlör sistemine sahip olması harici bir ekipmana ihtiyaç duymadan film izleme veya müzik dinleme gibi aktiviteleri gerçekleştirmenize olanak tanır. Pratik kullanıma sahip olan bu cihaz özellikle dar alanda çalışmak zorunda kalanlar için doğru bir tercihtir. Esnek kullanım imkanı tanıyan model, pek çok farklı ortamda kullanıma uygundur. Kullanım amacınıza, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bu bilgisayarlar, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar yerine bir seçenek olabilir. Farklı özelliklere ve tasarımlara sahip çeşitli All In One bilgisayar modellerini Trendyol’dan inceleyerek beğendiğiniz modele avantajlı fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz.

All In One PC Ne Demektir?

All in One PC, yeni nesil teknolojik bilgisayara verilen bir addır. Monitör içine bilgisayar kasasının da eklenmesi ile elde edilen bir tasarıma sahiptir. Kasa için ekstra bir alana ihtiyaç ortadan kalkmış olur. Tek monitör ile kasa ve kablo kullanımına gereksinim kalmaz. Teknolojinin gelişmesi ile farklı tasarımların üretimi de artmıştır. Bu sayede ev ya da ofis ortamlarında son derece kullanışlı bir tasarım olarak tercih edilir. Kısaca kasa ve monitör bir arada toplanarak oluşmuş bir tasarım harikasıdır. Bilgisayar kasası ve sistem fonksiyonlarının monitöre entegre edilmesi ile meydana çıkan üründür. Tasarım görsel açıdan da oldukça estetik bir yapıya sahiptir.

All In One PC İyi Midır?

Masaüstü bilgisayar olarak son derece kaliteli bir tasarıma sahiptir. Monitörden ibaret olan yapısı ile kullanımda kolaylık ve pratiklik sağlanır. Ekran boyutu da oldukça geniştir. Bu sebeple monitör PC olarak adlandırılabilir. Hepsi bir arada özelliği ile oldukça beğenilen tasarımdır. Diğer masaüstü bilgisayarlardan farklı olması ve yüksek performansa sahip özelliği ile son derece iyi bir üründür. Kullanım açısından konfor sağlayan yapısı ile etkileyici bir ürün seçeneğidir. Klasik masaüstü bilgisayarların yerini hızlı şekilde All in One PC modelleri almaya başlar. Estetik tasarımı ve beklenen performansı sağlaması sayesinde kullanışlı bir üründür. Teknolojik ürünler arasında yeni nesil masaüstü bilgisayar olarak yerini alır.

All In One PC'de Oyun Oynanır Mı?

Hızlı işlemciye sahip olması açısından istenen oyunlar rahatlıkla oynanabilir. Bellek kapasitesi sayesinde bilgisayar oyunları oynamak oldukça keyifli hale gelir. Teknik donanımları sayesinde son derece yüksek performans sağlayan bir bilgisayardır. Sahip olduğu donanım özelliği ile ekran görselleri fazlasıyla başarılı tasarıma sahiptir. Teknik özellikleri ile grafik detayları yüksek olan oyunlarda dahi istenen performansın alınması amaçlanır. Pek çok oyun için rahatlıkla kullanımı uygundur. Oyun oynamak için gerekli donanıma sahip olan tasarım seçimi yapılabilir. Farklı oyunlar için gerekli özelliğe sahip olan modelleri bulunur. Performansı son derece yüksek yapıda üretilmiş bilgisayar seçeneği olarak değerlendirilebilir. Ergonomik tasarımı ile oyun keyfi en üst seviyede deneyimlenir.