"

Bebedor

" araması için 3401 sonuç listeleniyor
Bebedor Göğüs Pedi 40'lı
BebedorGöğüs Pedi 40'lı
(1457)
39,90 TL
19,90 TL
Sepete Git
Bebedor Klinoz Burun Aspiratörü
BebedorKlinoz Burun Aspiratörü
(99)
30,00 TL
15,90 TL
Sepete Git
Bebedor Kulak Çubuğu 56 Adet
BebedorKulak Çubuğu 56 Adet
(19)
30,00 TL
9,50 TL
Sepete Git
Bebedor Çıt Çıt Makas
BebedorÇıt Çıt Makas
(258)
40,00 TL
12,75 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bebedor ile Bebeğiniz Güvenle Büyüsün

Sağlam, kaliteli ve sağlıklı Bebedor ürünleri, annelerin beslenme ve emzirme dönemlerinin en büyük yardımcısı oluyor. Bu dönemlerde en çok tercih edilen ürünler arasında Bebedor alıştırma bardağı, suluk, emzik ve biberon bulunuyor.

Sağlıklı ve Dayanıklı Bebedor Biberon Çeşitleri

Tercihinize göre Bebedor biberon çeşitleri arasında bulunan cam biberonları tercih edebilirsiniz. Dış yüzeyi desenli olan cam biberonlar, çocukların ilgisini renkleriyle üzerlerine çekmek için yardımcı oluyor. Bu bakımdan yeme içmeyi kolaylaştıran biberonlar, içlerindeki malzemede koku ve tat değişimini de önleyici özelliğe sahip bulunuyor. Yüzeyi çizilmeyen, sterilize etmek için kaynatılmaya müsait olan yapısı, aynı zamanda hızlı ve kolay temizlik için de ideal. Bebedor biberon çeşitleri arasında bardaklarıyla beraber sunulan ikili ürünler de bulunuyor. Bardak başlığı ve biberon başlığı takılarak iki farklı şekilde kullanılabilen biberonlar, mini boyutlarda olup taşınma ve kullanma kolaylığı da sunuyor. Polipropilen malzemeden üretilen biberonlar da gözeneksiz bir yapıya sahip olup kolay temizlenme ve kir tutmama özellikleriyle biliniyor. Biberonların kırılmaz yapıları; hafif ve dayanıklı malzemeleri, çarpma ve düşmelere karşı güvence sağlıyor. Biberonlar, Bebedor suluk formu ile bebeğinizin ister su ihtiyacında isterse de süt ya da özel karışımlar gibi tüm sıvı ihtiyaçlarında kullanılabiliyor.

Biberondan Bardağa Geçiş İçin Bebedor Alıştırma Bardakları

Bebedor alıştırma bardağı çeşitleri ise bebeklerin kendi kendine sıvı tüketme girişimlerini destekler nitelikler taşıyor. Bebeğinizin emiş gücüne uygun olarak tasarlanmış olan, düşük miktarda suyu ya da sıvı akışına izin veren akıtmaz alıştırma bardakları, pipetli modellere de sahip bulunuyor. Süt emme döneminden bardak kullanımına geçiş sürecinde oldukça verimli olan ürünlerin pipetleri, bebeklerinizin hassas diş etlerine uygun yapıda tasarlanıyor. Pipeti koruyup temiz kalmasını sağlayan koruyucu kapak ve bardak içindeki sıvının dökülmesini engelleyen sistem, hem bebeğin ağız hijyeni hem de evinizin temizliği için destek sağlıyor. En çok tercih edilen Bebedor alıştırma bardağı modelleri arasında kulplu ve desenli bardaklar tercih ediliyor. Bardakların kulpları, bebeklerin motor becerilerinin gelişimine katkıda bulunması bakımından da önem taşıyor. Kendi kendine beslenebilmeyi destekleyen bu kulpların yanında damla akıtmaz özellik, bebeklerin sıvıyı çektikçe ağızlarına gelmesini sağlıyor. Böylece dışarıya sıvı akması önlenip, ortamın hijyeni de sağlanmış oluyor. Bebedor alıştırma bardakları parçalarını her kullanımdan önce ve sonra sıcak su ve sıvı sabunla yıkamalı; ılık su ile de durulamalısınız. Dilerseniz bulaşık makinesinin üst rafında da yıkayabilirsiniz. Bardakların mikrodalgaya konulmaması, burada ısıtma işlemi yapılmaması da not ediliyor.

Bebedor Emzikler ile Bebek Ağız Sağlığı Güvende

Bebeklerin ağız ve diş sağlığı için en gerekli malzemelerden biri de emzikler olarak öne çıkıyor. Bebedor emzik modelleri, desenli ve silikon damaklı olup, bebeklerin ağız yapısına göre özel olarak tasarlanıyor. Pek çok plastik üründe bulunan bir plastik koruma materyali olan BPA maddesi, Bebedor emzikte bulunmadığından ürün, bebekler için güvenli ve sağlıklı kullanıma yardımcı oluyor. Bazı emzik çeşitleri ise geniş havalandırma yüzeylerine sahip bulunuyor. Her iki yanda geniş boşlukları bulunan emzikler, bebeklerin daha rahat nefes alıp vermesi için önemli bir detay oluyor. Bunun yanında "kiraz uçlu emzik" olarak bilinen Bebedor emzik çeşitleri de bebeğinizin doğumdan itibaren kullanabileceği bir emzik modeli olarak öne çıkıyor. Bağımsız emzik modellerinin yanında biberonlara takılabilen, değiştirilebilen biberon emzikleri de tercin ediliyor. Kullanım süresi dolmuş olan emzikler, yeni biberon emzikleriyle değiştirilebileceği gibi özellikle dışarıdayken yere düşürülme durumunda yedek olarak da çantada bulunduruluyor. Farklı renkleriyle dikkat çeken emzikler, kaynatılıp sterilize edilebilir özellik taşıyor. Ancak doğrudan ısıyla temas ettirmemenizde ve güneş ışığı altında bırakmamanızda fayda bulunuyor. Uzun süre dezenfektan madde içinde de bırakmamanız önem taşıyor. Emziğini bebeğinize vermeden önce muhakkak kontrol etmeli, temiz olduğundan emin olduktan sonra vermelisiniz. Ayrıca emzikleri şekerli maddelere ya da ilaçlara batırmamalısınız. Bu durum, çocuğunuzun dişlerinin çürümesine neden olabilir. Özellikle ilk kullanımda emziği 5 dakika boyunca suda kaynatmalısınız. Emzikte herhangi bir incelme durumuna rastlarsanız kullanıma son vermeniz gerektiğini de aklınızda bulundurmanız öneriliyor. Emzik seçiminde bulunurken bebeğinizin kaç aylık olduğunu dikkate almanız gerektiği de bir diğer önemli detay.

Bebeğinizin sağlıklı gelişimini destekleyen, beslenme ve emzirme döneminde ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri, Bebedor kalitesiyle Trendyol online mağazasından temin edin; hem içiniz rahat olsun hem de cebiniz.