placeholder
"

Samsung Monitör

" araması için 59 sonuç listeleniyor

Samsung Monitör

Samsung Monitör Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Samsung markasının yenilikçi teknolojileri barındıran monitörleri, tüketicilerin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanır. 2015 senesinde geliştirilen Quantum Dot teknolojisi ve hemen ardından QLED teknolojisi ile Samsung, yeni nesil monitörler üretmeye devam ediyor. Emsallerinin arasından kolayca sıyrılan bu monitörler, üst düzey ve konforlu bir kullanıcı deneyimi sağlar. Ürünler, renklerin gerçeğe çok yakın şekilde görünmesini kolaylaştırır. Samsung QLED monitör ve Quantum Dot özellikli ürünlerin tümünde, nanometrik ölçülerde ince katmanlar kullanılır. Bu küçük parçalara ışık iletildiği zaman, her biri farklı renkler yansıtır. Monitörlerde bulunan kuantum noktaları, QLED teknolojisinde evrimleşerek kendi ışıklarını yayma kapasitesine sahiptir. Bu kuantum noktaları, daha parlak bir görüntü ve daha derin renkler elde edilmesini sağlar. Samsung markalı monitör çeşitleri, film izleme, oyun oynama, program hazırlama, kitap okuma ya da sunum yapma gibi genel ihtiyaçlara yanıt verirken, profesyonel anlamda üstün niteliklere sahip olduklarından dolayı oyun oynamayı da daha kolay ve zevkli bir hale getirir. 21. yüzyılın gereksinimlerine cevap veren bu monitörler, her türlü beklentiyi karşılar. İzlenen veya oynatılan bir içeriğin tam potansiyelini ortaya çıkaran monitör modelleriyle Samsung, yüksek verimlilik vadeder. Samsung endüstriyel monitör ya da Samsung tüplü monitör satın almanız fark etmeksizin, bütün ürünler üstün teknolojik özellikler barındırır. Bu özelliklerin başında AMD FreeSync gelir. Bu sayede aksiyonu yüksek sahnelerde bile ekrandaki görüntülerde yırtılma meydana gelmez. Markanın monitör çeşitlerinde bulunan en önemli özellikten biri de Göz Koruma Modu’dur. Uzun süreli kullanımlarda bu modu aktif ederek göz sağlığınızı koruyabilirsiniz. QLED teknolojisi ile üst düzey monitörler sunan Samsung, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Samsung 17 inç monitör ile başlayan bu ürün grubu, 49 inç’lik seriye kadar devam eder. Örneğin 24 inç’lik seri, çoğu kişi için ideal bir monitördür. Bunun yanı sıra 49 inç’lik monitör modelleri ise ultra geniş ekrana sahiptir. Kullanıcı ve çevre dostu ürünleri ile öne çıkan Samsung, enerji verimliliği sağlayan monitörleri ile enerji kullanımını yaklaşık yüzde 10 kadar düşürür. Samsung monitörlerin, Eko Tasarruf Artı Modu sayesinde diğer markalara oranla daha yüksek bir enerji verimliliği oranı vardır.

Samsung Monitör ile Yüksek Görüntü Kalitesi

Samsung oval monitör olarak bilinen kavisli çeşitleriyle de öne çıkar. Daha geniş bir bakış açısına imkan tanıyan kavisli modeller, ışık sızıntılarının en aza indirgenmesini destekler. Bu özelliğinden dolayı maksimum bir kullanıcı deneyimi için zemin hazırlar. Oyun oynarken veya film izlerken bütün dikkatin ekranda toplanmasını hedefleyen kavisli monitörler, tam bir verimlilik sunar. Gerekli olan kavis oranını gözlerin takip edeceği şekilde ayarlar. Böylece göz yorgunluğunun da önüne geçen cihazlar, Samsung’un son teknolojik yenilikleri ile donatılmıştır. Ürünlerin bir başka önemli özelliği ise 1 milisaniyelik hızlı tepki süresinin var olmasıdır. Gerçeğe çok yakın renk tonları, daha parlak görüntü ve daha anlamlı siyah tonlar sunan bu cihazlar, oyun tutkunu kullanıcıların ilk tercihlerinden biridir. İyi Tasarım Ödülü’nü elinde bulunduran marka, Game Style Osd kontrol paneli ile oyun ayarlarının pratik şekilde tamamlanmasını sağlar. Samsung monitör ayarları, bu panelde yer alan kısayol tuşları üzerinden yapılır. Kavisli ürünlerin diğer özellikleri ise 20 kademeli siyah dengeleyici mod, 60-120-144 Hz yenileme hızı değerleridir. Tüm bu özelliklerle birlikte ürünler, yüksek performanslı bir kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Bükülebilir monitör ayakları ise kullanımı kolaylaştıran detaylardan yalnızca biridir. Birbirinden farklı ekran boyutlarında kavisli monitör bulabilirsiniz. Örneğin Samsung 32 inç monitör çeşitleri arasında kavisli ekran seçeneği de mevcuttur. 32 inç serinin taban kısmı ise oldukça sağlamdır ve ekranı rahatlıkla taşır. Ürünlerin birçoğunda USB 3.0 portu bulunur ve bu alan hızlı şarj etme özelliğine sahiptir. Cihazlar, DisplayPort’a ek olarak 2HDMI bağlantı noktası bulundurur. Bu yüzden diğer oynatıcı cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışır. 32 inç’lik tüm seri ürünlerinde dahili bir ses çıkışı vardır. Samsung’un diğer monitörlerinde olduğu gibi 32 inç kavisli monitör serisinde de HDR özellikli oyunlar ve filmler iyi bir görüntü kalitesi sunar. 144 Hz yenilenme hızı, özellikle oyun konusunda pürüzsüz bir çalışma vadeder. Menü ayarlarının diğer Samsung ekranlarda olduğu gibi arkadaki tek panelden yapılması mümkündür. 32 inç seri dışında, kavisli modellerin daha birçok seçeneği vardır. Ürün özellikleri ve tasarımı genellikle aynı olmakla birlikte, en büyük fark ekran boyutlarıdır. Samsung 19 inç monitör modelleri arasında da kavisli ekran seçeneği olan ürünler vardır. Genel kullanım için bir monitör arıyorsanız, daha düşük ekran boyutlu monitörleri tercih edebilirsiniz.

Samsung Monitör ile Kaliteli Ses Deneyimi

Samsung monitörler, üç ana kategoriye ayrılır. Bunlar gaming monitör, endüstriyel monitör ve space monitördür. Birbirinden farklı boyut ve özelliklere sahip olan ürünler arasından ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan modeli kolayca bulabilirsiniz. Samsung 27 inç monitör, kavisli ve çerçevesiz gibi çeşitlere sahiptir. Her bir ürünün kendine has özellikleri vardır. Markanın 27 inç’lik kavisli monitörleri gelenekseldir ve en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Çözünürlüğü ve en boy oranının yeterli düzeyde olmasından dolayı genellikle oyun monitörü olarak kullanılır. Bununla birlikte normal kullanım için de 27 inç’lik ürünler sıklıkla tercih edilir. Canlı renk ve yeterli kontrast düzeyi ile iyi bir görüntü performansı sunan bu monitörler, geniş renk gamına sahiptir. 144 Hz’lik doğal yenileme hızı ise ekstra bir avantaj sağlar. 27 inç’lik seri, AMD’nin Radeon kart kullanıcıları için önemli bir özellik daha sunar ve FreeSync 2‘yi destekler. Bu da özellikle oyun tutkunları için önemli bir ayrıntıdır. Hem videolarda hem de oyunlarda iyi bir HDR performansı sağlayan Samsung monitörler, sağlam olmasından dolayı uzun yıllar boyunca kullanım imkanı tanır. Seri, ergonomiktir ve kolay bir şekilde montaj yapılır. İyi renk kalitesi ve görüntü keskinliğiyle de öne çıkan 27 inç monitörler, hafif olmasıyla da bilinir. Yalnızca 15 kg ağırlığındaki ürünler, kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Bu Samsung LED monitör çeşitleri, tabandan V şeklinde oluşan bir standa sahiptir. Böylece, yükseklik ve dönüş ayarı kolay şekilde yapılır. Samsung bilgisayar monitör modellerinden bir diğeri de 49 inç’lik seridir. Oyuncular için sürükleyici bir deneyim sunan Samsung 49 inç monitör, birden çok pencereyi yan yana açık tutmak olanağı tanır. Ultra geniş ekranı sayesinde oyun oynamayı daha zevkli hale getiren 49 inç’lik monitörler, iyi bir HDR performansı da sunar. Tıpkı 27 inç ürünlerde olduğu için AMD FreeSync 2 ile uyumlu bir şekilde çalışır. Yan yana yerleştirilmiş iki 1080p monitöre eşdeğer kavisli ekranı, birden çok belgeyi yan yana görüntülemeyi destekler. Yüksek piksel yoğunluğu ise belgelerin net görünmesini sağlar. AMD FreeSync 2 sayesinde monitörler, HDR içeriğinin kalitesini zenginleştirir. Kavisli ve çerçevesiz modellere göre değişmekle birlikte, 49 inç’lik seri ortalama 33 kg ağırlığında ürünler sunar. Stand, panelin genişliği ile orantılı olan bir V tabana dayanır. Bu taban sayesinde yükseklik, döndürme ve eğim ayarı kolayca yapılır.

Her İhtiyaca Yanıt Ver3n Samsung Monitör

Samsung 22 inç monitör modelleri de kullanıcıların memnun kaldığı ürünlerdir. Ultra ince ve şık bir profil sunan bu seri ürünler 0,4 inç’ten daha az kalınlığa sahiptir. Basit yuvarlak standı ile 22 inç ekranlar, mekanınıza modern bir görüntü katar. 22 inç seride bulunan Göz Tasarruf modu, yalnızca bir düğmeye dokunarak mavi ışık emisyonlarını ve titremeleri azaltarak görüntüyü optimize eder. Göz yorgunluğu yaşamadan belgeleri okuma, oyun oynama, film izleme ve fotoğraf düzenleme gibi olanaklar sunan monitörler, rahat ve keyifli bir kullanım sağlar. Cihazların geniş izleme paneli, yatay ve dikey olarak 178 derecelik bir açıya kadar değiştirilme imkanına sahiptir. Böylece istediğiniz açıdan ekranı kullanabilirsiniz. Diğer tüm modellerde olduğu gibi 22 inç serisi de Eco-Saving Plus özelliğini barındırır. Bu özellik ile güç tasarrufu için ekran parlaklığını istediğiniz kadar azaltabilirsiniz. Ayrıca, tek bir tuşla otomatik parlaklık ayarını da aktif edebilirsiniz. Samsung LCD monitör denildiği zaman akla gelen ürünlerden olan 22 inç seriler, yeni kullanıcılardan profesyonel oyunculara kadar herkese hitap eder. Yetenekli, işlevsel, güvenilir ve yüksek performanslı monitörler, ihtiyaç duyduğunuz pek çok şeyi size sunar. 16.7 milyon rengi desteklemesi, kaliteli görüntüler sunduğunun en büyük kanıtıdır. Modern ve klasik her türlü klavye ile uyum sağlayan 22 inç monitörler, tüm oyun araçları ve konsollar ile rahatlıkla kullanılır. 22 inç Samsung monitörlerin düşük mavi ışık seçeneği de bulunur. Uzun saatler boyunca bilgisayar kullanacaksanız, ayarlar panelinden ışık ayarını hızlıca yapabilirsiniz. Modern görüntüsünün yanında sayısınız avantaj da sunan 22 inç serisi, VESA montaj özelliği ile duvara veya herhangi bir alana monte edilebilir. Ürünler, HDMI kablosuyla birlikte gelir. Aynı şekilde VGA kabloları da vardır. 22 inç Samsung monitör grubu, Full HD 1080P görüntü kalitesi ve hızlı 5 ms tepki süresi gibi benzersiz özellikleri sayesinde video oyunlarını problemsiz şekilde çalıştırır. İster oyun oynamak için isterseniz günlük kullanım için Samsung monitörler arasından 22 inç özellikli pek çok seçeneğiniz olduğunu bilmelisiniz.

Uzun Ömürlü Samsung Monitör

Samsung TV monitör grubundaki ürünler hem TV hem de PC monitörü olarak kullanılır. Daha geniş bir açıdan yüksek görüntü kalitesi sağlayan bu ürünler 22, 24, 27 ve 32 inç ekran boyutlarına sahiptir. Çoklu görev özellikleriyle de fark yaratan TV monitörler, geniş görüş açısı ve yüksek çözünürlük sunar. Tek bir cihazda TV izleme ve PC kullanma özelliği ile Samsung TV monitörler, hızlı şekilde geçiş yapma kabiliyetine sahiptir. PC’den TV’ye veya TV’den PC’ye geçiş yapmanız kısa zamanda gerçekleşir. Çoklu görev özelliğinden dolayı bu ürün grubu, aynı anda hem PC hem de TV olarak çalışabilir. Optimum ve daha rahat bir izleme deneyimi için yatay ve dikey olarak 178 derece geniş görüş açısı vardır. Böylece TV monitörler, film izlemek veya belge okumak için kullanışlı bir ekran haline gelir. İki ekranı aynı anda kullanma fırsatı sunan ürünler, ConnectShare özelliğini de barındırır. Bu sayede filmlerinizi, resimlerinizi veya müziğinizi, PC’de işlem yapmaya gerek kalmadan doğrudan ekrandan açabilirsiniz. Bunun için bellek aygıtlarınızı (HDD veya USB) monitörün USB bağlantı noktasına takmanız yeterlidir. Samsung TV monitör çeşitlerinin, 2 HDMI bağlantı noktasına bulunur. Bu nedenle oyun konsolları, Blu-ray oynatıcılar ve AV aygıtları gibi çeşitli materyalleri monitöre basit şekilde bağlayabilirsiniz. TV monitörlerin en önemli özelliklerinden biri de Spor Modu’dur. Spor severler için özel olarak geliştirilen bu sistem, sevilen sporların en iyi şekilde izlenmesine izin verir. Gelişmiş görüntü kalitesi, her vuruş ve hedefi süper netlikte görmenizi sağlar. Hatta ekranı 9 bölüme kadar ayırabilir ve oyunların en tartışmalı zamanlarına bile yakından tanıklık edebilirsiniz. Optimize edilmiş ses sistemi, stadyum atmosferini odanıza getirir. Tüm aksiyonu daha net şekilde görebilir, hissedebilir ve duyabilirsiniz. Tüm Samsung kare monitör modellerinde olduğu gibi TV monitör grubunda da akıllıca tasarlanmış montaj sistemi mevcuttur. Ürünler, ekstra bir VESA duvar montaj kiti satın almanızın önüne geçer. Monitörün taban standı, duvara montaj aparatı olarak da takılıp çıkarılan bir brakete bağlanır. Bununla birlikte monitörün standı, arka hoparlörlerin projeksiyonunu artırarak dışa doğru eğim yapılmasını mümkün kılar. TV monitörlerin çok işlevli standı sayesinde, ürünü isterseniz duvara monte edebilir veya standart bir şekilde kullanabilirsiniz.

Samsung Monitör ile Yüksek Performans

Markanın her ürün grubunda olduğu gibi monitörlerde de çok sayıda seçeneği vardır. Bunlardan bir diğer grup ise Samsung 2K monitör modelleridir. 22’den 27’ye kadar ekran boyut seçeneği sunan Samsung, yüksek çözünürlüklü monitörleri ile fark yaratır. VA paneli derin siyah tonlar sunarken HDR kalitesi geniş renk gamıyla kusursuz görüntüler yaratır. Hızlı giriş ve 144 Hz yenileme hızı ile ürünler, oyun monitörü olarak da büyük avantajlar sunar. Hem internet oyunları hem de konsol oyunları 2K monitörler ile iyi bir şekilde çalışır. Yüksek performanslı bir monitör satın almak istiyorsanız, 2K serisinden bir ürün doğru tercih olur. Oyun oynamak dışında film ve video izlemeyi de seviyorsanız, Samsung’un 2K monitörleri beklentilerinizi karşılayacak düzeydedir. İyi kontrast ve doğal HDR desteği, karanlık bir odadayken bile, ekrana kaliteli görüntüler getirir. 2K monitörlerin birçoğu ergonomik tasarıma sahiptir. Geniş V şekilli stantlarıyla monitörler, basit ve güvenli kullanım sağlar. VESA’ya monte edilme özelliğinden dolayı, monitörünüzü dilerseniz duvara da sabitleyebilirsiniz. Samsung 4K monitör modelleri ise markanın en çok konuşulan ürün gruplarından biridir. Son teknolojik özellikleri yapısında barındıran bu monitörler, tüm dünyada oldukça popülerdir. Hem TV hem de PC monitörü olarak kullanılan 4K serisi, Q70, Q70R ve QLED özellikleriyle öne çıkar. Üstün kontrast oranı, mükemmel homojenlik ve VA paneliyle 4K monitör çeşitleri, her türlü odaya uyum sağlar. Doygun ve canlı renkleri ile karanlık odalarda bile yüksek görüntü kalitesi vadeder. Hareket kabiliyeti de oldukça iyi olan 4K monitör grubu, 120 Hz doğal yenileme gücüne sahiptir. Bu grupta yer alan bütün monitörler, AMD’nin FreeSync teknolojisini destekler. Neredeyse bir standart TV kadar geniş olan 4K ekranlar, takıp çıkarılabilen stantlara sahiptir. Böylece monitörü bir TV sehpasına yerleştirebilirsiniz. Ürünlerin arka kısımları, yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır. Doğa dostu ürünleri ile öne çıkan Samsung, 4K ekran serisinde de insan ve çevre sağlığını destekler. 4K monitörlerin bir diğer önemli özelliği ise kabloların sarkmasını önleyen özel bir kablo yönetim sisteminin olmasıdır. Tüm kablo girişleri ürünün arka kısmındadır. 4K ekranlar, duvara monte etmek için de uygundur. 4K ürün grubundaki monitörler ortalama 6.4 cm kalınlığa sahiptir. Modern tasarımlı bu cihazlar, oldukça sağlam ve uzun ömürlüdür. Ürünler çok iyi yansıma sistemine sahiptir. Işık yansımalarını azaltabilen yarı parlak ekran kaplaması, göz sağlığınızı en iyi şekilde korur. Monitörler hem TV izlerken hem de PC olarak kullanırken sorunsuz ve yüksek bir görüntü kalitesi sağlar.